Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Paweł Dudzik / Legionisci.com
fot. Paweł Dudzik / Legionisci.com
Środa, 24 stycznia 2018 r. godz. 10:14

Terminy spotkań z Cracovią, Jagiellonią i Lechem

Fumen, źródło: Legionisci.com

Ekstraklasa podała dokładne terminy spotkań meczów 24-26 kolejki. W dniach 24 lutego - 4 marca piłkarze Legii rozegrają trzy spotkania. Najpierw podopieczni Romeo Jozaka zmierzą się na wyjeździe z Cracovią (sobota o godz. 20:30). Następnie na Łazienkowską przyjedzie Jagiellonia Białystok (27 lutego, wtorek). Natomiast do potyczki z Lechem Poznań dojdzie 4 marca (niedziela) o godz. 18:00 w Warszawie.

Najbliższe mecze Legii
09.02.2018 (PT) godz. 20:30 - Ekstraklasa 22. kolejka - Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
16.02.2018 (PT) godz. 20:30 - Ekstraklasa 23. kolejka - Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
24.02.2018 (SB) godz. 20:30 - Ekstraklasa 24. kolejka - Cracovia - Legia Warszawa
27.02.2018 (WT) godz. 20:30 - Ekstraklasa 25. kolejka - Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
04.03.2018 (ND) godz. 18:00 - Ekstraklasa 26. kolejka - Legia Warszawa - Lech Poznań

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (16)

majusL@legionista.com, 24.01.2018 10:20:50 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

No to 4marca inauguracja rundy

Rysiek, 24.01.2018 10:47:54 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Z białorusinami jak zwykle gramy późno w warunkach zimowych. Z łachem mecz o dobrej porze, komplet powinien być.

Bartoszyce, 24.01.2018 11:18:36 - *.88.bartsat.pl

Chore...4 marca ;( Bieg Wyklętych i w dodatku na drugi dzień do pracy...600 km ;)

i zakończenie, 24.01.2018 12:23:48 - *.71

dla Ciebie, bo to Twój JEDYNY mecz w sezonie.

tommm, 24.01.2018 13:36:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

oczywiscie przez nasz chory system esa37 bedziemy musieli na wiosne troche kolejek w tygodniu pograc, mundial w tym roku :P ehhhhh

P(L)EBAN, 24.01.2018 14:15:51 - *.centertel.pl

Jazda z bielirusinami jazda tak jak zawsze w rar ich pakujemy hoola

Doru, 24.01.2018 14:20:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@tommm a co? boisz się, że dziewczynki które zarabiają za dużo pieniędzy jak na polskie warunki się przemęczą ?

Mietek, 24.01.2018 14:51:56 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

W tym roku najpierw będzie jaga.rar a kilka dni później spakujemy śmieciorza w łach.rar :-)

do P(L)EBAN, 24.01.2018 15:43:30 - *.play-internet.pl

A Ty rozumiem,źe w pierwszym rzędzie tych pakujących będziesz?

Arek, 24.01.2018 17:28:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba najlepszy mecz w niedzielę zrobili. Taki mecz to piątek sobota o 20:30 być powinien. No nic, doj...my łacha i w niedzielę.

Łukasz Klin, 24.01.2018 17:42:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ja tez z drogi od razu do pracy 5 marca sobota lepsza by byla

FOREVER LEGIA, 24.01.2018 22:09:43 - *.play-internet.pl

"Uwielbiam"narzekajacych,ze terminy meczow im nie pasuja.Kogo tak naprawde obchodzi,ze ktorys z Was do pracy w sobote idzie?.Zeby nie internet i mozliwosc pisania bezsensownych komentarzy,to pewnie sztab psychologow mialby zajecie na lata.

do Forever Legia, 24.01.2018 22:33:06 - *.51

zapewne chodzi o to, ze ida do pracy w poniedzialek, nie w sobote...ale do tego trzeba umiec czytac ze zrozumieniem, a tu z tym krucho (pewnie co 10. ma te umiejetnosc)

FOREVER LEGIA, 25.01.2018 09:14:29 - *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA.Wystarczy poczytac komentarze pod informacjami o terminach meczy,a przekonasz sie,ze lawina wpisow typu"O nie,tylko nie w piatek o 20.30,bo do pracy w sobote ide",albo"Kto wymyslil mecze w sobote o 18-ja nie bede,bo mam urodziny siostry"jest wprost zatrwazajaca.A co do mojego czytania ze zrozumieniem,to na serio nie mam z tym najmniejszego problemu.

, 25.01.2018 10:37:59 - *.centertel.pl

Co za termin 27( wtorek)? Jestem przekonany, ze sroda bylaby zdecydowanie lepsza. Po rowno cztery dni po meczu i cztery przed nastepnym.

Kibic, 26.01.2018 19:04:31 - *.183

Niektórzy idą do pracy już w niedzielę na noc i mają do przejechania ponad 300 km w obydwie strony ;-) Ale na meczu będą.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.