Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 15 grudnia 2017 r. godz. 13:46

Plotki transferowe: Legia oferuje 700 tys. euro za Jevtovicia

ar2r, źródło: Mozzart Sport

Serbskie media informują o zainteresowaniu Legii Milanem Jevtoviciem. Według dziennikarzy "Mozzart Sport" działacze z Łazienkowskiej mieli zaoferować 700 tysięcy euro za piłkarza. 24-latek spędził ostatni rok na wypożyczeniu w Rosenborgu Trondheim. W barwach norweskiego klubu zdobył 9 bramek w 25 występach.

W styczniu Jevtović powróci do Antalyasporu, ale wszystko wskazuje na to, że tylko po to, żeby spakować swoje rzeczy. Serbski napastnik znalazł się także na celowniku Crveny Zvezdy Belgrad oraz Rapidu Wiedeń.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (33)

andreas, 15.12.2017 14:04:04 - *.rev.snt.net.pl

od poniedziałku będzie długa lista transferowa; przyjdą? odejdą?

Sawo, 15.12.2017 14:04:55 - *.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystko fajnie tylko ja mam jedno podstawowe pytanie: otoz czemu Rosenborg nie zdecydowal sie na zakup tego pilkarza?

eth, 15.12.2017 14:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przecież Mioduski zapytany czy Legia dokona transferu za milion powiedział że nie dokona nawet transferu za 250 tysi bo nie ma kasy. Może teraz odnalazła się ta zagubiona z LM? Tak czy inaczej, 2,5 mln zł za napastnika który strzela gola co trzeci mecz to to chyba jakiś szwindel musi być jeśli Legia się na to godzi.

Transferowa polityka Legii Warszawa w ostatnim roku to kupić jakichś cieniasów i płacić im fortunę za nie-granie, bądź za granie na najniższym możliwym poziomie oraz sprzedać dobrych, wartościowych piłkarzy za pół darmo. Miałem nadzieję że ktoś się ogarnie wreszcie, zwłaszcza po tym jak wyleciał Żewłakow, i że Legia przestanie być traktowana jak jakiś ukraiński targ dla cwaniaków, lecz chyba jednak w styczniu będzie ciąg dalszy wyżej wymienionej polityki.

mietek, 15.12.2017 14:09:10 - *.internetia.net.pl

Nie twierdzę, że facet musi być zły, ale... Czy naprawdę musimy szukać zawodników bez unijnych paszportów? Potem, gdyby się trafiło ślepej kurze ziarno... znaczy, nasz skauting zadziałał w sposób rewelacyjny, to możemy przyblokować miejsce dla jakiegoś naprawdę dobrego grajka.

A swoją drogą, przy plotkach będąc. Jedna z nich głosi, że Żyro jest na sprzedaż i ponoć kierunek Legia wcale nie jest wykluczony.

Felek, 15.12.2017 14:11:48 - *.warszawa.vectranet.pl

Może za Fatalczyka wezmą parę milionów euro to będzie za co kupować ;-)

Trebor, 15.12.2017 14:41:07 - *.petrus.pl

Ja wolalbym zeby Mioduski zgarnal z wisły Carlitosa.Spoko grajek i w/g transfermarkt wart jakies 400tys. ojro.

Prze do eth, 15.12.2017 14:48:07 - *.play-internet.pl

To jest skrzydłowy a nie napastnik, patrzac po statystykach to skrzydłowego z takimi statystykami nie mieliśmy dawno. A druga sprawa ze serbowie maja mentalność walczakow, a takich zawodników nam trzeba.pzdr

Krzeszczu, 15.12.2017 14:50:59 - *.cust.bredband2.com

Oby to nie byl kolejny Necid....

da Sawo, 15.12.2017 14:55:39 - *.amazon.com

jak to dlaczego bo nie stac ich by wydac za dobrego pilkarza 750tys euro ... a nie .... czekaj....
stac ich, ale go nie chca bo jest slaby.

Do Trebor, 15.12.2017 14:58:24 - *.51

Tak Trebor I Wisla na pewno sprzeda go za 400 tys a moze dla nas zrobic promocje I pojdzie za 300 tys, szczegolnie po tym co bylo z Maczynskim. Brawo ty!

@rek do mietek, 15.12.2017 15:02:54 - *.dynamic.chello.pl

Siemka brachu... Plotki plotkami... Brukowce muszą coś pisać, bo za 2 dni zacznie się im "sezon ogórkowy"... Ja wiem, iż tym razem to konkrety pojawią się w chwili, kiedy Romeo Jozak znajdzie odpowiedniego grajka, a Ivan Kepcija ustali i przyklepie warunki sprzedaży/zakupu... Wtedy o tym wszyscy przeczytamy... Póki co "luzior"...;)))

Co do Żyry - chłopaczyna po tych 2 kontuzjach jest ponoć cieniutki... Czemu zatem miałby u nas "odpalić"...??? Kolejny "balast"...??? Pozdro (L)

@rek, 15.12.2017 15:16:28 - *.dynamic.chello.pl

Poza tym popatrzcie sobie koledzy na te "pogłoski" transferowe: https://www.transfermarkt.pl/geruchtekuche/detail/forum/377 Pozdro (L)

Legionista, 15.12.2017 15:22:35 - *.226

Według mnie jest to zły pomysł... Oby nie przyszedł do (L)egii!!

Groch, 15.12.2017 15:23:23 - *.play-internet.pl

Proponuję przejąć politykę Bayernu i podkupywac sprawdzonych graczy z naszej ligi najlepiej z głównych konkurentow do walki o MP. Dla mnie na dzień dzisiejszy jest trzech graczy jak na naszą live wybitnych i to ich bym w pierwszej kolejności brał, a są to Carlitos,Makuszewski,Jevitic .
Macie jakieś inne typy ?

mietek, 15.12.2017 15:24:38 - *.internetia.net.pl

@Sawo: Jeśli wierzyć piłkarskiemu pudelkowi, czyli transfermarkt, to Rosenborg zapłacił pół miliona euro za to wypożyczenie. Najwyraźniej w klubie uznali, że to pomyłka, skoro facet w nie najsilniejszej lidze norweskiej szału nie robi i trzeba sprowadzić Bendtnera, by ktoś strzelał gole (nie chciało mi się sprawdzać dalej, ale w dwóch ostatnich kolejkach - gdy mistrzostwo już mieli zapewnione - facet zagrał zaledwie 18 minut).

No, ale Legia nie może się uczyć na cudzych błędach, o nie - my musimy zrobić swoje. Wychodzi na to, że Chukwu i Sadiku to jeszcze za mało i musimy więcej wtopić.

L, 15.12.2017 15:31:14 - *.play-internet.pl

Trebor ma racje carlitosa juz lepiej wziac

Gizior, 15.12.2017 15:59:55 - *.128

Legia ostatnio jest zarządzana strasznie amatorsko... Jarek niezgoda ok super młody musi grać strzelać i robi to ale oprócz tego musi być napastnik typowy który da te 20goli w sezonie bo niezgoda raz trafi raz nie... Rozgrywającego brak... GUI odchodzi ale ok do zastąpienia... Kopczyński z Piastem dnoooo mimo że karny wywalczył to i tak grał piach 90% podań do tyłu lub w bok... Kuchy jak Kuchy raz super raz dno ale lepiej by się nadawał na jokera. Dla mnie potrzebujemy wzmocnienia ale nie uzupełnienia składu tylko wzmocnienia na każdą pozycje... Na bramkę majecki a malarz na rezerwowego i zaproponować trenowanie bramkarzy po sezonie albo za 2 ale z opcją że nr jeden jest majecki

Kipkorir, 15.12.2017 16:17:39 - *.dynamic.chello.pl

A na Masłowskiego wywalili 800tys EUR...

Sied(L)ce, 15.12.2017 16:36:28 - *.177

Brać go za czukwu, niezgodę i fatalczyka. Sadiku bym dał szanse jeszcze , nie rozumiem czemu nie gra, przy obecnej formie Niezgody to coś jest nie tak

1337 eth, 15.12.2017 16:38:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Cena jaka teraz bierze Legia za swoich graczy wynika z kontraktow jakie byly podpisane z zawodnikami. Na efekty pracy pana Mioduskiego i reszty bandy trzeba bedzie jeszcze troche poczekac. Mowie i sprzedazy, nie zakupach. Zakupy ocenimy juz niedlugo ;-)

Mistet, 15.12.2017 16:50:58 - *.wieszowanet.pl

Wartosc Carlitosa 400tys euro
Kucharczyk-1,5 mln euro, max 200tys
Nagy-1,25 mln euro max 150 tys
Sadiku-1,25 mln euro max 200 tys
Pasquato-1,8 mln euro, max 250tys
Jędrzejczyk 3mln euro 500 tys
Niezgoda 500tys euro????
Masakra kto to wycenie i na jakiej podstawie?
Oni sie niczym nie wyrozniaja. Ten transfermarkt topic na woda taki Szymon Żurkowski 75tys euro ciekawe czy Gornik by go sprzedał za tyle

Wynik, 15.12.2017 16:55:42 - *.wieszowanet.pl

Tak patrze dzis Kucharczyk ma 26lat bylem swiecie przekonany ze ma 32lata on naprawde jest Fatalczyk w tym wieku wyglada jak dziad na boisku w wieku Malarza biedzie sie przy....... Trawy trzymac. Wywalic go jaknajszybciej nawet za darmo on zaraza reszte zla gra

Menager, 15.12.2017 17:04:10 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Jach z Zagłębia, Żurkowski z Górnika i Piątek z Cracovii, to powinny być cele transferowe Legii w zimowym oknie transferowym.

Sawo, 15.12.2017 17:37:57 - *.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ do Sawo

Jesli zwracasz sie do mnie to badz laskaw sie podpisac bo nawet nie wiem jak mam ci odpowiedziec.

Skad wiesz ze Rosenborga nie stac na wydatek 750tys? Sadze ze ich stac skoro zaplacili za wypozyczenie go taka kase jaka my zaplacilismy za transfer definitywny Mączyńskiego.

I kolego wlasnie tak sadze ze to ogor. To samo pytanie zadawalem przed przyjsciem Sadiku Chukwu i Pasquato. Otoz jesli kluby do ktorych sa wypozyczani nie decyduja sie na ich zakup to oznacza ze cos jest nietak. Dodatkowo uwazam ze zakup goscia bez paszportu UE powinien byc decyzja przemyslana a nie kolejna proba ze moze sie uda.

Sawo, 15.12.2017 22:31:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@ mietek
Dla mnie jesli kupowac to ludzi z Ekstraklasy. Europy nie zwojujemy bo aby osiagnac sukces podobny do tego sprzed roku to potrzeba kilku lat budowania druzyny.
Najwazniejsza jest zatem liga i regularne mistrzostwo.
Umowmy sie ze 700tys euro to nie jest malo i za mniejsza kase mozna kupic np Novikovasa z jagi. Mnie osobiscie bardzo podoba sie jego gra. O Żurkowskim juz nie ma co wspominac bo to gosc na lata w Legii i z pewnoscia za taka kase by przyszedl. Zamiast sprowadzic Wolskiego i postarac sie wyrwac wisle Carlitosa oraz powalczyc o Kurzawe to my dzialamy po omacku.
Nie jestem fanem transferu akurat Cernycha bo gosc w 20 meczach strzelil 3 bramki i mimo ze asystuje to jakos mnie nie przekonuje ale... czy on bylby napewno gorszy niz ktololwiek wyciagniety z kapelusza? Otoz nie. Wydaje mi sie ze Cernych to gwarancja jakiejs solidnej gry natomiast ten pan o ktorym jest artykul bedzie drugim Sadiku. Zeby byla jasnosc to nie uwazam ze Sadiku jest taki do konca zly ale z pewnoscia to nie to o co nam chodzi.

antyk, 15.12.2017 23:26:46 - *.22.ipv4.supernova.orange.pl

za tą cenę można 3 czołowych napastników z pierwszej ligi kupić(Polaków) i jestem pewien że jeden na bank by odpalił,ale co ja tam wiem

Zduneq, 16.12.2017 02:37:41 - *.net00-g1.isko.net.pl

DLa przypomnienia, Legia kupiła Prijo za czapkę gruszek(300 tyś E) a sprzedała za 1,9mln E i tylko dlatego bo został ten transfer wymuszony przez zawodnika.A czemu Prijo odszedł?Przez Magierę, bo za jego czasów zagrał tylko w 8 meczach(łącznie 360minut).Zatem co się dziwić, że gość z ambicjami chce grać w piłkę gdy jest na fali?Dziś Prijo w 39 meczach ma 20 bramek w PAOK Saloniki, i jest wyceniany na 3mln E.
Dzięki JM.

AAA, 16.12.2017 08:18:49 - *.dynamic.chello.pl

DO felek: kilka milionów ..pesos brazylijskich

Portowiec, 16.12.2017 11:41:13 - *.centertel.pl

Do Felek. Jak "Fatalczyk" strzela gole dające pkt., to wg. Ciebie, nadal jest "Fatalczyk", czy moze juz Kuchy King?

mietek, 16.12.2017 12:16:33 - *.internetia.net.pl

@Sawo: Wiadomo, że lepiej sprowadzić gości jakoś tam się wyróżniających w naszej lidze, zamiast sprowadzać anonimów. Ale doskonale wiesz, jak wygląda "wycenianie" zawodników w tej żałosnej lidze. Gdy przychodzi jakiś mega ogórkowy klub, ale zagraniczny (niech będzie Benevento, Ingolstadt, Las Palmas, Troyes etc.) i mówi: chcemy Carlitosa, to słyszą 400-500 tysięcy euro. Gdy przychodzi Legia, to cena od razu skacze przynajmniej dwukrotnie.

Inna sprawa, że obecne władze klubu w ostatnim czasie się totalnie kompromitowały swoimi ofertami za zawodników z polskiej ligi - pierwszy przykład z brzegu to Kapustka. Filipiak po naszej "ofercie" to chyba musiał ze dwa dni się krztusić ze śmiechu.

Dlatego wydaje mi się, że dalej jesteśmy skazani na zagraniczne wynalazki.

Co do samego Jevtovicia. Zgadzam się z Tobą, że kupowanie zawodników bez paszportu UE to powinna być ostateczność - chyba, że wpadnie mega kozak. Ale przy naszym skautingu w to nie wierzę. Natomiast sam zawodnik - jak mówiłem, nie chciało mi się kopać głębiej, ale pod koniec sezonu już był tylko rezerwowym. Zresztą, gdyby był świetny, to Rosenborg nie sprowadzałby Bendtnera.

@Zduneq: Wszystko to prawda, ale zwróć uwagę, że Prijo ostatnio częściej zaczyna mecze z ławki. Więc - albo słaba forma (w co nie wierzę), albo znowu jego charakter dał znać o sobie, albo... Grecy rozpoczęli kombinowanie, żeby nie musieć go sprzedawać i w rezultacie odpalać Legii działki od transferu.

Mr T, 16.12.2017 16:04:16 - *.play-internet.pl

Zrozumcie, że prezesi klubów z naszej ligi nie mają ochoty wzmacniać konkurencji sprzedając najlepszych zawodników do Legii. Kolega powyżej wspomniał o Kapustce. I niech się ten Filipiak krztusi po ofercie Legii. Teraz za to krztusi się Kapusta tulajac się po trybunach kolejnych niemieckich stadionów rywali, z którymi gra SC freiburg. A latka lecą...

antyk, 16.12.2017 18:44:25 - *.22.ipv4.supernova.orange.pl

już nie brońcie tego kucharczyka bo nigdy nie odejdzie,nie szykanuje go jako człowieka oceniam go tylko jako piłkarza i jest ch.jowy i tu żadne peany na jego cześć tego nie zmienią,ja wiem że 5 lat temu strzelił ważnego gola albo że raz na 10 razy uda mu się zagrać dobry mecz co nie zmienia faktu że jest ch.jowy Ps. parę lat temu jako pierwszy tu chyba na tej stronce jechałem kuchemu jeszcze pod nickiem antykucharczyk ale widzę że przejęli pałeczkę lepsi więc się trochę wycofałem,pozdrawiam kolegów:)

Zgred, 16.12.2017 21:59:16 - *.dynamic.dsl.as9105.com

A co z tymi z Brazyli ? Mieliśmy umowę z flamengg

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.