Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 29 grudnia 2017 r. godz. 12:34

Moneta trafi do Zagłębia?

Wiśnia, źródło: Twitter

Niewiele dobrego można napisać o powrocie Łukasza Monety do Legii. Wszystko wskazuje na to, że obrońca po niespełna pół roku pożegna się z Łazienkowską. 23-latek ma zostać wypożyczony na rok z opcją pierwokupu do Zagłębia Lubin. Zawodnik nie znalazł uznania w oczach sztabu szkoleniowego, który nie widzi go w pierwszej drużynie w zbliżającej się rundzie.

W tym sezonie Moneta zagrał w zaledwie w pięciu meczach pierwszej drużyny, ale ani razu na poziomie ekstraklasy. Głównie oglądać go mogliśmy w rezerwach stołecznego klubu. W trzeciej lidze wystąpił w jedenastu spotkaniach, w których zdobył jednego gola.





Komentarze: (24)

Kondi1916, 29.12.2017 12:56:20 - *.bb.sky.com

Taki Broź zostaje a Moneta out XD

Bear, 29.12.2017 13:01:42 - *.84.ipv4.supernova.orange.pl

Liczyłem że będzie wzmocnieniem drużyny, ale Legia to dla niego za wysokie progi.
Ma 23 lata więc jeżeli do tej pory nie wystrzelił to już nie wystrzeli.

tomiacab, 29.12.2017 13:05:13 - *.play-internet.pl

Nara

Bysior xxL, 29.12.2017 13:10:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Moneta zjedz kotleta!

Uradowany, 29.12.2017 13:16:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LegiaCWKS.pl‏ @LegiaCWKSpl

Michał Kopczyński otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu od Romeo Jozaka.

@rek, 29.12.2017 14:19:32 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli te doniesienia o Monecie i Kopczyńskim są prawdziwe to oznacza, iż Romeo Jozak nie zamierza w nieskończoność chrzanić się z wiecznie "rokującymi" talentami typu Moneta i Kopa... No i bardzo dobrze, bo: "This is (L)egia...!!! Pozdro (L)

Arek, 29.12.2017 14:23:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurde, a ja myślałem, że Do Zagłębia Sosnowiec idzie.

Wolfik, 29.12.2017 14:25:43 - *.dynamic.mm.pl

@Kondi: Bo niestaty Broź jeszcze cokolwiek prezentuje w odróżnieniu od wiecznego talentu.

Jak wracał do Legii zastanawiałem się po co. Niektórzy widzieli w nim nawet alternatywę dla Hlouska :).

grzesiek, 29.12.2017 14:26:46 - *.centertel.pl

Jozak twarda reke ma i bardzo dobrze. Chlop jest myslacym trenerem nie to co poprzednik

mietek, 29.12.2017 15:44:51 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Brachu, a która to "potęga" chce wziąć Kopę? Bo jakoś mi to uciekło :)

Legionista, 29.12.2017 15:51:23 - *.226

@Uradowany, Kopa może otrzymał taką propozycje, ale szansa na odejście jest według mnie mała... Po pierwsze: kto zaproponuje Kopie taką umowę co Legia? Nikt... Po drugie: Kto go weźmie i jeszcze będą musieli płacić Legii? Po trzecie: jak sam Jozak kope wystawiał podczas jesieni...
Jestem za tym żeby odszedł (szacunek ma), ale to nie załatwi wszystkich problemów w Legii, a na pewno w środku pomocy... A jak się nie wzmocnimy to jeszcze wyjdą większe "kopy"...
Wracając to Monety - Uważam, że jest to dobra decyzja dla ŁM i może się rozwinąć przy Lewandowskim.

@rek do Legionista, 29.12.2017 16:40:18 - *.dynamic.chello.pl

Wowww... Nie wiedziałem, iż to sam Bayern Monachium kupuje Monetę...:))) Pozdro (L)

PedroLs, 29.12.2017 16:57:53 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Po co wracał??? Przecież to jest ogórek na poziomie III ligi...

@rek do mietek, 29.12.2017 16:58:20 - *.dynamic.chello.pl

Ponoć kierunek "śląski"... Luźne plotki, ale od osób mocno związanych z Ł3... Pozdro (L)

@rek do mietek, 29.12.2017 17:10:17 - *.dynamic.chello.pl

Wszystko zależy od tego, czy Yacouba Sylla trafi do Legii... Pozdro (L)

Do @rek, 29.12.2017 17:43:16 - *.dynamic.mm.pl

A czy mówi Ci coś Mariusz Lewandowski - były reprezentant Polski, obecnie szkoleniowiec Zagłębia? A może zatrzymałes się na etapie Stokowca? Fakt faktem - dałeś plamę...

Legionista, 29.12.2017 19:25:17 - *.226

@rek, Chodziło mi o Mariusza Lewandowskiego ;) Kopa może być wypożyczony, ale pewnie nie zostanie sprzedany albo może będzie podobna sytuacja co z Rzeźnikiem. Nie wiem czy to prawda i dopiero jak będzie oficjalnie potwierdzone to wtedy ocenię całokształt. Jak dobrze pamiętam to rok temu został zatrzymany przez Albańca i chyba tylko on był "za" Albańcem ;) Później został JM trenerem i na początku nie grał, a potem zaczął grać - Sytuacja Jodłowca.... Najgorsze jest to, że kiedyś był numerem 5, a na wiosnę był 2, a teraz trzeci i niestety jest to wina złej polityki transferowej...

mietek, 29.12.2017 20:30:10 - *.internetia.net.pl

@Legionista: Z całym szacunkiem - ale jeśli mamy się już pozbywać takich zawodników jak Kopczyński, którzy nie rokują, to lepiej to robić na zasadzie transferów definitywnych. Nawet go puścić za pół ceny, byle za chwilę nie wracał. Pamiętasz sagę z Masłowskim?

@ @rek: Czyżby Janek (T)Urban miał chęć go mieć u siebie? Bo jak nie to zostaje jedynie Piast. Chyba, że ktoś właściwie ocenił jego możliwości i pierwsza liga wita :)

@rek do Do, 29.12.2017 22:49:18 - *.dynamic.chello.pl

Jakbyś kolego znał się na emotkach, to być w moim poście zauważył uśmieszki.............i tym samym wyczuł zarówno mój sarkazm, jak i mój lekki żarcik... Wiem ilu Lewandowskich gra w Polsce, a ilu trenuje...:)))
No ale cóż, lepiej grać "alfę i omegę", prawda...???... Pozdro (L)

Legionista, 29.12.2017 23:09:02 - *.226

@mietek, Z tym się zgodzę. Dlatego może być tak samo jak z Rzeżnikiem.

Fcm, 29.12.2017 23:13:29 - *.centertel.pl

Moneta nie chciałeś oddać koszulki w Puławach bo zostawiles na pamiątkę bo długo miejsce w Legii nie zagrzejesz.
P.s po co było go w ogóle wykupywać z tego ruchu?

Rum z rana, 30.12.2017 07:17:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda , ma przebłyski konkretne (mecz z Bytowią i ładne odegranie w tył , po którym był gol ) . Niech sie rozwija i wraca .

Kipkorir, 30.12.2017 13:05:00 - *.dynamic.chello.pl

I bardzo dobrze. W Legii nic nie zdziałał i nie zdziała

AAA, 31.12.2017 08:07:56 - *.dynamic.chello.pl

A po Fatalczyka kolejka chętnych...jak co sezon buhaha

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.