Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wisła Płock na wyjazdowym meczu z Legią przed rokiem - fot. Mishka / Legionisci.com
Wisła Płock na wyjazdowym meczu z Legią przed rokiem - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 14 grudnia 2017 r. godz. 10:00

Kibice Wisły Płock przyjadą autokarami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Wisły Płock przyjadą w najbliższą sobotę na Łazienkowską autokarami. Wiślacy od dłuższego czasu prowadzą mobilizację na ten właśnie wyjazd. Płocczanie za przejazd w obie strony i bilet na mecz zapłacą 70 złotych. Podczas ostatniej wizyty na naszym stadionie, w grudniu zeszłego roku, fani Wisły zanotowali rekord wyjazdowy - 1221 osób, a do tego zaprezentowali oprawę "Ultras Sport: Akcja meczu".

Poprzednie wizyty Wisły miały miejsce w sezonie 2006/07, jeszcze na naszym starym stadionie. Na mecz ligowy we wrześniu 2006 roku kibice z Płocka przyjechali w 150 osób, a półtora miesiąca później na spotkanie w ramach Pucharu Ekstraklasy w 26 osób.



Komentarze: (14)

jaracz, 14.12.2017 10:28:31 - *.dynamic.chello.pl

Duma Stolicy, duma Mazowsza jest jedna - oczywiście Legia.
Wygrana Legii w drodze na wesele pamiętna.

LW, 14.12.2017 11:26:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko LEGIA rzadzi na Mazowszu ! LEGIA !!!

majusL@legionista com, 14.12.2017 11:30:27 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Oni maja kibiców?? Dla mnie to cholota spod sklepu. Pikniki. Chorągiewki. Kibice sukcesu...

Portowiec, 14.12.2017 15:40:14 - *.centertel.pl

Majusl podaj jak mozesz liczbe widzow na meczu z mamutami? Ta frekfencyjna choroba dotyka wszystkich. Bez wyjatku.

Maciek do majusL@legionista, 14.12.2017 15:41:34 - *.hsi04.unitymediagroup.de

Kibice sukcesu ???. W kazdym Polskim Klubie sa tacy "kibice" , ktorzy nie chodza na wszystkie mecze. Wystarczy spojrzec na frekwencje kazdego stadionu !. Nawet u Nas na Legii sa tacy kibice !!!. Dlaczego na mecz z Gornikiem był PRAWIE KOMPLET a na wiekszosc spotkaniach niema wiecej niz 18.000. Dlaczego ?.

Rezu, 14.12.2017 15:50:34 - *.centertel.pl

Autokarami?w jedno seicento sie zmieszcza

PAT, 14.12.2017 17:15:31 - *.as13285.net

W Olsztynie też się szykują na ten mecz

kibic, 14.12.2017 18:24:34 - *.skybroadband.com

Autokarami? chyba mikrobusem

Kobra, 14.12.2017 21:50:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niech Olsztyn smaruje sobie plecy , za krótcy są na nas . Z Górnikiem się im udało i już szpanują ? Hehe ...

Kola, 14.12.2017 23:19:58 - *.internetdsl.tpnet.pl

A kogo jakiś tam Olsztyn,Łomża, Suwałki czy inne dziwactwa obchodzą. Daj żyć....

Twardy do kola , 15.12.2017 00:14:39 - *.centertel.pl

Mało ogarnięty jestes kibolu ...:)

do rezu, 15.12.2017 13:37:09 - *.play-internet.pl

Juz sie dzieciaku tak nie napinaj,przeczytaj sobie,że w 1221 osób byli w zeszlym roku,takze ten swoj dowcip opowiadaj takim samym napinaczom jak ty,bedziesz chociaż jutro czy za zimno,za drogo,mama nie pozwala?

do Pat, 15.12.2017 13:39:07 - *.play-internet.pl

Mamy sie bać czy co,że sie szykują? Olsztyna? kiepski źart

Elo, 16.12.2017 12:01:06 - *.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.