Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 14 grudnia 2017 r. godz. 08:25

Oceny legionistów za mecz z Piastem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niskie oceny wystawiliście piłkarzom Legii za wtorkowy mecz w Gliwicach. Najwyższą notę uzyskał Thibault Moulin - 3,6 w skali 1-6. Najniższa ocena powędrowała do Michała Kucharczyka - 1,6. W sumie oceniało 548 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,8.

Moulin 3,6
Dąbrowski 3.2
Hlousek 3,1
Hamalainen 3,1
Kopczyński 3,1
Malarz 3,0
Pasquato 2,9
Pazdan 2,8
Broź 2,7
Mączyński 2,7
Astiz 2,6
Guilherme 2,2
Niezgoda 2,2
Kucharczyk 1,6



Komentarze: (26)

Felek, 14.12.2017 08:42:13 - *.play-internet.pl

Fatalczyk, na Ciebie już czas... Może jakiś urlop?

Maryjan, 14.12.2017 08:50:42 - *.2

Fatalczyk znow za wysoko. 1 to max co mozna mu dac.

@rek, 14.12.2017 08:57:26 - *.dynamic.chello.pl

Wowww.. Już dawno Kopczyński nie był tak "wysoko"... Ale w sumie zagrał (jak na niego) całkiem niezły mecz... Pozdro (L)

Włodarczyk, 14.12.2017 09:12:36 - *.134

Kucharczyk za wysoko!

ostet, 14.12.2017 10:32:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli ktoś miał jeszcze wątpliwości co do przydatności kucharczyka drużynie to po tym meczu już raczej nie ma, kucharczyk to fatalne drewno na którego fatalną grę nie da się patrzeć od lat i trzeba mieć nadzieję że Romeo pogoni go w zimie z klubu

Bysior xxL , 14.12.2017 10:34:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kucharczyk to ogór, ile jeszcze będziemy musieli oglądać tego paralitę w Legii!?

Ja, 14.12.2017 11:05:26 - *.acuarius.pl

Ogolnie za wysokie oceny. Zabojad ok i Kopa. reszta max 2,0 powinna miec jak nie mniej.

LW, 14.12.2017 11:21:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ocena druzyny odpowiednia ! LEGIA !!!

Lutek, 14.12.2017 11:43:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Odwalić się od kinga cienki bo cienki ale nasz dzieciak mu spać nie daje i dlatego delikatny spadek formy

Jaaaaaa, 14.12.2017 12:36:55 - *.play-internet.pl

Malarz o 2 pkt za dużo

Gregorio , 14.12.2017 12:42:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeżeli ktoś miał jeszcze wątpliwości co do przydatności osteta na tym forum, to po tym komentarzu już raczej nie ma, ostet to fatalne bezmózgowie, którego fatalnych wpisów nie da się czytać od lat i trzeba mieć nadzieję, że Administratorzy pogonią go wreszcie z tego forum, blokując jego infantylne komentarze.

Machsshdhw, 14.12.2017 12:54:12 - *.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kucharczyk zagrał słaby mecz, Ale żeby od razu tak po nim jechać to przesada.

e.s.k., 14.12.2017 13:18:53 - *.dynamic.chello.pl

Jak zwykle stereotypowa ocena "znafców " Najlepszy Moulin,potem Kopczyński,który zwyczajowo jest tępiony przez pseudokibiców.
Najsłabszy Gui i Niezgoda. Kuchy przynajmniej dwukrotnie pięknie podał,dzięki niemu - po podaniu do Kopy - padła bramka.
Ale dla was to nic nie znaczy, "huzia na józia" bo spartolił dwie stuprocentowe okazje ! Fakt ale był lepszy od kilku swoich kolegów !

Mietek, 14.12.2017 14:54:21 - *.warszawa.vectranet.pl

Fatalczyk osiągnął sufit, którego nie przeskoczy. To, że jest fatalny każdy widzi, stąd chyba stał się popularnym "Fatalczykiem". Legii potrzebny jest rozwój, pójście do przodu a z takimi fatalczykami trudno będzie tego dokonać. Trzeba chłopakowi pomóc i wypożyczyć go do którejś z niższych lig, może ktoś go zechce. W Legii już zawsze pozostanie Fatalczykiem, bo jego gra jest fatalna. Niestety zbyt fatalna jak na Ekstraklasę. Ale nawet z tą fatalną grą Fatalczyk mógłby się załapać do składu innej fatalnej drużyny z dołów tabeli.

Arek, 14.12.2017 15:23:45 - *.free.aero2.net.pl

A co może dla osteta znaczyć 2 chyba najlepsze z całej drużyny podania, jak ten cieć jest pozbawiony jakichkolwiek cech myślenia? Kucharczyk na wiosnę strzeli kilka ważnych bramek i jak zwykle zamknie mu dupsko. przecież on tylko po słabszym meczu jest w stanie wypluć coś z siebie. Oczywiście nic mądrego to nie jest, ale cóż? Mają tłuki teraz swój czas i użyć sobie mogą. W sumie na nic innego stać ich nie było i nie będzie.

aro1916, 14.12.2017 15:38:17 - *.dscomm.com

Fatalczyk pierwszy do wylotu zima

Kipkorir, 14.12.2017 15:43:10 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe kto temu najsłabszemu dał ocenę wyższą niż 1?

Don Zulan, 14.12.2017 16:52:41 - *.2

Gra z Fatalczykiem w skladzie to istnie fatality na naszym zespole :(

...., 14.12.2017 16:59:38 - *.centertel.pl

Kucharczyk jest wystarczajaco dobry by byc w kadrze meczowej. Dlatego w niej jest. Od b. dawna. Strzelil sporo waznych bramek.Duzo biega. Walczy w odbiorze. Jest szybki. Za Kucharczyka nie przyszedlby Ronaldo tylko w porywach kolejmy wynalazek jakich w Ost. latach przewinelo sie (za) wiele.

Mike, 14.12.2017 18:27:42 - *.91.grefnet.pl

fatalczyk pewnie sam wchodzi tu po meczu i stawia sobie 6 za występ i stąd średnia 1 od kibiców i jego 6 1-6 ;-)

erer, 14.12.2017 19:30:47 - *.warszawa.vectranet.pl

Powinno być info o ocenach i na końcu gwiazdka, że Fatalczyk nie zmieścił się w skali ocen.

KKKK, 14.12.2017 20:01:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Apeluję do zarządu Legii ,kupcie w zimie Jakuba Świerczoka z Zagłębia Lubin,dawno już nie było tak bramkostrzelnego i perspektywicznego zawodnika w Polsce!I myślę ,że Zagłębie dużej fortuny nie będzie za niego chciało ;)

grzesiek, 14.12.2017 20:21:41 - *.centertel.pl

Fatalczyk ma kontrakt do czerwca 2019 roku wiec moze niedlugo zacznie grac lepiej. Tak aby w polowie 2018 przedluzyc kontrakt do 2022 :)

Lechu do e.s.k. , 14.12.2017 20:48:49 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Typie przestań usprawiedliwiać gościa, któremu gra w piłkę sprawia ból, dwoma celnymi zagraniami, no KU*WA! Kucharczyk od kilku już miesięcy w tym cyrku się znacznie wyróżnia i kilka zagrań tego nie zmieni.

do Lechu, 14.12.2017 22:18:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Odwal się od Kuchego i zajmij się Trałką albo innym Kownackim ...

falafel, 15.12.2017 13:32:12 - *.warszawa.vectranet.pl

Nie brońcie Fatalczyka bo jest beznadziejny. Jeśli wyjdzie mu jeden mecz na 10 to trochę za mało jak na Legię.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.