Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Krzysztof Dowhań - fot. Woytek / Legionisci.com
Krzysztof Dowhań - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 5 stycznia 2018 r. godz. 10:25

62. urodziny Krzysztofa Dowhania

Redakcja, źródło: Legionisci.com

62. urodziny obchodzi dzisiaj Krzysztof Dowhań. Trener bramkarzy z Legią jest związany od 17 lat. Szkoleniowiec w swoim fachu należy do jednych z najlepszych w Europie. Z okazji urodzin życzymy długich i przede wszystkim owocnych lat związanych z pracą w Legii Warszawa.
Liczymy, że wychowankowie trenera zdobędą uznanie nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Sto (L)at!



Komentarze: (27)

Misiek, 05.01.2018 10:28:09 - *.tau.pl

najlepszego! topowy trener bramkarzy w Polsce, ilu on chłopaków nauczył fachu... oby jak najdłużej w zawodzie!

Edd, 05.01.2018 10:36:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

100

robochłop, 05.01.2018 10:37:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

100 lat Panie Krzysztofie !!! obecnie to człowiek z najlepiej ułożoną nogą w Legii (pomijając Pana Lucjana) ...powinien wchodzić na stałe fragmenty gry he he...

@rek, 05.01.2018 10:38:12 - *.dynamic.chello.pl

100 Lat Nasz Bramkarski Trenerze... A teraz wyczaruj nam z Majeckiego kawał dobrego bramkarza... Pozdro (L)

lol, 05.01.2018 10:39:29 - *.adsl.inetia.pl

Wszystkiego najlepszego Krzychu !!!

krzysztof jarzyna, 05.01.2018 10:41:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

200LAT!!!!! ZDRÓWKA!!!!!!!! ;)

grzesiek, 05.01.2018 11:32:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

100 Lat .
Wyszkolenia Arka Malarza, żeby wyjechał na zachód i zrobił Mega karierę, jak Boruc, Fabian, czy Szczęsny.

Juri, 05.01.2018 11:37:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

100 lat i pracy w Legii jak Pan Lucjan.

A5, 05.01.2018 11:38:42 - *.itsa.net.pl

Fachowiec jakich mało! NajLepszego Mistrzu!

ko(L)o, 05.01.2018 11:54:25 - *.bb.sky.com

Naj(L)epszego!!!

Marcin77 , 05.01.2018 11:57:55 - *.dab.02.net

Sto lat Panie trenerze.

zioLeg, 05.01.2018 12:15:26 - *.maxon.pl

Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam...

mG, 05.01.2018 13:33:21 - *.2

Najlepszego!

tomiacab, 05.01.2018 13:54:50 - *.play-internet.pl

100 (L)at Panie Trenerze.

starz ęLę, 05.01.2018 14:54:53 - *.adsl.inetia.pl

Co tam 100, 200 lat trenerze, ZDROWIA przede wszystkim.

Saska Kępa (L), 05.01.2018 16:47:50 - *.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Obok Pana Lucjana Brychczego, Krzysztof Dowhań jest osobą dla której mam największy szacunek w naszej Legii. Sto lat Panie Krzysztofie!

MKK, 05.01.2018 18:53:58 - *.warszawa.vectranet.pl

Zdrowia Panie Trenerze. I jeszcze więcej sukcesów z Legią!

Ja, 05.01.2018 19:25:19 - *.icpnet.pl

Dawidziuk z Lecha wciąga go nosem

grzeleg, 05.01.2018 20:14:01 - *.31

Sto lat Panie Trenerze!!!

Mecenas, 05.01.2018 20:43:04 - *.dynamic.mm.pl

Dzięki trenerze...
Naj mnie jeszcze 100 w formie...
To teraz Majewski jakiego nie znamy...

wwwojtecky (L), 05.01.2018 20:45:50 - *.netfala.pl

Sto lat Trenerze Mistrzów!

Kerad, 05.01.2018 21:02:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ukłony Mistrzu!!!

Cult⚽️Legia, 06.01.2018 01:19:23 - *.38

Happy!Birthday!

kontroler_biletow, 06.01.2018 12:37:15 - *.dynamic.chello.pl

najlepszego!

Darek, 06.01.2018 16:44:47 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

100 lat trenerze.Zdrowka.

jnq, 06.01.2018 22:21:48 - *.dynamic.chello.pl

kolejny moim zdaniem czlowiek Legenda Legii...Bardzo cenię gościa i zyczę mu wytrenowania jeszcze kilku perełek bramkarskich. Mistrz w swoim fachu, ukłony i NAJSerdeczniejsze życzenia !

Albercik, 07.01.2018 15:25:33 - *.static.ip.netia.com.pl

100 lat najlepszy transfer Legii wszechcasów. Szacun

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.