Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 24 stycznia 2018 r. godz. 21:06

Kwietniewski blisko Legii

Woytek

Mikołaj Kwietniewski w czwartek przejdzie testy medyczne w Warszawie. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to zwiąże się ze stołecznym klubem trzyletnim kontraktem - poinformował Piotr Wołosik z Przeglądu Sportowego.
18-letni ofensywny pomocnik powinien w piątek dotrzeć do Hiszpanii na zgrupowanie pierwszej drużyny.


Kwietniewski przez ostatnie 4 lata grał w młodzieżowych drużynach angielskiego Fulham FC. Regularnie powoływany jest do młodzieżowej reprezentacji Polski U-19.



Komentarze: (48)

do znawców, 24.01.2018 21:23:01 - *.dynamic.chello.pl

Ogur czy kocur?

roben, 24.01.2018 21:26:03 - *.19.ipv4.supernova.orange.pl

transfer , wzmocnienie rezerw jak najbardziej na tak :)

Mr o, 24.01.2018 21:26:59 - *.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo !! Czekałem na to i liczę ze ściągniemy młodego i świetnie zapowiadającego się chłopaka !!! Inwestycja

;o), 24.01.2018 21:37:34 - *.dynamic.chello.pl

I bardzo dobrze!

(L)eo, 24.01.2018 21:59:29 - *.wmc-si.pl

Chcieliście Polaka? Macie Polaka,dla mnie ziomuś no name,nic o nim nie wiem,wcześniej przed zainteresowaniami nawet o nim nie słyszałem,więc szału chyba nie ma.

Gepetto, 24.01.2018 22:13:11 - *.dynamic.chello.pl

Mam dziwne wrażenie, że u nas nawet gość bez nóg przeszedł by testy medyczne. Ogólnie jakoś sztab medyczny Legii jest najsłabszy. Macie podobne odczucia?

ding, 24.01.2018 22:20:34 - *.dynamic.chello.pl

Pół roku rezerw, potem pół roku wypożyczenia do Zagłębia Sosnowiec i w końcu za czapkę opchniemy "młodego, perspektywicznego, utalentowanego wychowanka angielskiego klubu" do Lechii

Biała Łapa, 24.01.2018 22:30:02 - *.dynamic.chello.pl

@Gepetto - treść Twojego postu uprawnia mnie do stwierdzenia, że chyba nie czytałeś "Pinokia", a także kilku innych tzw. kultowych lektur. One rozwijały, a Ty, sam z własnej woli stałeś się zakładnikiem płytkich stereotypów.
Ps.: czy posiadasz fachową wiedzę medyczną, aby tak "lekkim paluszkiem" negatywnie oceniać sztab medyczny Legii? Nie sądzę, a nawet jestem pewien, że nie do końca wiesz o czym napisałeś. Biedny Gepetto...

do Gepetto, 24.01.2018 22:30:07 - *.pl-81-219-240-2

a czego Ty nie masz że nie przeszedłeś testów?

Damianek, 24.01.2018 22:49:01 - *.static.ip.netia.com.pl

Następny ogórek dobrze ze za darmo, bo tylko Remy wyglada dobrze Antolić to dno na ławe dobry Vesovic drewniany jezdziec bez głowy Eduardo rozsypany marnie to wygląda licze na Radovicia prawdziwy Kapitan!!

wwwojtecky (L), 24.01.2018 22:55:51 - *.60

@ Gepetto - Nie..

Znafca , 24.01.2018 22:57:42 - *.60

Kocur, kocur.. w sam raz na Legię2. Idealnie jak Lewandowski

@rek, 24.01.2018 23:11:16 - *.dynamic.chello.pl

No i po ptakach... Oficjalnie Fedor Cernych zawodnikiem Dynamo Moskwa... Jutro z rana wyrusza do Rosji, gdzie podpisze minimum 3 letni kontrakt za 300 tys euro + bonusy... Taniutko poszedł, ale z tego co się wypowiadał, to bardzo chce grać w Moskwie... Pozamiatane... Pozdro (L)

Czaro, 24.01.2018 23:22:27 - *.dynamic.chello.pl

Podobno duży talent , taka lepiej zbudowana wersja Szymańskiego.

Rychu, 24.01.2018 23:36:01 - *.warszawa.vectranet.pl

Mamy Kwietniewskiego! Europo drżyj!

Imp, 24.01.2018 23:45:15 - *.static.chello.pl

Nie jest to gość znikąd. Było o nim głośno pare lat temu, jak go Marek J. sprzedawał z korony do Fulham (a nie mógł, bo gośc miał 14 lat). Na weszło są te artykuły do dziś.

syjon85, 24.01.2018 23:51:54 - *.play-internet.pl

boisko wszystko wyjaśni ....

oLaf, 25.01.2018 00:43:55 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

jest jeden plus: grał na Wyspach to go nauczyli zasuwać a nie żelować włosy!
Także nie bedzie jak panienka tylko facet go gry ! Oby.

Oczko, 25.01.2018 01:17:34 - *.centertel.pl

Ogirek

Legionista, 25.01.2018 01:21:11 - *.226

Lepiej ściągać młodych i utalentowanych piłkarzy niż kupować zagraniczny sort (np:Langil lub Czukwu) ! Według mnie Kwietniewski może się okazać dobrym transferem i pójdzie drogą O.Dudy!

Kristof, 25.01.2018 01:34:44 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Dziwne,ze wybrał Legie .Przecież o niego bila się cala Premier League!

Cch do Gepetto, 25.01.2018 05:56:48 - *.dynamic.mm.pl

Nie.

krys008 , 25.01.2018 06:07:49 - *.serv-net.pl

Chcieliśmy młodych i Polaków, to jest młody Polak. Zobaczymy, czy z tej mąki będzie kiedyś chleb. Powodzenia.

Roma, 25.01.2018 06:54:51 - *.centertel.pl

Dobry ruch. Obawiam się tylko, że zamknie to temat Wolskiego.

Mat, 25.01.2018 09:17:19 - *.static.ip.netia.com.pl

Panowie, dajcie spokój. Gość ma dopiero 18 lat. Może być z niego dobry zawodnik w perspektywie najbliższych lat. Ps. Mam nadzieję że Nagy też pójdzid po rozum do głowy i wróci do poważnej gry.

Sebo(L), 25.01.2018 09:18:51 - *.slupsk.vectranet.pl

Przychodzi Eduardo,źle-bo dziadek,bo emeryt,bo kaleka itp.,przychodzi Remy to dla radykalnych źle-bo czarny,przychodzi zaciąg z byłej Jugosławii-źle,bo kolesiostwo Jozaka,przychodzi młodziutki Polak (gdzie większość krzyczy,że takich ściągać!) w dodatku z Anglii też ku.wa ŹLE!! bo no name,bo nikt go nie zna,bo nie grał w...Eklapie,bo coś tam coś tam. To czego wy ku.wa ludzie chcecie?! Ronaldo,Messiego,Khedire,Modricia,Riberego i Neymara?!

Siedem życzeń, 25.01.2018 10:00:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No właśnie , co z Wolakiem ? Niech wraca ... I Cubasę z rezerw by można sprawdzić kiedyś w jedynce , starał się chłopak . I Szczepański , Makowski , Borysiuk , Michalak i Wieteska . Chociaż już komplet jest prawie w pierwszej drużynie , hmmm .

Juri, 25.01.2018 10:09:15 - *.centertel.pl

Bardzo dobry transfer. Brawo!

bubu, 25.01.2018 10:25:27 - *.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Cały czas tylko uzupełnienie składu .Kiedy wzmocnienia .?

Jristof2 Do kristof, 25.01.2018 10:29:11 - *.centertel.pl

Owszem, ale zdecydował się na Legię, ze względu na możliwość gry u boku takich piłkarzy jak Kucharczyk czy Broź.

Roga(L), 25.01.2018 10:35:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

prawda jest taka, że jak grał w Koronie to nikt na niego nawet nie popatrzył, a jak z Fulham to wielki talent....
w Polsce jest masa młodych zdolnych tylko czy nasi skauci śledzą ligi juniorów, czy tylko oglądają filmy, które polecają managerowie za gruby hajs

Do Sebol, 25.01.2018 10:42:26 - *.centertel.pl

Nie , bo to nie Polacy;)

mG, 25.01.2018 11:06:00 - *.2

Dobry ruch , młody gość , hajs pewnie na kontrakcie nie jak Chukwu ;) więc inwestycja w przyszłość.
Czy będzie kocur czy ogórek , czas pokaże.

Wieczni malkontenci i pesymiści, dajcie luzu :D
Doświadczony , po 30 - emeryt, dziad,połamią go
Młody Polak - za młody, "zawojujemy Europę", ogórek, do rezerw
Obcokrajowiec z dobrej ligi - obcokrajowiec , nie ma kogoś z Polski, kiedy on grał ostatnio,za mało bramek, za mało asyst, gruby, czarny, żółty, gdzie młodzi Polacy
Bałkany - ziomek Jozaka, kumoterstwo, zaciąg , "bałkańska Legia"
Koleś z wolnego transferu - czemu nie przedłużył? nie mamy hajsu na zakupy? tylko za darmo kupujemy , gdzie kwit z LM?
Ktoś z ekstraklapy - drugi Masłowski, ile za niego dali? w Warszawie popłynie, presja go zje, kluby i dupy.

Ja rozumiem , że historia pokazuję różne przypadki transferów i jak się potoczyły.
Ale dajmy im na początek zagrać, a nie z góry już skreślać ;)


SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 25.01.2018 11:17:26 - *.tvp.pl

O, i to jest dobry transfer! Niewielkie ryzyko w przypadku porażki, a duże możliwości zarobienia dla klubu! Oczywiście wszystko zależy od chłopaka, i tego czy wskoczy na odpowiedni poziom.

MM, 25.01.2018 11:21:53 - *.ciechanow24.pl

Ten transfer to melodia przyszłości. Nie "na teraz". Nie trzeba mieć znajomości w klubie, żeby dojść do takiego wniosku.
BTW za tym transferem stoi Piekarski, więc można przypuszczać, że chłopak "pobuja się" dwa sezony w rezerwach i pójdzie gdzieś w pizdu, bo okaże się za słaby ;) A że Mariusz dobrze z Legią żyje to wszyscy będą zadowoleni ;)

Wolfik, 25.01.2018 11:36:55 - *.238

@Sebo(L): Całkowicie się z Tobą Kolego zgadzam. To forum zeszło na psy. Ludzi z którymi można wymienić jakiekolwiek poglądy można policzyć na palcach jednej ręki.

Zielaj, 25.01.2018 11:40:31 - *.play-internet.pl

Do Roga(L)
Grał w Koronie do 14 roku życia. Od 4 lat jest w Anglii. No chyba że śledzisz z uwagą rozgrywki młodzieżowe i w 2014 o nim nie słyszałeś- to wtedy zwracam honor

mietek, 25.01.2018 12:10:32 - *.internetia.net.pl

@Sebo(L): Jak przyjdzie Ronaldo, to też będą jęczeć, że za stary :))

@ @rek: Daj spokój, brachu. Cernych mocno przereklamowany.

@Roga(L): Z tego co czytałem (chyba nawet sam Wołosik napisał), to właśnie jak był w Koronie to na niego "patrzyliśmy". Ale młody koniecznie chciał się spróbować za granicą.

Ekspert piLkarski, 25.01.2018 12:53:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ogóras jak sie patrzy

@rek, 25.01.2018 12:53:31 - *.dynamic.chello.pl

To jest ciekawy news... Aż się popłakałem ze śmiechu...:))

http://transfery.info/110316,potwierdzone-nietypowa-oferta-wypozyczenia-chukwu

do mietek

Nasza oferta była 350 tys euro, ale sam Cernych nie chciał iść do (L)egii... Jest pół Rosjaninem i twierdzi, iż woli grać w Moskwie (to jego słowa...) Pozdro (L)

lysy, 25.01.2018 14:54:13 - *.adsl.inetia.pl

Do @rek ! Faktycznie ciekawa propozycja :)chukwu powinien iść jak w dym ! Stare Babice potrzebują idola.

mietek, 25.01.2018 14:58:33 - *.internetia.net.pl

@ @rek: B-klasa, piękne :))

No tak, ale to nie zmienia faktu, że Cernych jest zawodnikiem raczej przeciętnym. Jedzie na opinii z jednego udanego sezonu w Górniku Łęczna, a w Jagiellonii już tak nie błyszczał. I u nas mogłoby być jeszcze gorzej, jakby doszła większa presja wyniku.

Danuta, 25.01.2018 15:21:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Po co Legii młody Polak w kolejce leża juz kolejni Eduardo

Mefju, 25.01.2018 16:34:54 - *.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie za długo to trwa? Macie jakieś świeże info?

znawca do...do znawców, 25.01.2018 16:47:54 - *.internetia.net.pl

narybek

Arek, 25.01.2018 17:06:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@sebo(l), właśnie w tym sęk, że oni tak na prawdę to sami nie wiedzą czego chcą. Przyszedł by Messi, to powiedzą, że co to ma być, mały jakiś i go na bank przekopią w tej lidze. Przyszedł by Ronaldo, to by powiedzieli, że emeryt, na żelowany i w dodatku płaczek, a my potrzebujemy twardych z charakterem. Jak ktoś sra, żeby srać, to już nic nie zrobisz. I nawet jak wytrzesz to nic nie da, bo wraz będzie to samo.

B, 25.01.2018 19:14:15 - *.16-1.cable.virginm.net

Cos mi tu pare wpisow smierdzi pyra lub dzieczynami.

Do B, 25.01.2018 20:37:53 - *.static.ip.netia.com.pl

A mi śmierdzi ze Modelski chce wydoic Legie i puscic z torbami wykreci jak cytryne zadłuzy i sprzeda za 1 złotych

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.