Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Marcin Robak i Tomasz Jodłowiec walczą o piłkę - fot. Mishka / Legionisci.com
Marcin Robak i Tomasz Jodłowiec walczą o piłkę - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 9 stycznia 2018 r. godz. 15:48

Ze Śląskiem w piątek o 20:30

Woytek, źródło: Legionisci.com

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 23. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław odbędzie się na stadionie przy Łazienkowskiej 3 w piątek 16 lutego o godzinie 20:30.

Najbliższe mecze Legii
09.02. (PT) godz. 20:30 - 22. kolejka - Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
16.02. (PT) godz. 20:30 - 23. kolejka - Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.



Komentarze: (14)

Ibis, 09.01.2018 16:05:32 - *.dynamic.chello.pl

Przekleństwo niedzielnych terminów meczów zaczyna wracać jak złośliwy bumerang. Ciekawe ile jeszcze tych "atrakcyjnych terminów" w rundzie wiosennej zafunduje ESA naszej drużynie i jej kibicom?!

Ibis', 09.01.2018 16:08:58 - *.dynamic.chello.pl

Sorry, ale chyba ktoś kogoś wprowadził w błąd z terminem tego meczu?!

Def metal, 09.01.2018 17:26:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kosa , Piechu - wracajciee do nas .

d2b90, 09.01.2018 17:41:17 - *.static.ip.netia.com.pl

Wole piatek niz niedziele

Arek, 09.01.2018 18:16:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lubię to! Dawno nie byłem na meczu w piątek.

zieLeninka , 09.01.2018 19:51:15 - *.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I o to chodzi:) Wkoncu praca pozwoli się wybrać:) Świetnie:)

(L)EGWAN, 09.01.2018 20:11:35 - *.dynamic.chello.pl

DO zieLeninka: A TO TRZEBA WYBRAĆ ALBO PRACA ALBO LEGIA. NIE MA WYMÓWEK! KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA! Z FARTEM!

@legwan, 09.01.2018 20:57:26 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie zsikaj sie...

do do legwan, 09.01.2018 21:47:00 - *.dynamic.chello.pl

A ty nie zesraj

@do do legwan, 09.01.2018 21:55:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Cięta riposta, nie skalecz się.

Cult⚽️Legia, 09.01.2018 21:55:47 - *.115

(L)EGWAN, 09.01.2018 20:11 - *.dynamic.chello.pl
DO zieLeninka: A TO TRZEBA WYBRAĆ ALBO PRACA ALBO LEGIA. NIE MA WYMÓWEK! KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA! Z FARTEM!
@legwan, 09.01.2018 20:57 - *.static.ip.netia.com.pl
Nie zsikaj sie...
do do legwan, 09.01.2018 21:47 - *.dynamic.chello.pl
A ty nie zesraj

do Legwan, 10.01.2018 09:17:45 - *.play-internet.pl

Pewnie,źe tak ja już sie zwolniłem z roboty a co tam,kibicem sie jest nie bywa,a to że będę jadł tynk ze ściany bez pracy to szczegół.

zieLeninka, 10.01.2018 15:00:48 - *.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do legwan:
Jak ty wchodzisz na stadion jeśli nie pracujesz? :D
Pewnie do szkoły na 8.00 a na bilet mama ma,mama da? Pozdrawiam

Emigrant, 10.01.2018 19:39:07 - *.agg2.rsl.rsl-rtd.eircom.net

Panowie nie wiecie może kiedy będzie znany dokładny termin meczu z Lechem?
Redakcja (LL!): prawdopodobnie w pierwszych dniach lutego.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.