Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Trw zgrupowanie legii w USA. Przy piłce Domagoj Antolić - fot. Hagi / Legionisci.com
Trw zgrupowanie legii w USA. Przy piłce Domagoj Antolić - fot. Hagi / Legionisci.com
Wtorek, 16 stycznia 2018 r. godz. 22:29

Floryda: Strzały, siłownia i NBA

Hagi, źródło: Legionisci.com

Wtorek jest siódmym dniem pobytu legionistów na zgrupowaniu w USA. Zajęcia na boisku odbyły się tym razem przed południem. Trening rozpoczęła tradycyjna rozgrzewka kierowana przez Kresimira Sosa. Po rozciąganiu na matach, ćwiczeniach z płotkami i tyczkami nastąpił główny punkt sesji, czyli strzały.
Fotoreportaż z wtorku - 21 zdjęć Hagiego

Zawodnicy przeprowadzali akcje na bramkę strzeżoną przez jednego z bramkarzy. Atakujący musieli dobrze ustawiać się w polu karnym i szybko oddawać strzał.

Po obiedzie piłkarze pracowali indywidualnie na siłowni, tylko Miroslav Radović stawił się na boisku gdzie trenował pod okiem Pawła Kozuba. Na powrót "Rado" do składu meczowego jeszcze będzie trzeba poczekać. W sobotnim meczu z Atletico Nacional jest wykluczony.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

Wieczorem drużyna udała się do Orlando, gdzie w ramach Florida Cup obejrzała mecz NBA Orlando Magic kontra Minnesota Timberwolves. Gospodarze wygrali 108-102, ale ze względu na późną porę rozgrywania meczu legioniści opuścili obiekt po trzeciej kwarcie.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com



Komentarze: (18)

WWL, 16.01.2018 22:56:24 - *.play-internet.pl

To Rado zdrowy a nie moze zagrać chociaż ze 20 minut?

Felek, 16.01.2018 23:04:38 - *.play-internet.pl

Czyli Rado zdrowy ale niezdrowe? Zobaczymy go na boisku jeszcze w tym sezonie?

Szelka, 16.01.2018 23:16:56 - *.dynamic.chello.pl

@WWL - parafrazując dawnych klasyków z Ł3: "Deyna Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz". Z personaliami chorwackimi Rado, to również powinno brzmieć podobnie...
Atak na logikę; czy dla (chociaż) 20 min. warto zaryzykować lub zmarnować kilkumiesięczną rehabilitację?!
Ps.: w zeszłotygodniowym wywiadzie trener Jozak stwierdził m.in., że Rado prawdopodobnie będzie mógł wystąpić w jednym z pierwszych meczów rundy wiosennej.

Cult⚽️Legia, 16.01.2018 23:21:22 - *.76

Do wszystkich!Rado!wraca do zdrowia!lecz nie jest gotowy do gry!

APGAP, 16.01.2018 23:44:08 - *.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chodzę na Legie od lat. Już z 10ty karnet i na każdy mecz musze dojechać 100km. Nie mogę sobie powiedzieć ze jestem LEGIONISTĄ. Bo zaraz odezwą sie ci co chodzą ba Legię 11 i wiecej lat.
SORKI ALE DLA MNIE TO W TEJ CHWILI DNO !!

Cult⚽️Legia, 17.01.2018 00:49:31 - *.211

Twoja interpretacja o dnie ,to pewnie o twojej studni pod twojá chałupà,Dno to wielka nazwa I masz racje że nie jesteś Legionistà,bo nigdy nim nie bèdziesz!i pewnie zadużo zagládasz do swoich wiecznych butelek.

uważny, 17.01.2018 01:47:18 - *.dynamic.chello.pl

@Cult/piłka/Legia - twoje wypisy świadczą o tym, że albo nie kumasz czaczy, albo sam przesadzasz z promilami.

antyk do APGAP, 17.01.2018 01:50:00 - *.18.ipv4.supernova.orange.pl

jesteś Legionistą i nic już tego nie zmieni,i nie słuchaj debili,pozdrawiam ps.a co do opini na temat drużyny to się mylisz do dna jeszcze trochę brakuję ale masz prawo do swojej opinii,zmienisz zdanie po 5 pierwszych meczach w dupolidze naszej kochanej,obiecuje ci to:)

kot, 17.01.2018 04:35:55 - *.dynamic.chello.pl

Redakcjo! Miały być w poniedziałek rezonansy i zapdała cisza. Zwolennik teorii spiskowych mógłby pomyśleć, że wyszły fatalnie stąd cisza narzucona przez klub

Juri, 17.01.2018 06:54:47 - *.centertel.pl

Co z Edkiem,Adamem i Sebkiem?

Damianek, 17.01.2018 07:40:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Co z Eduardo żyje jeszcze?

Kermit do Szelka, 17.01.2018 07:50:40 - *.centertel.pl

Rado to Serb.

Zamoj, 17.01.2018 09:37:12 - *.15.ipv4.supernova.orange.pl

God is Serb

KING, 17.01.2018 11:30:38 - *.118

To piłkarzyki trafili na dobry mecz NBA, działo się na parkiecie
https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/732470/ostre-spiecie-w-nba-byly-cios-piescia-afflalo-i-bjelica-skoczyli-sobie-do-gardel

co to za zachowanie pajaców - co oni jedzą, 17.01.2018 14:38:47 - *.ssp.dialog.net.pl

http://legionisci.com/pho/photos18w/18zgrupowanie_floryda5_f18.jpg

Za takie coś to powinien byc ban i kara.
Co to za stadionowa dieta fastfoodowa

To sa zawodowi pilkarze ktorzy wpier.... chipsy i hamburgery...
a potem pajac bez formy !

Pepe, 17.01.2018 19:38:04 - *.dynamic.mm.pl

Cult jest chyba z Anglii dlatego on trochę inaczej widzi naszą Legię nie wie jak jest u nas na trybunach co tam rozmawiamy między sobą ale to jest też Legionista tyle że z daleka dlatego na jego wpisy trzeba patrzeć trochę inaczej

Cult⚽️Legia, 17.01.2018 20:53:22 - *.15

Many thanks Pepe!

do 'co to za dachowanie', 18.01.2018 07:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie żałuj chłopakom fastfódów , bo dobrze trenują . Kalorie są wporzo po dobrym treningu . Co ma jeść - sałatę i wegańskie galaretki ? Pozdro , hehe ...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.