Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 09:51

Dobrzy Ludzie: Kolejni pacjenci obdarowani, pomalowane windy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa kibiców Legii "Dobrzy (L)udzie" przekazała kolejne paczki z prezentami, tj. poduszkami, vlepkami oraz kalendarzami z motywami z bajek z legijnymi akcentami, pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem obdarowani zostali pacjenci z kliniki Neurologii i Epileptologii oraz Kliniki Immunologii. Legioniści ponadto odnowili ściany przy windach na parterze, ozdabiając je motywami z "Pingwinów z Madagaskaru" wraz z legijnymi akcentami.











przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (15)

J23, 29.01.2018 09:58:30 - *.play-internet.pl

Jesteście Wielcy!

Adek(L), 29.01.2018 10:02:06 - *.dwg-sys.de

Wspaniala akcja :-)

Cafu, 29.01.2018 10:52:13 - *.mf.gov.pl

Super sprawa, dawajcie przy każdej takiej informacji nr konta do wpłat bo chętnie się dorzucę. Robicię świetną robotę!!!

Wojtas, 29.01.2018 10:52:43 - *.adsl.inetia.pl

Najlepsi na świecie!!!!!!!!!

Lama, 29.01.2018 12:06:17 - *.centertel.pl

W MEDIACH NAGONKA TRWA NARKOMANI I BANDYCI AGRESYWNI I NIEBEZPIECZNI ...A TU TAKIE ZECZY.MEDIA= KOMEDIA . DLACZEGO NIE POKAZA JAK CI BANDYCI CHULIGANI POMAGAJA LUDZIOM.MASAKRA POZDRO DOBRZY (L)UDZIE

Maj, 29.01.2018 12:35:52 - *.2

Popieram pomysl z numerem konta.

Szacun, 29.01.2018 13:46:16 - *.play-internet.pl

Jesteście Naj...

Tomek 82, 29.01.2018 13:53:40 - *.play-internet.pl

Szacun bracia

M3, 29.01.2018 14:06:30 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Brawo. Dzieci są najważniejsze.

Jan z Bazin , 29.01.2018 14:54:33 - *.centertel.pl

Ciagle tylkonte zakonnice na korytarzach albo same kubusie ... dajcie cos nowego :)

nich, 29.01.2018 15:05:10 - *.dynamic.chello.pl

cudowne

krys008 , 30.01.2018 06:59:29 - *.serv-net.pl

Świetna robota. Brawo Wy.

MP, 30.01.2018 10:13:58 - *.dynamic.chello.pl

Jesteście WieLcy ! ! ! ! ! !

walo, 30.01.2018 17:28:51 - *.dynamic.chello.pl

Respect. Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech dziecka.

LW1916, 30.01.2018 18:58:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O takich akcjach nie usłyszysz w mediach. SZACUNEK NA ZAWSZE.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.