Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
Niedziela, 21 stycznia 2018 r. godz. 21:23

Floryda: American dream dobiegł końca

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zakończyło się zgrupowanie Legii Warszawa na Florydzie. Drużyna Romeo Jozaka trenowała w Stanach Zjednoczonych 11 dni i zagrała dwa mecze kontrolne w ramach turnieju Florida Cup 2018. O godzinie 20:05 miejscowego czasu (2 w nocy polskiego czasu) zespół wystartuje z Orlando do Frankfurtu nad Menem. Na lotnisku w Warszawie drużyna zamelduje się w poniedziałek około godziny 14.

Piłkarze nie będą mieli dla siebie zbyt wiele czasu, bo już we wtorkowy poranek wyruszą z lotniska w Modlinie do hiszpańskiego Alicante. Stamtąd autokarem udadzą się do Benidormu, gdzie będą trenowali do 3 lutego. Podobnie jak rok temu zespół będzie zakwaterowany w kompleksie hotelowym Melia Villaitana, który posiada kilka bardzo dobrej jakości boisk.

Plan sparingów w Hiszpanii:
27.01. g. 15:00 Legia - Silkeborg IF [Melia Villaitana]
01.02. g. 16:00 Legia - Viktoria Pilzno [Melia Villaitana]
02.02. g. 15:30 Legia - Shanghai Greenland Shenhua [Benidorm Stadium]

Dziękujemy za śledzenie naszych relacji z USA i zapraszamy na kolejną dawkę codziennych informacji z Hiszpanii!



Komentarze: (31)

OleK, 21.01.2018 22:06:07 - *.dynamic.chello.pl

No szkur...a. Ten drugi mecz z Chiñczykami nie może byc o 19:00 ..? Wieczorem wolę.

@olek, 21.01.2018 22:32:26 - *.agg2.akw.prp-wtd.eircom.net

Zaraz im powiem to dla Ciebie zmienia godzine

Arek, 21.01.2018 22:41:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To może jakiś kompromis, o 17:00 chociaż mógłbyś załatwić:) Nawet o 16:00 też mogłoby być.

do OleK, 21.01.2018 23:12:12 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

już lecę zmienić ramówkę! ; )))

a tak serio to pewnie chodzi o to żeby zagrać w dzień ( i cieplej i lepiej widać)- chociaż to tak trochę '' na koniec dnia" - pewnie inne drużyny maję lepsze terminy (czytaj: 13:00 : (

oLaf

Kristof, 21.01.2018 23:15:15 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Polecieli darmozjady się wygrzać na słoneczku,teraz przylecą do Polski i znowu do ciepełka.To jest DRAMAT! Oczywiście z cala pewnością na to zasłużyli :) Ja bym ich wszystkich wysłał na budowę za 2 tys zloty. Na nic innego nie zasługują.

Piterek, 21.01.2018 23:28:31 - *.static.ip.netia.com.pl

Fenomen piłkarzy-Kuchy,Kopa,Broz-nie umieć grać w piłkę a grać i pławic się w luksusach(Floryda za Spain)
Czekam cierpliwie kiedy nadejdzie ten moment ze nigdy już ich nie zobaczę ani o nich nie usłyszę!!!

edi, 21.01.2018 23:59:19 - *.dynamic.chello.pl

A emeryt Rado to w jakim charakterze tam poleciał?

Oczko , 21.01.2018 23:59:37 - *.centertel.pl

Żal

Ibis, 22.01.2018 00:36:19 - *.dynamic.chello.pl

@edi - wara od Rado. Jeszcze odszczekasz to swoje grubiaństwo.

Piotrr, 22.01.2018 04:10:58 - *.0pools.vodafone-ip.de

To chłopaki nie odpoczną. Ja bym im mimo wszystko dal wtorek wolny, a w środę wyruszył do Hiszpanii. Ale tak zostało zaplanowane więc trener Jozak musi wiedzieć co robi. Trenować Panowie i kurować się szybko. Liga nadchodzi wielkimi krokami.. Brać tego Amerykaniba, polskiego ofensywnego pomocnika z Fulham i na środek obrony. Na dodatek posłać gdzieś Jodłę, Kopę, Brozia, Cierzniaka, Chukwu i będzie super.

ibic, 22.01.2018 07:42:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie wyjazd do USA w całości był sponsorowany przez Amerykanów . Legia płaciła tylko koszty przelotu .Za czym zaczniecie krytykować pobyt naszych w Stanach przyswoicie sobie do głów tą informacje . Szkoda tylko że piłkarsko zaprezentowaliśmy się marnie bo pewnie już nie będziemy na ten turniej zapraszani .

Znowu to samo?, 22.01.2018 08:48:48 - *.play-internet.pl

Pewnie znowu przegramy wszystkie mecze i bedziemy mówić ze są pozytywy. Dlaczego inne drużyny które tez nie są w rytmie meczowym są w stanie grać w piłkę a my nie? Piłkarze zamiast szukać ciagle usprawiedliwień powinni zacisnąć zeby i w końcu cos wygrać bo to jest śmieszne ze przegrywamy każdy sparing oprócz tych z drużynami typu chojniczanka...

Paszczyszyn, 22.01.2018 09:29:25 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Do redakcji
Legia ląduje na Okęciu, czy w Modlinie?

Cezary T, 22.01.2018 09:41:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na Okęciu.

@rek, 22.01.2018 09:46:47 - *.dynamic.chello.pl

do edi

Wyluzuj... Wyjazd do USA był w 85% sponsorowany przez organizatorów... Z tego, co podejrzewam, to i koszty przelotu do USA liniami LOT, a więc liniami państwowymi, były zapewne po preferencyjnych cenach, bowiem zgrupowanie Legii Warszawa na Florydzie odbyło się pod patronatem Marszałka Senatu RP St.Karczewskiego)

A samo zgrupowanie czemu miało służyć..? Tutaj słowem klucz jest INTERGRACJA... Dlatego był tam obecny Rado i inni zawodnicy, aby się lepiej poznać i zgrać przed Hiszpanią... Dopiero bowiem zgrupowanie w Hiszpanii będzie mieć charakter czysto treningowo-strategiczny...

Poza tym wyjazd na Florydę to także działanie czysto PR-owe, jak..: propagowanie marki (L)egii w stanach, podgląd draftów MLS, sprawdzenie kilku graczy z USA, itp... Pozdro (L)

Roma, 22.01.2018 10:25:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Żeby była jasność - nie przywiązuję dużej wagi do sparingów, a poza tym uważam, że na tym etapie przygotowań oba mecze o niczym nie świadczą, a doceniając poziom przeciwników myślę, że mecze nie były w naszym wykonaniu tragiczne. Tragiczne były niektóre zagrania, które później rzutowały na wynik ( np. szanuję Kuchego, ale to jego pudło było niewyobrażalne ) . Jednak nasuwają się już pewne wnioski : 1) dobrym transferem jest Remy, Antolić raczej się nie sprawdzi 2) Majecki już powinien zaczynać bronić w jedynce, a odesłanie go do Mielca będzie działaniem na własną szkodę.

Erni, 22.01.2018 11:04:30 - *.internetdsl.tpnet.pl

Legia leci Lufthansą.

Anonim, 22.01.2018 12:08:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Floryda, Hiszpania... a u nas w lutym z zima.

OleK, 22.01.2018 14:13:31 - *.dynamic.chello.pl

Wolę mecz o 19 bo o 15 chcę jeszcze pić piwko na plaży w Benidorm. A wieczorem meczyk... Taki plan. A dla Internetowców pozostaje...internet ;)

@OleK, 22.01.2018 15:25:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja wolę lepić bałwany

do @rek, 22.01.2018 15:41:56 - *.153

Arku, co słychać u Prezesa pod biurkiem?

E.S.K., 22.01.2018 16:31:38 - *.dynamic.chello.pl

do @rek
Dobrze,że tak "łopatologicznie" wyjaśniłeś małolatom o co biega w tej wycieczce na Florydę. Choć myślę,że marudzenie o zbytecznym wyjeżdzie będzie powracać,takich mamy rodaków . Podobnie z krytyką gry naszych zawodników na tym etapie przygotowań - wielu tych "nibykibiców" Legii nie rozumie,na czym polega trening zimowy,mecz sparingowy itd. . Może ,jak ferie się skończą i gimbaza wróci do szkół podniesie się poziom wpisów.....

trener andrzej, 22.01.2018 16:50:59 - *.centertel.pl

dla częsci drewniaków będzie to ostatni taki wyjazd, w Niecieczy czy Sandecji takich nie bedzie panie Brozz , King i reszta darmozjadów co maja 2 gole i 3 as na sezon i sa z siebie dumni + kasują wypłate 45 tyś

KuchyKing, 22.01.2018 17:50:05 - *.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zarobki tych marnych kopaczy to jest nieustanny American Dream i patologia.

Arek, 22.01.2018 17:52:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale się spięliście. Przecież to całe Atletico już za tydzień zaczyna grać mecze o stawkę. My za 3 tygodnie. I to by było na tyle, jeśli chodzi o internetowych trenerów, ekspertów i działaczy od wszystkiego, czyli od niczego.

do OleK, 22.01.2018 19:31:20 - *.186

Benidorm? to ja juz wole mecz w internecie

@Kristof, 22.01.2018 21:45:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikt Ci nie bronil zostac pilkarzem. troche kasy, talentu i wyrzeczen i moze tez byc jezdzil po swiecie jako pilkarz

Legia⚽️Legia, 23.01.2018 03:45:41 - *.96

W Bieszczadach Polskich a nie dorabiać Madryt!po gòrach ,dolinach,na przełaj biegii,I grać na gòralskich boiskach cała drużyna i sztab przed każdym treningiem rozgrzewka ,odśnierzanie śniegu jeśli jest,tak sie rodzá Wojownicy,zachartowani I odrazu bédzie widać kto zagra kto ława.

@Legia Legia, 23.01.2018 08:36:36 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odsniezanie wymaga wyzszych kwalifikacji i IQ.

Hue hue , 23.01.2018 13:53:45 - *.sub-174-230-11.myvzw.com

do @Ibis trzeba bylo zobaczyc zachowanie Rado na drugim spotkaniu Tobys zmienil zdanie.Rozkapryszona gwiazdeczka,przyjechal na spotkanie jak za kare.Dobrze se chlopaki z Detroit postawili go tam troche do pionu

123, 23.01.2018 22:29:20 - *.dynamic.chello.pl

Gdzie będzie można obejrzeć te mecze?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.