Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Konrad Jałocha - fot. Woytek / Legionisci.com
Konrad Jałocha - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 19 stycznia 2018 r. godz. 17:33

Jałocha wypożyczony do GKS-u Tychy

Woytek, źródło: GKS Tychy

Konrad Jałocha został wypożyczony na pół roku z Legii Warszawa do pierwszoligowego GKS-u Tychy. 26-letni bramkarz w rundzie jesiennej trenował z pierwszą drużyną Legii, ale zagrał tylko 4 mecze w trzecioligowych rezerwach.



Komentarze: (14)

Bidon, 19.01.2018 17:53:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I bardzo dobrze to jest bramkarz co najmniej na ekstraklase.

Od, 19.01.2018 18:06:12 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Ech...a zostawili emerytów

Do Od , 19.01.2018 18:16:12 - *.centertel.pl

Broń jak Nasz emeryt!

Paw, 19.01.2018 18:34:49 - *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie tykac Malarza

Arek
Malarz

SeboL, 19.01.2018 18:57:20 - *.dynamic.chello.pl

Jałocha to przecież na obronie grał, kiedy przekwalifikowali go na bramke??

Groch, 19.01.2018 19:00:38 - *.play-internet.pl

Czerczesow dobrze mówił, nasza akademia to jest przedszkole poziom pierwszej ligi . Max ruch Chorzów ktory Niezgoda i Moneta do 1ligi spóścili

Puznówka, 19.01.2018 20:06:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niech już wraca na dachy bo na bramkę są lepsi

SuperSamiec , 19.01.2018 20:48:00 - *.internetia.net.pl

no i dobrze cienki jest jak gazeta na LEGIE za cienki

Roro, 19.01.2018 22:19:59 - *.dynamic.chello.pl

Jałocha Czykier Mandziajewicz Solnica, to byl sklad

F i l u 3 k o l o r y, 20.01.2018 01:12:44 - *.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Roro. To były mordeczki ;)

fg, 20.01.2018 02:14:57 - *.bbtec.net

Powodzenia!

do roro, 20.01.2018 08:53:57 - *.centertel.pl

ale, żeś przywalił wymieniając razem Czykiera, MandziEjewicza, Jałochę i Solnicę - zawodnicy z różnych czasów i razem nigdy nie grali, poza tym Solnica, to nie ten kaliber co pozostali.

Oczko do roro, 20.01.2018 10:30:35 - *.centertel.pl

... piernik do wiatraka ?

L, 23.01.2018 23:21:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie mogą go sprzedać i już? Dawał sobie rade w Arce i niech idzie bronic do jakiegos ekstraklasowego średniaka a nie bedzie sie tułał na wypożyczeniach u brudasów (brudni od węgla) chłop. Tak to wróci za pół roku znowu pół roku ławka i znowu wypożyczenie. Kto w Legii podejmuje takie decyzje? Dlaczego nie żegnamy zawodnika któey od jakis 5 lat sie nie przebił do pierwszego składu?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.