Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com
Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r. godz. 19:16

Klasyfikacja kanadyjska po rundzie jesiennej

Woytek, źródło: Legionisci.com

W tym sezonie legioniści rozegrali już 32 spotkania i zdobyli w nich 56 bramek. Najwięcej trafień na koncie zgromadzili Armando Sadiku i Jarosław Niezgoda - po 7 goli. W klasyfikacji najlepszy asystentów trzech graczy zanotowało po 5 asyst: Kasper Hamalainen, Michał Kucharczyk i Sebastian Szymański.

Klasyfikacja kanadyjska sezonu 2017/18 (Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Polski, Superpuchar Polski)

Piłkarzgoleasystysumameczeminuty
Armando Sadiku7411251205
Kasper Hamalainen6511251798
Michał Kucharczyk5510251691
Sebastian Szymański551016817
Jarosław Niezgoda718181162
Guilherme527221490
Cristian Pasquato24619992
Krzysztof Mączyński235261836
Łukasz Broź235201629
Dominik Nagy314171191
Thibault Moulin314251956
Hildeberto2137290
Maciej Dąbrowski213191710
Daniel Chima Chukwu226387
Konrad Michalak11253
Jakub Czerwiński117536
Adam Hlousek11272313
Artur Jędrzejczyk11191551
Łukasz Moneta115331
Samobójcze3---
SUMA5641


* Do asyst nie są wliczane akcje, w których zawodnik wywalczył rzut karny/rzut wolny.

stan na 17.12.2017





Komentarze: (18)

grzesiek, 18.12.2017 19:19:41 - *.centertel.pl

Ku*** ale ten sklad jest chu**** wygral pilkarz ktory pod koniec nie miesil sie w 11. A w asystach bryluje kuchy...

mietek, 18.12.2017 19:31:37 - *.internetia.net.pl

Odejmijmy Sadiku i Szymańskiemu gole oraz asysty ze spotkań z amatorami i wyjdzie, że najwięcej dająca drużynie dwójka zawodników to Hama i Kuchy.

Legionista, 18.12.2017 19:59:11 - *.centertel.pl

Proszę zainteresować się Rafalem kurzawa ktoremu konczy sie kontrakt.dobra alternatywa na lewa obrone i pomoc!!

Leron, 18.12.2017 21:31:45 - *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gui 3pkt tak naprawdę(2 karne pod koniec + 2 przeciwko fińskim amatorom). 3pkt w 21 meczach i 1400min ...

Artur, 18.12.2017 22:22:53 - *.51

dobra uwaga, Mietek. Wliczaja gole, asysty z meczow na wsiach, z jakimis chlopcami co trenuja za hamburgera i lemoniade, a spotykaja sie ze 2 razy w tygodniu pokopac dla przyjemnosci. To wtedy nasz gwiazdor Sadiku sadzi bramki...Pytam sie ile to nasz Sadiku ma goli i asyst w extraklapie i JAKIE to sa bramki? Ktos pamieta?
Zenada.

Wolfik, 18.12.2017 22:45:34 - *.dynamic.mm.pl

@Legionista: Kurzawa właśnie negocjuje nowy kontrakt z Żabolami. Oczywiście byłaby to dobra opcja, ale co wówczas z różnymi menago wciskającymi do nas zagraniczny badziew? A może ktoś bez klubu będzie akurat przechodził koło stadionu jak niegdyś Astiz?

Gin, 19.12.2017 06:22:41 - *.33

To jest ogólnie dramat. Za chwilę odejdzie Pazdan (ktory nawet ja gra piach to jest gwiazda w naszej obronie). Sprawdzimy jakies trz gwiazdki z ktorych może jeden odpali. I teraz pytanie retoryczne? Czy my wszyscy jesteśmy w stanie poświęcić nawet mistrza, żeby zagrac młodymi Witeska, Michalakiem, Szymańskim, Jalochą w bramce (uwielbiam Arka jako człowieka i bramkarza) ale kiedy mlody ma bronić. Wprowadźmy młodych i kupny jedna gwiazde jak Ljuboja.

mietek, 19.12.2017 07:22:24 - *.emea.ibm.com

@Artur: W lidze na pewno strzelił w Zabrzu, gdy w meczu już dawno było pozamiatane. A z kim mu się udało strzelić drugą bramkę, to już nie pamiętam. Asysty w lidze to on chyba nie ma żadnej, bo jedyne, jakie pamiętam, to z gier w Pucharze Polski na "arenach" w Puławach czy Zdzieszowicach.

Mr T, 19.12.2017 08:03:13 - *.dynamic.mm.pl

Brak lidera strzelania jak Nikolic, Ljuboja mocno widoczny.

Pilson, 19.12.2017 09:39:11 - *.krakow.sint.pl

Statystyki Sadiku w eKlapie:
2 gole 4 asysty
dla ciekawostki Guilherme:
3 gole (2 karne) 0 asyst

Mat, 19.12.2017 11:08:55 - *.dynamic.chello.pl

a jak Sadiku ma strzelać w lidze jeśli w niej nie gra? Wchodzi na końcówki gdzie Legia przegrywa i nic nie gra. Nie jest ograny z zespołem, co na pewno nie pomaga w dobrej grze. Niezgoda pomimo że wychodzi w pierwszej "11" gra TRAGICZNIE! To co trafił to po jakiś nieczystych trafieniach w piłkę, rykoszetach itd. A jego największy "atut" to szybkość gdzie jest wolniejszy od połowy obrońców.

warszawiak66, 19.12.2017 12:36:35 - *.dynamic.chello.pl

Weźcie juz o nich mi nie piszcie...........tylko przez to że nasza Ekstraklapa jest cienka jak Polsilver są na tym miejscu na jakim są. Niech wszyscy przemyślą przez Święta swoje podejście do bycia piłkarzem Legii Warszawa. Dzisiejsza pierwsza "11" nie mieściłaby się w rezerwach Legii z 1995 roku.

@Artur, 19.12.2017 16:04:22 - *.223

https://www.transfermarkt.pl/armando-sadiku/leistungsdaten/spieler/140082

Mat, 19.12.2017 18:03:05 - *.dynamic.chello.pl

Dla rozszerzenie porównania Niezgoda vs. Sadiku w ekstraklasie:

1. Sadiku w ekstraklapie rozegrał 841 minut i miał udział w 6 bramkach, średnio co 140 minut.
2. Niezgoda rozegrał 1030 minut i udział w 8 bramkach, średnio co 129 minut.

Jak widać więc różnica prawie żadna. Do tego należy zauważyć że Sadiku grał w meczach na początku sezonu kiedy Legia mecze przegrywała, a gole raczej traciła a nie je zdobywała. Zarówno technicznie jak i fizycznie zdecydowanie silniejszy od Niezgody jest Sadiku. Zamiast się go pozbywać proponowałbym dać mu się solidnie przygotować do rundy wiosennej z RJ a później oceniać.

T, 19.12.2017 18:11:16 - *.66.wlantech.pl

Witam,
Wg prowadzonych przeze mnie statystyk wygląda to tak:
Klasyfikacja kanadyjska: 91: (-3 own goal)
1. Hamalainen – 12 (6 + 6)
2. Sadiku – 10 (7 + 3)
3. Kucharczyk – 9 (5 + 4)
3. Szymański – 9 (5 + 4)
5. Niezgoda – 8 (7 + 1)
6. Guilherme – 7 (5 + 2)
7. Pasquato – 6 (2 + 4)
8. Mączyński – 5 (2 + 3)
9. Nagy – 4 (3 + 1)
9. Moulin – 4 (3 + 1)
11. Broź – 4 (2 + 2)
12. Hildeberto Pereira – 3 (2 + 1)
12. Dąbrowski – 3 (2 + 1)
14. Chima Chukwu – 2 (0 + 2)
15. Michalak – 1 (1 + 0)
15. Czerwiński – 1 (1 + 0)
17. Jędrzejczyk – 1 (0 + 1)
17. Hlousek – 1 (0 + 1)
17. Moneta – 1 (0 + 1)

Pozdrawiam

T, 19.12.2017 18:12:57 - *.66.wlantech.pl

Witam,
Wg prowadzonych przeze mnie statystyk wygląda to tak:
Klasyfikacja kanadyjska: 91: (-3 own goal)
1. Hamalainen – 12 (6 + 6)
2. Sadiku – 10 (7 + 3)
3. Kucharczyk – 9 (5 + 4)
3. Szymański – 9 (5 + 4)
5. Niezgoda – 8 (7 + 1)
6. Guilherme – 7 (5 + 2)
7. Pasquato – 6 (2 + 4)
8. Mączyński – 5 (2 + 3)
9. Nagy – 4 (3 + 1)
9. Moulin – 4 (3 + 1)
11. Broź – 4 (2 + 2)
12. Hildeberto Pereira – 3 (2 + 1)
12. Dąbrowski – 3 (2 + 1)
14. Chima Chukwu – 2 (0 + 2)
15. Michalak – 1 (1 + 0)
15. Czerwiński – 1 (1 + 0)
17. Jędrzejczyk – 1 (0 + 1)
17. Hlousek – 1 (0 + 1)
17. Moneta – 1 (0 + 1)

Pozdrawiam

rozbawiony, 20.12.2017 22:16:15 - *.centertel.pl

do T: dobra robota. W III RP nigdy nie odbyła się debata dotycząca asyst. Jak jel liczyć/ co jest asystą a co nie. Dlaczego większość liczących nie uznaje faulowanych w polu karnych za asystentów? Ja kiedyś też prowadziłem statystyki to nawet za "nabicie" ręki dawałem asystę. Fakt byłem wtedy nastolatkiem. Tak czy siak. Prowadziłem klasyfikacje asyst zanim to zaczęło być modne :)

do Gin , 21.12.2017 16:11:58 - *.dynamic.chello.pl

Ty ale wieteska to juz transfer definitywny

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.