Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 19 grudnia 2017 r. godz. 10:22

Hildeberto zostanie wypożyczony

Woytek, źródło: Przegląd Sportowy, Legionisci.com

Hildeberto Pereira zostanie wypożyczony do Anglii. Portugalczyk został sprowadzony latem z Benfiki Lizbona, ale runda jesienna okazała się kompletnym niewypałem w jego wykonaniu. Na dodatek kilka tygodni leczył kontuzję. Jak poinformował "Przegląd Sportowy" zimą "Berto" zostanie na pół roku wypożyczony do Northampton Town, które gra w League One, czyli na trzecim poziomie rozgrywek.
Jego kontrakt z Legią obowiązuje do czerwca 2021 roku.



Komentarze: (45)

swk, 19.12.2017 10:24:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

szkoda

Agent_Berto, 19.12.2017 10:26:49 - *.techem.com.pl

Hildeberto poleciał z rodziną na święta do UK... Wrzucał fotki na instagrama i przekręt sportowy już węszy niusa...

ciecio, 19.12.2017 10:29:19 - *.centertel.pl

czyli zostaniemy z drewnianym Kucharczykiem. Super :(

Bear, 19.12.2017 10:38:32 - *.125.ipv4.supernova.orange.pl

To są nasze transfery.
Same niewypały.
Ciekaw jestem kto przyjdzie o ile kogoś kupią.

MartinMix, 19.12.2017 10:40:06 - *.rev.snt.net.pl

Kolejne 0,5 mln euro wyrzucone w błoto :( pod względem efektywności wydawania pieniędzy Legia pewnie byłaby w ogonie ekstraklasy. Sadiku, Pasquato, Hildeberto oraz Moneta to w sumie 3,2 mln euro - nieosiągalna suma dla innych drużyn w ekstraklasie i korzyści ze sprowadzenia tych piłkarzy żadnych.

zduneq, 19.12.2017 10:46:30 - *.elblag.dialog.net.pl

Liczę. że Hilberto się odbuduje i wróci w takiej formie jak był w Benfice

majusL@legionista.com, 19.12.2017 10:51:42 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Hmmm ... Czy to nie za wysoki poziom jak dla niego??

gosc, 19.12.2017 10:58:17 - *.internetdsl.tpnet.pl

"Berto" już wyleciał do Anglii i jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, to rundę wiosenną spędzi w Rotherham United - klubie obecnie zajmującym 10. pozycję w tabeli Ligue One.

1313, 19.12.2017 11:00:29 - *.dynamic.chello.pl

Czyli co??? Wypożyczamy Nagya i Berto, którzy potrafią grać w piłkę, a zostawiamy drewna dla których kopnięcie piłki to już MEGA abstrakcja??? Ja prld. dokąd my zmierzamy przecież nie kupimy tej zimy 6 nowych zawodników, czyżby jednak Jozak i jego sztab był do dupy skoro nie potrafią jednego chłopaka wyprostować, a drugiego przygotować???

Pio, 19.12.2017 11:07:50 - *.play-internet.pl

Może wróci ogarnięty i coś z tego jeszcze będzie, jeszcze to nie skreślam definitywnie

dawid91, 19.12.2017 11:10:06 - *.74

odpowie ktoś w koncu za te lipne transfery? jak to jest ze jakiś cep sprowadza Ungabunge Mekelele ktory jest mistrzem strzelców na pastwiskach Ugandy nie weryfikuje go tylko w ciemno kupuje...

@rek, 19.12.2017 11:13:03 - *.dynamic.chello.pl

Przestać narzekać... To bardzo dobry ruch Jozaka i Mioduskiego... Po pierwsze uwolnimy jedną bardzo wysoką pensję, która przyda się nam na lepszego gracza z zimowego zaciągu... Po drugie jak ma się Berto odbudować, to niech odbudowuje się facet w siłowej szkole piłki nożnej, z jakiej słyną Wyspy Brytyjskie (niezależnie od klasy rozgrywkowej...) Po trzecie może za kilka m-cy ktoś go w tej Anglii wypatrzy go od nas odkupi... Po czwarte pozbywamy się jednego z kilku "koni trojańskich" ekipy ŻM + BL + JM... Tak czy siak póki co z Berto pożytku nijakiego nie było... To dobry ruch, powtarzam... Pozdro (L)

mietek, 19.12.2017 11:23:47 - *.emea.ibm.com

@gosc: Szczególnie, że w tekście jest mowa o Northampton Town :)

@1313: Może właśnie o to chodzi? Jak mu w Anglii porządnie dadzą w d*pę, to może wreszcie schudnie i coś z niego jeszcze będzie.

@rek do 1313, 19.12.2017 11:25:38 - *.dynamic.chello.pl

Koleżko, brakuje ci zarówno cierpliwości, jak i doświadczenia życiowego... To u ciebie widać gołym okiem... Jak możesz bowiem pisać, iż "czyżby jednak Jozak i jego sztab był do dupy skoro nie potrafią jednego chłopaka wyprostować, a drugiego przygotować?"

Po pierwsze: Jozak ma postawione konkretne zdania: PP 2018 + MP 2018, tak więc nie będzie się zajmował "baletmistrzami" pokroju Nagy czy Berto... Oni sami muszą się zastanowić, co jest nie tak z ich głowami i czy chcą grać na znacznie lepszym poziomie...

Po drugie: Jozak jeszcze nie rozpoczął swojego zimowego przygotowania z zespołem, jeszcze nie rozpoczął zakupów, a ty już biadolisz jak jakaś panienka, iż "przecież nie kupimy tej zimy 6 nowych zawodników"... A skąd to wiesz..? Bo ja czuję, iż będziesz w lutym ciężko zdziwiony...

Moja rada: proponuję, abyś napił się duży łyk zimnej wody i ochłonął... Daj spokojnie popracować zimą zawodowcom, a ty póki co przerzuć się na Turniej 4 Skoczni...;))) Pozdro (L)

do redakcji, 19.12.2017 11:45:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Redakcjo kiedy będą ostateczne wyniki wygraj kopa ???????

truth, 19.12.2017 12:25:37 - *.homebroker.pl

kuźwa, 3 liga? on tam ma się ogrywać? ten transfer to jakaś kpina.

Zibin55, 19.12.2017 13:14:24 - *.play-internet.pl

Ja tez sadze,ze to dobry ruch bo za pensje Berto może uda sie sprowadzić kogoś zmotywowanego teraz a nie może za kilka miesięcy a MP trzeba zdobyc

Mr T, 19.12.2017 13:36:25 - *.dynamic.mm.pl

Jedyne rozsądne wyjście. Ciekawe tylko ile trzeba będzie mu nadal pensji płacić. Z Nagyem trzeba byłoby zrobić to samo. Niech się gdzieś wypromuje i go latem opchnąć bez żalu. Na Chukwu pewnie nikt się nie znajdzie...

(L)egia, 19.12.2017 13:42:23 - *.play-internet.pl

Prawda jest taka, ze wiekszosc naszych transferow to niewypaly. Hildeberto do nich nalezy. Szkoda, mialem nadzieje, ze wreszcie zacznie prezentowac dobry poziom.

ktoś, 19.12.2017 13:49:00 - *.189

Transfery pana Mioduskiego jako prezesa powalają:
- Sadiku - superstrzelec który przegrywa rywalizację z Niezgodą, już mówi samo na siebie
- Hildeberto - niesmowity skrzydłowy z 30 kg nadwagi
- Mączyński - jako jedyny coś tam grał ale bez większych przebłysków
- Moneta - tu nawet nie ma co komentować

ktos, 19.12.2017 13:51:18 - *.189

Zapomniałem jeszcze o Pasquato - ostatnie 4-5 meczy całkiem całkiem ale wczesniej to jakaś porażka. Także jak widać transfery naszego prezesa normalnie powalają z nóg

Legionista, 19.12.2017 14:20:18 - *.226

Ja bym zrozumiał ten ruch tylko wtedy kiedy my byśmy mieli dobrą kadrę i przede wszystkim zastępców Guilhermego....
Berto jest dobrym zawodnikiem i powinien dostać prawdziwą szanse!!! Jozak musi zacząć spełniać swoje obietnice bo na tą chwile żadnego młodego nie wypromował...

bubu, 19.12.2017 14:35:17 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Rek ,policz do 10.

Redi, 19.12.2017 15:03:32 - *.dynamic.chello.pl

@rek mistrz! :) popieram w 100%

Bogy, 19.12.2017 15:13:16 - *.134

Chukwu ze sobą zabierz

@rek do ktoś, 19.12.2017 15:28:58 - *.dynamic.chello.pl

Wymienione przez ciebie transfery nie robił Mioduski... Te transfery robił team Żewłak Brothers + treneiro JM kolego... Mioduski jedynie za nie zapłacił, bo takich miał wtedy super "doradców"... Pozdro (L)

Stare Bielany , 19.12.2017 16:02:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Daniel Chukwu zarabia 700 tys euro netto!
Wczoraj ujawniono jego zarobki.
Czy to idzie bokiem ?
Np 300 tys dla niego 400 tys do podzialu.
Bo jeśli tyle dostaje to przekręt legijny 100 lecia.

z innej beczki..., 19.12.2017 16:15:57 - *.48.ipv4.supernova.orange.pl

zawsze mnie to bawilo:

PIERWSZA liga angielska: PREMIER League
DRUGA liga angielska: FIRST division
TRZECIA Liga angielska: league ONE :))))

Angole......

Darek, 19.12.2017 16:44:02 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Trener pozbywa sie pilkarzy ktorzy nic nie graja.I dobrze.Albo wezma sie za granie albo do widzenia.Pozbyc sie Chukwu to powinien byc priorytet.
Kilku pilkarzy z Legii odejdzie wiec kilku zapewne przyjdzie.Mysle ze z 5 to najmniej.Odzszedl Gui i odejdzie Pazdan.To juz jest dwoch.Do tego ktos na rozegranie i na skrzydla.Nie ma zmiennika dla Hlouska.
Mam nadzieje ze przyjda klasowi pilkarze,ktorzy okaza sie wzmocnieniem pierwszej druzyny a nie trzecio ligowych rezerw.

I prosba do prezesa.Jak trenerowi uda sie zbudowac w miare fajny zespol to nie wyprzedawaj pan mu znowu polowy druzyny bo cala ta robota ktora wlasnie trener Jozak wykonuje pojdzie psu w dupe.

Wolfik, 19.12.2017 17:00:54 - *.dynamic.mm.pl

Ja tylko nieskromnie chciałbym przypomnieć co niektórym, jak swojego czasu domagali się od Magiery wystawiania owego grajka w 1-szym składzie. Tłumaczenia ówczesnego trenera, iż klient nie nadaje się do grania były wyśmiewane. Zatem teraz należałoby zhejtować Jozaka.....

Przypomnę również, że co niektórzy widzieli w Monecie zastępcę Hlouska....!!!

Może zatem czasami warto posłuchać, co mówią ludzie którzy są blisko drużyny, a nie ustalać składy za trenerów.

Wszystkim życzę, by takie transfery jakie były robione w tym roku z klubu były robione w kierunku odwrotnym. Wówczas nie będzie drżenia o wynik (jak w Niecieczy czy Gliwicach) czy bolesnych porażek (jak ostatnio).

@rek do Darek, 19.12.2017 17:21:55 - *.dynamic.chello.pl

Tutaj należy mieć kolego obawy całkiem innego kalibru obawy... Bo jak Jozakowi uda się zbudować w miarę fajny zespół, a Chorwacja niczego ciekawego nie pokaże na Mundialu, to módl się kolego, aby Romeo Jozak w przypadku zdobycia z (L)egią Mistrza Polski 2018 roku od razu z buta nie został selekcjonerem Chorwacji (vide: St. Czerczesow) Pozdro (L)

dex, 19.12.2017 18:57:45 - *.play-internet.pl

Do 3 ligi?! Dajta spokój......

Eusebio, 19.12.2017 19:28:19 - *.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda Jubego. Mógłby wchodzić na ostatnie 5 min. jako taran na zmęczonego rywala.

os, 19.12.2017 19:30:10 - *.dynamic.chello.pl

Umówmy się... Za Loczka Transfery to w 95% Niewypały !!

Kobo(L), 19.12.2017 19:44:34 - *.dynamic.mm.pl

V kolumna to juz widzę całkiem odleciała. Poucza, strofuje i pieprzy trzy po trzy. Narazie ten cudowny nowicjusz trenerski Jozak jest słabszy od nowicjusza JM. I to jest fakt. A resztę cyrku zobaczymy na wiosnę.

mietek, 19.12.2017 20:43:53 - *.internetia.net.pl

@z innej beczki: Druga liga w Anglii nazywa się Championship, a nie First Division (tamta nazwa już odeszła).

I tak Cię to śmieszy, a chyba nie dostrzegasz, że kretyni z PZPN skopiowali to nazewnictwo na polski grajdoł. Może nie na taką absurdalną skalę, bo nadal mamy Mazowiecką Ligę Okręgową, a nie na przykład Mazowiecką Ekstraklasę. Ale jednak sam kretynizm został do nas przeszczepiony. Więc z tego też się śmiej.

@ @rek: Ja akurat w ten wariant nie wierzę. Ale z drugiej strony... Jeśli wierzyć co poniektórym rosyjskim mediom, to ponoć Staszek nie jest zbyt dobrze oceniany. On sam gdzieś kiedyś wypalił, że po prostu nie ma z kogo wybierać i cudów się nie należy spodziewać. Któraś rosyjska telewizja rozpuściła plotkę, jakoby go nawet mieli zwalniać, ale szybko to zdementowano mówiąc, że wymiana selekcjonera na niewiele ponad pół roku przed mistrzostwami, to byłby debilizm.

Zduneq, 19.12.2017 23:06:45 - *.play-internet.pl

Nie da się tego bełkotu czytać.99% komentujących nie ma zielonego pojęcia o piłce.
Przychodził VOO i był lament, że gruby, że cienias, ogórek i w ogóle.Ja mówiłem już po pierwszym meczu z BVb że z VOO będzie pociecha.To samoczynnie Prijo, też miał być ogór a ja pisałem że nie.To samo że zwalnianiem BH i zatrudnieniem JM.Jak widać miałem rację.Drużyna przygotowana przez BH dotarła do fazy pucharowej LE, zdobyła MP i PP.I nie możliwe było to aby JM w ciągu 3 treningów nauczył ich grać w piłkę.Po prostu gwiazdeczki zwolniły trenera dzięki któremu wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i osiągnęli najlepszy wynik sportowy w swojej karierze (którego większość już nie powtórzy).Jak JM przygotował zespół oglądany dziś.
RJ jest dobrym strażakiem (na tytuł trenera u mnie musi poczekać i pokazać wiosną, że na taki zasługuje), który poskładał ta drużynę jako tako aby nie stracić szansy na obronę MP.Dostal Pasquato o którym pisałem już wielokrotnie że może nawet przebić VOO bo ma świetnie ułożoną nogę co pokazał już wieloma wyrzutkami (CELNYMI!, Choćby strzał Niezgody w ostatnim meczu, czy bramka Niezgody z Koroną, główka [słupek] Dąbrowskiego w meczu z koroną.), W końcu będzie ktoś kto będzie umiał uderzyć bezpośrednio z wolnego.
GUI mi nie szkoda bo ty taki brazylijski Kucharczyk tyle że bez szybkości i trochę mniej drewniany.
Berto ma papiery na grę bo jest szybki,silny, potrafi dryblować, żeby tylko był młodszy (bo przebite blachy ma na bank).
Sadiku pokazał w pierwszych meczach że grać potrafi potem został zmarnowany przez JM, teraz Jozak musi chłopaka odbudować.To samo z Czerwińskim i Dąbrowskim.Jędza zaliczył chyba najbardziej spektakularny zjazd ze wszystkich.
Dobrze, że chociaż Malarz się uchował od tego partacza JM bo przecież gdyby nie on to dolna ósemka jak amen w pacierzu.

Zduneq, 19.12.2017 23:08:58 - *.play-internet.pl

Nie napisałem o chupa chupsie czyli Chukwu.Gosc ma przebite blachy że dwa razy, przecież on ma ze 40 lat jak nie więcej On nawet nie daje wartości dodanej w meczach z 3 ligowcami.

Wolfik, 19.12.2017 23:56:01 - *.dynamic.mm.pl

Że też są jeszcze wśród nas ludzie piszący te brednie o Hasim i jego magicznym przygotowaniu do sezonu......
W Olimpiakosie też grali przeciwko niemu, czy niebiosa się uwzięły?

Tak Berto ma papiery na grę (że tez Jozak się na nim nie poznał, wszak to taki dobry grajek). Musi tylko schudnąć 30 kilo (co zajmie mu ze trzy sezony), odbudować formę (kolejne trzy) i wkomponować się w zespół (może dwa). Może przed emeryturą zdąży, a może nie ("wszak ma na bank przebite blachy").

Polecam pewien cytat z Twaina....

mietek, 20.12.2017 08:29:19 - *.emea.ibm.com

@Zduneq: Naprawdę tak naiwnie myślisz, że w ciągu dwóch tygodni letniego "rozruchu" pomiędzy sezonami przygotowuje się drużynę kondycyjnie do grania? No to gratulacje.

Dopuść w końcu do siebie, że drużynę grającą rok temu w Lidze Mstrzów kondycyjnie na CAŁY ROK przygotował Czerczesow, a nie Hasi.

Jedyną zasługą Hasiego były transfery Moulina i Vadisa. Pamiętam z jakiegoś artykułu, jak Moulin wspominał, że nigdy by nie przyszedł do Legii, gdyby nie Hasi właśnie.

Zgadzamy się jedynie co do tego, że obecnie oglądamy efekty przygotowania przez JM. Ale to już w sumie widzieliśmy wiosną, więc nihil novi.

domel, 20.12.2017 09:21:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a Legia nie może kupować zawodników "na słupa" ?
Radomiak kupuje gracza i wypożycza do Legii

E.S.K. do Wolfik i mietek, 20.12.2017 10:50:57 - *.dynamic.chello.pl

Macie panowie absolutną rację ! Nie będę się powtarzał ale przykre jest ,że wśród kibiców Legii są jeszcze wielbiciele albańskiego nieudacznika !
Dla uzupełnienia - zasługą Jacka Magiery nie była żadna nowatorska myśl trenerska tylko psychiczne odbudowanie "zeszmaconych" przez Hasiego graczy!
Póżniej niestety przerosło go prowadzenie Legii ale trzeba pamiętać ilu najlepszych zawodników mu "wyjęto " !!!!!Cudów nie było,nie ma i nie będzie - bez dobrych piłkarzy niczego się nie zdziała !

~~, 20.12.2017 15:59:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

będzie grał w 3 lidze? Super poprostu... a znając życie jego pensje i tak będzie płacić Legia.

Legionista, 20.12.2017 16:39:55 - *.226

Sukces ma wielu ojców, a porażka zawsze sierotą... Był Albaniec, był Czerczesow, zaraz będzie, że dzięki Bergowi mamy LM i pewnie dojdzie do Okuki ;) Trenerem Legii w LM był Jacek Magiera i to on był odpowiedzialny za wyniki! I za kilka lat będziemy pamiętali, że Legia J.M zremisowała z Realem oraz wygrała Sportingiem!! A nie Czerczesowa czy Albańca!! Przygotowanie do sezonu (zimowe) Czerczesowa nie było na cały rok tylko przez pewien czas (piłkarze mieli 2-4 tyg.przerwe i to wystarczy na zniszczenie kondycji...) A przygotowanie do sezonu (Letnie) było na resztę!! Tylko różnica jest taka, że główni piłkarze którzy dali nam 3 miejsce w LM nie byli przygotowani przez Albańca... np:Rado, Moulin, VOO itp. Nie którzy piszą: jaka to była słaba wiosna za Magiery.... D(L)a przypomnienia miał bilans w Lidze: 11-5-1 oraz większość bramek strzelaliśmy w końcówkach... Nie graliśmy tak jak na jesieni i chyba już nigdy taką Legie nie zobaczę (Zjadała Legie Czerczesowa...), ale graliśmy mądrze choć okno transferowe było słabe....A Czerczesow miał bilans Ligowy na wiosne: 10-3-3...

zduneq, 21.12.2017 00:52:18 - *.net00-g1.isko.net.pl

@mietek

po przeanalizowaniu twojego wpisu, muszę się troszkę wycofać z mojego poprzedniego.Zapomniałem o wpływie Staszka, a jego metody miały dość długi efekt.Dr Alban miał miesiąc (3czerwca objął posadę, 12 lipca pierwszy mecz w lidzę), przynajmniej nie spieprzył tego co wypracował Czerczesow.

@Wolfik, sprawdź jaki Hasi miał bilans w Olipiakosie i średnią punktów na mecz.DLa ułątwienia powiem Ci, że o wiele lepszy niż w Legii.Tam zaważyły jakieś inne względy niż wyniki.Co do Berto, problem u niego jest brzuszek(pamiętasz jaką oponkę miał VOO?).Jeżeli ma 21 lat to bez problemu(przy uczciwym podejściu) zrzuci nadwagę(ja mając 30 lat zrzuciłem 20 kg stosując jedynie dietę i biegając 3x w tygodniu po 10km w ciąu 6 miesięcy).Jozak jest mądrym człowiekiem.Dał sygnał Berto: "chłopie ogarnij się na prowincji, odbuduj masz ostatnią szansę, jak zawalisz to tam zostaniesz"

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.