Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Siatkonoga na treningu w Benidormie - fot. Woytek / Legionisci.com
Siatkonoga na treningu w Benidormie - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 30 stycznia 2018 r. godz. 18:45

Benidorm: Turniej siatkonogi

Woytek, źródło: Legionisci.com

Jedyne wtorkowe zajęcia zdominowała siatkonoga. Po krótkim bieganiu, rozciąganiu na matach i kilku minutach żonglerki, zawodnicy zostali podzieleni na 8 drużyn, które rywalizowały równocześnie na czterech polach do gry w siatkonogę. W zawodach najlepsza okazała się ekipa w składzie Michał Pazdan, Michał Kopczyński i Krzysztof Mączyński.
Fotoreportaż z treningu - 25 zdjęć Woytka

W treningu uczestniczyli Miroslav Radović i Kasper Hamalainen. Po problemach żołądkowych do zajęć powrócili Łukasz Broź i Jarosław Niezgoda. Tym razem jednak z tego samego powodu zabrakło Sebastiana Szymańskiego. Nadal nie ćwiczył Marko Vesović, który na boisko powinien wrócić w najbliższych 2-3 dniach.

Po zakończonym turnieju siatkonogi w małej grupie ćwiczyli ci, których zabrakło na poniedziałkowych popołudniowych zajęciach. W tym czasie w rolę bramkarza wcielił się Michał Kucharczyk. "Kuchy" założył rękawice z napisem "Kuchy King" i bronił mocne strzały Maćka Dąbrowskiego. - Trenerze, jakby była potrzeba, to jestem gotowy! - powiedział w stronę Krzysztofa Dowhania.

Popołudnie zespół miał wolne.

Fotoreportaż z treningu - 25 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (13)

sawo, 30.01.2018 18:52:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ptaszki na TT cwierkaja iz Moulin odchodzi z Legii i mamy ponoc klepnietego tego Habiba Mailge

@rek, 30.01.2018 18:54:11 - *.dynamic.chello.pl

Krzeszczu, nie czytaj tego newsa...;)))) Pozdro (L)

Sfg, 30.01.2018 18:57:57 - *.jmdi.pl

Mogłyby chłopaki dla odmiany zagrać w kwadraty albo murzyna

Biała Łapa, 30.01.2018 19:05:24 - *.dynamic.chello.pl

A jednak siatko noga! Mam nadzieję, że Kol. Krzeszczu podejdzie ze zrozumieniem do zróżnicowanych form treningu aplikowanych legionistom przez trenera Jozaka.
Serdecznie pozdrawiam.

Bysior xxL, 30.01.2018 19:48:27 - *.dynamic.chello.pl

Siatkonoga, dziadek i waterpolo. Treningi w sam raz na jakiś turnus dla emerytów w sanatorium, a nie dla zespołu mającego walczyć o mistrzostwo!

Krzeszczu, 30.01.2018 19:48:35 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: no nikakniet nie udalo sie tego uniknac :-)

A zobacz kto tego newsa tak ochoczo wstawil! :-)


@ Biala Lapa, wiesz, chyba najwyzsza pora zebym przymknal oko na takie kaleczenie tak pieknego sportu jakim jest siatkowka.
Bo siatkonoga do siatkowki to tak jakby ubrac Megan Foxx w dresy, trampki i kominiarke :-))))
Ale niech bedzie, bo zaraz Woytas sie obudzi i beda sie laly ostrzezenia :-)))


Woytek (LL!): nie mam problemu z wrzucaniem informacji o tym, co się dzieje na treningach na zgrupowaniu. Bardziej mnie ciekawi jak tam Twoje samopoczucie po tym info. Kolejny trener Legii skreślony na zawsze przez trening siatkonogi? :))

Do Krzeszczu, 30.01.2018 20:31:40 - *.77

Who the fuck is Megan Fox?:)

Krzeszczu, 30.01.2018 21:11:44 - *.cust.bredband2.com

@ Woytek: Moje samopoczucie jest spektakularne bo wlasnie przed oczami smignal mi obrazek Megan Foxx w dresach i trampkach :-)))
Juz wole ja w dresach niz angele merkel w makijazu, mini, kabaretkach i fuck-me pumps obcasach :-)))
Bo tak sie ma siatkonoga do tego pieknego sportu.

Ale niech bedzie, niech sie chlopaki w to pobawia, bedziemy Ty i ja mieli o co "szable ostrzyc" :-))

Woytek (LL!): skoro unikasz odpowiedzi na kwestię, którą sam w komentarzach usilnie lansujesz (siatkonoga to zło i dyskfalifikuje trenera), to nie będziemy mieli o co ostrzyć szabli, bo została już Ci dawno wytrącona z ręki. W innych kwestiach nie zamierzam wdawać się w dyskusję z takim ekspertem i znawcą metod treningowych jak Ty.

Matt, 30.01.2018 23:57:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Janek "Siatkonoga" Urban dostał zaproszenie? :)

krys008 , 31.01.2018 06:50:43 - *.serv-net.pl

Krzeszczu zobaczyłem siatkonoga i od razu wiedziałem, że Ciebie uruchomią. :) Pozdrawiam.

Krzeszczu, 31.01.2018 08:05:02 - *.cust.bredband2.com

@ Woytek: przecierz Ty nie masz zadnego pojecia kim ja jestem, co ja wiem a o czym nie wiem na temat treningow.
Twoja znajomosc na ten temat ogranicza sie ewidntnie do siatkonogi. I kilka starych fotek czy klipow z youtuba potwierdza Twoja tak bogata w wiedze teze. Siatkonoga.
Jestes chyba takim samym specem od tego jak Urban, Lysy Henning, Dr Alban, Magiera.
Po raz kolejny zapytam, bo Ty rowniez unikasz odpowiedzi, gdzie sa teraz ci experci od siatkonogi? W jakich klubach i ligach europejskich? Kim olsniewaja swoim kunsztem pilkarskim i znajomoscia siatkonogi?
Masz racje, Ty i ja nie mamy o czym dyskutowac bo Twoje argumenty sprowadzaja sie tylko do youtuba i aroganckich ostrzezen.
A tak na odchodne, ja pewnie zapomnialem wiecej o trenowaniu niz Ty bedziesz w stanie kiedykolwiek sie nauczyc.

Siatkonoga, 31.01.2018 08:16:21 - *.504.rudn.akson.waw.supermedia.pl

Siatkonoga - jedno z niewielu ćwiczeń gdzie trener sprawdzi poziom techniki urzytkowej zawodnika.
Ciekawe że nie ma wyników ani składów.

pnk, 31.01.2018 09:17:01 - *.centertel.pl