Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Moneta - fot. Woytek / Legionisci.com
Łukasz Moneta - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r. godz. 11:39

Moneta wypożyczony na rok

Woytek, źródło: Legia.com,Legionisci.com

Łukasz Moneta został wypożyczony na rok do Zagłębia Lubin. 23-latek wrócił na Łazienkowską latem ubiegłego roku po pobycie w Ruchu Chorzów i podpisał z drużyną mistrzów Polski trzyletni kontrakt. Nie wywalczył sobie jednak miejsca w składzie pierwszej drużyny - zagrał tylko w 5 meczach. Większość czasu spędził w rezerwach stołecznego klubu.

Zagłębie zagwarantowało sobie prawo pierwszeństwa do transferu definitywnego. Kontrakt Monety z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.



Komentarze: (18)

@rek, 08.01.2018 11:44:36 - *.dynamic.chello.pl

Z całym szacunkiem Łukasz, ale ja także po cichu liczyłem, iż pokażesz więcej jakości... Ciężko pracuj nad sobą w Lubinie, abyś nie przegapił swojej "kolejnej" szansy... Niech ci przyświeca motto: "bym nie poszedł drogą Kopczyńskiego"... Pozdro (L)

@rek do redakcji, 08.01.2018 11:47:56 - *.dynamic.chello.pl

A tak na marginesie w rubryce "przyjdą" wpiszcie proszę nazwisko: Vjaceslavs Kudrajvcevs... Pozdro (L)

kle, 08.01.2018 11:50:52 - *.static.ip.netia.com.pl

to jest przykre ze chlopak ma 23 lata a my dalej czekamy i mowimy ze to mlody talent :D mlody talent to ma 15 lat a w wieku 23 powinien juz prezentowac staly pomysl i pokazywac ze ma glowe na boisku...

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 08.01.2018 11:58:53 - *.tvp.pl

Myślałem że Moneta będzie realną konkurencją dla Hlouska na lewej obronie. Nie wyszło. Szkoda, ale i tak by się przydał zawodnik do rywalizacji z Czechem. Ileż można grać tam tylko jednym graczem?

robochłop, 08.01.2018 11:59:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i to jest dla niego optymalne miejsce...zrobiono mu lekkie kuku ściągając go z Chorzowa...powodzenia w nowym klubie...

Remy (HSC Montpellier), 08.01.2018 12:08:45 - *.static.ip.netia.com.pl

William Remy nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzony?

Bear, 08.01.2018 12:10:45 - *.63.ipv4.supernova.orange.pl

To nie jest piłkarz na grę w Legii walczącej co roku o mistrzostwo i europejskie puchary.
Ruch Chorzów, Zagłębie Lubin, Piast Gliwice to są kluby optymalne dla niego.
Facet ma 23 lata więc o jakim młodym talencie mówimy ?
Młody talent to jest do 20-21 lat, 23 lata to już powinien być piłkarz rozwinięty i niekiedy stanowiący o sile zespołu.
Zagłębie powinno go po sezonie wykupić.

malcz, 08.01.2018 12:11:55 - *.platon.com.pl

Ciekawe czy może zagrać na inaugurację granie w 2018.
Wszyscy wiemy jak to się skończy....hahaha

Cb, 08.01.2018 12:28:28 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Na zachodzie chłopak 23 lata to już ukształtowany zawodowiec. U nas to wciąż dziecko w pieluszce.

lol, 08.01.2018 12:36:29 - *.ssp.dialog.net.pl

i dobrze dla niego - niech gra moze cos kiedys z niego bedzie

siwy do kle, 08.01.2018 13:01:49 - *.4.fmbank.pl

Piotrek Zielinski tez ma 23 lata i tez na razie mowimy o nim jako o talencie

mietek, 08.01.2018 13:15:52 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Lubin z opcją pierwokupu? OK, ale mam nadzieję, że na takiej samej zasadzie, jak oni nam Dąbrowskiego sprzedawali ;)

Do siwy, 08.01.2018 13:17:10 - *.play-internet.pl

Tylko Zieliński pierwszy mecz w reprezentacji zagrał jak miał 18

@rek do mietek, 08.01.2018 14:36:31 - *.dynamic.chello.pl

Moje info o wietrzeniach zakłada w dość krótkim czasie CAŁKOWITĄ wyprzedaż: Monety, Czerwińskiego, Jałochy, Kopczyńskiego, Jodłowca, Jędrzejczyka, Pazdana, Czukwu... W tzw. "zawieszeniu" będą losy Pasquato, Sadiku, Dąbrowskiego, Szumskiego i Astiza... Hołownia zostaje na wypożyczeniu... Żyro pójdzie gdzieś na wypożyczenie do I ligii... Póki co nie ma tematu Michalaka i Wieteski... Dochodzą do nas dwaj młodziankowie na bramkę: wspominany przeze mnie Łotysz i z wypożyczenia Majecki... Do tego będą jeszcze rozpatrywane 2-3 wzmocnienia... Na pierwszy mecz lutowy wszystko powinno być już dopięte... Pozdro (L)

Znaczy , jak ?, 08.01.2018 16:55:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po co nam Łotysz , jak mamy Majeckiego i właśnie Jałochę na rezerwie ? Jędza i Kopczo powinni zostać ( mimo wszystko) . A Czukwu powinien wspomóc koszykarzy do końca sezonu , a potem się zobaczy . Żyrko niech obok Szymana ogrywa się u nas a nie gdzie indziej .

Tomeczek, 08.01.2018 18:02:06 - *.dynamic.chello.pl

@Rek jesteś zajebisty, dziękuję za wartościowe wpisy. jestem przekonany żeLegia za Jozaka pokaże dopiero swoje walory. i trzymam kciuki za jak to wielu nazwało nowy nasz nabyteek 34 letni "emeryta", on jeszcze Was zaskoczy, miło zaskoczy.
patrząc na działania nowego sztabu ich profesionalizm to same ręce chcą klaskać. Fajnie że albaniec zostaje warto dać jemu jeszcze szansę.

Arek, 08.01.2018 18:10:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też myślałem, że coś więcej pogra u nas. Ale skoro nie pograł, to i już więcej nie pogra. Moim zdaniem powinno się go sprzedać definitywnie. Z niego już i tak nic nie będzie, a kolejnymi wypożyczeniami tylko krzywdę mu się robi.

kokojambo, 08.01.2018 22:51:55 - *.35.ipv4.supernova.orange.pl

23 lata to już dorosła piłka - bo już żadna młodzieżówka tylko
pierwsza reprezentacja zostaje. A A u nas jak zwykle "młody Moneta" ;)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.