Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jan Szneider, lekarz Legii Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
Jan Szneider, lekarz Legii Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 13:03

Raport zdrowotny z Benidormu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Rozpoczął się ostatni tydzień zgrupowania Legii w Benidormie. W poniedziałkowych porannych zajęciach na boisku zabrakło czterech zawodników - Miroslava Radovicia, Marko Vesovicia, Kaspera Hamalainena i Jarosława Niezgody. Ten ostatni nie wyszedł z powodu z dolegliwości żołądkowych.

- Miroslav Radović pracuje z fizjoterapeutami. Odczuwa ból w stopie, ma przeciążenie po sobotnim meczu - powiedział lekarz Legii Jan Szneider. Prawdopodobnie podczas popołudniowych zajęć także zabraknie Serba na boisku.

Skutki ostrego starcia z sobotniego sparingu nadal odczuwa Kasper Hamalainen. W niedzielę trenował lżej, a w poniedziałek z powodu dolegliwości w stawie skokowym nie wyszedł na boisko. Na razie nie ma jednak potrzeby dodatkowych badań.

Marko Vesović już od pierwszego zgrupowania boryka się z urazem. W niedzielę rozpoczął trening, ale go nie dokończył. - Przeciągają się jego dolegliwości z kolanem, więc nie mógł wziąć udział w ciężkim porannym treningu - powiedział Szneider. Niewykluczone, że w lżejszych popołudniowych zajęciach weźmie udział.

Indywidualnie trenuje jeszcze Mateusz Żyro, ale stopniowo zwiększa obciążenia i z jego zdrowiem jest wszystko w porządku. Pozostali zawodnicy także są zdrowi. - Eduardo trenuje na pełnych obrotach - powiedział lekarz drużyny.



Komentarze: (13)

elosz radosz, 29.01.2018 13:11:53 - *.static.ip.netia.com.pl

Rado już nie działa?

fcSkierniewice , 29.01.2018 13:14:53 - *.246

Vesović, który miał być najlepszym transferem będzie miał prawie okres przygotowawczy w plecy , chyba gra skrzydłami nie będzie w tej rundzie obowiązywała ... wiem wiem, że jest King ;), no ale sam jeden to nawet on nie da rady .. .

WWL, 29.01.2018 13:21:53 - *.play-internet.pl

Kurczę zaczynam się martwić o Vesovica.
Robi się drugi Vdroljak

Zbycho(L), 29.01.2018 13:40:09 - *.dynamic.chello.pl

Eduardo na pełnych obrotach, Sadiku łapie formę, a Jareczek łapie stracha, że dla niego zostanie tylko ławka i dlatego te problemy żołądkowe

Tombasz, 29.01.2018 13:41:08 - *.nsw.com.pl

Pić to trzeba umieć

e(L)vis10, 29.01.2018 15:20:04 - *.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rado miał zasuwać aby złapać choć trochę kondycji to zanosi się na to że będą go masować, jemu to pasuje on nigdy nie przepadał za poceniem się ... Ci nowi Vesović i Antolić to też mogą być tego typu piłkarze, Vesović to jedno co nauczył się mówić po Polsku - jestem zmęczony, Niezgoda to na pierwszy rzut oka widać że do picia to on się na 100% nie nadaje ....

Mario, 29.01.2018 15:37:58 - *.internetia.net.pl

Było mnóstwo zapowiedzi transferowych 5 zrealizowano , oby to nie był jeszcze koniec w wykonaniu prezesa . Napastnik i rozgrywający . Z rozgrywającym można by spróbować z Mierzejewskim , który przechodzi swą drugą młodość i imponuje formą . Do niego jeszcze mega napadzior i możemy śmiało myśleć o Mistrzostwie .

do Mario, 29.01.2018 15:56:31 - *.static.ip.netia.com.pl

rozumiem, że chociaż w 50% sfinansujesz te transfery?

Mario , 29.01.2018 17:12:42 - *.internetia.net.pl

Jakbym miał na tyle kasy , żeby je sfinansujesz to bym był Właścicielem Legii teraz , a jak bym nie miał tyle środków by je zrealizować , to bym się w ogóle nie pchał , Prezes się pchał , więc wypada mieć tylko nadzieję , że on ma .

Do mario, 29.01.2018 18:10:39 - *.centertel.pl

Zostań prezesem i kupuj mega napadziorów.

Ibis, 29.01.2018 18:33:07 - *.dynamic.chello.pl

@ Mario - chociaż w 25% - to i tak będzie dużo!

@mario, 30.01.2018 08:59:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciężko mówić za kogoś ale grając na starość w bananowej lidze za dobra kasę i w dużo przyjemniejszym klimacie, to nawet bym nie spojrzał na twoją ofertę

@ lekarz Sznajder , 30.01.2018 10:41:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To że Vesović ma łopoty z kolanem to wiadomo jest od początku jak do nas przyszedł .Problem jest co to za kontuzja bo sprawa wydaje się trochę dziwna raz trenuje raz nie ,grał w meczu sparingowym !? czyli w tym momencie był zdrowy .Obawiam się że nasz sztab medyczny sam nie wie co dolega zawodnikowi i to budzi niepokój .Może być tak że taras nastąpi konsultacja we Włoszech a potem cała runda z głowy .Oby tak nie było ale to nie pierwsza taka sytuacja w klubie !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.