Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE! z meczu Legii Warszawa!
Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE! z meczu Legii Warszawa!
Piątek, 2 lutego 2018 r. godz. 14:00

LIVE!: Legia - Shanghai Shenxin

Redakcja

O godzinie 15:30 na przyhotelowym boisku w Benidormie Legia Warszawa rozegra ostatnie spotkanie sparingowe tej zimy. Rywalem "Wojskowych" będzie Shanghai Shenxin, który na co dzień występuje w drugiej lidze chińskiej. Mecz będziecie transmitowany przez Legię na Facebooku. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Hiszpanii.



Komentarze: (29)

ar, 02.02.2018 14:08:08 - *.dynamic.chello.pl

po wczorajszym to nawet się nie chce tego oglądać...

do Ar, 02.02.2018 14:15:08 - *.play-internet.pl

Nie chce sie oglądać to pół biedy ale ja sie poprostu boje oglądać moze jakies 0:0 byloby naprawde spoko wkoncu to 2 liga chinska moze sie uda

ja, 02.02.2018 14:21:16 - *.189

0:0 z zespołem drugiej ligi chińskiej to byłby korzystny wynik biorąc pod uwagę fakt, że dzisiaj w wyjściowym składzie będzie i Kucharczyk i Kopczyński...

TMR, 02.02.2018 14:29:40 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I chocby przyszlo miliard Chinczykow.A kazdy zjadlby milion klopsikow. Potem by srali przez tysiac lat. To nie zasrali by Kraju Rad/ dla gimbazy Kraj Rad to obecnie Rosja/ Taki mi sie utwor rymowany o Chinczykach przypomnial.

OLiBBEBE, 02.02.2018 14:41:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja to oglądam zawsze tylko dla Kopczyńskiego !

Zawodowy Kierowca, 02.02.2018 14:52:17 - *.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I tak Legia mistrzem zostanie. I w pucharach też zagra. I wtedy inaczej będziecie pisać

ole, 02.02.2018 14:59:17 - *.8.101.19

Dawny klub Daniela Chima Chukwu..

Gienek, 02.02.2018 15:03:19 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Po wczorajszej padlinie z Viktorią dzisiaj nawet nie chce mi się tego oglądać na fejsie. Będę śledził relację tekstową tutaj ale czuję, że nasi wirtuozi znowu zabłyszczą. Pazdan lub inny gwiazdor znowu powie, że wyniki sparingów nie są ważne i sprawa załatwiona. Nastąpi przejście do porządku dziennego. Kudłaty będzie dalej zadowolony, bo sprowadził mega-gwiazdy, które wciągną nosem eklapę, a Górnik się wyprzedaje zgodnie z jego przewidywaniami. Jędza w przerwie opowie kilka kawałów, a wieczorem wszyscy pójdą na piwo. A z chińczykami przewiduję jakieś 1:6 w plecy.

Ding, 02.02.2018 15:08:58 - *.play-internet.pl

Kończy się druga dekada XXI w., a tu tekstowe relacje live :-(

Dickson Chotowski, 02.02.2018 15:09:33 - *.range109-145.btcentralplus.com

Przypomina mi sie slynny komentarz Szpakowskiego jak Polska przegrywala w meczu towarzyskim z Brazylia 2-1.....'Musimy utrzymac ten korszystny wynik'.....

Ja1916, 02.02.2018 15:15:29 - *.centertel.pl

A kogo obchodzą wynki sparingów? Chyba tylko tutejszych płaczków forumowych.

felek, 02.02.2018 15:23:08 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Ja pitole Jozak wystawił Philipsa w pierwszym składzie. Brzytwy się chwyta, przecież on w ogóle nie jest zgrany z zespołem.

L, 02.02.2018 15:31:40 - *.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobry kibic jest z drużyną na dobre i na złe

CWKSiak, 02.02.2018 15:36:52 - *.centertel.pl

OFICJALNIE: CHRIS PHILIPPS

mikaello, 02.02.2018 15:54:39 - *.153.191.15.81.in-addr.arpa

do felek
Od tego są sparingi, żeby zgrywać nowych. Poza tym Philipps jeden z lepszych na boisku.

miecio, 02.02.2018 16:06:19 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

To co Legia gra to jakieś nieporozumienie.

Hiszpan, 02.02.2018 16:06:44 - *.play-internet.pl

Kopy nie ma w skladzie? Czyzby out? Oby....

Zamoj, 02.02.2018 16:19:38 - *.3.ipv4.supernova.orange.pl

Na tle dość słabego przeciwnika na pewno się wyróżnia Iloski Kwietniewski i Philips mam nadzieje ze pograją trochę i wejdą do składu podstawowego za niektórych tuzów futbolu

@rek, 02.02.2018 16:22:31 - *.dynamic.chello.pl

Dużo nowych zawodników... Eksperymentalny skład "na całego"... A mimo to I połowa dzisiejszego sparingu wygląda o niebo lepiej, niż ta wczorajsza... Może to też kwestia tego sparingpartnera, ale tak czy siak gra jest składniejsza i widać już "jakiś" pomysł na rozgrywanie piłki... Za tydzień będzie ju z o niebo lepiej... Pozdro (L)

meter, 02.02.2018 16:46:09 - *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

2 strzały Kuchego w ...pole golfowe ..dla takich chwil warto żyć::))

Rychu, 02.02.2018 16:47:09 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Jak patrzę na grę Kucharczyka to mi kartofle w piwnicy gniją. Niech już on odejdzie z Legii bo nie mogę patrzeć na tego patałacha!

Maryjan, 02.02.2018 17:04:20 - *.play-internet.pl

"Świetne zagranie Pasquato do Kucharczyka na lewą stronę, a ten niestety w swoim stylu - z bliskiej odległości zamiast do bramki, trafił piłką na pobliskie pole golfowe"
O God! How long? How long?!

Jest nadzieje w młodych, 02.02.2018 17:12:38 - *.3.ipv4.supernova.orange.pl

mam nadzieje że kilku tych młodych się wybije i że podpiszą kontrakt z Iloskim

Telewizor tez spoko jak na dzień po przylocie :)

BRAVO, 02.02.2018 17:19:18 - *.static.ip.netia.com.pl

Bravo Panowie 1:1 z Ogórami z 2 ligi chinskiej z 7 miejsca co ostatni mecz wygrali 18 sierpnia 2017 wielkie bravo a Kucharczyk to Dno totalne dno

Cziko, 02.02.2018 17:33:23 - *.play-internet.pl

Co się smucicie jest progres.
Za tydzien z zagłebiem wygramy 2 zero.

@felek, 02.02.2018 17:45:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no widzisz a zagrał dobrze, nie panikował jak Kopa. Celne podania i odbiór piłki.

@*felek , 02.02.2018 17:50:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Chyba właśnie po to są sparingi żeby zrywać drużynę...?

:)), 02.02.2018 17:59:10 - *.centertel.pl

Tu chyba niektórzy nie wiedzą do czego służą takie sparingi, ale uważają się za wielkich trenerów , prezesów, ba nawet każdy lepiej gra od Kucharczyka. Co za uzdolnione forum ;)

CWKSiak, 02.02.2018 22:29:38 - *.icpnet.pl

@„CWKSiak” jesli kopiować to tylko w punktach ksero!
Bądź odrobine kreatywny i wymyśl sobie własny nick!
No chyba, ze strona Legioniści.com spadła na ciebie jak grom z jasnego nieba...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.