Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 17 stycznia 2018 r. godz. 12:37

Guilherme piłkarzem Benevento

Woytek, źródło: 90minut.pl

Umowa Guilherme z Legią wygasła wraz z końcem 2017roku, ale przez pół stycznia Brazylijczyk nie parafował umowy z Benevento. W prasie pojawiły się spekulacje, że były legionista nie trafi do włoskiego klubu ze względu na rozbieżności między agentem zawodnika i outsiderem Serie A. Ostatecznie jednak w środę "Gui" zgłoszony do rozgrywek jako zawodnik Benevento Calcio.


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (46)

robochłop, 17.01.2018 12:47:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powodzenia w nowym klubie Gui !!! ale decyzja - nieco niezrozumiała...

Wojtas, 17.01.2018 12:53:51 - *.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bla bla bla niech tam gra ;-)

jacek345, 17.01.2018 12:57:30 - *.82

wodzili chłopaka za nos pseudo agenci, a raczej handlarze że o malo go nie zmarnowali. niech sie ta fifa wezmie na tych cwaniaków podpisujacych cyrografy z biednymi brazylijskimi dziecmi. pozniej sa jak niewolnicy przez cala kariere

Mati , 17.01.2018 12:59:25 - *.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe pewnie teraz mu dali jeszcze mniej niż miał dostać za tamte jajca z agentem

Hhh, 17.01.2018 13:07:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ponoć wcale nie chodzilo o pazernego agenta a limit obcokrajowców spoza ue

Pio, 17.01.2018 13:09:16 - *.play-internet.pl

Słabo go widze w serie A , skopią go ale powidzenia

mac, 17.01.2018 13:09:25 - *.acn.waw.pl

Żałosny typ, wróci z płaczem na wypożyczenie do Korony albo Termalici. Nigdy nie widziałem tak bardzo złej decyzji piłkarskiej jeżeli chodzi o transfer. Powiedzieć że jest niezrozumiała to jakby nic nie powiedzieć.

Roma, 17.01.2018 13:52:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

mac - zajmij się swoją karierą życiową, życzę trafnych decyzji.

Krzeszczu, 17.01.2018 14:01:16 - *.60

@ Roma: zupelnie bezsensowny hejt. Pelno takich kozakow w sieci.
@mac podaje teorie ktora wcale nie musi mijac sie z prawda.
Odchodzac z klubu ktory walczy o mistrza, gra w europie, ma szanse na LM, do mniej niz przecietniaka pastwisk wloskich, majacego moze 3 punkty po polowie sezonu (nie sprawdzalem bo göwno mnie to obchodzi), to, jak mowi mac, decyzja conajmniej niezrozumiala.
Szkoda tylko ze jeszcze nie wyslales maca na k6 bo tylko na to was stac.

keny, 17.01.2018 14:06:15 - *.191

Powodzenia
Odszedł i powinni zakończyć jego temat.
Co było a nie jest nie piszę się w rejestr. :)
Tylko (L)

Full wypas kozak, 17.01.2018 14:20:05 - *.play-internet.pl

@ krzeszczu
Pseudo expert tego forum

Dedi, 17.01.2018 14:26:22 - *.opera-mini.net

Benevento wygrało ostatnio dwa mecze z rzędu
w tym 3:2 z śilną Sampdorią, mają jeszcze kilka
punktów do bezpieczniej strefy ale wcale nie
muszą spaść jak dalej będą tak grać jak teraz.

Tylko zawistni kibice piszą że Gui nie poradzi
sobię w serie A, że go skopią itd.

Juri, 17.01.2018 14:43:15 - *.ssp.dialog.net.pl

Super Gui,na najbardziej zrozumiała decyzja.
Pół roku pokaż klasę, i drzwi Interia,Juve,Romy, stoją otworem. Powodzenia Gui.

dex, 17.01.2018 14:58:28 - *.play-internet.pl

A na ile podpisał kontrakt? Na pół roku?

mac do Roma i Krzeszczu, 17.01.2018 14:58:38 - *.acn.waw.pl

Ja nie próbuję tutaj kozaczyć tylko zrozumieć sens takiej decyzji. Nie ma szans żeby nagle zaczął się szybciej rozwijać, forsy też raczej większej nie dostał i co woli zaraz walczyć o awans do serie A, albo co prawdopodobne o utrzymanie w serie B.

roUND, 17.01.2018 14:59:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

o boziuniu powodzenia w tym czyms to znaczy chyba w 2 lidze sorry ale nie znam tego klubu. Mam nadzieje ze już cie nie zobaczymy i będziesz szczęśliwy w 2 lidze.

Lugi, 17.01.2018 15:01:15 - *.241

A za pół roku wróci z podkulonym ogonkiem.

Armani(L), 17.01.2018 15:06:24 - *.centertel.pl

Sorka ale musze to napisac. To najglupszy zawodnik w historii Legii i najglupsza decyzja transferowa w historii ekstraklasy no bo jak w sumie mozna podsumowac odejscie z mistrza polski na jakies pastuchowo do zespolu w ktorym grają amatorzy, ktorzy ledwo uciulali kilka punkcikow i z wielkim hukiem wyleca za 5 miesiecy z pierwszej ligi. Mam taki apel do pana Mioduskiego aby nie ugial sie na prosby Guilherme w sprawie powrotu. Niech idzie do Sandecji i innej Termaliki. Żegnamy bez żalu ludzi bez ambicji !

Kipkorir, 17.01.2018 15:07:13 - *.dynamic.chello.pl

Spadną do Serie B, to wróci. Ale wtedy można mu zaoferować nie taki kontrakt jaki mu przedstawiano przed odejściem, lecz podobny do tego, który miał.

Siwy, 17.01.2018 15:19:54 - *.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Powodzenia Cyganek

m4pierwszy, 17.01.2018 15:20:44 - *.eaw.com.pl

Nikt z nas nie zna tego klub, jak i nikt z drugiej ligi włoskiej nie zna "Wielkiej" Legii. Każdy ponad każdym Panowie. Czas pokaże czy dobrze zrobił, powodzenia.

oLaf, 17.01.2018 15:37:24 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

jacyś wszyscy nie potrafią zrozumieć, że Gui podjął dobrą (dla niego, nie dla nas : ( decyzję: będzie pół roku grać w lidze włoskiej (która jest 5 razy lepsza niż polska) i ma możliwość pokazania się lepszym klubom (ew. transfer) a przy kilku zwycięstwach może się utrzyma - nie takie cuda się zdarzały. A jak nie - dla 90% piłkarzy lepiej jest grać w 2-giej lidze włoskiej niż w Legi. Sorry, taka prawda : (

Wojtas, 17.01.2018 15:48:41 - *.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bla bla bla niech tam gra ;-)

mlbets, 17.01.2018 15:56:34 - *.centertel.pl

@ Krzeszczu

"odchodzac z klubu ktory walczy o mistrza" - w bardzo słabej lidze
"gra w europie" - raczej odpada z jakimiś amatorami z jeszcze słabszej ligi w jednej z pierwszych rund rozgrywek
"ma szanse na LM" - stosunkowo nieduże
"do mniej niz przecietniaka" - tu się zgadzam
"pastwisk wloskich" - ?? Jeśli włoska liga, czy serie a czy b to pastwiska, to naszą Ekstraklase jak nazwać?


Roma, 17.01.2018 16:08:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Krzeszcza : rozumiem, że słowo hejt jest modne i musiałeś go użyć, chociaż nie wiem dlaczego akurat w stosunku do mnie. Po drugie mam prośbę : jeśli mi odpowiadasz, nie używaj liczby mnogiej. A co do meritum : mogę się z Tobą umówić na wymianę uwag np we wrześniu, jak już się okaże jak sobie Guilherme we Włoszech poradził. Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, szanuję jego wybór, bo nie dziwię się, że woli grać na stadionach w Turynie, Neapolu czy Rzymie, a nie w Niecieczy czy Gliwicach ( bez urazy ). A już w zupełności nie rozumiem używania wobec Guilherme obraźliwych określeń, bo co by nie mówić dobrze się Legii zasłużył.

mietek, 17.01.2018 16:26:19 - *.internetia.net.pl

@Dedi: A dokładniej - mają 8 punktów straty do bezpiecznego miejsca. I właśnie to, że wygrali dwa ostatnie mecze (w tym z Sampą) wcale nie musi ich trenera skłaniać do zmian w składzie.

A prywatnie uważam, że to będzie casus Grosickiego - porwał się na pierwszy lepszy klub w silniejszej lidze, a potem po spadku wieczne narzekanie i szukanie nowej drużyny.

Arek, 17.01.2018 16:56:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@krzeszczu, właśnie dobrze @roma napisał. Bo tu tylko hejt, żałosne ludziki. Chociaż fakt faktem, ja też nie rozumiem tej decyzji. Ale to jego kariera, niczyja inna. A chłop co najmniej na szacunek sobie zasłużył. Tylko tyle i aż tyle.

SuperSamiec, 17.01.2018 17:07:57 - *.internetia.net.pl

ludzie o co tyle placzu byl zawodnik juz go nie ma to jest czlowiek ktory kopiac w pilke zarabia na swoje zycie poszedl z wiadomych powodow do Serie A
kasa
lepsza liga
promocja samego siebie w takim klubie jakim jest niech sie mu wiedzie jak najlepiej
czemu gdy ktos dobry odejdzie znajda sie tacy to musza dokopac dobic ponarzekac co to komu da typowo polskie podejscie
ja gdybym dostal lepsza oferte w lepszej pracy w lepszym miejscu tez bym zmienil
dobry chlop byl ale juz go nie ma
powodzenia GUI

syjon85, 17.01.2018 17:08:57 - *.play-internet.pl

fajnie, że mu się udało ... powodzenia Gui

Cch, 17.01.2018 17:33:29 - *.dynamic.mm.pl

Co jest dla was niezrozumialego? On tam chce grac pol roku, bo mysli ze sie wybije i kupi go ktos lepszy. Poza tym PRZEPAŚĆ dzieli obie te ligi, no i pieniadze pewnie wieksze. A Europejskich Pucharow nie mamy tak samo jak i oni.

Max, 17.01.2018 17:44:19 - *.gdansk.vectranet.pl

Kto byl we Wloszech ten go zrozumie :) sloneczko, plaza, opalone brunetki i pol banki euro na koncie :))) przeciez kazdy by sie skusil, zwlaszcza ze nie wychowal sie na Pradze, Mokotowie czy Targowku tylko w brazylijskiej dzungli :) wiec luz mordeczki i trzeba zyczyc chlopakowi powodzenia :)

do wszystkich. ..., 17.01.2018 18:07:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie. ...czy wy nie macie co robić? odszedł bo chciał i nic nam do tego. Czy jak wy zmieniacie pracodawce to ktoś o tym dywaguje? Okaże się jak zacznie grać na jakim poziomie jest nasza liga , Legia i jego poziom. ...bo jak tam sie nie sprawdzi i nieda rady to co wtedy powiecie? ze takie benevento bije na głowę Legie?

M@c, 17.01.2018 18:15:42 - *.dynamic.chello.pl

Kasa się zgadza, ale ambicje sportowe zerowe:)
Powodzenia GUI:)

Max, 17.01.2018 18:53:54 - *.gdansk.vectranet.pl

Na co mu ambicja, jak i tak co zrobil, tojuzwiecej nie zrobi. A pograc i polezec na plazy z tymi brunetkami przyjemniej niz u nas w deszczu patrzec przez okno.

felek, 17.01.2018 19:15:18 - *.warszawa.vectranet.pl

Szkoda Guilherme ale ja mam pytanie kiedy z Legii odejdzie Jego Fatalność?

Stare Bielany , 17.01.2018 19:41:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

On jest wypożyczony z V ligi portugalskiej klubiku
Alvarenga.
Akcjonariuszem tego klubu jest Robalinho.
Benevento nie chcialo zapłacić Robalinho 850 tys euro za podpis Gui.
Stąd taka koncepcja tego menago , aby Gui w ogole gral to go zarejestrował w Portugalii i wypożyczył do Benevento.
Strasznie naiwnie liczy, ze sie Gui tam wypromuje.
Nie jest zawodnikiem Benevento i bedzie grał ogony.
Benevento spada do II ligi a Gui znowu szuka klubu.
Pozazdrościć takiego menago.

Zlb , 17.01.2018 19:55:10 - *.centertel.pl

Legia Warszawa to najlepszy klub... w Polsce!

SŁAWEK(L), 17.01.2018 19:58:20 - *.play-internet.pl

Coś jest kręcone...
,,według PZPN Guilherme jest zarejestrowany w portugalskiej federacji, właśnie jako zawodnik GD Santa Cruz Alverenga."

do mlbets, 17.01.2018 20:15:57 - *.elartnet.pl

Uwierz mi, że stadiony włoskie to pastwiska. Jedynie kilka stadionów zasługuje na miano "europejskich". W tv oglądasz tylko kilka najlepszych, reszta to dno.

Do mlbets, 17.01.2018 21:37:14 - *.centertel.pl

A co powiesz o infrastrukturze do treningu i rozwoju?


Max, 17.01.2018 22:26:01 - *.gdansk.vectranet.pl

@felek Mozesz jechac po Kuchym, ale chlopak nie raz udowodnil, ze potrafi dac sporo druzynie. W zeszlym sezonie bylem na Lechii na ich trybunie i jak Kuchy ich uciszyl, to do konca zycia bede mu wdzieczny. Wiec nie jezdzic po chlopaku, bo na pewno nie zasluzyl, zeby anonimy z netu przekrecaly jego nazwisko. Pzdr dla kumatych :)

(L), 17.01.2018 22:42:22 - *.play-internet.pl

Powodzenia Guii!!!!!

AAA, 17.01.2018 22:43:06 - *.dynamic.chello.pl

Do Felek:Jego Fatalność nigdy nie odejdzie z własnej woli bo nikt go nie chce...niestety

A Gu Gu, 18.01.2018 06:53:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Guiii , wracaaaaaj !! (L)

e(L)o, 18.01.2018 08:56:04 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Legia jest skazana na Fatalczyka. W Polsce każdy sie na nim poznał, a za granicą nikt nie słyszał.

radzisz, 18.01.2018 10:40:02 - *.rev.snt.net.pl

Niezły awans sportowy z mistrza Polski do Serie B!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.