Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 4 stycznia 2018 r. godz. 11:54

Antolić podpisał kontrakt z Legią!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Domagoj Antolić pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał trzyletni kontrakt z Legią Warszawa. Chorwacki pomocnik przez ostatnie cztery i pół roku występował w Dinamie Zagrzeb, w którym przez dwa lata pełnił funkcję kapitana drużyny. W karierze klubowej rozegrał 238 meczów, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w Chorwacji.

27-latek jest środkowym pomocnikiem, który zdecydowanie najlepiej sprawdza się w defensywie. Antolić ma na swoim koncie sześć meczów w reprezentacji narodowej.

Przebieg kariery:

2000-2008 - Dinamo Zagrzeb (drużyny młodzieżowe)
2008/09(j) - NK Lokomotiva
2009/10 (w) - Dinamo Zagrzeb
2010/11 (j) - NK Lokomotiva
2013/14 (j) - Dinamo Zagrzeb
2017/18 (w) - Legia Warszawa



Komentarze: (24)

Kuba, 04.01.2018 11:57:24 - *.135

Dobry transfer, Legia Mistrz :)

FC, 04.01.2018 11:57:33 - *.dynamic.chello.pl

Pięknie zaczął się dzień :D

lucho_83, 04.01.2018 12:01:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Git Majonez!

robochłop, 04.01.2018 12:03:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

witamy na pokładzie Domagoj !!! obyś okazał się lepszą wersją Vrdoljaka a my mieli z Ciebie dużo pożytku...

michaloy, 04.01.2018 12:08:50 - *.158

będzie majster

@rek, 04.01.2018 12:10:02 - *.dynamic.chello.pl

Brawo... Witamy na Ł3... Pozdro (L)

Sawo, 04.01.2018 12:13:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bardzo dobry transfer.

Ale jaja, 04.01.2018 12:33:38 - *.skranetcan.pl

No to kto odchodzi jodła pewnie do Śląska i Kopczyński stawiam na Wisła Płock
A co do eduardo to będzie niewypał

Matej, 04.01.2018 12:38:49 - *.msk-si.net.pl

Dostał nr 7. Po chłopie

Jotwupe_bece, 04.01.2018 12:45:44 - *.centertel.pl

Oby nie skonczyl jak ... Antolović :)

(L)egia mistrz!

Roma, 04.01.2018 13:55:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

7 dobrze nie wróży ( ostatnio ). Super - jeśli przychodzi za Jodłowca lub Kopczyńskiego ( z całym szacunkiem ). Gorzej - jeśli za Moulina lub Mączyńskiego.

kibic emeryt , 04.01.2018 14:10:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wreszcie coś normalnego w Legii . Zawodnik w sile wieku , reprezentant raju (był w szerokiej kadrze przed ME) ,zdrowy ,bez zaległości treningowej .Transfer dokonany w odpowiednim czasie .Zawodnik doskonale znany trenerom .Będzie walczył o pierwszy plac z Mączyńskim a czy wygra czas pokarze . Powodzenia .

Arek, 04.01.2018 14:38:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@michalo, idź sobie majstra do Poznania szukać. Witamy i powodzenia!

Rychu, 04.01.2018 15:48:37 - *.play-internet.pl

Dobry transfer. Powodzenia w Legii!

Legionista, 04.01.2018 16:42:59 - *.226

Według mnie dobry ruch.

d2b90, 04.01.2018 16:50:50 - *.centertel.pl

A co się działo miedzy 2014 a 2017?

Zlb , 04.01.2018 18:38:03 - *.centertel.pl

Petarda!!! Ale to i tak nie przyslania tego że loczek na prowadzeniu klubu się nie zna!!!! Mam nadzieję że jego rządy szybko się skończą!!! Legia!

Luk, 04.01.2018 19:38:16 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia...Legia Mistrz

Gizior, 04.01.2018 19:52:19 - *.128

Długość kontraktu, klauzula itd?

von dff, 04.01.2018 21:13:38 - *.dynamic.chello.pl

Haha mislim da smo ovaj dan dugo cekali,a to je da Antolic napusti Dinamo! Dinamo realno sada 50% jaci jer nije bio u formi vec dulje vrijeme,ali ipak covjeku hvala za sve one lijepe trenutke

bonzo, 04.01.2018 22:07:28 - *.play-internet.pl

ogór!

ras4, 05.01.2018 01:12:08 - *.stargard.vectranet.pl

witamy i powodzenia Domagoj ...

jerry, 05.01.2018 05:26:08 - *.finemedia.pl

chlopaki z Zagrzebia pisza ze waleczny, ale wolny jak traktor z naczepa....takze jak mowilem to jest drugi Vrdoljak

do d2b90, 05.01.2018 14:43:24 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

"Chorwacki pomocnik przez ostatnie cztery i pół roku występował w Dinamie Zagrzeb, w którym przez dwa lata pełnił funkcję kapitana drużyny." masz odpowiedz

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.