Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Arkadiusz Malarz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Arkadiusz Malarz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Piątek, 15 grudnia 2017 r. godz. 17:14

Malarz: Chcemy utrzymać pierwsze miejsce

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jutro chcemy zdobyć komplet punktów. Powoli wdrapywaliśmy się na to pierwsze miejsce i chcemy je utrzymać. To jest nasz główny cel. Wszystko co dzieje się obok - transfery, zmiany, spekulacje - nad tym się nie zastanawiamy - mówi Arkadiusz Malarz.

- Mojego "Cyganka" zapamiętam z tego, że jest wspaniałym człowiekiem i myślę, że w szatni będzie nam go brakować. Nie oszukujmy się, robił różnicę na boisku w Ekstraklasie. Tracimy bardzo dobrego zawodnika i myślę, że większość będzie za nim tęskniła. Dużo rozmawiałem z Guilherme, staram się go zrozumieć. Chciałem żeby został... tak samo jak chciałem żeby został Vadis. Każdy piłkarz ma jednak swoje ambicje. Chce spróbować sił w innej lidze i myślę, że to dla niego podstawą zmiany, a nie pieniądze. Wypada nam trzymać kciuki za niego - ocenił odejście Brazylijczyka bramkarz Legii.

- Co do mojej przyszłości to trzeba spytać trenera i prezesa. Ja tylko mogę obronić się swoją postawą na boisku. Staram się jak mogę, choć w ostatnich tygodniach nie było mi łatwo się skoncentrować na piłce... Jednak piłka to moje życie i nie chcę wieszać butów na kołku. Fizycznie czuję się dobrze i chciałbym jeszcze grać, ale decyzja należy do władz i do trenera - powiedział Malarz.


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (14)

grzesiek, 15.12.2017 18:20:49 - *.centertel.pl

Hmm jesli chcesz dalej grac to moze Legia II ?

Do grzesiek, 15.12.2017 21:34:03 - *.play-internet.pl

A może ty się na konwiktorska przenieś?

kibic, 15.12.2017 22:02:51 - *.166

Tak się nie traktuje bramkarza Legii, który dużo wybronił w tymi poprzednim sezonie!

lukasz, 15.12.2017 23:02:41 - *.iol.cz

odj...cie sie od Arka , chłop z warszawy na ostatnie lata kariery wraca do Warszawy ,pierwsze dwa lata jest rezerwowym ,bo kuciołap broni. Kuciak to gosc ktory w dupie ma kibicow i czesto to pokazywał w trakcie meczu jak i po . Malarz stał sie liderem i gosciem ktory wie jak motywowac kolegow!w Legii w tym momencie nie ma młodego zdolnego ,wiec niech gra poki ma zdrowie chłop .Tyle co on zrobił dla druzyny ,powinien dostać kontrakt chocby na rok i walczyc o nr 1.

antyk, 15.12.2017 23:23:26 - *.22.ipv4.supernova.orange.pl

już bez przesady malarz nie jest jakimś wybitnym bramkarzem ale też to nie jest ręcznik jak antolovic,jest napewno powyżej średniej w tej d.poklasie a do tego ma charakter w przeciwieństwie do 90% tych grajków co w pierszym składzie wychodzą a to u mnie już duży plus

Arek, 15.12.2017 23:31:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj Grzesiu, Grzesiu. Jeszcze trochę, a żyłka Ci w dupie pęknie.

lw73, 15.12.2017 23:49:53 - *.jmdi.pl

Arek to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Piłkarz który w ostatnich sezonach trzyma forme

Goalkeeper, 16.12.2017 00:54:05 - *.centertel.pl

No bez jaj, Legia nie ma teraz lepszego bramkarza i oczywiste, że Malarz dalej będzie bronił. Ktoś w końcu musi Go zastąpić ale najpierw trzeba sprowadzić kogoś kto reprezentuje co najmniej jego poziom. Wiek ma tu drugorzędne znaczenie. Liczą się umiejętności i doświadczenie a tego żaden inny bramkarz w Legii nie ma.

Ojciec, 16.12.2017 00:55:36 - *.centertel.pl

Szacun wielki AREK dla ciebie . Jeszcze nie raz bedziesz ratowal nam wynik . Lata sie nie liczã tylko forma bramkarza a tã na pewno masz I oby jak najdluzej .

Kubson, 16.12.2017 05:42:00 - *.35

Gdyby nie Arek to nie bylibyśmy na tym miejscu na którym teraz jesteśmy. Oczywiście wszyscy widzą tylko jeden czy drugi błąd który popełnił. Arek robił dobrą robotę w tej rundzie i nie tylko. Miejmy Nadzieję Że zostanie Na dłużej.

grzesiek, 16.12.2017 10:29:37 - *.centertel.pl

niestety, ale jak czyjaś gra mi się nie podoba to o tym piszę otwarcie, nie podobała mi się rzeźniczaka i teraz jak oglądam mecz to cieszę się że go nie ma w składzie nigdy. Teraz czekam na malarza. Być może osobiście to bardzo miły i sympatyczny gość. NIemniej jednak Legia zasługuje na dużo lepszego bramkarza...
Tak gość z Warszawy, super że może i motywuje szatnię- chociaż myślę że kibice sprzedając plaski dużo bardziej zmotywowali ich. DLa mnie jedynie pozycja numer 3 bramkarza w Legii. Serio. Ale każdy może mieć inne zdanie, rozumiem i szanuję...

mietek, 16.12.2017 12:25:23 - *.internetia.net.pl

@grzesiek: Ciężko, żeby wychodził w składzie, skoro odszedł z klubu pół roku temu. Weź już odstaw leki, bo szkodzą.

@kibic: No ok, ale czego oczekujesz? Czerwonego dywanu i złotej karety? Moim zdaniem udźwignął ciężar gry w Legii, choć na początku były co do tego obawy. Ale jego czas w klubie dobiega końca. Tak samo jak kiedyś było z Saganem. Widać było, że czas jest dla niego nieubłagany, bo Marek - mimo olbrzymich chęci i zadziorności - już po prostu nie dawał rady. Z Malarzem zaczyna być to samo - wieku nie oszuka. Do końca kontraktu powinien zostać, zasłużył na jakieś sympatyczne pożegnanie, ale od nowego sezonu (albo już od rundy wiosennej) powinniśmy mieć jego następcę.

agnosticbelieve, 16.12.2017 12:52:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Arek, to bardzo dobry bramkarz, wybronił dla Legiuni mnóstwo punktów, i za to należy mu się Wielki Szacunek, a poza tym jest bardzo sympatycznym człowiekiem, miałem wielką przyjemność poznać go osobiście, uprzejmie poproszę decydentów Żylety abyśmy podczas dzisiejszego meczu dali wyrazy poparcia dla naszego wspaniałego bramkarza, Arek, tak trzymaj, to wielka przyjemność oglądać Cię i dopingować na Ł3 :)))

grzesiek do mietek, 16.12.2017 14:30:35 - *.centertel.pl

Napisałem gdzieś , że jest naszym piłkarzem ?:) zmień dilera :DDDDDDDDDDDDDD

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.