Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Ivan Kepcija - fot. Woytek / Legionisci.com
Ivan Kepcija - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 4 stycznia 2018 r. godz. 12:37

Kepcija: Chcemy dodać więcej jakości do zespołu

Mishka, źródło: Legionisci.com

- To tylko niewielka część obrazka. Na koniec tego okienka transferowego i w następnym zobaczycie, że mamy kilka źródeł transferów. Będą też zawodnicy z Polski i innych krajów. Pojawiła się szansa na sprowadzenie wysokiej jakości zawodników, którzy wzmocnią nasz zespół i tak zrobiliśmy - mówi o nowych zawodnikach w Legii dyrektor techniczny klubu Ivan Kepcija.

- Moim głównym zadaniem jest dodawanie jakości do zespołu, ale oczywiście transfery do klubu wiążą się z transferami z klubu. To nie jest jednak temat na dziś. Wkrótce na pewno poinformujemy o kolejnych ruchach transferowych.

- Należy patrzeć na całokształt, a nie na część puzzli. Mamy ambicje sportowe, musimy więc dodać jakość do zespołu. To kryterium numer jeden. Kryterium numer dwa to odmłodzenie składu. Nie da się od razu wymienić całego składu i nawet tego nie chcemy. To okno transferowe nie jest najważniejsze, musimy patrzeć na kolejne i kolejne. Będziemy pozyskiwać młodych zawodników w kolejnych oknach i budować zespół długofalowo. Mówimy tu jednak nie o jednej nocy, a o perspektywie 3-4 lat. Musimy być tego świadomi. Swoje poszukiwania zaczęliśmy od Polski, sprawdzamy kto jest dla nas dostępny i za jakie pieniądze. Czy transfer Eduardo jest ryzykowny? Zawsze jest jakieś ryzyko kiedy sprowadza się zawodnika. Jest wiele czynników związanych z jego adaptacją w kraju, drużynie. W innych okolicznościach Eduardo pewnie by w ogóle do nas nie przyszedł. Wiele osiągnął w swojej karierze. Myślimy, że może nam pomóc. Będzie miał wiele szans, żeby to udowodnić.

fot. Woytek / Legionisci.com
Eduardo da Silva, Ivan Kepcija i Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (42)

Kulson, 04.01.2018 13:00:37 - *.static.ip.netia.com.pl

I tak działa Dyrektor Sportowy i dział scoutingu, a nie jak 2 Panowie Ż., czy wcześniej Pan Marek J. Zamiast urlopu, ściąga się zawodników. Tak trzymać!

Maryjan, 04.01.2018 13:09:40 - *.2

Podoba mi sie ten gosc. Dobrze gada i widac ze wie chlop na czym polega jego praca. Oby przynioslo nam to wiele pozytku.

Bandit1916, 04.01.2018 13:39:55 - *.dynamic.mm.pl

Wreszcie zaczyna to jakoś wyglądać i funkcjonować. Profesjonalizm i konsekwenacja widoczna jak nigdy przedtem. Z całym szacunkiem Leśny dużo zrobil dla Legii ale był zbyt chaotyczny i nie potrafił ustabilizować klubu. Wielu krytykuje obecnego prezesa, a już niedługo beda odszczekiwac wzmianki na temat Loczka.. bo jaja facet ma, przy tym zbytnio się nie odnosi w porownaniu do oczerniajacego obecnie Legie Lesnego.

robochłop, 04.01.2018 13:42:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

obecność Kepciji i Jozaka w Legii mam nadzieję , że przyniesie nam wiele korzyści...myśle że otworzy nam to nowe , duże możliwości...

bzura7, 04.01.2018 14:11:10 - *.play-internet.pl

Witam ,do Bandit1916 zapomniałeś dodać i ZŁODZIEJA

Arek, 04.01.2018 14:35:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wydaje się, że chłop ma łeb na karku i wie co z czym się je. Tylko jedno ale. Żeby tak dotrwali na swoich stanowiskach te 3, 4 lata, bo u nas w Polsce wiadomo jak to wygląda.

(L)Łomża(L), 04.01.2018 14:39:50 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Ja bym chciał, żeby Legia była bardziej Polska niż bałkańska. A nawet by większość składu stanowili Polacy, a nie obcokrajowcy.

F i l u 3 k o l o r y, 04.01.2018 14:41:08 - *.dynamic.chello.pl

Legi potrzeba konsekwentnej polityki i tego, żeby trener miał szansę popracować chociaż ze 4 sezony, a nie po pół i następny. Jeśli to jest początek takiej stabilności to super, jeśli nie to "nihil novi".

Hugon, 04.01.2018 15:04:00 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Mówiłem lata temu że Zewłakow doprowadzi LEGIĘ do klapyfinansowej to polonista,stąd te jego transfery.

Darek , 04.01.2018 15:46:43 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

do Lomza
Ale polacy nie chca grac w Legii.Ci co sa w zasiegu finansowym Legii chca sie tylko wypromowac i dac noge nie wazne gdzie.Moze byc nawet 2 liga wazne by kasa byla wieksza.A kto sie identyfikuje z Legia najbardziej?Vukovic i Radovic.Polacy nie chca zostac ikonami Legii.Oni chca wiecej zarabiac.Nie znajdziemy polakow do Legii ktorzy beda tu chcieli grac dluzej niz dwa lata.Nawet Jedrzejczyk wydawalo by sie ze to nasz czlowiek a on przyszedl tu tylko dla kasy a Legie ma gdzies co potwierdza jego postawa na boisku.Zawiodlem sie na nim bardzo.Bardziej ktos z balkanow bedzie sie identyfikowal z Legia niz jakis polak a nawet nasz wychowanek.
Co do nowych pilkarzy to ciekaw jestem ile zarabiaja i jaka maja kwote odstepnego wpisana w kontrakt.Oby okazali sie wzmocnieniem.I zeby Eduardo sie nie polamal.

R, 04.01.2018 15:51:06 - *.static.ip.netia.com.pl

A za rok Romeo bye bye i od nowa "budowanie składu"

max, 04.01.2018 16:48:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

teraz pewniaków z polskiej ligi Cernycha i Kurzawę i będzie OK

Olek Kibolek do redakcji, 04.01.2018 17:41:16 - *.dynamic.chello.pl

Czy znacie już dokładnie godziny rozpoczęcia meczów i obiekty na których Legia zagra z Viktorią i Szanghaj ? Ważne ;)

do R, 04.01.2018 17:54:00 - *.play-internet.pl

Aha no to nie kupujmy nikogo w takim razie i wszystkich sprzedajmy,skoro za rok Jozaka nie będzie

Zlb , 04.01.2018 18:23:02 - *.centertel.pl

Co to za brednie? Odmladzaja skład, a gonią młodego Monete który ma papiery na granie, śmieszne!!! Loczek chce mieć wyniki już, i doskonale widzi że Nasza młodzieży tego nie gwarantuje!

M, 04.01.2018 18:50:17 - *.play-internet.pl

@max
Na co Ci ten cernych? Tyle czasu w Polsce gra i w miarę udana jedna runda? Już mamy DCC, który pokazał się w dwóch meczach więc może ogórków wystarczy

ostet, 04.01.2018 20:42:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jak chcecie więcej jakości to pogońcie z klubu Fatalczyka i Kopczyńskiego bo na fatalną grę tych drewniaków nie da się od lat patrzeć..

do Zlb, 04.01.2018 20:53:08 - *.dynamic.chello.pl

Ż daleka czuć że ty komplesiarzu nie jesteś legionista tylko trollem z daleka.boli d. że u nas się dzieje z dnia na dzień na lepiej a wy dalej i na zawsze w czarnej d.

AAA, 04.01.2018 21:01:16 - *.dynamic.chello.pl

Do ostet:koniec tych dwóch pseudokopaczy juz jest bliski i to będzie jeszcze większe wzmocnienie niz jakikolwiek transfer do Legii.
Fatalczyk! Co? Drewno!!!

Tagi, 04.01.2018 21:18:16 - *.dynamic.chello.pl

Wiele bym dał żeby słowa tego Pana się zmaterializowały.
Ogólnie jestem na TAK.

(L)evy, 04.01.2018 21:38:33 - *.179

Od razu widać i czuć ,że facet zna się na swojej robocie i jak dostał zielone swiatło i kasę to może działać konkretnie a nie jak panienki Zewlakow lansujące się tylko w złotych łancuchach w klubach popijac drinki.

SuperSamiec, 04.01.2018 22:10:38 - *.internetia.net.pl

do (L)Łomża(L)
Barcelona Real City Juventus Bayern i inne tego typu tez by chcialy ale sie nie da

Kocham LEGIE jak wlasne dzieci

Ł3 1916, 04.01.2018 22:58:16 - *.centertel.pl

Polonisto, widzisz jak się pracuje na takim stanowisku?
Owszem,jeszcze nie wiadomo jak się zaprezentują ci piłkarze Ale mają czas na przygotowanie.

Kepcija chce dodać jakości drużynie można pomyśleć, ze transfery powinny być przemyślane i dobrze dobrane

Przyznaję, 04.01.2018 23:01:48 - *.centertel.pl

No i trzeba przyznać , że w słowach i czynach zaczyna to wyglądać.
Zwracam honor, Darku...


Arek, 04.01.2018 23:21:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@zlb, nie bądź dziwny.

felek, 04.01.2018 23:22:22 - *.warszawa.vectranet.pl

Co z Vesoviciem? Kiedy odejdzie Fatalczyk?

swk, 05.01.2018 01:03:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czemu sie tak uczepiliscie tego Eduardo
czemu ma sie polamac ?
ile czasu juz minelo od tej kontuzji
bez przesady
nic nie bedzie
elo !!!

Ttrr, 05.01.2018 02:39:08 - *.adsl.inetia.pl

Vesovic dzis

Juri, 05.01.2018 07:52:08 - *.centertel.pl

Kapcie pies poszarpał.
Systematycznie poprawiać jakość zespołu,słabe ogniwa wymieniać na lepsze.

voytec56, 05.01.2018 09:13:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czemu niektóre głąby jadą po Kucharczyku. On ma swoje ograniczenia ale jest LEGIONISTĄ z krwi i kości. Czy te głąby nie pamiętają ile radości dał nam Michał swoimi bramkami i asystami.Należy szanować takich ludzi.

Foresto, 05.01.2018 09:26:56 - *.centertel.pl

A kto to jest ten Fatalczyk na którego tak najeżdżacie? Chodzi o Kucharczyka? Jeżeli tak to nieładnie. Kiedy jest cacy i super forma, bramki, asysty to wszyscy: brawo, brawo, extra, kochamy cię itp. Jak spadek formy to od razu psy wieszają. Michał ma spadek formy, ale to zrozumiałe u młodego tatusia. Kto nie przeżył narodzin pierwszego dziecka ten nie wie o co chodzi. Wszystko się zmienia. Proszę o traktowanie z szacunkiem zawodników, którzy nie raz zostawiali serducho na boisku. A jak nadchodzi spadek formy to trener powinien sadzać na ławie i tyle. Aż do powrotu formy. SZANUJMY SIĘ WSZYSCY A BĘDZIE NAM SIĘ ŻYŁO PRZYJEMNIEJ.

@zlb, 05.01.2018 10:41:37 - *.play-internet.pl

Nie siej fermentu. Moneta ma "papiery" na granie ???? OCHŁOŃ!!!!!!
Może na twoim pierdziszewie tak ale nie w Legii.

olew, 05.01.2018 10:51:42 - *.warszawa.vectranet.pl

to na razie są bajery i banały , zobaczymy jakich to grajków zakupiono, ja oczekuję bardziej sprzedaży i to wielu, niż nabycia , mamy młodych. Legia ma się dawać oglądać, a nie grać tak jak w 2017 (jeden dobry mecz z Zabrzem i świetny wiosną Vadis to za mało)

qwerty, 05.01.2018 11:00:49 - *.net.kth.pl

Legii najbardziej brakuje lewej pomocy i obrony, tj. llewonożnych piłkarzy. Brakuje też klasycznego prawego pomocnika. Kręgosłup jest jak zawsze, ale rąk brakuje też jak zazwyczaj. Napastnik jak Nico to też marzenie pewnie nie jednej osob, brak też mózgu drużyny z pokrętłem w nodze. Ofensywa jest bardzo słaba. Jak można tak rozwalić drużynę w rok czasu to pytanie chyba tylko do wróżki. Legia ma grać w LM albo w LE i prezentować piłkę ofensywną, którą się chętnie ogląda.

Do FORESTO , 05.01.2018 13:25:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

100% racji

grzesiek, 05.01.2018 13:53:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

GDZIE JEST MARCO VESOVIĆ >!??!

Hugon, 05.01.2018 22:31:52 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Do FORESTO,To fatalczyk chyba ma co rok dziecko.

do querty, 06.01.2018 10:15:50 - *.static.chello.pl

Ty czytasz co piszesz ??
Brakuje najbardziej wszystkich ... tak Ci to pseudofachowcu wyszlo...

kosachicago, 06.01.2018 21:36:48 - *.49

Na wszystko potrzeba czasu I Dobrej organizacji nawet sciagniecie Eduardo da mlodym zawodnikom potpatrzenie techniki od kogo sie Maja uczyc od drewnianego jedzy takze nie placzcie Bo juz zygac sie chce takimwaszym pesymizmem. Walczyc trenowac LEGIA musi panowac

kibic w kapciach, 07.01.2018 01:09:00 - *.dynamic.chello.pl

a wolski

antek, 07.01.2018 12:55:21 - *.static.chello.pl

a kopczynski nie na liscie do odejscia

Kipkorir, 07.01.2018 18:54:18 - *.static.chello.pl

Kto w tym klubie tak długo trzymał na stołku Żewłakowa!? Od razu widać różnicę w podejściu do tematu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.