Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 9 stycznia 2018 r. godz. 12:25

Wyprawa za Wielką Wodę

Woytek, źródło: Legionisci.com

Początek tygodnia legionistów stoi pod kątem testów medycznych i badań wydolnościowych. W środowy poranek drużyna wyruszy na 11-dniowe zgrupowanie do Stanów Zjednoczonych. Na Florydę "Wojskowi" polecą z przesiadką we Frankfurcie nad Menem. Łącznie w samolocie ekipa spędzi prawie 14 godzin. Planowana godzina lądowania w Miami to 14:45 czasu lokalnego (20:45 czasu polskiego).

Przez pierwsze cztery dni "Wojskowi" będą mieszkali i trenowali w Boca Raton, mieście położonym na północ od Miami. 13 stycznia o godzinie 15:00 miejscowego czasu (21:00 czasu polskiego) w Fort Lauderdale na Central Broward Stadium odbędzie się mecz z mistrzem Ekwadoru, zespołem Barcelona SC.

Dzień później drużyna przeniesie się w okolice Orlando, do hotelu Omni Orlando Resort w ChampionsGate. Drugie spotkanie turniejowe zostanie rozegrane 20 stycznia o godzinie 18 miejscowego czasu (00:00 czasu polskiego) w St. Petersburgu na Al Lang Stadium. Rywalem Legii będzie mistrz Kolumbii, CD Club Atlético Nacional.

Mecze będą transmitowane przez stację Eleven Sports. Bilety na mecze legionistów można kupować tutaj. Ceny biletów wynoszą 32 i 38 USD.

Wysłannicy Legionisci.com już są w drodze na Florydę. Zapraszamy do śledzenia codziennych relacji, zdjęć i filmów ze zgrupowania Legii!



Komentarze: (21)

ŁKS ŁÓDŹ, 09.01.2018 12:30:16 - *.ksiezyc.pl

Co z Gustavo?

Do lks lodz, 09.01.2018 12:50:36 - *.dynamic.chello.pl

Nie masz swojej strony? To idź na stronę pyrek

ja do ŁKS ŁÓDŹ, 09.01.2018 12:58:53 - *.189

To samo co z Romario, Ronaldo i Roberto Baggio

Juri, 09.01.2018 13:01:19 - *.centertel.pl

Miami - inny świat .

dino, 09.01.2018 13:03:40 - *.201

@do ŁKS
Chłopak się pyta grzecznie, a ty robisz z siebie krzykacza

robochłop, 09.01.2018 14:03:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

otwarcie bardzo ciekawego kierunku...spora grupa Polonii w USA...duże możliwości na tamtejszym rynku...fajny pomysl Mioduskiego...chyba wie jak swoje kontakty w Stanach wykorzystać...to prędzej czy póżniej zaprocentuje...

ŁKS ŁÓDŹ, 09.01.2018 14:26:06 - *.play-internet.pl

O co ci chodzi? Zależy mi na dobru Polskiego klubu bo jedynie Legia jest w stanie godnie nas reprezentować w pucharach. Znam się na transferach i na dzienndzisiejszy mega wzmocnienie to Remy, to będzie drugi Marcelo z czasów Wisły, do tego mam też nadzieję że zobacze u was Gustavo bo jest mega kotem i takiego gracza brak w naszej lidze od dawna... Jak masz problem cosfnij sie w czasie i zobacz co pisałem w postach gdy przychodził Vadis lub Niko. Znam się więc pytam co z Gustavo

do dino, 09.01.2018 14:47:37 - *.internetdsl.tpnet.pl

Zauważyłem że u nas zaczyna to być coraz częstsze.

Kristof, 09.01.2018 15:17:22 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Po powrocie z USA Legia zakontraktowac ma jeszcze 9 nowych pilkarzy.Beda to Messi,CR7,Dybala,Sergio Ramos,Lewandowski,Mbappe,Neymar,Hummels i Wojtek Kowalczyk.

Pawel , 09.01.2018 15:46:48 - *.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trenować
Pany

Pawel , 09.01.2018 15:48:01 - *.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Walczyć trenować
BO LEGIA MUSI PANOWAĆ

Stefciu, 09.01.2018 16:11:21 - *.centertel.pl

Inferno team tez juz niedługo w drodze !!! I bedzie cykkk i fruuu !!! Pozdro mordeczki do czwartku :)))

Marian, 09.01.2018 16:20:05 - *.centertel.pl

Do Miami bez Miami

pnk, 09.01.2018 17:10:46 - *.centertel.pl

@Marian : komentarz dnia :D wygrałeś.

Crocket theme, 09.01.2018 17:21:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tam są dwaj groźni policjanci : Krokiet i Sznaps , uważajcie na nich . Mam nadzieję , że Romeo przywiezie nam Niko z powrotem . Pozdrowienia dla naszej Polonii .

Komis, 09.01.2018 17:24:38 - *.static.ip.netia.com.pl

To sie szrot wygrzeje na słońcu, zamiast ich wysłac na syberie jak Rocky to beda sie Byki wylegiwac.
Potrzebujemy trenera z jajami a nie Jozina miekką kluske. Nie wiem czy niektorzy maja wade mozgu i sie ciesza z transferów ludzie!! Nie ma sie z czego cieszyc Remy-4liga rezerwy w Francji, Vesovic-nikt go nie chcial to Legia przygarneł bardzo surowy gracz, Antolic kopia Kopy, Eduardo? Bez komentarza strzeli max jedna bramke z karnego od kilku miesiecy prezesik zaniza poziom

Do ŁKS Łódź, 09.01.2018 17:38:54 - *.centertel.pl

A ty smarku do książek albo do łóżka!

Arek, 09.01.2018 18:23:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@komis, jeśli ktoś ma wadę mózgu, to prędzej bym powiedział, że Ty. Odejdź od kompa, idź się dotleń. Że pomoże gwarancji nie ma, ale za to będziesz dotleniony.

do Komis, 10.01.2018 00:03:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ty nie jesteś kibicem Legii !

johnson, 10.01.2018 00:34:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Info z pewnego źrodła: Piątym transferem będzie Oscar Cardozo.

do ŁKS Łódź., 10.01.2018 13:22:45 - *.free.aero2.net.pl

Ci co negatywnie Tobie odpisują to kibice widzewa,więc nie przejmuj się.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.