Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Z lewej testowany Michael Waclaw. Obok biegną Miroslav Radović i William Remy - fot. Hagi / Legionisci.com
Z lewej testowany Michael Waclaw. Obok biegną Miroslav Radović i William Remy - fot. Hagi / Legionisci.com
Wtorek, 16 stycznia 2018 r. godz. 07:32

Floryda: Testowany Amerykanin

Hagi i Angelo, źródło: Legionisci.com

W USA legioniści codziennie budują siłę i wytrzymałość. Poniedziałkowy poranny trening odbył się w dwóch grupach. Połowa zawodników ćwiczyła na boisku, a druga połowa w hotelowej siłowni. Na świeżym powietrzu poszły w ruch piłki lekarskie, ciężarki i gumy. Po wykonaniu wszystkich zadań nastąpiła zmiana grup. W tym samym czasie standardowy trening mieli bramkarze.
Fotoreportaż z meczu - 30 zdjęć Hagiego

Drugi trening był zdecydowanie bardziej piłkarski. Po krótkim rozciąganiu i bieganiu do łask wróciły piłki. Najpierw zawodnicy grali przez kilka minut w "dziada", a następnie w gierkę, w której próbowano wymienić jak największą liczbę podań. Zadaniem przeciwników było przerywanie tych akcji.

Po serii kolejnych biegów wzdłuż boiska przyszła pora na gierki. Do zawodników z pola dołączyli bramkarze, którzy wcześniej ćwiczyli indywidualnie z trenerami Dowhaniem i Kowalewskim. Z boku zajęciom przyglądali się prezes Legii Dariusz Mioduski i dyrektor techniczny Ivan Kepcija.

W treningu nie wzięli udziału Eduardo, Hlousek i Szymański, ale za to pojawiła się nowa twarz - Michael Waclaw. 18-letni Amerykanin przez najbliższe dni będzie ćwiczył z ekipą mistrza Polski. Na co dzień występuje on w szkolnym zespole Oswego East Wolves niedaleko Chicago. Sztab szkoleniowy przyjrzy się młodemu napastnikowi.

Na wtorek drużyna ma zaplanowany jedną jednostkę treningową o godzinie 10 rano (16 czasu polskiego).

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com



Komentarze: (32)

pp, 16.01.2018 07:38:22 - *.155.ipv4.supernova.orange.pl

to ten co w LZS Łowkowice grał?

Bysior xxL, 16.01.2018 07:46:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Podobno maja tez testowac miejscowego listonosza.

Cch, 16.01.2018 07:54:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do bysior: mistrz :d

Eld, 16.01.2018 08:18:09 - *.static.ip.netia.com.pl

A kiedy testy matki Stifflera?

Legionistka, 16.01.2018 08:20:40 - *.250

Bysior Ty chory jesteś sam...do siebie pisze

CWKSiak, 16.01.2018 08:45:46 - *.centertel.pl

@Bysior
Dobre...

andre, 16.01.2018 08:56:32 - *.clubnet.pl

Wielcy "p r o f e s j o n a l i ś c i" po treningu pakują się do tych meleksów jak dzieci, zamiast truchtem do hotelu, rozbiegać trening to nie, wielce zmęczeni. Polska mentalnosć kopaczy jest na tragicznym poziomie, nigdy nie odniesiemy sukcesu w europie.

martu2, 16.01.2018 09:36:53 - *.internetdsl.tpnet.pl

ale kto powiedzial ze on ma szanse na zatrudnienie, wg mnie to jest budowanie marki Legia na rynku amerykanskim. wiecej osob przeczyta w lokalnych newsach ze miejscowy chlopak ( pewnie i tak polskiego pochodzenia z Chicago) wział udzial w treningu mistrza polski. a tu sie wszyscy nakrecaja na listonoszy i innych tragarzy

ja875, 16.01.2018 09:59:53 - *.static.ip.netia.com.pl

Koleś wyszkolony w amerykańskim systemie szkolenia może być na tle piłkarzy z Legia 2 dość dobry. Przecież on jest testowany pod kątem rezerw a nie rywalizacji z Niezgodą.

Ochlap, 16.01.2018 10:22:06 - *.play-internet.pl

No i super 18letni Wacław wkoncu młody Polak bdb ruch Prezesie

jl, 16.01.2018 10:28:48 - *.194

czasem mam wrażenie, czytając komentarze, że trafiłem na stronę antylegionisci.com

Do Jl, 16.01.2018 10:31:26 - *.play-internet.pl

Dziwisz sie jak Prezes Nas raczy starym Eduardo a obiecał młode talenty?

Do jl, 16.01.2018 10:32:40 - *.183

Oj, tam, dla niektórych dzień bez hejtu to dzień stracony ;-)

jl, 16.01.2018 10:57:07 - *.194

no to Michael Waclaw ma 18 lat, może jest młodym talentem?

Tagi, 16.01.2018 11:22:46 - *.dynamic.chello.pl

jl , maz racje , to miałczenie niektórych anonimów , sprawia iż sprawdzam czy na pewno jestem na stronie Legii. Ale , cóż , to jest cena za swobodny dostęp i możliwość wpisów nawet antylegionistom cierpiącym na ścisk pośladów.

d2b90, 16.01.2018 11:37:05 - *.centertel.pl

Dlaczego oni nie graja w siatkonoge?

warszawiak66, 16.01.2018 11:59:03 - *.dynamic.chello.pl

Do Bysior xxl: Obserwuję cię kolego od paru dni i powiem tak.....nie podoba mi się to w jaki sposób komentujesz sprawy Legii......kim ty jesteś? poznańsko-śląsko-łódzko-krakowskim kretem?? czy seksualnym frustratem na bezrobociu???

Arek, 16.01.2018 12:18:41 - *.free.aero2.net.pl

@d2b90, pewnie w Hiszpanii pograją. A kto wie? Może jeszcze tu.

MP(L), 16.01.2018 12:52:59 - *.20-3.cable.virginm.net

do warszawiak66@
moze ten bysior xxl to jest po prostu pysior xxs haha. Tez tu wyczuwam jakiegos obsranca z kartoflandii :) Ale to tylko dowod ze Legia to bardzo interesujacy klub w calej polsce, Ja nigdy odsobiscie nie zagladam na strony tych mizerii bo co mnie obchodzi ta ich bieda haha. Jak widac ciagnie ich do wielkiego swiata. A ze hejtuja co sie dziwic jak to zakompleksione ciecie , ktorym ich kluby dostarczaja tylko zludzen i negatywnych emocji od wielu lat! Pozdrawiam Was wierni kibice Legii! CWKS z toba po zycia kres!! I dodam ze wierze nie ustannie i nie zmiennie w to ze Legia zjadla ta lige na dobre.... 2x awans do fazy grupowej ligi mistrzow i liga zjedzona na 10 lat!! Ooooo tak :D e(L)o !!

Buba, 16.01.2018 14:12:41 - *.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Forrest Gump jest wolny.

Ali, 16.01.2018 14:26:21 - *.134

nie rozrożniacie hejtu od kręcenia beki. na przyklad taki @andre, od razu widać że hejter, w dodatku głupi. Bysior natomiast widać duże poczucie humoru i o to chodzi! !! ! !

Myślący inaczej , 16.01.2018 16:01:44 - *.centertel.pl

Stał biedak za siatką i patrzył jak grają. Po kontuzji EdS zabrakło jednego do gierek i ktoś krzyknął
- ej grasz z nami?
- a czyja to piłka? - spytał Michael
- pudla- krzyknął ktoś z piłkarzy - jego spytaj
- ej pudel mogę dojść?
- dobra, ale jesteś ostatni na karne

łysy, 16.01.2018 16:12:16 - *.adsl.inetia.pl

Gdzieś czytałem , że ma 168 cm wzrostu ? No jak na napadziora to trochę słabo ?

BIE(L)ANY, 16.01.2018 16:28:45 - *.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do "Myślący inaczej" - JESTEŚ MISTRZEM, hahahaha...

Do bysior, 16.01.2018 20:09:07 - *.dynamic.chello.pl

Idź z stąd i nie wracaj

Do bysior, 16.01.2018 21:36:10 - *.centertel.pl

Mógłbyś zamilknąć chociaż na chwile lecz nie zamilkniesz - jesteś debilem

Hokusfajfus, 16.01.2018 21:42:21 - *.centertel.pl

Od jutra testy przejdzie rudy Ron od Harrego.

Michał Roman, 17.01.2018 02:43:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A Niko , czemu jeszcze nie dołączył do drużyny ? Powinien .

antyk, 17.01.2018 07:16:48 - *.18.ipv4.supernova.orange.pl

no właśnie gdzie niko,może by sie zabrał z powrotem z nami i to by był najlepszy transfer:)

antyk do Ali, 17.01.2018 07:37:51 - *.18.ipv4.supernova.orange.pl

mądrze prawisz tez mam z tym problem,dużo pisze dla beki a ludki się napinają jakby na wojnę szli no ale co poradzisz?nic nie poradzisz?:), to tez w sumie dodaje kolorytu tej stronce,no bo jakby każdy pisał to samo i się wszyscy zgadzali ze sobą to nudno by było a po drugie hejt to tez nie jest nic złego to jest tylko pisanie bzdur w necie ja tu z tym problemu nie mam

antyk, 17.01.2018 07:48:42 - *.18.ipv4.supernova.orange.pl

tam muszę sprostować,chodzi mi o to ze hejt to w ogóle jakis wymysł tvnowsko-wyborczy bo nie ma czegoś takiego,jak ja np. napisze że kuchy jest głupi to to hejt juz jest czy co?debilizm jakiś

do antyk, 18.01.2018 07:02:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co ty chrzanisz , co złego jest w tym , że wszyscy się ze sobą zgadzają ? Wolę ''nudne'' czasy niż nieciekawe czasy . Po co nam kontrowersje ?? Mistrz , mistrz (L) ! 2017/2018 .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.