Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kevin Bru w barwach Ipswich Town- fot. itfc.co.uk
Kevin Bru w barwach Ipswich Town- fot. itfc.co.uk
Wtorek, 16 stycznia 2018 r. godz. 11:01

Bru zamiast Sylli?

Wiśnia, źródło: Twitter / letelegramme.fr

Yacouba Sylla prawdopodobnie nie trafi do Legii. Rennes porozumiało się z Panathinaikosem w sprawie skrócenia jego wypożyczenia i otrzymało korzystną ofertę od KV Mechelen w sprawie wykupienia reprezentanta Mali. Belgowie oferują za zawodnika 750 tys. euro. Zamiast niego na Łazienkowską może trafić Kevin Bru z Ipswich Town. Kapitanowi reprezentacji Mauritiusu w czerwcu kończy się kontrakt z obecnym pracodawcą.

Bru gra w angielskim zespole od lipca 2014 roku. Wcześniej występował m.in w bułgarskim Levskim Sofia oraz francuskich Dijon, Rennes i Clermont Foot. Na swoim koncie ma 12 występów w kadrze Mauritiusu, której jest kapitanem. W przeszłości był także młodzieżowym reprezentantem Francji, ponieważ to właśnie w tym kraju urodził się 29 lat temu. W obecnym sezonie Bru wystąpił w ośmiu meczach angielskiej drugiej ligi oraz w starciu FA Cup.

Pomocnikiem mają być także zainteresowane inne europejskie zespoły.






Komentarze: (54)

Konrado86, 16.01.2018 11:05:36 - *.pse.pl

Kevin de Bruyne? Jestem jak najbardziej na tak :-)

jarekk, 16.01.2018 11:13:28 - *.46.rev.metrointernet.pl

Niedługo będzie prawdziwa Legia Cudzoziemska

mietek, 16.01.2018 11:16:35 - *.emea.ibm.com

@rek pojechał nurkować i się transfer wysypał :))

eth, 16.01.2018 11:18:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W Cardiff dostanie dużo więcej niż u nas, zwłaszcza że teraz Cardiff bije się o awans do PL. Jak dla mnie, bardzo małe szanse że tu przyjdzie.

do jarekk(a), 16.01.2018 11:20:59 - *.jmdi.pl

Po tym co pokazały nasze polskie gwiazdeczki w tej rundzie i co potwierdziły w sparingu z Ekwadroczykami jestem jak najbardziej za - Legią cudzoziemską.

Fabian, 16.01.2018 11:21:15 - *.cli.nitronet.pl

A możę to Gru z minionków :D?

Grzybo, 16.01.2018 11:23:01 - *.static.tpgi.com.au

Bru, Gru i Minionki!

Groch, 16.01.2018 11:25:59 - *.play-internet.pl

Byle ta Legia cudzoziemska nie skończyła jak Wisła Maskanata,gdzie też Polaków można było policzyć na palcach jednej ręki i to takiej co to w sylwestra nieudolnie fajerwerki odpalała

Invi, 16.01.2018 11:26:20 - *.centertel.pl

Jarekk.. widziales pierwsza polowe z Barceloną?? Odpowiedz sobie teraz do czego sie nadają polscy super wirtuozi piłki kopanej... chyba, że kupimy Lewego albo Zielińskiego to zrobią różnicę

Do jarekk, 16.01.2018 11:27:50 - *.play-internet.pl

Przeszkadza Ci to ? To kopmy się po czole starym składem.widziales różnicę między jedną a druga jedenastką teraz w meczu z tą Barceloną?? Ja widziałem i to znaczną

MF85 do jarrek, 16.01.2018 11:30:03 - *.play-internet.pl

A niech sobie będzie nawet cała pierwsza jedenastka obcokrajowców, ważne żeby wygrywali...

(L)evy, 16.01.2018 11:54:18 - *.142

Wolę Legie Cudzoziemską niż Legię nieudaczników typu Broź,Dabrowski,Czerwiński,Kopczyński,Fatalczyk.

qemp, 16.01.2018 12:12:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Z tym Bru to jakiś żart.Chyba ktoś go chce nieźle wypromować.Nie radzi sobie w średniaku Championship, ma 29 lat i interesują się nim kluby Ligue 1? Jedynym wytłumaczeniem jest koniec kontraktu w czerwcu tego roku no ale to i tak jest słabe... Szlag mnie trafia z samego faktu, że przychodzą do nas sami ludzie zza granicy a jak jeszcze pomyślę, że miejsce młodym ma zajmować jakiś 29-letni odpad to mnie krew zalewa.

wojak33, 16.01.2018 12:12:39 - *.internetdsl.tpnet.pl

nie sądzę żeby była to prawda

L, 16.01.2018 12:12:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Rozp...tą ligę!!!

Juri, 16.01.2018 12:23:37 - *.centertel.pl

Z maritiusa to ziomek tego co faje jarał.
Langila.

lm, 16.01.2018 12:25:23 - *.bbtec.net

Lepiej zeby gralo jak najwiecej cudzoziemcow i paru wyroznicajacych sie polakow. Wystarczy meczenia sie z Termalicami, szczegolnie ze za Polakow trzeba wiecej placic.

Przypomina mi sie jaki kontrakt Kosecki sobie zarzyczyl a teraz widac jaki z niego talent.

ZZReporter, 16.01.2018 12:49:30 - *.centertel.pl

Na zbity pysk powinno wyleciec "trzech amatorów z boiska" czyli Michał Kopiesiepoczole, Michał Fatalczyk Kuchy Queen i Łukasz Brozinio-Boazerio. A na ich miejsce wziac nawet chlopaków z Akademii. Gorsi napewno nie bedą.

mietek, 16.01.2018 13:01:13 - *.emea.ibm.com

@Juri: Langil jest z Martyniki. Trochę nie ta część świata.

dino, 16.01.2018 13:03:42 - *.201

Real Madryt ma w kadrze 3 Hiszpanów, ciekawe czy kogoś to boli

Kevin the minions, 16.01.2018 14:08:40 - *.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja wole Gru. Szybko biega i ma poczucie humoru.

Zyga, 16.01.2018 14:10:58 - *.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Troche za mlody. Mozna go brac za.5 lat.

Świstak666, 16.01.2018 14:11:12 - *.dynamic.chello.pl

Mam nadzieję, że go nie wezmą, bo za stary jest po prostu. Gdyby to był 35letni Pirlo byłbym za ;) ale grajek z outsidera Championship to nic nie wniesie do gry, tym bardziej, że mamy na tej pozycji 5 zawodników: Moulin,Mączyński, Antolić, Kopczyński i Jodłowiec(jeszcze nie odszedł).

Prazanin do (L)evy, 16.01.2018 14:26:45 - *.play-internet.pl

Ulzylo Ci z tym ze obrazasz Kucharczyka nazywajac Fatalczyk....tylko jego obraziles, reszte nazwisk napisales normalnie.....powiedz tak szczerze czy cieszyles sie np z bramki w Trabzonie, ktora strzelil Kucharczyk, czy nie???ja rozumiem,ze mozna jakiegos z zawodnikow nie lubic, ale po co go obrazac???....ps.zeby nie bylo tez nie jestem fanem talentu Michala, ale serca mu nie mozna odmowic....

ŁKS ŁÓDŹ, 16.01.2018 14:32:37 - *.ksiezyc.pl

Skomentuje tylko tyle,lepiej nie brać nikogo niż byle kogo na siłę. Nie ma aż takiej potrzeby ściągać na tą pozycję może tam grać Mączyński,Antolić,Remy,Kopczyński i Moulin. Na tą chwilę brak wzmocnień na skrzydła. Pozbyć się Astiza i Hamalainena

Phoenix(L)k, 16.01.2018 14:48:37 - *.226

Fatalczyk i Fatalczyk - a na meczu najgłośniej się cieszą, gdy strzela gole...

Phoenix(L)k, 16.01.2018 14:51:27 - *.226

Fatalczyk i Fatalczyk - mam nadzieję, że nie jesteście hipokrytami i nie będziecie się cieszyli, jak Kuchy będzie strzelał kolejne brameczki

b, 16.01.2018 14:53:00 - *.16-1.cable.virginm.net

Ciekawy transfer, VOO to on nie jest ale to solidny zawodnik championship. W ciemno mozna zakladac, ze bedzie z niego pozytek. Moze jeszcze Zyro, WV ma nowego wlasciciela z pelnymi walizami £ ,szans na gre zadnych albo lapanie minut.

Sawo, 16.01.2018 15:10:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A Guilherme nadal nie podpisal kontraktu z tymi ogorkami...

kibic Legii, 16.01.2018 15:12:02 - *.dynamic.dsl.as9105.com

Do wsyztskich płaczących... Ciągle narzekacie,że obcokrajowiec,że stary,że źle...Ja sie pytam a kogo ma Legia zatrudnić? Przykłąd Kapustki,gdzie młody chłopak dwa razy dobrze kopnął piłkę na Euro i już woda sodowa uderzyła do głowy! Zrozumcie,że poziom naszych piłkarzyków jest żenujący a dwa,każdy kto choć trochę kopnie równo piłkę,niechce grać w naszej super lidze! Legia da mu około 10k euro na miesiąć,gdzie zagranicą zarobi 4 razy tyle!Nawet siedząc na ławce.Ogarnijcie się z marudzeniem.Najpierw trzeba podnieść poziom naszej ligi nawet takimi szrotami,żeby w ogóle ktoś tu chciał grać!

Myślący inaczej , 16.01.2018 15:47:11 - *.centertel.pl

Kolejny kopacz jakich dziesiątki w lidze? Wygląda na to że tak. Czy potrzebny? Kolejny pomocnik do srodka pola a skrzydła to tylko Kucharz ( nie skreslajcie chłopaka jest potrzebny drużynie- przynajmniej na razie) i Vesovic. Malo na wypadek kontuzji. Chyba że ma być w zastępstwie Pasquato bo ten to raczej się już nam do niczego nie przyda.

Tagi, 16.01.2018 15:48:29 - *.dynamic.chello.pl

Tak jak już ktoś napisał , wolę Legię cudzoziemską , która wygrywa niż kopiących się w czoło zawodników z I połowy sparingu z ekwadorską barceloną.

do ReporterZZ, 16.01.2018 16:31:40 - *.19

a widziales tych chlopakow z akademii co gorsi nie beda? To zanim cos napiszesz, to lepiej obejrzyj i zrozum, ze nasza akademia to na razie 'smiech na sali' i nic tego nie zmieni. Na razie. Nie wiem co bedzie za 5-10 lat, oby bylo lepiej, ale produkt afkademii to wlasnie 'Kopczynski' najlepszy produkt...to teraz sobie wyobraz kto tam jeszcze gra...

Kuba, 16.01.2018 16:33:45 - *.135

90% piszących tu ludzi nie ma pojęcia ani o piłce ani o życiu. Chcą Polaków nieosiągalnych finansowo...brawo!!!
Lepszy średni obcokrajowiec niż taki sobie Polski zawodnik.

Do (L)evy, 16.01.2018 16:42:12 - *.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przestań obrażać Kucharczyka, bo nie raz Legii punkty ratował. Założę się, że nie raz na kolanach ze łzami w oczach i kiślem w majtkach cieszyłeś się z jego bramek. A teraz piszesz jak menda.

LL, 16.01.2018 17:16:10 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek kilka dni temu zapowiadal ze beda teansfery i pojechal"nurkowac".Chyba nurkuje ze smiechu wchodzac tu i czytajac co piszemy.Cos mi sie wydaje ze zrobil nad w konia.

LL, 16.01.2018 17:59:28 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdzie ten @rek i te transfery ci zapowiadal?

Arek, 16.01.2018 18:05:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@phoenix, oni za pewne na mecze nie chodzą i tylko z za monitora potrafią się wymądrzać. Kazałbyś tłukowi jednemu z drugim wyjść na boisko i prosto kopnąć piłkę dopiero by się okazało jakie to "talenty".

syrenka, 16.01.2018 18:05:44 - *.centertel.pl

Michał trzymaj się !!! Już tyle razy pokazałeś że potrafisz i grać i strzelać gole. Michał Kucharczyk!!! Pozdrowienia z Konina!!!!

Daw1D, 16.01.2018 19:15:38 - *.dynamic.chello.pl

Może warto się zastanowić czy nie lepiej by Remy grał jako defensywy a nie stoper. Wiem że po jednym meczu nie ma co się podniecać na zapas ale warto się nad tym pochylić i może stopera obecnie szukać?

mietek, 16.01.2018 19:17:55 - *.internetia.net.pl

@Sawo: Tylko i wyłącznie z winy swojego chciwego menago. Przepisy w lidze włoskiej nie są tajne, mógł wcześniej sprawdzić, że u nich do rozgrywek można zgłosić tylko dwóch graczy bez unijnego paszportu (nie tak jak u nas, gdzie dwóch może grać, a zgłosić można i pięciu). No i dla Frodo (jak to mawia Krzeszczu) miejsca obecnie nie ma.
A tak jak sam pisałem - ostatnie dwa mecze Benevento wygrało i niekoniecznie muszą teraz chcieć coś zmieniać.

kermit, 16.01.2018 20:01:43 - *.centertel.pl

Kiedyś z Mauritiusu to było dobre tylko znaczki pocztowe. Boję się, że przed naszymi scoutami jeszcze San Marino, Andora. Na pewno zmieszczą się w limicie wynagrodzenia.

siepacz, 16.01.2018 20:28:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Co najwyżej do rezerw. Trzeba znać proporcje. Co Legii przyniesie facet, który w połowie meczów II ligi nie łapie się nawet na ławę. Te osiem rozegranych to też w większości połówki.

Krzysiek , 16.01.2018 21:42:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tak czytam wszystkie komentarze i wnioskuję, że większość to wogóle nie ma pojęcia o piłce nożnej na czym polega gra w nią!!! Niech większość dokładnie obejrzy sparing.... Jaka jest różnica między pierwszą a drugą połóką meczu... Remy Vesovic grają pierwszy raz ze sobą, pierwszy zagrywa mu dwie bardzo dobre dobre prostopadłe piłki na wyjście na skrzydło, drugi z wymienionych idealnie idzie w tempo do zagrania, co daje zagrożenie na bramkę przeciwnika... Więc potrzebujemy takich sredniaków by młodzież czerpała od nich jakąś wiedzę, bo nasze szkolenie narazie jest ubogie..

Eds, 16.01.2018 21:45:45 - *.static.ip.netia.com.pl

A co z Eduardo żyje jeszcze czy co z nim jest?

lhm, 16.01.2018 21:58:17 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

@felek - a ja się pytam kiedy takie przekręcające nazwiska cfelki przestaną tu pisać? Byłoby to z wielką korzyścią dla podniesienia poziomu komentarzy na tej stronie...

Myślący inaczej , 16.01.2018 22:02:29 - *.centertel.pl

BRU - jak brudny Harry, twardy, nieustępliwy, przebiegły i sprytny
czy
BRU - jak Brudziński Joachim - jaki jest każdy wie;-)
czy
BRU - jak Brukhartd - Boże broń!
czy
BRU - jak Bruk Bet średni i nijaki
czy
BRU - jak BRU, Dru i minionki?

Jack(L) , 16.01.2018 22:16:40 - *.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A co na to wszystko mój ulubieniec Bysior XXL?

Arek, 16.01.2018 22:22:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@eds, z przyczyn niezależnych od Legii badania przeniesiono na wtorek. Tak przynajmniej na ln. piszą.

Max, 16.01.2018 23:03:29 - *.gdansk.vectranet.pl

Mozecie jechac po Kuchym, ale chlopak nie raz udowodnil, ze potrafi dac sporo druzynie. W zeszlym sezonie bylem na Lechii na ich trybunie i jak Kuchy ich uciszyl, to do konca zycia bede mu wdzieczny. Wiec nie jezdzic po chlopaku, bo na pewno nie zasluzyl, zeby anonimy z netu przekrecaly jego nazwisko. Pzdr dla kumatych :)

dejne3 , 17.01.2018 00:38:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niech będzie cudzoziemska ale ma być zwycięska Na sza Legia Warszawa

Do Juri, 17.01.2018 08:06:26 - *.dynamic.mm.pl

Langil jest z Martyniki.

paweł z ząbek, 17.01.2018 16:27:42 - *.dynamic.chello.pl

dla mnie śmiesznym jest rezygnacja klubu ze starań o zawodnika bo kosztuje 750 tys euro, poza tym wielokrotnie przekraczano tę kwotę chociażby przy transferach Sadiku czy Pasquato(podobno obaj kosztowali razem około 2 mln licząc prowizje, bonusy itd.). Poza tym nadal klub zmaga się z wysokimi zarobkami zawodników zakontraktowanych przed poprzednich mistrzów od transferów, o ile Czerwiński poszedł to Piasta na który i tak jest za słaby, to pozostało jeszcze wielu obciążających budżet z Chukwu, wspomnianą wyzej dwójką, Jodłowcem... Klub powinien pozbyć sie również zawodników którzy nigdy nie stanowili o jego sile a byli zwyczajnymi zapchajdziurami, są to Kuchy, Kopa, Dabrowski, Broź. Notoryczne pozbywanie sie młodych i oddawanei ich darmo do innych klubów niedługo się zemści. Poza tym i tak jest lepiej niż pół roku temu.

Kibic, 17.01.2018 20:25:58 - *.dynamic.chello.pl

Zamiast marudzić, lepiej obejrzeć filmiki na Youtube. Nieźle wymiata ten Bru - niezłe rozegranie, reprezentacja gra na niego, przy tym stałe fragmenty i technika. Wygrał nawet jakąś nagrodę za najładniejszą bramkę w tej Championship.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.