Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 16 grudnia 2017 r. godz. 22:24

Legia Warszawa 0-2 Wisła Płock

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jak najlepiej zakończyć rok? Oczywiście wygrywając. Taki plan na dzisiejsze spotkanie mieli piłkarze zarówno Legii Warszawa, jak i Wisły Płock. Szczególnie, że obie ekipy nie przegrały w lidze od trzech spotkań. Dla fanów stołecznego klubu dzisiejsze zawody miały dodatkowy smaczek. Z Łazienkowską żegnał się Guilherme, który zdecydował się kontynuować swą karierę we włoskim Benevento.

To co najbardziej mogło martwić trenera Romeo Jozaka, to zestawienie defensywny. Z powodu żółtych kartek musieli pauzować dwaj stoperzy – Maciej Dąbrowski oraz Michał Pazdan. Niestety bardzo szybko przekonaliśmy się, że ich zmiennicy prezentują nieco inny poziom.
Jeszcze na zegarze nie minęła 10 minuta spotkania, a Giorgi Merebaszwili starł się z Inaki Astizem w polu karnym. Jednak sędzia Tomasz Musiał uznał, że nie było przewinienia Hiszpana. Dopiero z pomocą przyszła analiza wideo, po której arbiter zmienił swą decyzję. I choć Arkadiusz Malarz wyczuł intencje strzelca, to Nico Varela pewnie umieścił piłkę w siatce. Legioniści mogli błyskawicznie odpowiedzieć na prowadzenie płocczan. Guilherme dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, gdzie Michał Kucharczyk uderzył głową w światło bramki. Jednak ekipę gości uratowała interwencja Jose Kante, który wybił futbolówkę zmierzającą do celu. O tym, ile znaczy duet "Dąber" – Pazdan, przekonaliśmy się w 17. minucie. Goście przeprowadzili akcję ofensywną, w której byli w przewadze. Dośrodkowanie z lewej strony przeciął Jakub Czerwiński, który swą niefortunną interwencją… podwyższył na 2-0!
W 25. minucie Kasper Hamalainen utrzymał się przy piłce i zagrał w pole karne do Jarosława Niezgody. Ten zrobił sobie miejsce w obrębie szesnastki, ale intencje napastnika Legii wyczuł Seweryn Kiełpin. Podopieczni Jozaka mimo niekorzystnego wyniku, raz po raz kreowali akcje ofensywnej, byli stroną dominującą. Jednak ani "Gui", ani Łukasz Broź, nie pokonali bramkarza przyjezdnych. Ponadto po uderzeniu "Hamy", futbolówka trafiła w poprzeczkę! Po chwili Fin został zmieniony przez Cristiana Pasquato z powodu urazu. Szczęścia próbował także "Kuchy", ale Kiełpin stanął na wysokości zadania.

Roszada w linii pomocy nie była jedyna, którą zastosował szkoleniowiec gospodarzy. Na drugą połowę nie wyszedł Łukasz Broź, którego zmienił Sebastian Szymański.

Zmiany, zmianami, ale to Adam Dźwigała mógł podwyższyć na 3-0 tuż na początku drugiej odsłony. Kropnął z pola karnego, ale Arkadiusz Malarz był na posterunku. Zresztą nie tylko Malarz, ale jego vis-a-vis udowadniał swoją wartość. Choćby jak w 52. minucie przenosząc nad poprzeczką strzał Niezgody. Postawienie w przerwie na Szymańskiego mogło szybko przynieść korzyść. Niestety, piłka po jego strzale głową powędrowała nad bramką. Za tę niefrasobliwość w ataku, gospodarzy mógł skarcić Semir Stilić, który próbował lobować Malarza. Bez powodzenia.
Cień nadziei na korzystny rezultat mógł dać Armando Sadiku. W 69. minucie Michał Kucharczyk minął Arkadiusza Recę na prawym skrzydle i dośrodkował w pole karne. Wielu kibiców już pewnie widziało piłkę w siatce, ale ta jak zaczarowana powędrowała tuż obok słupka! Do ciekawej sytuacji doszło w 84. minucie. Niezgoda uderzył na bramkę, a zmierzająca w światło bramki piłka odbijała się od nóg i rąk Arkadiusza Recy. Jednak mimo protestów legionistów, sędzia Musiał nawet nie skorzystał z VAR.

W końcówce z trybun niosło się "Nie poddawaj się...". Ponad 13000 kibiców wierzyło, że jeszcze uda się zdobyć choćby punkt. Niestety, Legia nie zdobyła choćby bramki. Tym samym druga ligowa porażka na własnym boisku w tym roku stała się faktem. Stołeczny zespół zaczął rok przy Łazienkowskiej od porażki z Ruchem Chorzów (1-3) i zakończył go przegraną.

Legia Warszawa 0-2 Wisła Płock
0-1 10' Nico Varela (k)
0-2 17' Jakub Czerwiński (s)

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 28. Łukasz Broź (46' 53. Sebastian Szymański), 34. Iñaki Astiz, 4. Jakub Czerwiński, 14. Adam Hloušek - 18. Michał Kucharczyk, 75. Thibault Moulin, 15. Michał Kopczyński, 6. Guilherme (60' 99. Armando Sadiku), 22. Kasper Hämäläinen (39' 8. Cristian Pasquato) - 11. Jarosław Niezgoda

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 26. Igor Łasicki, 14. Adam Dźwigała, 9. Arkadiusz Reca - 7. Nico Varela (81' 96. Jakub Łukowski), 4. Damian Szymański (88' 18. Alan Uryga), 8. Dominik Furman, 23. Semir Štilić (70' 6. Damian Rasak), 10. Giorgi Merebaszwili - 29. José Kanté

żółte kartki: Moulin - Szymański, Dźwigała, Furman, Kiełpin.

sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
widzów: 13 721.



Komentarze: (50)

(L), 16.12.2017 22:26:03 - *.dynamic.chello.pl

Sami sobie bramki strzeliliśmy, teraz przynajmniej wiemy kto ma wypad z Legii zrobić

Tagi, 16.12.2017 22:27:03 - *.dynamic.chello.pl

wpie...ol , ale solidny.
Liście ... już spadły.

siwy, 16.12.2017 22:28:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

gdyby mieli gwizdac takie karne to w kazdym meczu byloby po 5-6 karnych

Pucek, 16.12.2017 22:29:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aż żal było patrzeć... Niezgoda 3 sety i żadna nie wykorzystana. Kuchy dno, stoperzy do bani, zero pozytywów z meczu. Szymański wchodzi i wogole nie widoczny.

kolo, 16.12.2017 22:30:25 - *.84.ipv4.supernova.orange.pl

czy ktoś wie kiedy kończy się kontrakt Kucharczyka??

Robson, 16.12.2017 22:31:21 - *.211

Legia dziekuje za prezent świąteczny k...a co to mialo być???

Leron, 16.12.2017 22:33:49 - *.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Są pozytywy tego, że ten mecz tak się skończył... był świetnym podsumowaniem dla Czerwińskiego, Malarza, Kopczyńskiego, Kucharczyka, Broźa. Wiemy już czemu Sadiku i Szymański siedzą na ławce ...

Mam nadzieję, że wiatr w szatni Legii będzie silny i mroźny w tą przerwę. Za dużo darmozjadów na pensjach.

Kristof , 16.12.2017 22:35:11 - *.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jest dobrze, naprawdę Kopczyński się poprawił w swoich kreatywnych pomysłach, to samo Moulein. Wirtuozi środka pola. Boże Chroń Pana prezesa,:)

L, 16.12.2017 22:35:27 - *.play-internet.pl

Śliczny mecz!

Wolfik, 16.12.2017 22:35:32 - *.dynamic.mm.pl

Miałem przeczucie, że bez gwarantującego spokój w obronie Michała Pazdana będzie ciekawie w obronie. I już w 10 minucie "profesor" Astiz (tak go nazwał jeden z nas w którymś poście) odwalił manianę i ustawił mecz. Potem było typowe "bicie w mur" a że egzekutorów i piłkarzy kreatywnych u nas mało (lub brak, jak kto woli) to nadchodzące Święta zostały spier...one. Ale może to dobrze, bo jest czas do przemyśleń.

Może do kogoś dotrze, że nie można ciągle drużyny osłabiać, że ktoś musi być liderem, że trzeba rozgrywać a nie klepać i że nie wystarczy przechodzić koło stadionu by zostać środkowym obrońcą. Może.

Mamy siedem porażek w sezonie. W normalnej lidze nie mielibyśmy szans na obronę mistrzostwa przy takiej ilości porażek i takiej grze. Ale że gramy w Polsce, to wszystko jest możliwe. I póki co należy dziękować opatrzności, że mamy takich rywali do mistrzostwa a nie innych. Teraz przerwa, obyśmy jej nie przespali, bo inaczej.....

L, 16.12.2017 22:36:42 - *.centertel.pl

Dla "piłkarzy" dlawcie się karpiem - kibicom Wesołych Świąt i Naj w nadchodzącym 2018 r.

Kuba, 16.12.2017 22:37:24 - *.static.ip.netia.com.pl

Jesli w pierwszym składzie bedzie gral paralityk Kopczyński i lamaga kucharczyk to będziemy zawsze grać jak ciamajdy i dostawać baty... Smutna prawda

Paweł , 16.12.2017 22:37:31 - *.toya.net.pl

Niestety panowie pożegnanie z ....du.....y,miejmy nadzieję że przerwa zimowa plus transfery in i out coś popchną do przodu, trzeba żegnać kopaczy nie mylić z piłkarzami Kopczynśki, Broź, Kucharczyk, Astiz jak odchodził był wolny dziś karykatura ale trzeba pamiętać jest awaryjnie Czerwiński to nie gracz na grę w Legii. Odchodzi Gui co by nie mówić strata każdy piłkarz potrafiący grać 1na 1 to strata, niewiadoma z Pazdanem dziś brak ewidentny skład węgla i papy przykre jak wspomniany jaki skład był w tamtym sezonie ale mistrz wygrany był w bólach pamiętajmy o tym. Trzeba poczekać dystans panowie święta odpocząć od Eklapy .Zdrowych wesołych świąt panowie.

SND, 16.12.2017 22:41:32 - *.internetia.net.pl

i czy zwolnienie Mgiet to dobry pomysł??? Wielkiego i zarzartego legionisty????!!!! Co ów Jozak zrobił?????? zakichane zwycięstwa jedną bramką i ZERO pomysłu na grę!!!!!!!!!!!!!!!!!

siwy, 16.12.2017 22:42:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

co oni widza w tym Kopczynskim ze sadza na ławie reprezentanta Polski? to samo Drewinho

Zibin55, 16.12.2017 22:42:58 - *.play-internet.pl

Kto by pomyślał ,ze Mikołaj złośliwy taki...dla naszej zbieraniny...

awer, 16.12.2017 22:43:07 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl

ja pierd... ten kopczynski to chodzi caly mecz po co go wystawiac jak graja w 10.pozbyc sie pseudo graczy i transfery to obowiazek ale pewnie znowu przyjda kopacze za darmo i nikt konkretny

Tagi, 16.12.2017 22:43:22 - *.dynamic.chello.pl

pisałem to trzy mecze temu - wypad z Legii , łapciuchy , szmaty , patałachy !!!!
Z liścia było mało ?
Teraz żółwik -petarda , to będzie jak plaskacz .
Wypad z Wielkiej Legii , przynosicie nam wstyd !

Tomek Mokotów , 16.12.2017 22:48:52 - *.dynamic.chello.pl

Brawo trener Jozak. Znowu bez taktyki i z beznadziejnie słabym pressingiem.

Guilherme out, teraz jeszcze reszta.
W zasadzie oprócz Szymańskiego i Hlouska to każdy może iść w p.zdu

Mistrzunio, 16.12.2017 22:49:49 - *.dynamic.chello.pl

Staruch musi znowu ekipe zbierać!

marcelinho, 16.12.2017 22:52:03 - *.dynamic.chello.pl

Haha. Czerwiński sam pewnie sobie zadaje pytanie jak go wzieli do Legii . To samo dabrowski. Pazdana juz nie ma za chwile. z Rzezniczaka który serce zostawial wszyscy sie smiali a on pogral sobie w Lm . Kto zostanie w obronie ? A kto na prawej? Broz? Na lewej hlousek ? Tam nie ma nikogo na obrone.... w pomocy kopczynski.... ja pier.... i nasz kozak del pierro.... 2 minuty w juve ale jak byl brany to przecież taki talent....i napad ... sadiku i chukwu... takie siano jak biorą. A kibiców dymaja na kazdym kroku... gówno gracie jak calkiem niedawno ... kilka spotkan na farcie ? I tyle. Jozak g.wno zrobiłes bo jestes ch.wym trenerem... spójrz na górnika. Tam jest gra i zaangażowanie.....i czasem wpadka. Tu jest czasem cos do przodu ze wzgledna grą... czasem...

Tomi, 16.12.2017 22:53:44 - *.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ten mecz był świetnym podsumowaniem dla Czerwińskiego, Malarza, Kopczyńskiego, Kucharczyka, Broźa. ...oddać i szukać lepszych

bardzozly, 16.12.2017 22:54:04 - *.internetdsl.tpnet.pl

KUCHARCZYK WON Z LEGII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meter, 16.12.2017 22:54:44 - *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kante dla naszych grajków to znikający punkt..

Konik, 16.12.2017 22:54:53 - *.235

tak jak redakcja napisała ,,hucznie zakończyć rok" :) hucznie to było by dać im z liścia.

Jurek, 16.12.2017 22:56:50 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Beznadziejnych Świat gamonie!za nic macie Legie i kibiców,90% z was można położyć na lopatki jak tylko się chce i kiedy chce!wystarczy chcieć!nie wstyd wam za grosz?a no tak,slowo klucz: grosz.rzygam tym i wami,od kudlatego darmozjada począwszy na FATALNYCH najemnikach skończywszy

Hiszpan, 16.12.2017 23:04:23 - *.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pogonic fatalczykow i nierobow.

Marian, 16.12.2017 23:05:00 - *.dynamic.chello.pl

Rozgonić tą miernotę w piz.u

eLka, 16.12.2017 23:06:29 - *.dynamic.mm.pl

Ile wynosił kurs na Płock, bo zdaje się, że 6 do 1.

eth, 16.12.2017 23:18:45 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Myśle ze Jozak ma rację i ta porażka może zaowocować w bliskiej przyszłości. Mianowicie, Mioduski zobaczy jak gówn**ny skład ma Legia i moze pewnych ludzi sprzeda i kupić paru porządnych grajków. Pewne jest to ze Broź jest tak cienkim piłkarzem ze on być moze nadałby sie gdzies w 2 lidze. On jako pierwszy do sprzedania. Do tego ci co nie grają a pobierają duże pensje, do tego Sadiku który tez jest cienki. Mam nadzieje ze po tym jak odchodzi gwiazda czyli Guilherme nikt nie wpadnie na pomysł pozbycia sie Hamalainena czy Szymańskiego. Inaczej będzie to jak sabotaż. Jako ze idą święta nie będę juz sie na nikim wyżywał i życzę Wesołych Świąt.

Maliniak, 16.12.2017 23:21:02 - *.dynamic.chello.pl

Ludzie.Co mam napisać?dno i upokorzenie nie tylko samych kopaczy ale to mam dupie ale tych co kibicują kupują bilety na mecz.Nie wspominam o karneciarzach i żylecie z całym ich bagażem doświadczeń.piłkarzyki pajacyki maja z nas w dupie

PiotrŻo(L)iborz, 16.12.2017 23:21:49 - *.play-internet.pl

Sorry, ale drugą połowę spędziłem w barze na Ł3, może zarobią na nowych kopaczy. Twu... chcę piłkarzy, kopaczy już mamy. Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku, a także nowych grafików.

kubakuba, 16.12.2017 23:24:16 - *.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie Kochani,
150 Guia i wystarczy - on nigdy nie poprowadziłby gry L,
Czerwiński musiał blokować ten strzał, za plecami miał napastnika (ryzyk fizyk),
Astiz zawsze był panikarz i nie umie grać pod presją,
Broź nie może jednocześnie grać w obronie i rozgrywać na skrzydle, ktoś musi mu pomagać,
Malarz chyba nigdy nie obronił karnego, jak Fabiański -
nie umie i już!
Nie można mieć majstra bez ofensywnego rozgrywającego

Pab(L)o, 16.12.2017 23:25:38 - *.play-internet.pl

Kucharczyk wyp.....laj i niech mi tu nikt nie wyjeżdża ze Legionista .Co on robi od kilkunastu meczy w Llegii.....!!!! To jakaś poeażka

Szpakowski, 16.12.2017 23:28:25 - *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Równy mecz dwóch równorzędnych rywali o wyniku zadecydował łut szczęścia nafciarzy teraz przyjdzie czas na analizy sztab szkoleniowy będzie miał dużo pracy pytanie czy Kucharczyk gra na swojej optymalnej pozycji czy Kopyczynski nie powinien poprawic motoryki jaki pomysł będzie miał trener Jozak i czy zespol wlasciwie przepracuje przerwe zimowa Moze nalezy nawac wiec szans gry Niezgodzie a Kucharczyka przesunac na szpice miejmy nadzieje ze trener ustawi wlasciwie tych graczy na boisku. Do uslyszenia na wiosne.

Widz, 16.12.2017 23:30:51 - *.centertel.pl

Jeden plus. Pozorant Maczynski poza murawą. Broz. Żegnam.

Vali, 16.12.2017 23:40:05 - *.centertel.pl

Dno, ale wstyd. Zasłużona porażka po żenująco słabym meczu.

Andrzej, 16.12.2017 23:45:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Co wkur. najbardziej?, że w tym klubie jest za chu.. presja żeby postawić na kilku młodych, zamiast na patałachów w wieku emeryta.
Wolę oglądać Zyro zamiast Astiza, Szymańskiego zamiast Kucharczyka i Turzynieckiego zamiast Brozia.

Co kur.. jest w kopczynskim że kazdy trener na niego stawia, czytałem opinie przed meczem, że Kopczyński gra będzie słabo, on grał oprócz tego czegoś z Piastem ostatnio w 11 w meczu z Lechem i Jagą (wyniki znane). Nie wiem czy facet czyta opinie, komentarze na swój temat, ale powinien, dno dna, zero techniki, szybkości, podań do przodu.

Co rundę jest temat transferów, to ten przyjdzie, ten i póżniej chu.. gramy dalej drewnem.
Kiedyś ta rewolucja powinna nadejść
Cierzniak out
Szumski out - szkoda chłopa niech gdzieś gra
Jałocha out - to samo
Astiz - out
Broż - out
Moneta - out
Jodłowieć - out
kopczyński - out
Bartczak - out
Chukwu - out

NT(L)N1916 , 16.12.2017 23:47:13 - *.centertel.pl

Dla wszystkich
Kibolskich Świąt

JpSzaty, 16.12.2017 23:48:15 - *.207

Do jasnej anielki kiedy w końcu zagramy na 2 napastnikow?
PS. Malarz na emeryturę!

Wolfik, 17.12.2017 00:15:44 - *.dynamic.mm.pl

@Andrzej: Zapomniałeś kolego o takich piłkarskich tuzach jak Berto (może się odbuduje zanim przejdę na emeryturę - a mam do niej jeszcze ładnych kilkanaście lat) czy czarna perła wypożyczona obecnie na Słowację, megatalent ściągnięty przez Leśnego z super pensją.

Darek, 17.12.2017 00:36:33 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Boze za co ci ludzie zarabiaja takie pieniadze?Graja taka kiche ze oczy puchna.Wygrali raptem 12 meczow z czego polowe w bolach i mekach.To kpina jest a nie druzyna.Nie sa w niczym lepsi od pozostalych druzyn w naszej lidze.Jedynie zarabiaja 10 razy tyle co inni kopacze w naszej lidze.
Teraz pytanie.
Czyja to wina ze w Legii graja pilkarze ktorzy grac nie umia?Ktos jest odpowiedzialny za sprzedawanie najlepszych pilkarzy i za sprowadzanie slabych gamoni co osmieszaja nasz klub.Winny jest wlasciciel ze zatrudnia slabego kopacza a nie kopacz ze grac nie umie.
Brawo prezesie.Oto owoce panskiej pracy.Wstyd.

Szelka, 17.12.2017 00:42:57 - *.dynamic.chello.pl

Wraz z zejściem Guilherme z boiska w 60 min. meczu dokonała się symboliczna "zmiana warty" przy Ł3. "Wielką" Legię z poprzedniego sezonu obecnie zastąpiła gromada miernot i przeciętniaków. Tak właśnie - w niespełna rok - prezes Mioduski pogrążył warszawski klub w bylejakość sportową i wizerunkową.
Jeżeli ligowy średniak - w dzisiejszej konfrontacji - był w stanie desygnować na boisko kilka wartościowych indywidualności, a dotychczasowy mistrz ESA jedynie "wspomnień czar", to chyba świadczy dobitnie o braku profesjonalizmu aktualnego włodarza klubu.
A zamiast życzeń świątecznych i noworocznych dedykuję p. prezesowi następującą kibicowską refleksję: "Jeszcze nie zdążył wbić tradycyjnej srebrnej łopaty w grunt pod budowę przyszłej Akademii Piłkarskiej, a już zdążył na trwałe zmarginalizować jakość sportową dotychczasowej drużyny Legii".
Ps.: trenerze Jozak - bardzo dużo pracy przed panem i swoim sztabem szkoleniowym! Powodzenia i do zobaczenia w dniu 9 lutego'2018 o godz. 20.30 w Lubinie...

Majki, 17.12.2017 01:51:50 - *.14

Prezesie dalej nagradzaj ich obozami w usa ,tym pajacykom zafundowal bym bieszczady i ostry zapi$$%&& 0:2 z ogórkami przeplacone cipeczki janusz wojcik przewraca sie w grobie !!!!!! Brawo sztab odpowiedzialny za perełki typu kuchy,czerqinski kuedys zeby grac w Legii trzeba bylo byc panem pilkarzem a dzis ??????WSTYD!!!!!

Artur61, 17.12.2017 02:08:41 - *.dynamic.chello.pl

Od ponad trzech lat nie opuściłem żadnego meczu ( Karnet Północna)(a od półtora roku robię 256 km w jedną stronę) na Ł3 ) czy wyczyny naszych Herosów zdołają mnie wykończyć ? . Sam jestem tego bardzo ciekawy .;

grzesiek, 17.12.2017 08:13:47 - *.centertel.pl

Tylko trener z tej zbieraniny jest w porzadku chyba. Madrze dal zasygnalizowac mioduskimu ze bez transferow nie bedzie MP.

Afor, 17.12.2017 08:33:12 - *.play-internet.pl

Skład jak za późnego Magiery więc bez przegrana nie jest zaskoczeniem. Jak czytam niektóre komentarze to pytania takie same jak wtedy. Dlaczego nie gra Mąka, Berto... dlaczego gra Kopczyński i Kuchy... kiedy transfery....?

Hama był ostatnio w gazie i razem z Guiem i Pasquato potrafili wymienić kilka piłek ładnych. Sam Pasquato nie miał szans przy dobrze ustawionej obronie.

Obecnie mamy po prostu drużynę rezerwowych. Słabych.

Sir Alex, 17.12.2017 11:51:07 - *.centertel.pl

Kopczyński zrobił stratę przy straconej bramce, a wracał do obrony w tempie spacerowym. Zero kreatywnosci, strzału, ryzyka. Broź masakra-zanotował chyba z 10 strat. Kucharczyk standardowo, drewniane nogi i zmarnowane setki. Stoperzy- szkoda gadać. Po zejściu hamy i gui zero rozegrania. Odeszli lub odejdą wszyscy najlepsi zawodnicy. Czy o taką Legię chodziło panie prezesie?

jasio865, 17.12.2017 12:31:52 - *.play-internet.pl

"Piękne życzenia"" świąteczne i noworoczne dla kibiców i siebie,bo przecież to wasza praca!!!Brak słów i...szkoda słów!!!!Józiek się nie nadaje!!!Częśc graczy już nie powinna dalej mieć elki na piersi!!!!Prezesie !!czy dalej będziesz obstawiał ,że jesteś zadowolony z Jóżka???Czy to kpiny??

mietek, 17.12.2017 13:16:49 - *.internetia.net.pl

@Wolfik: Z Astizem problem polega na tym, że zaraz po powrocie do Legii grał naprawdę nieźle. Ale - jak to mówi stare porzekadło - im dalej w las, tym więcej drzew. I on zdaje się o każde napotkane drzewo koncertowo rąbać głową. Wczoraj nie tylko karny, ale i późniejsze jego zachowania mogły przyprawić co słabszych nerwowo o zawał serca. Była taka sytuacja (już chyba przy 0:2) jak gonił bodaj Stilicia w okolicy środka boiska i na siłę próbował łapnąć żółtą kartkę. W sumie szkoda, że mu się nie udało, bo pierwszy mecz wiosny był miał z bani.

Mam nadzieję, że "Wind of change" w naszej szatni zawieje naprawdę mocno.

@kubakuba: Nie, kolego. Obejrzyj sobie jeszcze raz powtórkę. Za plecami Czerwińskiego był napastnik Wisły, ale pomiędzy nimi był jeszcze Malarz, który zamierzał wyjść do piłki. I Czerwiński mógł spokojnie przepuścić to podanie.

A najsmutniejsze jest to, że to nie Wisła mecz wygrała, a myśmy go przegrali. Bo, przy pierwszej bramce Astiz mógł spokojnie odpuścić faul i najprawdopodobniej skończyłoby się to dośrodkowaniem na poziomie ekstraklasy, czyli w buroki. Co do drugiej bramki, to już się wypowiedziałem.

Czy ktoś w sztabie szkoleniowym może powiedzieć Kuchemu, że przed strzałem na bramkę ma patrzeć na to, co robi bramkarz, a nie lampić się na piłkę? Kurde, stary chłop i jeszcze się tego nie nauczył?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.