Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Florida Cup
Florida Cup
Piątek, 29 grudnia 2017 r. godz. 15:38

Florida Cup w Eleven Sports

Woytek

W dniach 10-20 stycznia w Stanach Zjednoczonych odbędzie się turniej Florida Cup, w którym weźmie udział osiem drużyn. Wśród zaproszonych ekip znalazła się Legia Warszawa. Turniej w Polsce będzie można obejrzeć w telewizji Eleven Sports.

13 stycznia o godzinie 15:00 miejscowego czasu (21:00 czasu polskiego) w Fort Lauderdale na Central Broward Stadium odbędzie się mecz z mistrzem Ekwadoru zespołem Barcelona SC. Drugie spotkanie zostanie rozegrane 20 stycznia o godzinie 18 miejscowego czasu (00:00 czasu polskiego) w St. Petersburgu na Al Lang Stadium. Rywalem Legii będzie mistrz Kolumbii CD Club Atlético Nacional.

We Floria Cup oprócz Legii wezmą udział: PSV Eindhoven (Holandia), Glasgow Rangers (Szkocja), SC Corinthians Paulista Sao Paulo (Brazylia), Atlético Mineiro Belo Horizonte (Brazylia), Fluminense FC Rio de Janeiro (Brazylia), Atletico Nacional Medelin (Kolumbia), Barcelona SC Guayaquil (Ekwador).

Każda z ośmiu drużyn zagra po dwa mecze i na tej podstawie zostanie wyłoniony zwycięzca. Za wygraną otrzymuje się 3 punkty, za remis 1 punkt. Jeżeli mecz zakończy się remisem, to rozgrywana będzie seria rzutów karnych - zespół, który ją wygra otrzymuje dodatkowo jeden 1 punkt.
O kolejności w tabeli decyduje kolejno: liczba zdobytych punktów, różnica goli, gole zdobyte.

Terminy meczów (godziny meczów w czasie polskim):

10.01. godz. 19:00 - Corinthians - PSV Eindhoven
11.01. godz. 19:00 - Atlético Mineiro - Glasgow Rangers
13.01. godz. 01:00 - PSV Eindhoven - Fluminense
13.01. godz. 19:00 - Glasgow Rangers - Corinthians
13.01. godz. 21:00 - Barcelona SC - Legia Warszawa (w Fort Lauderdale)
14.01. godz. 19:00 - Atletico Nacional - Atletico Mineiro
15.01. godz. 22:00 - Fluminense - Barcelona SC
21.01. godz. 00:00 - Legia Warszawa - Atletico Nacional (w St. Petersburgu)

Bilety na mecze legionistów można kupować tutaj. Ceny biletów wynoszą 32 i 38 USD.

fot. Florida Cup



Komentarze: (16)

Ding, 29.12.2017 16:21:46 - *.play-internet.pl

Sparing w USA droższy niż klasyk na Ł3.

Wojtas..., 29.12.2017 19:06:43 - *.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Marzenie tzm być

Adam, 29.12.2017 20:41:56 - *.dynamic.chello.pl

Wie ktoś dlaczego drugi mecz jest rozgrywany tak późno w stosunku do innych? Turniej praktycznie skończony, wszyscy pojadą do domów i tylko Legia zostanie z Atletico.

kiero, 29.12.2017 21:00:44 - *.198.threembb.co.uk

@Adam

Nie wszystkie mecze są tu podane, tylko te, które będą transmitowane. Żeby poznać dokładny terminarz musiałbys wejść na stronę turnieju.

Stefan, 29.12.2017 23:47:25 - *.centertel.pl

Inferno terror team juz gotowe !!!! Lecimy !!! Siedzimy !!!

Stefciu, 30.12.2017 00:26:47 - *.centertel.pl

A na Floryda cykkk i fruuu ! Pozdro dla naszej ekipy mordeczki :)

bogdan, 30.12.2017 02:01:37 - *.hsd1.fl.comcast.net

bilety juz dawno zakupione ,nie mozemy sie doczekac .

KKK, 30.12.2017 11:15:54 - *.centertel.pl

I cyk i fru

Bialy, 30.12.2017 13:48:57 - *.phlapa.fios.verizon.net

A leci ktos moze z Philadelphi albo okolic?

oLaf, 30.12.2017 14:50:47 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

akurat wczasy na Florydzie można sobie zrobić... fajny pomysl dla Polonii : )

Kumaty Korpopudel, 31.12.2017 14:39:37 - *.centertel.pl

Wszyscy na Florydę!!!

Tytus, 31.12.2017 18:29:53 - *.centertel.pl

1780zł w obydwie strony do Tampy, oby była pogoda to 2 tygodnie fajnych wakacji, hotel Sant.Pete tańszy niż u nas 3***. Polecam dołączajcie.

Czarny, 02.01.2018 16:09:38 - *.hsd1.nj.comcast.net

Bede na pierwszym meczu (L)

Mlody, 04.01.2018 14:33:34 - *.dyn.optonline.net

Witam.czy ktoś wie czy na na florydzie będzie jakaś trybuna dla kibiców Legii na meczu? Bo widzę ze można kupić bilet gdzie się chce a fajnie by było żeby kibice byli razem i byłby doping a tak to się pomieszają.

Mlody, 04.01.2018 14:57:11 - *.dyn.optonline.net

Dajcie mi znać kto jakie ma miejscówki na mecz w Tampie żeby było nas więcej na trybunie