Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Silkeborg IF. Miroslav Radović w akcji - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - Silkeborg IF. Miroslav Radović w akcji - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 27 stycznia 2018 r. godz. 18:47

Radović: Bardzo się stęskniłem za meczami

Woytek, źródło: Legionisci.com

Miroslava Radovicia ostatni raz w na boisku widzieliśmy w na początku czerwca 2017 roku, czyli 7,5 miesiąca temu. Rundę jesienną Serb spędził na rehabilitacji, ale od początku przygotowań do rundy wiosennej wraca do formy. W spotkaniu z Duńczykami "Rado" zagrał ostatnie 20 minut, co jak sam podkreślił bardzo go cieszy.

Długo czekaliśmy na twój powrót, ale dla ciebie ten okres wydawał się na pewno jeszcze dłuższy.
- Równo 5 miesięcy temu miałem operację i teraz w końcu zagrałem 20 minut. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ przez ten czas uświadomiłem sobie, ile mnie to wszystko kosztowało. Teraz nie pozostało mi nic innego, niż się cieszyć i zasuwać dalej. Potrzeba cierpliwości. Pozostało jeszcze trochę czasu, więc bądźmy optymistami, że wszystko będzie wyglądało tak jak powinno.

Fizycznie czujesz, że wszystko jest wszystko w porządku?
- Cały czas pracuję nad tym. Przerwa była dość długa, zaległości są ogromne i nie jest tak łatwo dojść do optymalnej formy, ale tak jak mówię, trzeba dużo poświęcić aby wrócić do tego, czego wszyscy oczekują.

Widać w tobie dużo energii i chęć powrotu do gry.
- Zgadza się, nie ma się co dziwić. Przerwa była na tyle długa, że bardzo się stęskniłem za meczami i mam nadzieję, że będzie to wyglądało coraz lepiej.

Obserwacja treningów pozwala stwierdzić, że do drużyny wrócił lider
- Bardzo się cieszę, że jestem z chłopakami. Mam nadzieję, że razem będziemy pociągniemy ten cel, który jest przed nami.

Na jakiej pozycji widzi ciebie trener? Bardziej środek czy raczej skrzydłowy?
- Cały czas rozmawiamy. Myślę jednak, że nie jest to problem. Dla dobrego zawodnika zawsze jest miejsce na boisku. Najważniejsze jest aby był wynik i drużyna funkcjonowała dobrze, a to czy ja zagram na skrzydle, na “10” czy w ataku to nie ma większego znaczenia.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (27)

syjon85, 27.01.2018 19:49:38 - *.dynamic.mm.pl

Rado !!!!!!!!

Seba, 27.01.2018 20:03:59 - *.olimplan.pl

Rado my też się cieszymy!!

Strusiu, 27.01.2018 20:05:21 - *.ftth.glasoperator.nl

Rado mistrz!

(L) , 27.01.2018 20:15:06 - *.dynamic.mm.pl

Miro już nie mogę się doczekać aż będziesz kręcił wszystkich na swój zwod który niby wszyscy znają, a Ty dalej ich robisz hehe

warszawiak42, 27.01.2018 20:20:35 - *.dynamic.chello.pl

Radko Bratko. Twój widok to miód na nasze zbolałe po jesieni legijne serca.

soly, 27.01.2018 20:24:50 - *.adsl.cybercity.dk

KUCHARCZYK-NIEZGODA.BROZ..ile jeszcze bedziemy musieli ich ogladac,czy naprawde ktos w Legii mysli,ze da sie wypromowac Niezgode,i cos na nim zarobic??..przeciez slepy by go nie kupil

grzesiek, 27.01.2018 20:25:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Miro stęsknił się za meczami, a za Ligą Mistrzów też ?:)

Ale jaja, 27.01.2018 20:28:08 - *.skranetcan.pl

W końcu chłop z jajami na boisku el kapitano

Piotrek , 27.01.2018 21:05:19 - *.play-internet.pl

Super ,że wracasz Miro !!!!!To jest zawodnik ,który w trudnych momentach bierze na siebie cały ciężar gry i pobudza drużynę do boju prawdziwy lider ,którego bardzo brakowało jesienią

Jerz z Potoku, 27.01.2018 22:35:31 - *.dynamic.chello.pl

Powrót na boisko Rado to...tchnienie piłkarskiej wiosny. Mniemam, że będzie to nasz przyszły kapitan. Takie fakty budują autentyczny optymizm i dobry nastój doświadczonych kibiców.
Osobiście, mocno trzymam kciuki za udany powrót - na stałe - do pierwszej drużyny Legii. Jeżeli nic szczególnego (złego) się nie wydarzy, to będzie to b. realne wzmocnienie zespołu.

FOREVER LEGIA, 27.01.2018 23:39:17 - *.play-internet.pl

Wielki powrot zawodnika,co teatralne upadki w polu karnym,poparte machaniem lapkami ma opanowane do perfekcji.Oby tylko sedziowie dawali sie lapac na takie tanie sztuczki,bo jak nie,to czar wielkiego Rado prysnie,niczym banka mydlana.

oLaf, 27.01.2018 23:46:00 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

nareszcie!!!! operacja o 2 mies. za późno, ale dobra - aby do przodu!!!

javed, 28.01.2018 00:13:13 - *.centertel.pl

Rado dużo zdrowia :-)

(L)evy, 28.01.2018 00:38:07 - *.204

Nawet nie wiesz Rado jak się za Tobą steskniłem na boisku :)

Cult⚽️Legia, 28.01.2018 01:36:08 - *.dab.02.net

Rado !do 3go!Mistrzostwa!Ucz!młodych gry!

D, 28.01.2018 06:59:03 - *.dynamic.chello.pl

Długo czekaliśmy na Twój powrót, ale Ty czekałeś jeszcze dłużej.
Kto wam te pytania układa :)))))))))
Rado czekał dokładnie tyle samo, chyba, że żyjecie w innym wymiarze czasowym :)

krys008 , 28.01.2018 08:03:38 - *.serv-net.pl

Największe wzmocnienie w tym okienku.

Santino, 28.01.2018 09:19:11 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie ma co sie podniecać ma 34 lata i jest po kontuzjii na wiosne za wiele nie pogra Eduardo to samo trzeba liczyć na wirtuoza futbolu Niezgode a nóż sie jakas piłka od niego odbije i wtoczy sie do bramki. Do zmiany na juz w Legii to Mioduski, Jozak, Kucharczyk, Kopczyński, Mączyński. Tylko wtedy dobrze bedziemy grac

Do kolegi Santino , 28.01.2018 10:29:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz rację ale pod jednym warunkiem że wyłożysz te brakujące dziesiątki milionów i pokierujesz klubem .Ta strona jest rzeczywiście aby kibice mogli wypowiadać się na temat swojego klubu . Ale takich bzdur nie da się czytać .Pomyśl trochę a dopiero potem pisz .

Do soly, 28.01.2018 10:54:08 - *.dynamic.chello.pl

Nie wypowiadaj się tu pastuchu z wronek

:-), 28.01.2018 11:37:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Santino daj spokój i zejdz z nocnika

P(L)EBAN, 28.01.2018 13:59:32 - *.centertel.pl

Rado my tez doceniliśmy bardziej jeszcze bardziej KAPITANIE PROWADŹ NASZA LEGIE !!!!!!!!

Matt, 28.01.2018 15:11:40 - *.229

Fakt, Rado ma już 34 lata, ale jak ktoś gra przede wszystkim głową to i do 40 pociągnie ;)

Pawel , 28.01.2018 21:02:20 - *.230

MIRO RADOWIC!!!!!!!

kokojambo, 29.01.2018 00:15:35 - *.197.ipv4.supernova.orange.pl

Miros(L)av Radovic!!!

JA do soly, 30.01.2018 09:02:25 - *.elartnet.pl

Kto ty qrva jesteś?

Domel, 30.01.2018 21:19:11 - *.free.aero2.net.pl

Sagan i Mięciel znowu w Legii
Mamy to w DNA

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.