Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Marko Vesović - fot. Steindy / Wikipedia
Marko Vesović - fot. Steindy / Wikipedia
Piątek, 29 grudnia 2017 r. godz. 09:57

Transfer Vesovicia na ostatniej prostej

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl / Przegląd Sportowy

Według informacji Przeglądu Sportowego Marko Vesović rozpocznie przygotowania do sezonu z Legią. Na początku nowego roku Czarnogórzec powinien zostać oficjalnie zaprezentowany. Transfer pilotuje Ivica Vrdoljak, który po zakończeniu kariery piłkarskiej został menedżerem. Legia i zawodnik doszli już do porozumienia, brakuje jeszcze ostatecznej zgody władz HNK Rijeki.



Komentarze: (23)

Szmu(L)ki, 29.12.2017 10:04:03 - *.usr.onet.pl

Jest szansa, że będzie solidnym wzmocnieniem. Chociaż nie tacy przychodzili do Legii i się gubili, nie pokazywali nawet 50% swoich umiejętności.

No, ale na litość boską - to reprezentant Czarnogóry, czyli zespołu, z którym wszyscy w Europie się liczą ;-)

eth, 29.12.2017 10:04:45 - *.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Okienko transferowe w Polsce zaczyna się w lutym. Możemy już teraz go kupić?

Tomi, 29.12.2017 10:10:48 - *.static.ip.netia.com.pl

Michał Kucharczyk!!!

kubaLLLLL, 29.12.2017 10:17:21 - *.47

do eth....nie możemy okienko w L zaczyna się w kwietniu

pytanie, 29.12.2017 10:35:33 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

To Vesovic jest Chorwatem? a nie Czarnogórcem?

Felek, 29.12.2017 10:40:29 - *.play-internet.pl

Gdzie są transfery kudlaty pytam się? Już koniec grudnia a tu jeszcze nikt nie przyszedł a tylu odeszło, np. Guilerme. Bunga Bunga weź się do roboty w końcu!

(L) , 29.12.2017 10:45:24 - *.dynamic.mm.pl

Brakuje tylko jednego- ostatecznej zgody klubu, czyli najważniejszego hehe, mam nadzieję na przemyślane i udane transfery w tym okienku

Wolfik, 29.12.2017 10:54:07 - *.dynamic.mm.pl

@Felek: Rzeczywiście, pół drużyny odeszło.... A Bunga Bunga o którym wspominasz chwile już w Legii nie robi. Napisz coś po Nowym Roku, jak w końcu wytrzeźwiejesz.

@pytanie: Jak wyżej, bo chyba z czytaniem jest problem.

DO Felek, 29.12.2017 10:58:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Weź ty trollu już wytrzeźwiej

Japa, 29.12.2017 11:04:06 - *.centertel.pl

Fatalczyk papapapa !!!

DO REDAKCJI, 29.12.2017 11:16:01 - *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

KIEDY OGŁOSZENIE ULTRAS WORLD 2017????
OBROŃCY TYTUŁU!

JankoMuzykant, 29.12.2017 11:30:30 - *.4

A może tak Świerczoka.. 750 tys euro ma klauzurę..

Darek , 29.12.2017 11:43:53 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Pilkarze sprowadzeni na poczatku okienka transferowego a nie pod koniec lutego to duzy plus.Oby wszyscy nowi pilkarze przyszli do Legii jak najszybciej i mieli czas na treningi i zgranie sie z druzyna.
I zeby nie mieli nadwagi.I zeby okazali sie wzmocnieniem pierwszej druzyny Legii a nie trzecio ligowych rezerw.
Trzymam kciuki zeby Legia stala sie lepsza druzyna niz byla teraz.
Mistrzostwa i pucharu Polski oraz gry w europejskich pucharach.Tego zycze Legii i sobie na nowy rok.

mietek, 29.12.2017 11:48:55 - *.internetia.net.pl

@(L): Gdybyś czasami poczytał coś więcej na tej stronie, to byś wiedział, że Vesoviciowi kończy się kontrakt z Rijeką 30 czerwca przyszłego roku. I Legia go i tak zgarnie - brakuje zgody klubu z Chorwacji na to, żeby gość przyszedł już zimą.

grzesiek, 29.12.2017 12:02:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To powinien być dobry transfer , no chyba że zacznie kłaść lache na grę tak jak większość obecnych grajków xD

bubu, 29.12.2017 14:17:19 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Tu trzeba takich 11 .A jeden to może palcem w bucie pokiwac.

Arek, 29.12.2017 14:40:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@felek Ty to musiałeś się gdzieś z rozumem rozminąć po drodze.

tomm, 29.12.2017 14:47:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

mam nadzieje że nie bedzie kolejnym Trickovskim albo Aleksandrowem :P

z czuba, 29.12.2017 15:37:27 - *.play-internet.pl

Idę o zakład ,ze to niewypał...

Piomal, 29.12.2017 16:39:36 - *.static.ip.netia.com.pl

Eazne ze to praey pomocnik i mam nadzieje zr wteszcie kuchy przrstanoe grac na dobre tylko nie mowcie zaraz ze sie ciesze jak strzela bo pdwnie ze tak ale gra z przodu w legii wiec cos musi kazdy zawodowy pilkarz dalby rade ja nie moge pstrzec juz na jego przyjecie ,na sam na sam zobaczcie tylko pate ostatnich spotkan

tommm, 29.12.2017 22:42:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

z tego co wiem jego naturalna pozycja jest PO wiec po odejsciu jedrzejczyka dziura zostanie załatana.

Cult⚽️Legia, 30.12.2017 03:31:10 - *.216

Kuchy⚽️King!Powròci!

Sajcho, 30.12.2017 07:09:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dawać Wesołka . A od Kuchego - wara , on się weźmie do roboty podczas zgrupowania . Trener z nim pogada i nie będzie raczej marnował setek wiosną . Tylko należało by od....ć się od niego , dobrze ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.