Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Atletico Nacional, Cristian Pasquato - fot. Hagi / Legionisci.com
Legia Warszawa - Atletico Nacional, Cristian Pasquato - fot. Hagi / Legionisci.com
Niedziela, 21 stycznia 2018 r. godz. 01:51

Sparing: Legia Warszawa 0-2 Atletico Nacional

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała 0-2 z Atletico Nacional w swoim drugim meczu podczas Florida Cup. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie. Mistrzowie Polski byli wyraźnie słabsi od swoich przeciwników z Kolumbii. Szczególnie widać to było pod względem technicznym. Najlepszych okazji na honorowego gola nie wykorzystali Łukasz Broź Michał Kucharczyk, którzy nie trafili do pustej bramki. Legioniści zakończyli turniej z zerowym dorobkiem punktowym.

Zobacz bramki:

Legia wyszła na swój drugi mecz podczas Florida Cup w nowym ustawieniu. Tym razem podopieczni Romeo Jozaka zagrali ustawieniem z trzema obrońcami. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra z dystansu strzelił Michał Kucharczyk, ale dobrze między słupkami zachował się bramkarz Atletico. Niebawem stuprocentową okazję zmarnował Łukasz Broź. Zawodnik mistrzów Polski dostał podanie na pustą bramkę, jednak z kilku metrów fatalnie chybił. Jedyne zagrożenia pod polem karnym Radosława Cierzniakam miały miejsce po błędach graczy Legii. Sam golkiper również kilkukrotnie nie pospisał się, kiedy fatalnie wprowadzał piłkę do gry. W 27. minucie z rzutu wolnego szczęścia spróbował Thibault Moulin. Uderzenie Francuza na raty odbił Camilo Vargas.

Niestety, potem było coraz gorzej. Ekipa z Kolumbii osiągała coraz większą przewagę i wkrótce wyszła na prowadzenie. Juan Pablo Ramirez wykorzystał błąd w wyprowadzeniu futbolówki przez Macieja Dąbrowskiego i spokojnie pokonał Cierzniaka. Kilka minut przed przerwą przeciwnicy trafili po raz drugi. Raz jeszcze podanie otrzymał Ramirez, który mocnym strzałem zaskoczył bramkarza Legii.

Tuż po zmianie stron mogło być 0-3, ale jeden z graczy Atletico nie skierował piłki, do pustej bramki. Za moment legioniści powinni zdobyć kontaktowego gola. Armando Sadiku znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem, ten obronił jego strzał, lecz ostatecznie futbolówka znalazła się pod nogami Michała Kucharczyka. Pomocnikowi nie pozostało nic innego jak skierować ją do siatki, ale niestety okazało się to dla niego zbyt trudne. "Kuchy" przeniósł piłkę nad poprzeczką. Kompromitacja.

W drugiej połowie, podobnie jak w starciu z Barceloną, "Wojskowi" prezentowali się nieco lepiej, chociaż oczywiście wszystko było dalekie od ideału. Szczególnie aktywny w ataku był wprowadzony w przerwie Armando Sadiku, który częściej dochodził do dobrych okazji niż Jarosław Niezgoda. Do końca pojedynku wydarzyło się już niewiele ciekawego. Obydwie jedenastki wydawały się być pogodzone z wynikiem ustalonym w pierwszej połowie. Jedynie jeden z rywali miał okazję na podwyższenie wyniku, ale dobrze między słupkami zachował się Radosław Majecki.

Florida Cup: Legia Warszawa 0-2 (0-2) Atletico Nacional
0-1 - 36' Aldo Leão Ramírez
0-2 - 42' Aldo Leão Ramírez

Legia: 33. Radosław Cierzniak (46, 29. Radosław Majecki) - 28. Łukasz Broź (58, 25. Łukasz Turzyniecki), 5. Maciej Dąbrowski (46, 34. Iñaki Astiz), 2. Michał Pazdan (65, 23. Mateusz Żyro), 55. Artur Jędrzejczyk (46, 22. Kasper Hämäläinen) - 31. Krzysztof Mączyński, 3. William Rémy, 75. Thibault Moulin (46, 15. Michał Kopczyński), 7. Domagoj Antolić (46, 8. Cristian Pasquato), 18. Michał Kucharczyk (73, 40. Brian Iloski) - 11. Jarosław Niezgoda (46, 99. Armando Sadiku).

Atletico: 25. Cristián Vargas - 19. Jackson Montaño (46, 24. Hadier Borja), 26. Carlos Cuesta, 12. Alexis Henríquez (73, 3. Felipe Aguilar), 32. Cristián Mafla (79, 23. Edwin Velasco) - 7. Gustavo Torres (66, 16. Ronaldo Lucena), 29. Aldo Leão Ramírez (66, 28. Juan David Castañeda), 6. Raúl Loaiza (79, 21. Jhon Mosquera), 10. Macnelly Torres (66, 8. Diego Árias), 20. Jeison Lucumí - 11. Andrés Rentería (79, 15. Juan Pablo Nieto).

żółta kartka: Montaño, M.Torres.

Fotoreportaż z meczu - 72 zdjęcia Hagiego

Końcowa klasyfikacja Florida Cup 2018
1. CD Club Atlético Nacional 6 4-0
2. Barcelona SC 6 6-3
3. Rangers FC 6 5-2
4. PSV Eindhoven 3 2-2
5. SC Corinthians Paulista 2 3-5
6. Fluminense FC 1 2-4
7. Legia Warszawa 0 2-5
8. Clube Atlético Mineiro 0 0-3

fot. Hagi / Legionisci.com
Brian Iloski przy piłce - fot. Hagi / Legionisci.com



Komentarze: (43)

lucho_83, 21.01.2018 01:53:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trenera Jozaka czeka bardzoooo dużo pracy z piłkarzami. Turniej w USA pokazał nasze miejsce w szeregu. Pokazał jakie mamy podstawowe problemy z przyjęciem piłki, podaniem do kolegi, gry nogami przez bramkarzy, szybkością, techniką itp...

eth, 21.01.2018 01:54:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda że gwiazdy tak olały ten turniej bo za rok, za dwa ani za trzy nikt nas już zagranicę do żadnego innego turnieju nie zaprosi przy takiej grze. Przy takim zlewaniu tematu. A to mu odebrali, a to stracił, źle podał, został okiwany… Ja wiem że nie było sensu narażać się na kontuzje, ale na darmowej (darmowej dla piłkarzy) wycieczce do USA nie można grać tak aby włos z głowy nie spadł. Fatalna, ale to naprawdę beznadziejna obrona. I niech ktoś odda za darmo Brozia żeby już Jozaka nie kusiło aby go wystawiać. Z drugiej strony Legia ma szczęście grać w tak ch**owej pod względem polotu i finezji piłkarskiej lidze że w lutym okaże się że na 5 pierwszych meczów zdobędziemy 13 punktów, ale w Lidze Europy już tak łatwo nie będzie. A jako że takie sparingi traktowane są jako sprawdzian taktyki, między innymi, to wiadomo że w rundzie wiosennej Legia będzie w pierwszej połowie meczu oszczędzać siły aby w drugiej połowie odrabiać straty z pierwszej. Ma to sens. :)

Najwyższe zarobki w kraju, najwyższej jakości zaplecze w klubie, darmowe wycieczki po Stanach, transfery które nawet nas wprawiły w optymizm, ogarnięty trener… nie wiem co jeszcze trzeba aby tym ćwokom chciało się grać.

Powody do optymizmu? Transfery, czyli ci którzy przyszli. Transfery bo może ktoś wartościowy jeszcze przyjdzie. Transfery bo może ci niepotrzebni lub zbyt drodzy w utrzymaniu zostaną sprzedani/wypożyczeni. Być może szykuje się dobre zastępstwo za Malarza (Majecki). Wraca Radović. No i dwa nazwiska w które pokładam wiarę i nadzieję. Czyli Szymański oraz sam Jozak.

PS. Biorąc pod uwagę wyczyn z 48 minuty – cóż, czasem zdarza się nierówna murawa :D

BBB, 21.01.2018 01:56:44 - *.adsl.inetia.pl

Broź, Kucharczyk, Kopczyński nie wiem gdzie, nie wiem jak, nie wiem za ile (o ile w ogóle), ale jak najszybciej !

Pytam, 21.01.2018 01:57:03 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Po co było tracić kasę na to USA, mogli dostać od Chomika Stal czy innej 4 ligi.

(L)istek, 21.01.2018 01:57:10 - *.play-internet.pl

Chu.o to wyglądało.Antolic na duży minus.Majecki plus.

Coach, 21.01.2018 01:57:58 - *.91.rev.metrointernet.pl

Ktoś powie że spokojnie bo to dopiero początek przygotowań ale ja i tak uważam że nie było w grze Legii nic nowego.
Nowy zawodnik z 7 pokazał się tylko raz jak został faulowany na początku meczu. Mam nadzieję że w lidze Legia pokaże coś więcej niż trzy podania w obronie i laga na Niezgode lub Kuchego.

Leron, 21.01.2018 01:58:06 - *.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może się powtórzę ale jeszcze raz Pasquato za statystowanie 50zł jednorazowo się należy...

Broź kompletna porażka, objeżdżali go jak starą kobyłę, seteczka w stuly Kuchego. Niezgoda słabo. Cierzniak niech się pakuje razem z Broźem i Pasquato.

Z plusów na pewno Remy. Kultura gry to zupełnie inny poziom. Gdyby był Vadis to w dwójkę by rozpykali tą lige sami... Cieszy też Turzyniecki.

Szelka, 21.01.2018 01:59:58 - *.dynamic.chello.pl

Podsumowanie turnieju w wydaniu Legii: 4 kontuzje, 0 punktów, ale ogrywanie "obiecującego" młodzieńca (168 cm wzrostu). Zastanawiam się, czy kibic - z moim długoletnim stażem - może nadal nie znać się na futbolu...

do Brozia, 21.01.2018 02:00:29 - *.range86-154.btcentralplus.com

zrywaj się z Ł3

Cult⚽️Legia, 21.01.2018 02:00:52 - *.66

U naszych nie było tańca z gwiazdami,tańca z piłkà dynamiki massy techniki brak

Wynik, 21.01.2018 02:01:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Wstyd naprawde dzisiaj grał Górnik z Austria Wieden Austriacy w najsilnieszym składzie bronili sie 3/4 meczu rozpaczliwie przed atakami Żurkowskiego, Wolsztyńskiego, Kadziora, Angulo a My z jakimis bananowcami nie potrafimy dotknac piłki cały mecz idz pan w ch...

kholmer, 21.01.2018 02:02:28 - *.5.53.178

Graliśmy z dwiema naprawdę silnymi drużynami, które przyjechały tutaj walczyć i grać na maxa, a nie rozgrzewać się.

Wygląda to tak:
GK: Majecki > Malarz, Cierzniak.
RB: Turzyniecki > Broź
CD: Remy > Dąbrowski
LB: trudno powiedzieć, liczę na powrót Hlouska
DM: Remy > Mączyński, Kopczyński, Moulin
SC: Sadiku > Niezgoda

3-5-2 jest dobrą próbą na Ekstraklasę, tylko trzeba mieć dobrego ofensywnego pomocnika (mam nadzieję, że tu się sprawdzi Eduardo, te 15 min. z Sadiku w pierwszym meczu dobrze wróżyło) i super skrzydła. Antolić nie zachwycił na razie.

Warto już teraz dać szansę Majeckiemu i Turzynieckiemu, bo Cierzniak i Broź to po prostu złom.
Dąbrowski, Mączyński, Kucharczyk są kompletnie bez formy.

Remy zdecydowanie największy wygrany, walczy, wygrywa pojedynki, ustawienie, podanie, strzał z dystansu. Brawo dla skautów.

Potrzeba: jeszcze jeden lewy skrzydłowy, być może środkowy obrońca i czas na zgranie i ustawienie nowej taktyki.

Do kholmer, 21.01.2018 02:08:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Gosci czy ty masz cos z mozgiem?
Dwie naprawde silne druzyny? Idz umyj zęby i spac. Grały dwie słabe druzyny z mega słaba druzyna gdy grała borusia albo chociazby rb lipsk byloby 28:0 bo my nie umiemy grac i idz sie zdzemnij bo w maju bedziemy na 7 miejscu z ta padaczka

Dario, 21.01.2018 02:09:46 - *.static.ip.netia.com.pl

Wiadomo czemu juz nikt nie chciał Antolicia, Vesovicia i Eduardo bo to odpad piłkarski warty 50tys złotych Remy do pomocy bo nie umie bronic!!!!

Warszawiak66, 21.01.2018 02:19:57 - *.dynamic.chello.pl

Kolega eth rozpisal sie tak, ze nic juz nie bede dodawal. Wszyscy wszystko widza i wiedza. Bez nazwisk. Nie bede kopal lezacego. On wie ze jest slaby tak ze nawet do pustej nie trafia. D

malcz, 21.01.2018 02:29:28 - *.dynamic.chello.pl

Z ciekawości zarwałem noc, żeby zobaczyć ten nowy "projekt"....i nie wygląda to obiecująco. Wiadomo, jaki to moment przygotowań i ile jeszcze czasu do poważniejszego grania, ale moim zdaniem szału nie będzie.
Dalej będziemy skazani na Brozia, Kucharczyka i Kopczyńskiego. Z 4 transferów, 3 to będą nie wypały. Jedyny Remy coś wniesie, ale z takim potencjałem pogra pewnie u nas max rok. Antolić to nieporozumienie. Opcja z graniem na trzech z tyłu w ustawieniu z dąbrowskim i jędrzejczykiem to samobójstwo, broź z kucharczykiem na wachadle to sabotaż. Do tego Niezgoda na szpicy - na prawdę czeka nas "niezapomniana" runda wiosenna. Ten mecz pokazał również, że z Pasquato nic nie będzie na rozegraniu - to jest klient który ucieka od piłki...

Potrzeba wzmocnień na skrzydła, rozgrywającego i napastnika.

Absolutnie ponad poziomem reszty grajków w tej chwili Remy i Moulin. Na plus z dzisiaj Mączyński, Majecki oraz Sadiku za zaangażowanie. Iloski powinien pojechać do Hiszpani na dalsze testy.

kubuś, 21.01.2018 03:04:11 - *.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z tym antytrenerem Legia nigdy nie będzie dobrze grać.Od początku mówiłem że Legie stać na lepszego trenera.Za Jozaka na jesieni rozegraliśmy jeden dobry mecz,przegrany z Koroną Kielce.Że Legia jest liderem w tak słabej Ekstraklasie (7 porażek w 21 meczach)to zasługa innych klubów.Życzę powodzenia!!!

Mariano, 21.01.2018 06:01:28 - *.dynamic.chello.pl

Wstyd trochę, oba mecze bardzo słabe. PSV i Rangersi pokazali się z bardzo dobrej strony. My byliśmy chłopcami do bicia. Szkoda że tak dużo nam brakuje do średniaków Europejskich. Mamy Remyego, Mulin, Malarza, Hlouska, Pazdana reszta jest wyraźnie słabsza. Nowy boczny prawy to podstawa za Brozia. Antolić niestety to taki trochę słabszy Mąka. Moim zdaniem Vesovic i Remy na plus transferów. Eduardo i Antolić raczej ławka. Taktyka tylko z 4 obrońców bo przetrzymanie piłki w środku, dobre skrzydła plus dobry rozgrywający to u nas nie istnieje. Wstyd ten mecz, poprzedni zaczynaliśmy przygotowania ale tutaj gdyby Atletico musiało wygrać 3-0 to by tyle wygrali. Na Kuchego, Kopę i Brozia nie ma co cisnąć ibecnie lepszych do gry nie mamy. Ciężko będzie o mistrza wctym roku. Górnik i Lech będą walczyły do końca a u nas poziom narazie wyjątkowo deprwsyjny. Trener wygląda na inteligentnego człowieka i dobrego skouta tyle że musi jeszcze jak Czeczesow coś dać od siebie naszym gwiazdkom.

Hiszpan, 21.01.2018 07:24:13 - *.play-internet.pl

Cierzniak Broź Kopczynski i Kucharczyk to jest sabotaz . Zero techniki i umiejetnosci mam nadzieje ze zaden z nich nie bedzie juz w Legii na starcie rundy wiosennej.

, 21.01.2018 07:51:15 - *.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Znafwcy juz się wypowiadają , już oceniają,juz krytykują!Oni wiedzą już,że trener się nie nadaje a transfery to szrot!

@rek, 21.01.2018 08:19:44 - *.dynamic.chello.pl

Mistrz Kolumbii to nie ogórki... Są w gazie i zgrani... My dopiero zaczynamy sezon i na dodatek zgrywamy się (nowi ludzie, nowe ustawienia)... Nie ma co płakać... To tylko sparing... Ale tenże sparing pokazał Jozakowi i DM, iż na bramkę potrzebujemy jak najszybciej klasowego bramkarza, który jest/będzie/ w stanie bronić takie "leniwe" strzały po ziemi (nota bene oba strzały były w prawy róg bramki, a do tego dość "czytelne"...) Jednym słowem: Cierzniak jak najszybciej OUT, bo tylko blokuje pensję i miejsce innym bramkarzom... Pozdro (L)

radzisz, 21.01.2018 08:31:09 - *.dynamic.mm.pl

Pokazali nam miejsce w szeregu. A i tak nas sparowali ze słabszymi zespołami pod od Corinthians i Fluminense pewnie byłyby większe baty...

dex, 21.01.2018 08:36:43 - *.play-internet.pl

Dajta spokój. Granda i tyle!

Mrok, 21.01.2018 09:00:45 - *.dynamic.chello.pl

Jak dla mnie nadal stare nawyki królują w grze Legii. Po stronie kolombijczyków pressing był przez cały mecz w Legii sumarycznie przez 15 minut. Obrona jak zwykle rozkojarzona, banalne błędy ustawienia w co trzeciej akcji. Gdyby ci z Atletico potrafili lepiej strzelać to skończyłoby się 0:4.
Mimo nowego ustawienia przewaga w polu była widoczna jedynie momentami. Strzałów z dystansu jak na lekarstwo.
Wg mnie jedyna rada dla Jozaka to trening fizyczny do bólu i gra w lidze na zabieganie przeciwnika. Nie ma znaczenia system jaki przyjmie skoro zawodnicy nadal maja kłopoty z opanowaniem piłki i celnym podaniem.

erg, 21.01.2018 09:04:02 - *.dynamic.chello.pl

Gdzie jest do jasnej cholery Radovic!?

Josh75, 21.01.2018 09:11:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no Kolumbia to nie ogórki i chłopcy nawałki tez sie o tym przekonaja i hurraoptymisci co nas widza w półfinale ms. ludzie my jak z grupy wyjdziemy to bedzie sukces!! a legia? broz, maczynski, fatalczyk to chyba walą gaz całe zgrupowanie, niezgoda to sie do 1 ligi nadaje! technika, chłopcy z ameryki pld pokazali tym "gwiazdeczkom" jak sie operuje piłka, ale taki Kucharczyk nadal bedzie uwazał ze jest "techniczy" i ma kiwkę....ciekawe kiedy ma spotkanie......ze swoim rozumem.

trener wszystkich trenerów , 21.01.2018 09:16:46 - *.centertel.pl

Jak się nie strzela w takich sytuacjach jak Broź to się przegrywa po prostu i tyle.Pierwsza strzelona bramka jest bardzo ważna.

gazza, 21.01.2018 09:20:57 - *.adsl.inetia.pl

Broz Cierzniak Kucharczyk - Druga liga - Na rezerwe !
To co oni grają to jakieś nieporozumienie.
Oni poprostu przynoszą wstyd Legii - To co wyprawiał bramkarz albo strzały Brozia czy Kucharczyka...No dno

Bart, 21.01.2018 10:09:31 - *.dynamic.chello.pl

Kuchy Cierzniak Kopczynski no i drewniany Niezgoda ktory oprocz szczescia nie ma ani techniki ani sily fizycznej. Z tymi kopaczami trzeba sie porzegnac. To co prezentuja to nawet nie poziom 1 ale moze 2 lub 3 ligii. Kompromitacja! A Kuchy to brak slow. Totalne dno i tyle lat sie go tu trzyma... wstyd!

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 21.01.2018 10:12:25 - *.adsl.inetia.pl

Trzeba zacząć od tego że Atletico ma mocniejszą drużynę niż my i porażka z nimi to po prostu zwykła sprawa. Martwi tylko styl a raczej całkowity jego brak. To zgrupowanie to w ogóle jakaś paranoja- szukamy formy przez dwukrotną zmianę strefy czasowej. Chyba tylko dlatego że Wielki Akwizytor chciał Stany odwiedzić. A trener raczej nic do gadania nie ma.

bh, 21.01.2018 10:38:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niezgoda nigdy nie będzie dobrym napastnikiem. On nawet w naszej słabej lidze się nie odnajdzie... Broż niech odejdzie, a Cierzniak nie umie grać nogami

Będzie dobrze, 21.01.2018 11:09:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma się co tak napinać. My jesteśmy w połowie obozu przygotowawczego a oni 1,5 miesiąca po rozpoczęciu ligi. U nas widać już postęp i wcale nie zagraliśmy takiego złego meczu jak na ten etap przygotowań. Wnioski:
1. Wyprowadzenie piłki od tyłu, Cierzniak i Dąbrowski prezentowali się pod tym kątem źle.
2. Cierzniak kariery w Legii nie zrobi, powinien grać Majecki, Arek jeśli zaakceptuje swoją rolę (watpię) na ławę.
3. Pasquato - to się nie uda,
4. Kuchy - jak to, Kuchy serce ma, umiejętności mniejsze. Podobnie Sadiku, napastników rozlicza się ze strzelonych bramek.
5. Na boisku podobno był Jędza.
5. Dojdą Vesovic, Hlousek - będzie lepiej. Liczę na Eduardo i jego doświadczenie. To się musi udać.
Podsumowanie: Ligę rozpierdolimy jak nic.

WWL, 21.01.2018 11:14:33 - *.dynamic.chello.pl

@AAA
Nie będę bronił grania Kucharczyka za wczorajszą postawę(chociaż Legia na przełomie lat dużo mu zawdzięcza),
ale ten kto przezywa go od fatalczyków jest dla mnie idiotą i nie powinien być kibicem Legii.
Jak wygra nam mecz to Kuchy King,jak nie to fatalczyk.


Niestety takich ćwoków tutaj nie brakuje

do @rek, 21.01.2018 11:26:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wydaję mi się, ze najlepsza opcja na bramke, to Malarz, Cierzniak, Szumski i Jałocha out, a za ich cztery pensje starczy na Boruca i u jego boku Majecki. Chyba nie byłoby lepszego nauczyciela dla Młodego?!

syrenka, 21.01.2018 11:29:43 - *.centertel.pl

A może poczekamy do wiosny? Co już karty rozdane? Odezwę się pod koniec rundy. Trzymam kciuki za Kucharczyka.....wczoraj na studniówce w Koninie było super! Miło jak uczniowie (sam jestem nauczycielem) podchodzą i robimy sobie zdjęcia z eLką. Nikogo nie zmuszam, nikogo nie namawiam, nikomu nie proponuję...Widzimy się w marcu na meczu z Lechem. Serdecznie pozdrawiam i usłyszymy się pod koniec rundy!! Jak zawsze pozdrowienia z Konina...

kibic emeryt, 21.01.2018 11:38:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po pierwszym meczu u wielu z nas powiało optymizmem ( druga połowa ) i to szczególnie po grze nowych ale już drugi mecz ten optymizm ostudził .Próba tłumaczenia że to początek sezonu ,inny etap w przygotowaniu jest być może pewnym usprawiedliwieniem ale tak nie do końca.Drużyna jak jest dobra i dobrze prowadzona to na każdym etapie będzie prezentowała się poprawnie .Po drugim meczu było widać dwie zasadnicze różnice . Pierwsza to wyszkolenie techniczne ,drugie to motoryka .Tego pierwszego elementu nie da się zasadniczo poprawić .Drugi element jest do zdecydowanego poprawienia .Nie zapominajmy jednak że Jozak seniorskiej piłki dopiero się uczy i o jego wartości trenerskiej dowiemy się na koniec rundy a z efektami może być różnie mimo dobrego początku .Na grę duży wpływ miało ustawienie drużyny a tak właściwie brak dobrych wykonawców do realizacji takiego ustawienia taktycznego .Po obserwacji gry Majeckiego i nie tylko po tych meczach wydaje się że najpóźniej w czerwcu powinien być numer jeden .Zdecydowanie klub powinien pożegnać się z Ciężniakiem . Widać jak na dłoni że w Legii brakuje stopera który wyprowadziłby piłkę z pod pressingu .Każdy nasz stoper ma łopot z tym elementem gry a w wykonaniu Dąbrowsikiego wgląda to bardzo źle.Wydaje się że przyjście Remy czy Bielika rozwiązało by problem .Na dzień dzisiejszy boczni pomocnicy to katastrofa ! Bo o ile Vesović o ile nie będzie kontuzjowany wygląda dobrze to reszty oprócz jeszcze młodego niestabilnego Szymańskiego po prostu nie ma (trudno liczyć aby Rado po tak poważnym urazie szybko doszedł do formy ) !!Anatolić to zawodnik zbliżony poziomem Mączyńskiego .Kompletnym niewypałem jest Pasguato .Innym problemem jest Niezgoda którego chyba foruje właściciel i część dziennikarzy .Zawodnik oprócz szybkości nie ma nic aby być numer jeden .Nawet w tych meczach sparingowych widać gołym okiem że lepszy jest Sadiku . Jeśli kontuzja Jocaka nie przedłuży się to on będzie grał w podstawowym składzie .Obawy są , ja osobiście jestem umiarkowanym optymistą.Całemu sztabowi dajmy szansę spokojnie pracować ( do tych zagorzałych krytykantów )

Jordan, 21.01.2018 12:11:27 - *.230

Wakacje na Florydzie dobiegły końca. Pora pakować materace, kąpielówki i dmuchane delfiny. Tournee okraszone lanserką na spotkaniach ze środowiskami polonijnymi i na meczach NBA to już historia. Jak przykro...

kokojambo, 21.01.2018 12:13:07 - *.197.ipv4.supernova.orange.pl

Broź to przeciętniak od zawsze. On może szaleć z rywalami pokroju Gryf Wejherowo czy Mariehamn. Przy bardziej wymagającym rywalu jest już mogiła.

jasz, 21.01.2018 13:38:00 - *.adsl.inetia.pl

naprawdę trzeba być debilem pisząc że Atlético Nacional to bananowy klub-hahaha ,do *.static.ip.netia.com.pl*jesteś wyjątkowo mizerny,moja 11 córka ma większe pojęcie o piłce nożnej
ps. jeśli chodzi o Kucharczyka , z tego co tu niektórzy piszą wynika że na piłce nie zna się Czerczesow,Jozak ,Magiera,Berg,Urban - wszyscy oni stawiali na Kuchego

Mariano, 21.01.2018 13:51:20 - *.dynamic.chello.pl

Kuchemu nie ma co cisnąć bo serce do gry ma. Umiejętniści brakuje ale bez trenera persinalnego już ich nie zdobędzie. Lepszych na boki nie mamy. Środek trener sklei ale boki u nas to najsłabsze igniwo

@rek, 21.01.2018 14:42:16 - *.dynamic.chello.pl

do do @rek

A wiesz, iż całkiem niegłupi jest ten pomysł z AB + RM na bramce...;) Pozdro (L)

Fan teczy i rowerow, 21.01.2018 22:26:16 - *.132

Brac tego Aldo Leão Ramírez za wszelka cene . Dorzucic Dode dla rozrywki .

Pietras89, 23.01.2018 17:33:15 - *.122

@będzie dobrze.. Kto jest 1,5 miesiąca po rozpoczęciu Ligi? w całej Ameryce Płd oprocz Brazylii (Rozgrywki Stanowe) Mają przerwe w Rozgrywkach, jak w Polsce.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.