Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
2016-06-05  Legia Warszawa - Pogoń Szczecin,CLJ,juniorzy,finał,młodzież,Radosław Majecki - fot. Bodziach / Legionisci.com
2016-06-05 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin,CLJ,juniorzy,finał,młodzież,Radosław Majecki - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piątek, 22 grudnia 2017 r. godz. 14:09

Majecki przedłużył kontrakt z Legią

Woytek, źródło: Legia.com

Radosław Majecki przedłużył kontrakt z Legią Warszawa o kolejne 5 lat. Dotychczasowa umowa obowiązywała do końca obecnego sezonu. Majecki rundę jesienną spędził w Stali Mielec i zbierał bardzo dobre recenzje. Przy Łazienkowskiej sugerują, że wkrótce 18-latek zastąpi między słupkami Arkadiusza Malarza.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem nową umowę z Legią. Teraz zrobię wszystko by udowodnić, że zasłużyłem na zaufanie jakim obdarzył mnie klub. Bramkarz powinien być szalony? To tylko stereotypy. Ja chcę zachować chłodną głowę i spokojnie pracować na swoją szansę. Święta dopiero za dwa dni, ale ja już dostałem najpiękniejszy prezent - powiedział Radosław Majecki.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (35)

robochłop, 22.12.2017 14:22:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Obyś chłopaku okazał się godnym tego klubu i pozycji...życzę jak najlepiej!!!

wwwojtecky (L), 22.12.2017 14:33:52 - *.play-internet.pl

I super! Trener Dowhan dobrze Chłopaka poprowadzi, warunki i talent ma- będzie git

Balde, 22.12.2017 14:35:38 - *.toya.net.pl

Takich ludzi trzeba w Legii. Miło byłoby po kilku latach zobaczyć w bramce kolejnego naszego wychowanka. A może pójdzie śladami poprzedników:)

@rek, 22.12.2017 14:41:23 - *.dynamic.chello.pl

No i gitarka... To się nazywa "good news"... Pozdro (L)

oLaf, 22.12.2017 14:43:14 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

super, cała Legia zawsze razem!!!

nn, 22.12.2017 14:51:49 - *.amazon.com

wreszcie jakis dbry news.
Chlopak wydaje sie niezykle poukladany jak na swoj wiek
trzymam kciuki!

Andree, 22.12.2017 14:51:57 - *.centertel.pl

Wesołych świat i kariery na miarę Boruca Fabiana czy Wojtka Szczesnego

pytajnik, 22.12.2017 15:02:03 - *.centertel.pl

Jak on broni? Ma potencjał? Nigdy nie widziałem go w akcji. Będzie coś z niego?

Endrju, 22.12.2017 15:03:33 - *.62

No i pieknie , trzeba inwestować w młodych a będziemy szczęśliwi . Tylko zeby po dwoch - trzech latach nie sprzedali Chłopaka za czapkę gruszek

:-), 22.12.2017 15:18:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Powodzenia i brawo

Do pytajnik, 22.12.2017 15:46:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Daje rade nie bój żaby ;)

mietek, 22.12.2017 15:54:45 - *.internetia.net.pl

Fajnie.

A teraz byłoby jeszcze fajniej, gdyby się pojawiła informacja, że "Cernych w Legii" to tylko kaczka dziennikarska.

Pio, 22.12.2017 16:03:04 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia Radek, gratuluję

Darek, 22.12.2017 16:35:03 - *.dynamic.chello.pl

Na początku pewnie będzie popełniał błędy za które cenę zapłaci Legia.Ale jak pogra 2-3 lata i będziemy mieli bramkarza na miarę Legii wtedy zapewne go sprzedadzą.Więc cieszyć nie ma się z czego.
Obyśmy nie zatesknili za Arkiem Malarzem szybciej niż nam się to wydaje.

ding, 22.12.2017 16:41:59 - *.dynamic.chello.pl

polski Donnarumma!

AAA, 22.12.2017 16:52:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Darek:jak Ci tak tęskno za grą na przedpolu i odbijanie a nie łapanie strzałów to weż złotoustego Malarza/nie mylić z Jankiem/ i obydwaj out.

e(L)vis10, 22.12.2017 17:12:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę że jeszcze za wcześnie na pierwszego bramkarza ...

Legionista, 22.12.2017 18:16:01 - *.226

Majecki będzie dobrym zastępcą Boruca, Fabiańskiego, Muchy itp :)

AQQ do ding, 22.12.2017 19:19:11 - *.play-internet.pl

Ochłoń chłopie

lw73, 22.12.2017 19:34:37 - *.jmdi.pl

Jako były wratar życzę Ci chłopie samych sukcesów w najlepszym klubie w Polsce

Ryann, 22.12.2017 22:56:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy informacja że Jan Kirchoff jest zainteresowany przejściem do Nas jest prawdziwa? Jesli tak to moim zdaniem będzie to dobry transfer. Kto się ze mną zgadza?

Hautausmaa, 22.12.2017 23:52:58 - *.dynamic.chello.pl

do e(L)vis10 - dlaczego za wcześnie? Właściwie nasuwa się tylko jedno - Donnarumma.

Paw, 22.12.2017 23:56:50 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl

Spoczko
Ale niech będzie Narazie 2

Otwock, 23.12.2017 06:22:02 - *.play-internet.pl

Arek go rzemiosla nauczy.Nr.1 na dzis Malarz Arek.

e(L)vis10, 23.12.2017 08:15:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Hautausmaa - chodzi o psychikę on ma dopiero 18 lat, jak na Polską ekstraklasę w naszym klubie jest duża presja wyniku, każdy popełniony błąd w tym wieku może wpłynąć na jego karierę ... Posiadamy teraz taką drużynę o wątpliwej jakości, że niestety będzie miał w meczu wiele "okazji" do popełnienia klopsa, co innego jak młody bramkarz stawia pierwsze kroki w silnej drużynie z solidną obroną ... Jestem za tym chłopakiem nawet w pierwszej drużynie ale niech okrzepnie, "zintegruje" się z drużyną, przestanie witać się w szatni hasłem - dzień dobry, niech jeszcze dorośnie do roli pierwszego bramkarza, spokojnie przyjdzie czas na niego, nie zmarnujmy chłopaka.

grzesiek, 23.12.2017 09:46:33 - *.centertel.pl

Szymanski jeszcze mlodszy od majeckiego i zawstydza umiejetnosciami wiekszosc kolegow z boiska.
Mysle ze Majecki bez problemu by zawstydzil arka malarza. W tak slabej lidze mozliwe ze nawet jakies rekordy by wysrobowal nie wpuszczonych bramek itp.

Do boju mlody chlopaku ! :)

e(L)vis10, 23.12.2017 10:18:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

OK, zgadzam się, umiejętności Szymańskiego nie będę podważać, tylko gdy Szymański na boisku zachowa się mało odpowiedzialnie (niestety zdarza mu się) to za plecami na jeszcze kogoś kto może zainterweniować i ustrzec zespół przed konsekwencją niefrasobliwości, niestety Majecki może liczyć tylko na ...., szczęście i fart.

bubu, 23.12.2017 10:35:18 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Umarł król,niech żyje król.Chcialo by się powiedzieć

@rek, 23.12.2017 11:13:40 - *.dynamic.chello.pl

Tak sobie myślę, iż naturalną koleją rzeczy w kwestii bramkarza byłoby, iż do końca sezonu Malarz jest "1", a Majecki jako "2"... Cierzniak niestety rezerwy... Dopiero od nowego sezonu można byłoby przymierzać Majeckiego jako "1"... Pozdro (L)

mietek, 23.12.2017 12:05:05 - *.internetia.net.pl

@e(L)vis10: Już był taki jeden "solić kiper" co to w swojej przygodzie z piłką (bo karierą tego nazwać nie można) postawił na bezczelność. I jego słynne buńczuczne teksty, że "Saganowi to on strzały złapie jedną ręką". A jak skończył, to chyba wszyscy wiedzą.

Wierz mi - nikomu w drużynie nie będzie przeszkadzało, jak młody w szatni będzie grzecznie mówił "dzień dobry", za to potem na boisku przemieniał się w diabła łapiącego wszystko i ustawiającego obrońców.

Kondzio12311, 23.12.2017 13:59:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

http://transfery.info/109033,veovic-jednak-zagra-we-francji-legia-chce-innego-gracza-rijeki

Rychu, 23.12.2017 14:29:06 - *.play-internet.pl

Dobra wiadomość. Powodzenia i życzę abyś poszedł w ślady wielkich poprzedników jak Boruc czy Fabiański.

kibic, 25.12.2017 08:29:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie jestem jakimś wielkim znawcą piłki . Oglądałem prawie wszystkie mecze w telewizji Stali w których grał Majecki i dla mnie na dzień dzisiejszy jest lepszym bramkarzem od Malarza w grze na przedpolu i nogami .Wydaje się być też pewniejszy w bramce .Malarz ma oczywiście świetne interwencje na linii bramkowej ale broni niepewnie ,praktycznie uwiązany jest na linii bramkowej a jak wyjdzie to bąbel . Dziwnie też nieraz zamiast łapać piąstkuje piłę i zdarza się często wprost przed siebie .Młodemu oczywiście brak doświadczenia i ogrania ale nigdy tego nie będzie miał jak nie dostanie szansy gry w pierwszym składzie .Chyba do lata Malarz będzie pierwszym a potem szanse dostanie Majecki dla jego dobra i całego klubu.

Ali, 25.12.2017 12:54:04 - *.centertel.pl

Sprzedałem Majeckiego w 2018 r. za 5 mln EUR do FC Porto w Football Manager. W tej grze jest przekotem.

mietek, 26.12.2017 21:51:27 - *.internetia.net.pl

@Kondzio12311: Naprawdę ktoś się jeszcze nabiera na ten marny trolling? Wow

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.