Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oprawa kibiców Piasta na meczu z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
Oprawa kibiców Piasta na meczu z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 14 grudnia 2017 r. godz. 09:29

Relacja z trybun: Drugi wyjazd na zakazie

Adrian, źródło: Legionisci.com

Listopadowa wyprawa kielecka nie była ostatnim wyjazdem kibiców Legii w 2017 roku. Dzięki uprzejmości Piasta około 400 osób ze stolicy mogło we wtorkowy wieczór obejrzeć na żywo mecz swojego ukochanego klubu w Gliwicach.

Na Śląsk udaliśmy się samochodami. Pod stadionem meldujemy się ze sporym zapasem czasowym, około godzinę przed meczem na naszym sektorze była już cała grupa legionistów wspieranych tego dnia przez zgodowiczów z Zagłębia i Radomiaka.

W sektorze gości stawiliśmy się bez barw i flag. Na początku swoją obecność zaznaczyliśmy głośnym okrzykiem "Jesteśmy zawsze tam", a także "Piłka nożna dla kibiców". Nasz doping nie stał jednak tego dnia na wysokim poziomie. Swoje zrobił brak bębna i choć nasz gniazdowy robił wszystko co w jego mocy, by pobudzić fanów Legii do śpiewania, to było zdecydowanie poniżej naszych możliwości. Momenty warte wyróżnienia to wykonanie "Szkoła, praca, dziewczyna, rodzina...", czy też wychodzące bardzo dobrze na ostatnich meczach "Chociaż ciężki jest czas". Po golu Guilherme z rzutu karnego w naszych szeregach zapanowała radość i wkrótce po tym sędzia zakończył pierwszą połowę.

fot. Mishka / Legionisci.com

W drugiej części gry przez większość czasu raczyliśmy się oglądaniem piłkarskiego spektaklu, od której momentami aż bolały oczy. Pod koniec meczu znów zaznaczyliśmy swoją obecność, śpiewając nasz wyjazdowy hit oraz "Mistrzem Polski jest Legia".

Jeżeli chodzi o gospodarzy, to frekwencja na stadionie nie powalała. W pierwszej połowie fani z młyna wywiesili cztery flagi. Po przerwie trochę ultrasowali prezentując oprawę i odpalając piro.

Po zakończeniu spotkania byliśmy jeszcze kilkanaście minut trzymani na swoim sektorze i około 20:30 opuściliśmy tzw. Tesco Arenę. W Warszawie zameldowaliśmy się po północy.

Dzięki tej wygranej i porażce Górnika nasza drużyna awansowała na fotel lidera. Ostatni mecz przy Łazienkowskiej już w sobotę, w którym podejmiemy Wisłę Płock. Zachęcamy również do wsparcia koszykarzy i siatkarzy, którzy w ten weekend grają mecze w stolicy!

Autor: Adrian

Frekwencja: 5243
Goście: ok. 400
Flagi gości: 0



Komentarze: (18)

Bartez, 14.12.2017 10:18:25 - *.hypernet.biz.pl

Piast bez srania w banię :)

LW, 14.12.2017 11:24:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Slaba frekwencja !

Strudzio, 14.12.2017 14:58:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Po meczu coś z piłkarzami było? Czy nadal "spięcie" obustronne?

Arczi, 14.12.2017 15:08:17 - *.play-internet.pl

A gdzie jest to video?

Mlody, 14.12.2017 16:11:52 - *.2

Ktos mi wytlumaczy jak to mimo zakazu nasi mogli stawic sie na stadionie? Dzieki uprzejmosci Piasta czyli? Kar zadnych nie dostalismy czyli mimo zakazu obecnosc naszych byla w porzadku? Sorry ale tego nie rozumiem. Wyjasni ktos?

Kojot44, 14.12.2017 17:54:09 - *.31-151.wind.it

O co chodzi z tymi zakazami? Też jestem ciekaw? Skoro można je ominąć to wszyscy kibice powinni sobie pomagać w tedy te bez mózgi co je wydają może sobie odpuszczą

lukasz89, 14.12.2017 18:40:48 - *.centertel.pl

Szkoda że wyjazdy są tylko dla kumatych... Ze normalni kibice mogą sobie pomarzyc o wyjazdach...

Hejwi metal, 14.12.2017 22:25:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie rzuca się hukowych koło bramkarza , nie na boisko do cholery ! Na boisko to kulki z papieru albo śniegu , a nie petardy . Wpuszczają nas , a potem świrują niezdrowo Pochlasty . Petardy i race to gdzieś , gdzie nie ma ludzi sie rzuca ...

Student_L, 14.12.2017 22:46:53 - *.docsis.tczew.net.pl

Jeśli jest dużo zgodowiczów to wiadomo że doping nie będzie najlepszy. Nie wszyscy znają Legioniści pieśni.

Respect, 15.12.2017 00:27:45 - *.range86-132.btcentralplus.com

Szacunek dla Piasta

do lukasz89, 15.12.2017 01:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Miałeś milion okazji do jeżdżenia na legalu. Skoro nie pojechałeś na zakazie to znaczy, że nie zasłużyłeś i tyle.

Do młody , 15.12.2017 03:40:22 - *.centertel.pl

Musisz jeszcze dorosnąć żeby to zrozumieć

lukasz89, 15.12.2017 08:03:26 - *.centertel.pl

Żeby jeździć na mecze muszę ćwiczyć mieć znajomość i lubić radomiaka?czy być kozakiem w grupie?jechać na wyjazd i nie dopingować?jak by były jakieś przygody to na pewno nie na stadionie piłka noŻna dla kibiców a nie ekipy sportowy

Do lukasz 89, 15.12.2017 11:06:11 - *.centertel.pl

Było uruchomić swoje kontakty, jak ich nie masz to znaczy że jeszcze nie zasłużyłeś aby być kumatym.

fil, 15.12.2017 11:39:32 - *.centertel.pl

@lukasz89 gdybyś jeździł na normalne wyjazdy lub się udzielał nie tylko w komentarzach, na pewno byś pojechał.

lukasz89, 15.12.2017 14:09:35 - *.centertel.pl

Ale czym mam sobie zasłużyć?bić się z policją czy łamac kość polonista?w tych czasach nie ma miejsca dla normalnych ludzi ktorzy by jeździli za drużyna... W klubia rządzą kibice a nie działacze...

Do lukasz89, 15.12.2017 15:25:32 - *.centertel.pl

Wystarczy że nie będziesz pić na wyjazdach i nie wrzucać zdjęć na fejsa.

Hejwi metal, 16.12.2017 00:44:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To była chyba zwykła raca , ale i tak gdzieś obok mogli rzucić , a nie koło Arka . Race są konkret , sie wie .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.