Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
1697 sprejów wykorzystano do namalowania sektorówki zaprezentowanej na meczu z Górnikiem - fot. Mishka / Legionisci.com
1697 sprejów wykorzystano do namalowania sektorówki zaprezentowanej na meczu z Górnikiem - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 27 grudnia 2017 r. godz. 15:31

Nieznani Sprawcy: Rok 2017 w liczbach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nieznani Sprawcy w roku 2017 zaprezentowali 11 opraw oraz 17 razy odpalali pirotechnikę. Łącznie legioniści odpalili 1430 rac, 1800 ogni wrocławskich, 1000 stroboskopów, 310 świec dymnych oraz 80 ogni rzymskich. NS-i podali także kilka innych ciekawych liczb - w tym roku do opraw wykorzystanych zostało 56 tysięcy kartonów, z czego 9400 do kilkustronnej kartoniady w Gdańsku.

Do wszystkich tegorocznych opraw wykorzystano 15 299 metrów kwadratowych materiału, a do namalowania sektorówki na mecz z Górnikiem, użyto 1697 sprejów. Najwięcej pieniędzy na oprawy udało się zebrać przed spotkaniem z Lechią - do puszek trafiło wówczas 65 tysięcy złotych.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (24)

NNNNNNN, 27.12.2017 15:35:38 - *.142

NS kozak robota !!!!!!!

Dominik, 27.12.2017 16:07:09 - *.4.fmbank.pl

Ja bym raczej oczekiwał podsumowania ile zebraliśmy na oprawy, ile wydaliśmy z podziałem na pozycje. Ale wiadomo, że nikt tego nie poda.

Gdynia(L), 27.12.2017 16:07:31 - *.dynamic.mm.pl

Brawo!!!!!!!!!!!!!!

Warsaw Fans, 27.12.2017 16:14:06 - *.centertel.pl

Najwyższy poziom, to ziom - mówisz o nich. NS klasa!

Do Dominik, 27.12.2017 17:28:19 - *.dynamic.chello.pl

Ch*j cie to obchodzi, ale zapytac mozesz ;)

Do dominik, 27.12.2017 18:14:49 - *.vyatta.italnet.eu

Mniej wiesz krócej będziesz przesłuchiwany
Ns. Git produkcja

Motyl, 27.12.2017 18:47:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

W zestawieniu są ognie wrocławskie i ognie rzymskie. A jaka jest między nimi różnica?

do Dominik, 27.12.2017 18:48:36 - *.dynamic.chello.pl

A dlaczego miałby nie podać? Przecież wszystko opiera się na zaufaniu, więc ko mógłby NaS oszukać przy odpowiedzi na taka prośbę?

pablo, 27.12.2017 19:17:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie NS, tylko MŚ - Mistrzowie Świata:)

grzesiek, 27.12.2017 19:33:10 - *.centertel.pl

Brawo NS.
Dziekujemy za piekne oprawy, czekamy na wiecej.
Osobiscie mnie jarają oprawy na caly stadion.
Niemniej jednak ostatnie wykonania sektorówek to jest miazga. Brakuje mi troche sektorówek na cała zylete :)))

(L), 27.12.2017 19:52:14 - *.ilabs.pl

Flagi na sztycach.
Baloniady.
Chaos.

P I R O !!!

hen ryk, 27.12.2017 21:20:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ile za piro bylo kar?

do Dominik, 27.12.2017 23:23:21 - *.dynamic.chello.pl

pracujesz na mostowskich czy w nik-u?

Arek, 28.12.2017 00:25:52 - *.free.aero2.net.pl

I nic dodać, nic ująć. Oby więcej!

do do Dominik, 28.12.2017 09:41:59 - *.pgi.gov.pl

Nie ma czegoś takiego w Warszawie jak "na mostowskich

Tom, 28.12.2017 10:10:18 - *.pzu.pl

Przydało by sie porównanie opraw przy których było użyte Piro z wysokością kar nałożonych na klub (przypominam że kary de facto płacimy wszyscy)

Dominik, 28.12.2017 10:23:12 - *.4.fmbank.pl

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :)

Skoro daje pieniądze na zbiórki to chciałbym aby NS się z nich rozliczyli. Niestety na przejrzystość działania nie ma co liczyć, zbyt długo chodzę na Legię aby się łudzić co do takiej informacji.

Oprawa, 28.12.2017 11:03:31 - *.play-internet.pl

Dominik - nikt Ci nie poda żadnych kwot, to pewne.

P.s.pamietaj, cała Legia zawsze razem. ;)

Portowiec, 28.12.2017 13:16:08 - *.centertel.pl

A moze NS by podali ile hajsu zebrano, ile wydano i ile zostaje na przyszle ruchy? Jak komus sie daje kase na konkretny cel, to sie oczekuje rozliczenia z tej kasy. To nie powinno byc zbyt trudne jeśli wszystko jest przejzyste. Tyle.

Portowiec, 28.12.2017 13:20:32 - *.centertel.pl

Dominik, masz w 100% racje. Nikt Ci nic na temat rozliczen nie powie. No chyba, ze tyle, ile mozesz przeczytac powyzej. Pzdr.

grzesiek, 28.12.2017 15:58:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

W zasadzie Dominiku to możesz policzyć np jaki był koszt rac mniej więcej i ile razy w roku była przeprowadzana zbiórka i będziesz miał rozliczenie swoje.

zawsze_mocniej, 28.12.2017 19:00:34 - *.dynamic.chello.pl

grzesiek - lepiej tego tak nie liczyć, bo może się mocno nie zgadzać. ;)

1909, 29.12.2017 05:53:41 - *.promax.media.pl

jak idziesz do kościoła dajesz na ofiarę to ksiądz ci mówi ile zebrał ile wydał? jak idziesz rano po bułki i kupujesz Browna do tego też się rozliczasz z żoną jaki ty jesteś żałosny bleeeee

t do Dominik, 29.12.2017 15:01:42 - *.centertel.pl

Dlatego nie daje
Nie chcę byc robiony w balona i nie chce by ktos za moją kasę później balował....

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.