Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com
Czwartek, 28 grudnia 2017 r. godz. 11:47

Stanisław Terlecki nie żyje

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W wieku 62 lat zmarł Stanisław Terlecki. Informację o śmierci byłego piłkarza Legii podał Zbigniew Boniek za pośrednictwem Twittera. Terlecki urodził się w Warszawie i choć reprezentował barwy Poloneza oraz Gwardii, to na Łazienkowską trafił z ŁKS-u Łódź. W latach 1988-89 rozegrał w Legii 42 spotkania, w których zdobył 10 bramek. Dwukrotnie zdobywał Puchar Polski z naszym klubem.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...



Komentarze: (40)

Wars, 28.12.2017 11:54:01 - *.dynamic.chello.pl

[`]

Pio, 28.12.2017 12:02:25 - *.play-internet.pl

Jaka przyczyna śmierci? Bo jakoś nie słyszałem żeby chorował.
Wieczny odpoczynek

CzarniLwow.pl, 28.12.2017 12:20:16 - *.t-mobile.pl

Cześć Jego pamięci

WL, 28.12.2017 12:26:42 - *.adsl.inetia.pl

SZKODA!!!!!!!! R.I.P

olew, 28.12.2017 12:30:07 - *.warszawa.vectranet.pl

To był Grajek. Obok Brychczego, Gadochy i Okońskiego, najlepsza kiwka w Polsce. No i te centry wiszące. Niech Mu Bóg weynagrodzi.

Tomek, 28.12.2017 12:32:58 - *.internetdsl.tpnet.pl

Ech... za wcześnie

syrenka, 28.12.2017 12:44:33 - *.centertel.pl

Stasiu..jak Ty grałeś? Dziś takich piłkarzy szukają w Brazylii...odpoczywaj w pokoju!! ..Konin

Portowiec., 28.12.2017 13:08:46 - *.centertel.pl

Kawal pilkarza. Cenilem Go nie tylko za kunszt pilkarski, ale tez za charakter. Facet, który mial kregoslup. Nie pojechal na MS 82 bo nie pokajal sie przed komuchami, jak reszta "bohaterów" z Okęcia. Czesc Jego pamięci!

EweLina, 28.12.2017 13:26:21 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Wielki żal!!! Ale czy nie mozna było Mu jakoś pomóc? Czy to było raczysko?

mietek, 28.12.2017 13:28:55 - *.internetia.net.pl

@Pio: Wiesz, za kołnierz nie wylewał, a to też potrafi zabić. On sam często przyznawał, że poszedł w ślady swojego idola George'a Besta. I, tak jak jego idol, piłkarzem był nieprzeciętnym. To w ogóle znak tamtych czasów, że niemal na każdej ulicy wyrastał taki talent. Szkoda.

starszy, 28.12.2017 14:44:08 - *.dynamic.chello.pl

Smutna wiadomość . Po przyjściu do Legii robił różnicę- inteligentny gracz z doskonała techniką . Pamiętam że umiał nawet zareagować w sytuacji gdy trzeba było uspokoić nasze towarzystwo , kiedy w sędziego bocznego poleciały brechy bo akurat ten miał słabszy dzień.
Spoczywaj w Pokoju.

MARCIN, 28.12.2017 15:04:42 - *.dynamic.chello.pl

Smutna wiadomość. Niekonwencjonalny piłkarz mogący zrobić wielką karierę ale krnąbny prowadzący niesportowy tryb życia zamieszany w aferę na Okęciu przed meczem z Maltą ale broniący swojego zdania kosztem dalszej gry w reprezntacji. Pobyt jego w Legii to okres rozczarowań gry całej drużyny ale Terlecki chodź już po 30-tce spisywał się przyzwoicie. I w końcu konflikt z synem piłkarzem i smutny koniec, smutne święta go pewnie dobiły

do Pio , 28.12.2017 15:24:26 - *.dynamic.chello.pl

Miał chorobę alkoholową i problemy psychiczne. Został; ubezwłasnowlniony przez swojego syna bo bali się, że spienięży mieszkanie i wszystko przepije.

Mietek, 28.12.2017 15:48:49 - *.play-internet.pl

Nie znałem tego kolesia, ale niech mu tam świeci.
Gdzie są transfery pytam się! Koniec grudnia a tu żadnych wzmocnień!

Roma, 28.12.2017 16:42:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mietku, jednym wpisem 2 razy się ośmieszyłeś : Terlecki to jeden z najlepszych polskich piłkarzy, a okienko transferowe otwarte dopiero od stycznia.

tomiacab @ do Pio, 28.12.2017 16:42:54 - *.centertel.pl

Dobrze prawisz, tak było. Mój ojciec dobrze go znał i potwierdza. Miałem raz okazję grać w niższych ligach przeciwko Panu Staśkowi, miał wtedy jakieś 45 lat. Profesor w śodku pola.

mietek, 28.12.2017 17:10:30 - *.internetia.net.pl

@Mietek: A przede wszystkim - NIE PODSZYWAJ SIĘ.

tekken (L), 28.12.2017 17:33:13 - *.dynamic.chello.pl

(*)

Portowiec, 28.12.2017 18:03:14 - *.centertel.pl

Mietek, czy jak ci tam. Staszek Terlecki nogami wiazal krawaty. Okienko rusza od stycznia, ale to dla ciebie wiedza tajemna. Nie pozdrawiam.

Alhen, 28.12.2017 19:10:47 - *.centertel.pl

Spoczywaj w pokoju. Wielki piłkarz, kontuzja uniemożliwiła mu występ na mistrzostwach świata w Argentynie, do Hiszpanii nie pojechał bo nie chciał zgiąć karku po aferze na Okęciu.
W treści wiadomości jest błąd. Stanisław Terlecki nie grał w Polonezie, wtedy nie było takiego klubu. Grał natomiast w Stali FSO Warszawa.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

Daszka, 28.12.2017 20:22:29 - *.dynamic.chello.pl

Czytając posty zamieszczane - szczególnie w ostatnim okresie - przez kol. Mietka odnoszę wrażenie, że nasz aktywista portalowy powinien nieco spasować. Szczerze doradzam jakąś formę zimowej kanikuły, czyli: zdecydowanie więcej świeżego powietrza i ruchu, a mniej bezroduktywnego parabanienia w klawiaturę.
Przypominam, że Legia rusza już 9 lutego'2018 i zastrzyk świeżości przyda się nie tylko jej piłkarzom, ale również co poniektórym kibicom...

tomiacab, 28.12.2017 20:27:32 - *.centertel.pl

Nie czepiajcie się Mietka bo ma rację. Za dwa tygodnie drużyna rusza z przygotowaniami i co znów będą transfery na 4 dni przed rozgrywkami? To samo było latem, kiedy pisałem na dwa tygodnie przed rozpoczęciem sezonu to jakiś krzeszczu mi tu z @rkiem wyjeżdżali żeby nie panikować. Wam to chyba miodek płci za to wieczne wsparcie na forum. Trener powinie na początku przygotowań mieć pełną kadrę, później to można uzupełnić jednym max dwoma zakupami. A tu nie dość, że trenerom kupuje się zawodników za dwie dwunasta to jeszcze nieprzygotowanych i znów pół roku z ich kontraktu to pchanie pieniędzy psu w dupę ale oczywiście to Leśny był zły a Pudel jest cacy. Podliczcie pierwsze pół roku każdego niemal zakupionego zawodnika jako wyrzucone pieniądze, wyjdzie ładna sumka. Bo prawie każdy przez pierwsze pół roku jest bezużyteczny.

Portowiec, 28.12.2017 21:11:29 - *.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

tomiacab, rzecz w tym, ze mietek wyskoczyl z tymi trasferami akuratnie nie w tym miejscu.

k., 28.12.2017 21:12:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacunek dla niego. Zero szacunku dla Bońka i "kolegòw" z Okęcia czyli Młynarczyka i Żmudy. Charakterny bo dobry mazowiecki sztywny wychòw odebrał. Miał problemy to fakt. Dziś z Zarzecznym i Wòjcikiem piją po warszawsku. Niech mu ziemia lekką będzie choć znałem tylko z widzenia. A na jego grę się nie załapałem.

Daszka', 28.12.2017 22:15:31 - *.dynamic.chello.pl

@tomiacab - przykro mi kolego o tym fakcie informować, ale zarówno kol. Krzeszczu, jak i @rek - nie pobierają "kasy" od obecnego prezesa Legii. Jeżeli nadal pragniesz ich dezawuować na naszym portalu to wymyśl coś bardziej wyrafinowanego i inteligentnego. Ta fuszerka nie przejdzie; to nie ta klasa rozgrywkowa...
Anty pozdro (L)

marian, 28.12.2017 22:41:10 - *.120

Nie wierzę normalnie. Żal do n-tej potęgi. Spoczywaj w pokoju. Jak na gracza tej klasy i to Warszawiaka powinien grać w Legii od urodzenia.

Zatarra, 28.12.2017 22:41:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja z tym Panem grałem w piłkę jako szczyl kilku/kilkunastoletni na szkole "dwójce" w Brwinowie w latach 90'tych. Bardzo miły człowiek był...
Świeć Panie nad Jego duszą.

Kermit, 28.12.2017 23:17:37 - *.play-internet.pl

Podali przyczynę śmierci - wieloletnie wycieńczenie organizmu. Nie chorował a wiec odpowiedz jest prosta w takich przypadkach. Prochy lub wóda, w jego przypadku to ostatnie. Szkoda chłopa.

(L)eny, 28.12.2017 23:32:00 - *.dynamic.chello.pl

alkohol a na koniec psychotropy niestety...Szkoda faceta, indywidualista i jeden z lepszych grajków w historii polskiej piłki. Niedoceniony...

Lutek, 28.12.2017 23:52:33 - *.play-internet.pl

Gdzie są transfery? Terlecki niech Ci świeci lampka.

piecia73, 29.12.2017 05:53:23 - *.centertel.pl

... pierwsze kroki stawialem na Legii w 1987 r... to nazwisko mocno zapadlo mi w pamiec. Niech spoczywa w spokoju... wielki talent

Andrew LEGIA , 29.12.2017 09:29:24 - *.25.threembb.co.uk

RIP. Wspanialy zawodnik. Pokoj Jego Duszy.

cezary_1958, 29.12.2017 14:53:25 - *.dynamic.chello.pl

Był taki mecz z którąś drużyną z Włoch w Warszawie. Włoscy rzucili się na pomocników L by odebrać piłkę. A ci zaczęli z nimi grać w dziada. Włosi zobaczyli, że nic nie zrobią, wycofali się. Terlecki tam był i to robił. Piękna chwila. Miał charakterystyczną sylwetkę, długie włosy. Po prostu wyróżniał się umiejętnościami i wyglądem.

Wierzący, 29.12.2017 15:35:23 - *.play-internet.pl

Przestańcie z tymi modlitwami obłudnicy! Na co dzień bandytka a teraz wieczny odpoczynek...?? Nie róbcie z siebie świętych!

Rysiek, 29.12.2017 17:12:31 - *.play-internet.pl

Pomoc ostatnio nawet krak wchodził w grę. Gdzie te transfery kudlata lalko?

Szelka, 29.12.2017 18:13:05 - *.dynamic.chello.pl

@Wierzący - przesłanie Twojego postu to klasa sama w sobie!

k., 29.12.2017 18:39:46 - *.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Wierzący nie zgadzam się z Tobą. Każdy z nas grzeszył (gł. za mlodu). Kto pierwszy bez winy niech rzuci kamień. Święty nie jestem ale nie Tobie sądzić. Mnie, Ciebie, Terleckiego. Idź z Bogiem. A swoje historie mam.

Legiusz, 29.12.2017 21:18:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Fenomenalny piłkarz. Sympatyczny trener. Coś gdzieś pękło i poszła lawina. Dzięki za wszystko. I za pomoc w gwardii

Heniek, 29.12.2017 22:34:03 - *.play-internet.pl

Podobno lykal już heroine, krak i kompot zmieszany z bimbrem. Szkoda chłopa. Pytam się kiedy będą transfery!?

Och(L)ota, 01.01.2018 20:21:36 - *.dynamic.chello.pl

Cezary 1958 a kiedy to Stasiu miał długie włosy? Moze na początku lat 80tych?? bo ja pamiętam w Legii jak grał to miał krótkie i chyba się nie myle

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.