Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Szumski podczas zgrupowania w Stanach Zjednoczonych - fot. Hagi / Legionisci.com
Jakub Szumski podczas zgrupowania w Stanach Zjednoczonych - fot. Hagi / Legionisci.com
Środa, 24 stycznia 2018 r. godz. 14:49

Szumski na testach medycznych w Rakowie

Wiśnia, źródło: Raków Częstochowa

Jakub Szumski przechodzi testy medyczne przed transferem do Rakowa Częstochowa. 25-latek ma zostać wypożyczony do końca sezonu do pierwszoligowej drużyny. Szumski trenował z Legią podczas zgrupowania w Stanach Zjednoczonych, jednak nie znalazł się w kadrze na obóz w Hiszpanii. W tym sezonie piłkarz rozegrał 13 meczów w zespole rezerw "Wojskowych".



Komentarze: (11)

Karl, 24.01.2018 14:58:54 - *.tktelekom.pl

Szkoda chlopaka.Nie odstaje od starszych Panow bramkarzy naszych.Polityka i uklady niestety.Powodzenia Szumi.

mietek, 24.01.2018 16:22:28 - *.internetia.net.pl

Szumski w Częstochowie, a Jodła już w Gliwicach.

@Redakcja: Możecie dać oficjalną informację, kiedy w końcu wygasa kontrakt Jodły z Legią? Tutaj na tej stronie parę razy pojawiała się informacja, że to 30 czerwca obecnego roku. A tymczasem Piast wypożyczył go do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne 6 miesięcy.

Mati, 24.01.2018 16:44:10 - *.centertel.pl

za Cierzniaka lepszy !!!

Arek, 24.01.2018 17:23:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też w sumie nie wiem, czemu nie dostał jakiejkolwiek szansy się pokazać w meczu.

Arek, 24.01.2018 17:24:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od Cierzniaka wcale gorszy by nie był.

ee, 24.01.2018 17:41:16 - *.203

Sprzedaw wkoncu jego , zaden to talent , a chyba ukladziki , ze on dalej tu jest w Legii...

Kamil, 24.01.2018 19:04:27 - *.tktelekom.pl

Do ee.Skoro ukladziki ze byl w Legii,to co powiesz o Cierzniaku?! Bo dostal szanse i jak broni wszyscy wiemy.Wystarczylo obserwowac Szumskiego,w Zaglebiu S.,i wczesniej,to bramkarz klasy wyzszej niz pan Radek C.ktory grzeje lawe,a gdy broni to posmiewisko.

kokohambo, 25.01.2018 09:34:05 - *.197.ipv4.supernova.orange.pl

Kolejny talent

Jacek, 25.01.2018 10:06:17 - *.um.warszawa.pl

Szumski wychował się na Powiślu. 300 metrów od stadionu. Ten klub ma w sercu. Jedyną prawdziwą szansę dostał jednak dopiero w Zagłębiu. W Warszawie ciągle boja się na niego postawić, a szkoda bo to kawał bramkarza. Powodzenia w Częstochowie, ale pamiętaj, że tu jest Twój dom i czekamy na Twój powrót :-)

Kamil do Jacek, 25.01.2018 11:30:15 - *.tktelekom.pl

Widac,ze kolega Jacek zna sie na pilce.Szczera prawda,to kawal bramkarza,i czekamy na powrot i bluze z nr 1.

warr, 25.01.2018 17:54:37 - *.warszawa.vectranet.pl

Powodzenia. Zdrowia i .... szczęścia Szumi

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.