Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Sobota, 16 grudnia 2017 r. godz. 19:16

LIVE!: Legia - Wisła

Redakcja

O godzinie 20:30 przy Łazienkowskiej 3 drużyna Legii Warszawa rozegra ostatni mecz w tym roku. Przeciwnikiem ekipy Romeo Jozaka będzie Wisła Płock, która zajmuje 9. miejsce w ligowej tabeli. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.



Komentarze: (55)

Kipkorir, 16.12.2017 19:26:06 - *.dynamic.chello.pl

Mączyński za Kopczyńskiego, Pasquato za Kucharczyka, Sadiku za Niezgodę ...i będzie to jakoś wyglądać.

(L) , 16.12.2017 19:41:08 - *.dynamic.mm.pl

Jestem wiernym kibicem... Dziś niestety w palę ehhhh, trenerze pasquato nie jest chyba przeciążony

Pucek, 16.12.2017 20:01:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdzie mozna w necie obejrzec?

radom FAN, 16.12.2017 20:41:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Legia - Płock 0:2
niestety mega gwiazdorzy już są myślami przy transferach i nie w głowie im granie.

Wolfik, 16.12.2017 20:42:00 - *.dynamic.mm.pl

Tego się obawiałem. Profesor (jak o nim mówią niektórzy Astiz). Gramy o remis....

Maryjan, 16.12.2017 20:42:50 - *.2

Fatalczyk w pierwszej 11 to gwarancja straty 3 punktow dzis. Dziekuje za uwage.

radom FAN, 16.12.2017 20:48:13 - *.static.ip.netia.com.pl

Legia-Płock 0:5
Gwiazdki już na wczasach w ciepłych krajach za grubą kapuchę!

Adi , 16.12.2017 20:49:39 - *.opera-mini.net

Bledy stoperow ok ale z kopczynskim kaleka to nic nie uruchamy

jim, 16.12.2017 20:52:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Inaki Astiz gość o szybkości i zwrotnosci ślimaka to co się dziwić że mamy to co mamy.

Misio , 16.12.2017 20:53:09 - *.58.ipv4.supernova.orange.pl

Czy widzicie co gra Kopczyński?!!! Po jego stracie poszła kontra na 0-2. Podaję piłkę i się wywraca! Won z Legii

Wolfik, 16.12.2017 20:56:01 - *.dynamic.mm.pl

Mecz do złudzenia mi przypomina ten z ...Ruchem

Wirion , 16.12.2017 20:59:25 - *.dynamic.chello.pl

Fatalczyk broz astiz kopa WON z Legii !!!!

tom, 16.12.2017 21:00:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pięknie Kopczyński dał na kontrę!!!! Brawo nieudaczniku!!!!

Bartez, 16.12.2017 21:00:55 - *.hypernet.biz.pl

Mecz opchnięty :)

Siny, 16.12.2017 21:04:00 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Trójka w pizde bedzie

Marco(L)io, 16.12.2017 21:06:21 - *.A328.priv.bahnhof.se

Nie wygramy tego meczu,jesli bedzie inaczej to bede tu odszczekiwal!!!Ale chyba wszyscy widza co sie dzieje na boisku!TRAGEDIA!!!

Xxx, 16.12.2017 21:07:47 - *.centertel.pl

Masakra to mało,niemamy kim grać z tyłu dno totalne i mega gwiazdy po 30 Miodek paraliż i twoje pie....o szopenie

aalkoholik, 16.12.2017 21:08:17 - *.free.aero2.net.pl

Fatalnie!!!? To zbyt delikatnie powiedziane o grze naszych " panienek"

Strogow , 16.12.2017 21:09:10 - *.dynamic.chello.pl

Do Pucka idż na browara szkoda to gówno oglądać dobrze nie poszedłem na tych pajaców

Legionista, 16.12.2017 21:09:51 - *.play-internet.pl

Statystyka: 35 minuta, Wisla Plock 1 strzal oddany w tym 1 celny, wynik 2:0 Co tu wiecej mowic...

xx, 16.12.2017 21:10:09 - *.90

ahahhahaha i kolejne upokorzenie :D

Rafi, 16.12.2017 21:11:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

kucharczyk, kopczyński, broź, astiz, czerwiński...
kuźwa to jakieś zawody kto będzie gorszy?

Grip, 16.12.2017 21:11:45 - *.62.tellas.gr

Dzia dy..

Damian, 16.12.2017 21:21:34 - *.opaltelecom.net

Tragedia padaka liga okręgowa.. Kolejny mecz przez Astra tracimy bramkę.. Broz tak samo.. Liga będzie ciekawsza..

do rafi, 16.12.2017 21:21:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Święta prawda tak to wygląda

Wolfik, 16.12.2017 21:23:00 - *.dynamic.mm.pl

Niestety Koledzy, tego meczu nie wygramy. Możliwy remis pod warunkiem, że Płock spuchnie lub któryś z nich wyleci po faulu. Sadiku za Kucharczyka i trzeba próbować. Szkoda, że Hama zszedł. Mam madzieję, że coś ruchy po przerwie, choć rozum mówi co innego.

Dzipsi, 16.12.2017 21:23:04 - *.play-internet.pl

Czerwinski wygladasz jak alien i tak samo grasz jak wygladasz. Mam nadzieje ze przed meczami wiosennymi nie bedzie cie tu juz. Co za parodia pilkarza...

grzesiek, 16.12.2017 21:23:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

wchodzę zobaczyć skład , patrzę jest kopczyński. Myślę- przegramy i będzie kiepska gra. O dziwo nasi momentami grali nieźle w ataku mimo gry w 10. O kopczyńskim, że gra przypomniałem sobie w 47 minucie pierwszej połowy kiedy kamera dała na niego zbliżenie. Tak to bym zapomniał o nim. Myślę że jozak chce pokazać miodkowi że jak będą kiepskie transfery to drużyna może nie dociągnąć 1 miejsca do końca rozgrywek...

Tomek Mokotów , 16.12.2017 21:23:50 - *.dynamic.chello.pl

do Rafi...

Właśnie to miałem napisać. I te nazwiska wymienić. Jeszcze tylko Jozaka bo taktyki dalej nie widać

Bukmacher , 16.12.2017 21:23:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hehe zarobione... kolejka cudów

(L) , 16.12.2017 21:24:31 - *.dynamic.mm.pl

Jak taki gość jak Kucharczyk może grać w podstawowym składzie L???? I dziwię się osobą które go bronią, panowie pewien poziom i Klub zobowiązuję

farba, 16.12.2017 21:26:37 - *.kamnet.pl

W przerwie Sadiku za Kopczyńskiego i Mączyński za Kuchego i jazda już nie ma nic do stracenia albo uda się urwać choć jeden punkt albo 0-4

tomasz79, 16.12.2017 21:28:15 - *.dynamic.mm.pl

Niestety gramy z Płockiem i zamiast dominacji jest chaos. Boję się drugiej połowy, strach pomyśleć co nasz czeka.

Wwa , 16.12.2017 21:29:04 - *.centertel.pl

Co Wy robicie...

Lucky, 16.12.2017 21:29:27 - *.140

Kucharczyk ,Broz i Kopczynski wyp......ać z LEGII !!!!!!!!!
WY NIE POTRAFICIE GRAĆ W PIŁKĘ

Zoom, 16.12.2017 21:35:30 - *.centertel.pl

Co tu komentować toć to ser szwajcarski!!!

antyk, 16.12.2017 21:44:16 - *.22.ipv4.supernova.orange.pl

dlaczego gra kucharczyk,kopczynski,guilerme i niezgoda???sa 2 wyjscia albo mecz jest ustawiony albo jozak to jest k.rwa debil i mysli ze kucharczykiem wygra mecz obie opcje sa ch.jowe,mam nadzieje ze jest w tym jakies drugie dno o którym jeszcze nie wiem bo trudno mi w to uwierzyć żeby jozak świadomie grał takim składem,syf

jsc, 16.12.2017 21:48:37 - *.play-internet.pl

widzieliście kucharczyka jak zamknął oczy i zapierd.....lił prosto w nogi bramkarza.... dramat z czym do ludzi

całaprawda, 16.12.2017 21:49:24 - *.dynamic.chello.pl

Co ten Astiz odpier....

Kibic L, 16.12.2017 21:56:06 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jaki może być wynik jak gra drewniak Kopczyński? Romeo jak przyszedł do Legii to tego drewniaka odstawił od pierwszego składu. Teraz nie wiedzieć czemu gra w wyjściowym składzie co może budzić podejrzenie, że skład niekoniecznie ustala Romeo.

MJ23, 16.12.2017 22:04:51 - *.stansat.pl

Ku..a dramat ... Fatalczyk dramat , Kopa lipsztyk w ch...j o co tu kaman ... Grali u buków.....???? Na wakacje zbrakło???

RicoPL, 16.12.2017 22:06:58 - *.200

Tyle sytuacji co L miała i wszystkie niewykorzystane ://// zamiast odskoczyc to znow gornik wskoczy na lidera :/// mialem przyleciec na ten mecz ale dzieki Bogu wybralem spotkanie z druga wisla w marcu :/

Ale jaja, 16.12.2017 22:12:46 - *.skranetcan.pl

80 % składu do zmiany od razu napastnik z pazurem od zaraz

Elka w sercu, 16.12.2017 22:18:03 - *.dynamic.chello.pl

Szymański jak się popsuł.masakra.pewnie palma odbiła na dobre

Zlb , 16.12.2017 22:23:51 - *.centertel.pl

Jak możecie? Jak możecie Nam to robić!!!!!

b, 16.12.2017 22:25:04 - *.play-internet.pl

Dlaczego nie zdjął Kucharczyka i Kopczyńskiego ??

b

Mati&malik, 16.12.2017 22:25:53 - *.play-internet.pl

Zejdzcie z boiska nie robcie z nas posmiewiska!!!!

kowaL, 16.12.2017 22:25:58 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

hahahahah hańba!!!!! fatalczyk i kupczyński WOOOOOONNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!

benq76, 16.12.2017 22:31:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ten czerwinski to sie nadaje do 4 ligi, czerwinski,astiz, broz, to są "kilerzy"hehehehe taki merwaszwili robi z nimi co chce....... trener mówi "uważajcie" bo was wyruch..ą , my dajemy d..y ogólnie zero koncepcji i pomysłu, to ma być mistrz, paradoksalnie najbardziej haniebne jest to że taka wisła p. przyjeżdza tu jak po swoje..... i mówi dziś na łazienkowskiej "ogolimy cieniasów".... i to robi.....Zenada!!!!!

Jacek, 16.12.2017 22:32:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieje,ze kilku kopaczy wiecej w Legii juz nie zagra. Mysle tu o Broziu i Czerwinskim. Cieszy jedynie to, ze pozycja wyjsciowa na wiosne mimo padaki jest dobra. Wszyscy oczekujemu wzmocnien i wlasciwego przygotowania do sezonu.

Javox, 16.12.2017 22:40:17 - *.adsl.inetia.pl

Mecz był 20.30, a ja 20.26 wyłączyłem TV, po tym jak zobaczyłem w składzie Fatalczyka. Dlatego teraz wynikiem wcale nie jestem zaskoczony, to zaczyna być normą: Fatalczyk na boisku = wtopa. Na karnet ani bilet także grosza nie wydam, dokąd Fatalczyk będzie ośmieszał ukochany Klub.

Qba, 16.12.2017 22:41:12 - *.dynamic.chello.pl




Teraz usmiechy,dowcipy,w szatni i rozmowy gdzie kto jedzie na wakacje tyłek opalać.

Marco(L)io, 16.12.2017 23:02:58 - *.A328.priv.bahnhof.se

No niestety!!!
Pierwszy raz podpisuje sie pod haslem"Co wy robicie?wy nasza Legie hanbicie!!!Goscie ktorzy graja w tej chwili w Legii to albo jakies nieporozumienie,moze pomine Arka Malarza bo to jedyny gosc ktory ratuje nam punkty i odrazu MORDA wszyscy hejterzy ktorzy chca mu cos zarzucic!!!To jest w tym skladzzie jedyny facet ktoremu zalezy na wynikach naszej druzyny,reszta chyba zapomniala w jakim zespole wystepuja!!!
Pozdrawiam wszystkich z (L) w sercu!!!

Hiszpan, 16.12.2017 23:18:56 - *.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Malarz Broz Czerwinski Kopa Astiz won z Legii Patalachy. Fatalczyk zakaz zblizania sie do stadionu na 10 km.

bzura7, 17.12.2017 08:08:34 - *.193.operetka.pirx.pl

Do Marco(L)io i innych fanów malarza przestańcie bronić tego sparaliżowanego emeryta który nie potrafi rozegrać piłki z obrońcami tutaj jest potrzebna wymiana co najmniej połowy zawodników

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.