Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Eduardo da Silva trenował na siłowni - fot. Woytek / Legionisci.com
Eduardo da Silva trenował na siłowni - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 23 stycznia 2018 r. godz. 22:40

Benidorm: Siłownia na początek

Woytek, źródło: Legionisci.com

Późnym popołudniem drużyna Legii Warszawa dotarła do Benidormu i zameldowała się w hotelu Melia Villaitana. Choć zawodnicy nie ukrywali ogólnego zmęczenia podróżami, o godzinie 18 odbyły się pierwsze zajęcia. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy po 14 osób i ćwiczyli na siłowni po 45 minut. Razem z kolegami trenował Eduardo da Silva, który podczas pierwszego zgrupowania nabawił się urazu pleców.
Fotoreportaż z treningu - 16 zdjęć Woytka



Przed wejściem do siłowni legioniści mieli krótkie rozbieganie w okolicy hotelu. Na sali Piotr Zaręba zarządził na początek rozciąganie i ćwiczenia na matach. Później na zawodników czekało kilka stacji, które szczegółowo wyjaśniał Krešimir Šoš. Zajęciom prowadzonym przez przyglądał się z boku Romeo Jozak, który do Hiszpanii przyleciał bezpośrednio z Chorwacji.

Na środę zespół ma zaplanowane dwie jednostki treningowe na boisku.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (23)

PREZESIE DO DZIEŁA , 23.01.2018 23:19:12 - *.internetia.net.pl

KONIECZNIE JESZCZE JAKIŚ MEGA NAPADZIOR I TYPOWY ROZGRYWAJĄCY NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE JUŻ NA DZIŚ BY SIĘ PRZYDALI .

LL, 23.01.2018 23:32:42 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do @rek to juz koniec transferow?

Kristof, 23.01.2018 23:32:55 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Siłownia nic im nie da tym nazelowanym pseudopilkarzykom. Im by się przydała jednia dniówka na budowie lub w kopalni.Wtedy by zobaczyli co to jest ciężka praca.To są ludzie bez honoru.Nie ważne czy mecz wygrają,czy przegrają ważna jest kasa!!!Oni nie są godni mieć L-ki na koszulce.

robochłop, 23.01.2018 23:35:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jak zobaczyłem początek filmu , i to w jaki sposób Remy zaczyna biegać - się kużwa załamałem, co za paralita...ale potem przypomniałem sobie jego dwa występy na Florida Cup...głęboko odetchnąłem he he he...

Adi, 24.01.2018 07:38:34 - *.6-2.cable.virginm.net

Mascherano jutro przyjedzie na obóz i ma podpisac wkrotce kontrakt !!!

Avatar, 24.01.2018 08:08:45 - *.dynamic.mm.pl

Te kriss są na pośredniaku oferty pracy ««piłkarz bramkarz>>>> tylko pytanie czy się nadajesz!?

Matt do Kristof, 24.01.2018 08:14:14 - *.229

Po co mają iść na budowę albo do kopalni? Bez sensu. Każdy pracuje tam gdzie jest i niech do tego się przykłada. Statystyczny piłkarz nie dałby rady machać godzinami kilofem, ale górnik na pewno nie wytrzymał by meczu w połowie tempa piłkarza. Po słabszych meczach następuje wysyp takich komentarzy. Chyba piszą je właśnie osoby pracujące na budowie. Potrzebujecie dowartościowania czy co?

t, 24.01.2018 08:26:21 - *.centertel.pl

Do płaczków powyżej: trening był lekki po wszyscy byli zmęczeni po podróży.
Na kolejnych na pewno będzie wycisk
Popieram pierwszy wpis: jeszcze potrzebujemy transferów

@rek, 24.01.2018 08:31:21 - *.dynamic.chello.pl

do robochłop, do Kristof, do...:)))

Spoko... Oni są prosto po kilkunastu godzinach lotu z USA, do tego z przesiadką... Potem ledwie po kilku godzinach snu we własnych domach (o ile żony i kochanki pozwoliły im w ogóle spać...:))) i po kolejnej dość długiej podróży do Hiszpanii... Łącznie całe 2 dni w samolotach, autokarach i transferach wszelakiej maści... Tak więc tej "energii" nie mieli wczoraj za wiele... Nota bene ja na miejscu trenerów zarządziłbym po przylocie basen, masaże i saunę a wieczorem jedynie odprawę całego zespołu ze sztabem trenerskim... Tak czy siak energia i zapał do gry im szybko wrócą... Pozdro (L)

@rek do LL, 24.01.2018 08:41:45 - *.dynamic.chello.pl

Póki co przy Ł3 "wałkowane" są tzw. stare tematy Bielika, Kwietniewskiego, Iloskiego i... Dominika Nagy'ego, którego o dziwo mocno chce Standard Liege... Doszedł "ponoć" temat Coulibalego... Ale nastała ogólnie cisza... Może cisza przed burzą..? Pożyjemy zobaczymy... Pozdro (L)

zioLeg, 24.01.2018 09:31:58 - *.maxon.pl

...kuźwa....to jest siłownia !!!???
Chyba ktoś czegoś nie dopilnował i chłopaki musza teraz w takiej klicie trenować..

e(L)o, 24.01.2018 09:54:47 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Hama w rajtuzach...

@rek do Adi, 24.01.2018 10:17:24 - *.dynamic.chello.pl

Ale tylko pod warunkiem, iż rozbijesz swoją skarbonkę i samemu wyłożysz te "głupie" 6 baniek euro, aby jeszcze dzisiaj wykupić go od Chińczyków...:))) Pozdro (L)

syjon, 24.01.2018 10:47:55 - *.play-internet.pl

wierzę, że jeszcze jakiś transfer jest przed Nami ... nawet jeśli nie będzie to Mascherano ;-)

@rek do syjon, 24.01.2018 11:05:09 - *.dynamic.chello.pl

Pewne info: Mikołaj Kwietniewski dołączy do naszych zawodników w Hiszpanii... Pozdro (L)

Adi , 24.01.2018 11:21:24 - *.opera-mini.net

Oczywiscie żartowałem bo kazdy czeka na transfery a i tak jak ktoś przyjdzie bedzie dla wiekszosci no name ;-)

Do Krostof 123.., 24.01.2018 12:06:29 - *.32.ipv4.supernova.orange.pl

Trzeba było zostać piłkarzem i pokazać im jak to się robi, kolega wyżej dobrze napisał, ciężka podróż z Florydy, chwila z rodziną i wylot do Hiszpanii.. Ty byś pewnie był rześki i machał kilofem jak szalony Hah.

Niżnik, 24.01.2018 12:22:56 - *.7.14.207

Ten cały kristof może by się bardziej wyśilił bo ma tylko jeden tekst do każdego newsa. Gamoń jakich mało

Sawo, 24.01.2018 13:27:59 - *.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Info z twittera maciek90

Podobno Kwietniewski ma dzis dolaczyc do Legii na zgrupowanie.

https://mobile.twitter.com/maciek90legia/status/956136555185410048

LL, 24.01.2018 14:43:48 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek skoro Kwietniewski podpisze zaraz a i Bielik dalej mozliwy to ile prawdy jest w tym ze iwalczymy o Cernycha?

Andrej, 24.01.2018 15:29:11 - *.dynamic.chello.pl

Ciezka podroz? Chwila z rodzina? Oni najlepiej tylko lezeliby albo bujali sie po klubach, ewentualnie pozowali do zdjec. Widzial ktos chociaz jednego, ktory zostawalby po treningach jak najlepsi i do bolu cwiczyl cokolwiek? Nie, ale za to chlejacych przed meczem - owszem. Placzki typu Kuchy, dla ktorych dwa mecze w tygodniu to katorznicza praca. Normalny czlowiek chodzi do pracy i zasuwa kazdego dnia,bo pracodawcy nie interesuje czy masz czy nie masz sily, czy jestes chory i ile czasu masz po pracy dla rodziny. A tu odbebnic trening i jazda na rajd po galeriach. Na treningu sily nie ma, ale latac za malolatami po klubach: owszem.

@rek do LL, 24.01.2018 16:47:36 - *.dynamic.chello.pl

Napisałem w kolejnym artykule info o Cernychu... Zaraz powinno być na stronie, bo jakoś moderator się "guzdrze"...:))) Pozdro (L)

PiotrŻo(L)iborz, 24.01.2018 18:43:15 - *.play-internet.pl

Po przylocie z US trzeba przez kilka dni brać 5 G melatoniny na godzine przed snem i jest ok, organizm się wtedy szybko regeneruje oraz przestawia. Jak tego nie zrobili to mają przwsrane

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.