Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Nowa flaga legionistów z Ciechanowa - fot. Mishka
Nowa flaga legionistów z Ciechanowa - fot. Mishka
Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r. godz. 13:00

Debiut flagi Ciechanowa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas sobotniego meczu Legii z Wisłą Płock na Żylecie zadebiutowała nowa flaga legionistów z Ciechanowa. Na sektorze 109 wywieszone zostało czerwono-biało-zielone płótno o wymiarach 8x2 metra - "Ciechanów", z herbem Legii i miasta.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (19)

roben66, 18.12.2017 13:50:20 - *.141.ipv4.supernova.orange.pl

Zarąbista flaga , sektor 109 się postarał :)

111, 18.12.2017 14:09:46 - *.ncbj.gov.pl

A gdzie nasze FC ze swoimi flagami z Sochaczewa, Płońska, Żuromina, Nasielska, Raciąża, Przasnysza, Mławy? Jak coś było z w/w to sorella - nie zauważyłem, ale jak nie to lipa, bo Petra powinna czuć się oblężona z KAŻDEJ strony!

eMeRKa, 18.12.2017 14:37:49 - *.20

Halo! Ciechanów? Ile kosztuje zamrożenie Hana Solo?

d2b90 , 18.12.2017 14:50:48 - *.centertel.pl

Niby sektor sie postaral ale spiewac i dopingowac nie potrafia i stoja caly mecz jak widly w gnoju..

oLaf, 18.12.2017 15:19:25 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

i super, tak trzymać!

M..., 18.12.2017 15:32:20 - *.pl

Dobre faux pas.Debiut flagi na meczu z ekipą która zdobyła poprzednia flage

vvvv, 18.12.2017 15:39:43 - *.static.ip.netia.com.pl

Czy to jest flaga szyta?

Do vvvv, 18.12.2017 17:34:42 - *.51

Tak szyta...na drutach

vvvv do Do vvvv, 18.12.2017 18:23:13 - *.static.ip.netia.com.pl

No i czego "mundralujesz"? Chciałeś błysnąć kumatością? Były pewne ustalenia jakiś czas temu odnośnie szycia flag, więc dopytuje, bo jeśli jest szyta a nie drukowana, to kawał naprawdę dobrej krawieckiej roboty.

kumacz, 18.12.2017 19:11:58 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Flaga szyta u Mirasa ze Stalowej Woli najlepszego wykonawcy flag z normalną, żywą zielenią.

FOREVER LEGIA, 18.12.2017 20:51:12 - *.play-internet.pl

M ze Stalowej Woli to juz legenda w temacie szycia flag.

x, 18.12.2017 21:00:33 - *.19-1.cable.virginm.net

najlepiej szyja Ci co zrobili flage t97 ;) jakosc dozywotnia,nie do zniszczenia..

Miras slaby material, flag fanatics lepszej jakosci maja wyroby

a, 18.12.2017 22:51:54 - *.dynamic.chello.pl

dlaczego przy herbach są jeszcze cienkie paski barw a przy napisie już nie ma?grafik niedopatrzył sprawy? :/

do a, 19.12.2017 09:50:59 - *.ideabank.pl

faktycznie

spejson, 20.12.2017 20:19:39 - *.play-internet.pl

O kurde faktycznie.powinni to poprawić te paski

rozbawiony, 20.12.2017 21:49:46 - *.centertel.pl

a co chodzi w tym wiadrem na zdjęciu? Nie jestem kumaty.

do rozbawiony, 20.12.2017 22:27:34 - *.warszawa.vectranet.pl

To dla ciebie to wiadro. Na głowę sobie możesz założyć ;)

Do rozbawiony, 21.12.2017 09:11:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bo te wiadro na twój zakuty łeb

grucha, 21.12.2017 18:43:38 - *.play-internet.pl

Chciałbym poznać historie tego wiadra

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.