Mateusz Bondarenko - fot. Woytek / Legionisci.com

Premier League International Cup: Leicester City 2-2 Legia II

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W trzecim meczu Premier League International Cup Legia II Warszawa zremisowała z Leicester City U-23 2-2. Legioniści objęli prowadzenie w 10. minucie po bramce Piotra Cichockiego, ale jeszcze przed przerwą gospodarze dwa razy pokonali Konrada Jałochę. W 67. minucie wynik meczu ustalił Mateusz Bondarenko. Legia zajęła ostatnie miejsce w grupie B i odpadła z rozgrywek.

Premier League International Cup: Leicester City FC U23 2-2 (2-1) Legia II
0-1 - 10 min. Piotr Cichocki
1-1 - 21 min. Layton Nudkwu
2-1 - 32 min. Josh Knight
2-2 - 67 min. Mateusz Bondarenko

Legia II: Konrad Jałocha - Robert Bartczak, Tomasz Wełnicki, Mateusz Bondarenko, Łukasz Turzyniecki - Mateusz Praszelik, Tsubasa Nishi - Grzegorz Aftyka (54' Kacper Pietrzyk), Kacper Wełniak, Piotr Cichocki (46' Mateusz Olejarka) - Michał Góral (77' Michał Karbownik)