Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Radość graczy Viktorii po strzeonym golu - fot. Woytek / Legionisci.com
Radość graczy Viktorii po strzeonym golu - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 1 lutego 2018 r. godz. 17:43

Sparing: Legia Warszawa 1-5 Viktoria Pilzno

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała w przedostatnim sparingu przed powrotem na ligowe boiska. Mistrzowie Polski polegli w starciu z Viktorią Pilzno aż 1-5. Podopieczni Romeo Jozaka prezentowali się o wiele gorzej od swoich przeciwników i momentami nie potrafili nawet wyjść z własnej połowy. Honorowego gola dla Legii zdobył Kasper Hamalainen. Kolejny sparing "Wojskowi" rozegrają w piątek o godzinie 15:30.



Legia rozpoczęła mecz w testowanym od pewnego czasu ustawieniu 4-3-3. Ważnym ogniwem przy takiej formacji byli boczni obrońcy, którzy podłączali się do akcji skrzydłami. Rywale jednak nic sobie z tego nie robili. Już w 11. minucie piłkarze Viktorii mogli wyjść na prowadzenie, ale uderzenie zza pola karnego Milana Petrzaly trafiło w słupek. Z biegiem czasu Czesi zaczęli jednak osiągać coraz większą przewagę. Nieco ponad kwadrans po pierwszym gwizdku arbitra podopieczni Pavla Vrby wyprowadzili szybkie dwa ciosy. Najpierw Cierzniaka z bliskiej odległości pokona Jan Kopic, a za moment prowadzenie podwyższył Michal Krmencik.

Potem nie było lepiej. Viktoria przeważała, a zagubiona Legia nie potrafiła przeprowadzić składnej akcji w ofensywie. W 31. minucie mógł paść kolejny gol, ale tym razem Cierzniak okazał się lepszy od Krmencika. Za moment mieliśmy jednak bliźniaczą akcję. Petrzela ponownie dograł do Krmencika, a ten nie miał problemów ze skierowaniem jej do siatki.

Do końca pierwszej połowy nic się już nie zmieniło. Legioniści nie istnieli, a momentami wyglądali nawet jakby na boisku było ich mniej. Szczególnie niewidoczni byli zawodnicy formacji ofensywnej z Jarosławem Niezgodą na czele. Brakowało również kreatywności w środku pola.

W przerwie Legia zrobiła dwie zmiany, jednak obraz gry niewiele się zmienił. Wprowadzony Arkadiusz Malarz musiał niebawem ratować swoich kolegów, kiedy z bliska obronił próbę Jana Kopicia. W 62. minucie honorowe trafienie zaliczył Kasper Hamalainen, który huknął zza pola karnego pod poprzeczkę. Niestety, za moment Viktoria odpowiedziała. Tomas Chory skorzystał z podania Kopicia i zdobył czwartego gola dla swojej drużyny.

Potem nie działo się zbyt wiele. Dopiero w 81. minucie sytuację sam nam sam zmarnował Michał Kucharczyk. Ta niewykorzystana okazja zemściła się na legionistach chwilę później. Marek Bakos wykorzystał fatalny błąd obrony i spokojnie pokonał Arkadiusza Malarza. Potem jeszcze szanse miał Krzysztof Mączyński, lecz nie udało mu się pokonać bramkarza rywali.

Legia Warszawa 1-5 (0-3) Viktoria Pilzno
0-1 16' Kopic
0-2 17' Krmencik
0-3 34' Krmencik
1-3 62' Hamalainen
1-4 65' Chory
1-5 87' Bakos

Legia: 33. Radosław Cierzniak (46, 1. Arkadiusz Malarz) - 55. Artur Jędrzejczyk, 34. Iñaki Astiz (66, 8. Cristian Pasquato), 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 53. Sebastian Szymański (71, 18. Michał Kucharczyk), 31. Krzysztof Mączyński, 44. William Rémy, 7. Domagoj Antolić, 22. Kasper Hämäläinen - 11. Jarosław Niezgoda (46, 9. Eduardo)

Viktoria: 1. Matúš Kozáčik (46, 16. Aleš Hruška) - 14. Radim Řezník (66, 24. Milan Havel), 2. Lukáš Hejda (46, 21. Tomáš Hájek), 4. Roman Hubník, 8. David Limberský (66, 19. Jan Kovařík) - 11. Milan Petržela, 7. Tomáš Hořava (66, 33. Andreas Ivanschitz), 17. Patrik Hrošovský (79, 23. Marek Bakoš), 10. Jan Kopic (66, 9. Martin Zeman), 26. Daniel Kolář (46, 25. Aleš Čermák) - 15. Michael Krmenčík (46, 18. Tomáš Chorý)

Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia Woytka



Komentarze: (76)

M@c, 01.02.2018 17:45:13 - *.dynamic.chello.pl

5 bramek Victorii - 5 kontr

Hiszpan, 01.02.2018 17:45:45 - *.play-internet.pl

Ja pier...le ale to szrot....

APGAP, 01.02.2018 17:46:04 - *.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

NIE MA PROBLEMU :-)

grzesiek, 01.02.2018 17:47:18 - *.centertel.pl

Brawo.

j-62, 01.02.2018 17:47:25 - *.internetdsl.tpnet.pl

No tośmy się przygotowali do sezonu - Ligo drżyj nadchodzimy

(L), 01.02.2018 17:48:05 - *.21

Fala hejtu...
3
2
1
START!!

CZAS WZMOCNIC SIŁE ATAKU , 01.02.2018 17:48:15 - *.internetia.net.pl

NAPASTNIKA BRAK , ROZGRYWAJACEGO BRAK , NA BARDZO DOBRYM POZIOMIE , BEZ TYCH ZAWODNIKÓW LEGIA NON STOP BĘDZIE BATY DOSTAWAŁA OD EUROPEJSKICH SREDNIAKOW .

Caesar, 01.02.2018 17:49:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Masakra:(

Leron, 01.02.2018 17:49:16 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

tragedia... 4 bramki w ten sam sposób po kontrze. Naszym pomocnikom nie chciało się w środku pola biegać a gracze Viktorii Pilzno to wykorzystywali i tworzyli przewagę ... Najgorsze, że dokładnie tak samo będą grać na nas w eklapie

na + jedynie postawa Hamy i Eduardo

robochłop, 01.02.2018 17:49:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Grali na tle Pilzna jak dzieciaki z U-18... wiem , że to tylko sparing, ale szybkość , agresja , dokładność , schematy , pomysł , kreatywność...tylko pozazdrościć czechom...dziękujmy Arkowi Malarzowi , bo była by dwucyfrówka...wstyd...

Adalus, 01.02.2018 17:49:52 - *.centertel.pl

Chyba będzie sucha wiosna.....

Roe, 01.02.2018 17:50:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba za krótko byliśmy w USA na obozie? Bez ofensywnych zawodników ciężko o strzelanie bramek...

Hahaha, 01.02.2018 17:50:22 - *.7.33.84

Idziemy na majstra buhahaha

True , 01.02.2018 17:51:08 - *.dynamic.chello.pl

To jest jakiś żart

Trch, 01.02.2018 17:51:44 - *.dynamic.chello.pl

Dramat!
Widać że Jozak nie ma pomysłu aby ogarnąć tych nieudaczników. czwarty sparing, trzy tygodnie zgrupowania, skład w większości z rundy jesiennej a oni wyglądają jak zbieranina przypadkowych amatorów. Zero taktyki, zero zgrania, brak jakiegokolwiek pomysłu na grę, choćby jedną dobrą akcję. Wszystko wolno i niedokładnie. Cierzniak katastrofa, Kuchy, Niezgoda i obrona beznadzieja, Antolić i Eduardo bardzo słabo.
Liga rusza za tydzień, wyjazd na trudny teren a my jesteśmy w czarnej du..e. Tak słabo grającej Legii podczas zgrupowań juz dawno nie widziałem. A najgorsze że nie widać perspektyw na poprawę. Myślę że o mistrzostwie powoli można zapomnieć, bo przy takim braku przygotowania i zgrania to w lutym i marcu stracimy masę punktów.

Matt, 01.02.2018 17:52:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Płaczki na start!

Kibic, 01.02.2018 17:53:48 - *.centertel.pl

Sparing sparingiem ale to jednak dramat

VASCO DA GAMA, 01.02.2018 17:54:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Najgorsza Legia od 30 lat jakies pozytywy? Brak Kopczyńskiego i wynik 1:5 jest dobry bo powino byc 12:1,potrzebna sa zmiany i to pilnie czym sie Pudlaty kierował sprzedajac Moulina i proponujac nam reprezentanta Luksemburga?
Jozak out
Mioduski out
Zepsujarczyk out
Pasquato out
Broz out
Dąbrowski out
Pazdan out
Eduardo out
Mączyński out
Nie zgoda out
Biadolic out
Ciezrniak out
Jedza won złodzieju gwiazdorze.
Na plus Malarz ktorego pudel chcial wywalic masakra.

e(L)o, 01.02.2018 17:55:30 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Lata świetlne jesteśmy za murzynami!

Krytykant_Zawodowiec, 01.02.2018 17:55:47 - *.static.ip.netia.com.pl

Dobrze ze w drugiej połowie trochę odpuścili bo lekko 8 mogli dorzucić. Wynik idzie w świat.

Wymiatacz1916, 01.02.2018 17:55:55 - *.play-internet.pl

Uprzej

Arek, 01.02.2018 17:56:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to grubo. Można powiedzieć, że zjedli nas i wysrali. No niestety, ale tak to wygląda przed pierwszym meczem za tydzień, znaczy się nie ciekawie.

Znawca, 01.02.2018 17:56:28 - *.jmdi.pl

DZIADOSTWO!!!!!!!!! BEZNADZIEJNY KLUB BEZNADZIEJNA LIGA

Miro, 01.02.2018 17:57:13 - *.play-internet.pl

Porażka przykra ale liga jest ważniejsza i wierzę że będzie lepiej wiedziałem że z Victoria będzie ciężko bo jak ktoś w swojej lidze na szesnaście męczy wygrywa piętnaście i ma czternaście punktów przewagi to nie jest raczej ogórkiem ale z chinczykami z którymi jutro będziemy grali też teraz przegrali 1 do 5

połowa z was to głąby, 01.02.2018 17:57:15 - *.pl-81-219-240-2

w sparingach moga i 0-10 dostawać ja będe oceniał Legie po wynikach w meczach o stawke

Legionista, 01.02.2018 17:57:24 - *.226

Wstyd i jeszcze raz Wstyd!! Ja jestem przekonany, że wygramy MP, ale z taką grą i z takimi piłkarzami to nawet LE nie będzie, a na dodatek w następnym sezonie zmieniają się przepisy do europejskich pucharów... Po odejściu Moulina trener Jozak mówił, że chce piłkarzy walczących za Legie... Jeżeli miał na myśli tych piłkarzy (nie zostali sprzedani) to nie wiem dokąd idziemy...

MM, 01.02.2018 17:58:07 - *.internetdsl.tpnet.pl

Żenada, tak słabej drużyny nie mieliśmy od wieeelu lat

@rek do (L), 01.02.2018 17:58:19 - *.dynamic.chello.pl

Tu nie chodzi o hejt, ale obiektywnie trzeba sobie powiedzieć, iż my napastnika to nie mamy... Niezgoda i Szymański to ława i ew. końcówki meczów... Na szpicy Rado i Eduardo (wymiennie), a po bokach Hama i Kwietniewski... To może wtedy jakoś dociągniemy do końca sezonu i coś nastrzelamy... Środek i obrona - do ustawienia z graczy, których mamy... Ale tak czy inaczej - napastnika jak najszybciej kupić trzeba...!!! Pozdro (L)

Menago, 01.02.2018 17:58:34 - *.static.ip.netia.com.pl

MIODUSKI JUZ ZACIERA ŁAPY HAMALAINEN STRZELIŁ JUZ JEST PEWNIE JAKIS CHETNY ZA MILION EURO POJDZIE NA UKRAINE A GRAC BEDZIE KRZYWY NIEZGODA. NICE 1 LIGA JUZ NA NAS CZEKA. DZIEKI LESNY, WENDZEL, MIODUSKI ROZBILISCIE LEGIE

do (L), 01.02.2018 17:58:44 - *.dynamic.chello.pl

nie Paziu, spodziewaj się fali zachwytu...

Kibic L, 01.02.2018 17:58:50 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Strach pomyśleć co będzie wiosną jak nawet chory strzela im gola. To ile im strzeli jak będzie zdrowy?

Darek , 01.02.2018 17:58:55 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

A tak wszyscy lacznie ze mna podniecali sie tymi roszadami w skladzie Legii.Co one daly pokazal mecz z Viktoria.Jestesmy w czarnej dupie.
Zaraz zapewne uslyszymy od trenera ze duzo nauczyl go ten mecz.Prezes dla zamydlenia nam oczu tez zapewne wyglosi kilka glodnych kawalkow.Za chwile zacznie sie nasza kochana liga odpowiadajaca poziomem trzeciej lidze angielskiej i obraz slabej Legii sie zatrze na tle pozostalych tuzow naszej ligi.I wszyscy beda szczesliwi az do momentu eliminacji do ligi mistrzow badz ligi europy.Wtedy to kolejni pasterze koz pokaza nam miejsce w szeregu.A my juz bedziemy mieli nowego trenera i bedziemy sie glowic jak tu rozwiazac kontrakty z Antoliciem,Remy czy Kwietniewskim.
Kolejny rok to samo.Burdelu na kolkach ciag dalszy.

Bysior xxL, 01.02.2018 17:59:15 - *.dynamic.chello.pl

Totalna kompromitacja, a jak pisalem przy kolejnych transferach ze mamy ogórkowy zaciąg jak zaciag truskawkowy za czasow iti to jeszcze mnie jeden z drugim obrazali w komentarzach. Macie swoich wirtuozow na tydzien przed startem ligi. Będzie kompromitacja jak kiedys poczatek rundy za Smudy.

Jordan, 01.02.2018 17:59:31 - *.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Walczyć, trenować! Dziewczyny wolą balować!

Nn, 01.02.2018 17:59:54 - *.dynamic.dsl.as9105.com

No to się pokazali

Wymiatacz1916, 01.02.2018 18:00:01 - *.play-internet.pl

Uprzejmie chcialbym tylko przypomniec ze to tylko sparing, po ciezkich treningach ktore maja nas przygotowac na caly rok. W nogach takie rzeczy sie czuje, jak ktos gral kiedys w pilke na jakims tam poziomie i mial przygotowania do rundy to wie o czym mowie. Co z tego ze umiejetnoscie sa, glowa chce jak nie ma sie sily i cialo nie moze. A pamietacie Pany jak w sparingach za Wdowczyka wszystkich jechalismy gladko? A co potem bylo w lidze? No, takze tego. Glowa do gory i do zobaczenia na trybunach. A nasi kopacze podniosa kielbasy do gory, beda golic frajerow i w maju starowka znow zaplonie! e(L)o

Wolfik, 01.02.2018 18:04:05 - *.dynamic.mm.pl

@Arek: Nie przejmowałbym się tym zbytnio. Pilzno to poważna drużyna, jakiej w polskiej lidze nie ma. Tutaj grają same cudaki, a na ich tle nawet zbieranina Jozaka da rade. O ile nie przegra sama ze sobą.

Kibic emeryt, 01.02.2018 18:04:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pochłonięci przygotowaniem do rundy i transferami zapomnieliśmy o jednym ,że mamy trenera dla którego praca w Legii jest pierwszym wezwaniem w prowadzeniu zespołu seniorskiego .Nawet najlepszy teoretyk nie musi być dobrym trenerem i o tym nie możemy zapominać oglądając naszą zespół .Na nieco ponad tydzień do pierwszego meczu więcej niewiadomych i znaków zapytania niż pozytywów .Kombinacja z jakimiś nowymi ustawieniami ,sprzedasz jednych z najbardziej kreatywnych zawodników ,pozbycie się napastnika który podobno w okresie przygotowawczym prezentował się bardzo dobrze a przynajmniej najlepiej z pozostałych jak na razie niczego dobrego nie wróży .Na tle nieźle przygotowanego przeciwnika którego skład oparty jest o rodzimych grajków zaprezentowaliśmy się w każdym elemencie bardzo słabo a zespoły są na tym samym etapie przygotowań .

Jabol, 01.02.2018 18:04:29 - *.play-internet.pl

I po mistrzostwie. Dziekuje.

olew, 01.02.2018 18:05:39 - *.warszawa.vectranet.pl

to jest tylko sparing, poprzednio ich laliśmy i graliśmy słabo w lidze, teraz może będzie dobrze w lidze

rafix, 01.02.2018 18:06:10 - *.centertel.pl

"Dopiero w 81. minucie sytuację sam nam sam zmarnował Michał Kucharczyk"

Ostatnio w każdej relacji z meczów Legii widnieje podobny opis akcji z Kucharczykiem w roli głównej.

Aafkaz, 01.02.2018 18:06:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do (L) Hejtu?Raczej zasłużonej krytyki.

forward, 01.02.2018 18:07:43 - *.pools.spcsdns.net

Przegralismy bo mielismy za malo defensywnych zawodnikow.
Wejdzie Philipps za Niezgode i bedziemy wymiatac.

Trch, 01.02.2018 18:08:35 - *.dynamic.chello.pl

Bramkarz + 7 defensywnych zawodników i 5 bramek w plecy. Może w ogóle zrezygnujmy z ofensywnych graczy. Kto ma strzelać jak u nas nie ma ani dobrego skrzydłowego ani rozgrywającego a i napastnicy to przeciętni kopacze.
Są za to takie asy jak Cierzniak, Astiz, Broź, Dąbrowski, Pasquato, Antolić, Kucharczyk, Kopczyński, Niezgoda, Eduardo plus zawsze groźny luksemburczyk czy jankes z colleg'u.

kholmer, 01.02.2018 18:12:43 - *.85

Legia zacznie tę rundę bez napastnika (w zeszłym sezonie się udało), bez skrzydłowych oraz bez ofensywnego pomocnika, reżysera.
Mamy za to najwięcej defensywnych pomocników w całej lidze, będziemy więc mogli skupić się na wymianie podań między defensywą i środkiem pola.
Widzę w tym misterny plan zanudzenia przeciwnika, czekają nas wielkie szachy z Termaliką, Sandecją i resztą naszej jakże ciekawej ligi.

Do wczoraj to jeszcze miało jakiś sens, ale rokujący w przygotowaniach napastnik odszedł za grosze a odbudowujący się lider środka wymusił transfer.
Mam nadzieję, że nowi Francuzi (def. pomocnicy, a jakże) będą na wyższym poziomie niż Mąka i Kopa.

Jasz , 01.02.2018 18:15:51 - *.play-internet.pl

VASCO DA GAMA, 01.02.2018 17:54:42 - *.static.ip.netia.com.pl
wronkowska Pało

Pan, 01.02.2018 18:16:10 - *.dynamic.mm.pl

Pozbyli się , dobrego pomocnika lepszego niż antolic i mąka , oraz napastnika w forme który odpaliłby na wiosne i to za grosze .

@Wymiatacz1916, 01.02.2018 18:17:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowny kolego !uprzejmie cię chciałem przypomnieć że Czesi są na tym samym etapie przygotować i w tym samym czasie zaczynają rozgrywki .

Pit, 01.02.2018 18:21:44 - *.130

Niezgoda już zły a dopiero co każdy pisał czemu Niezgoda nie gra tylko się go wypożycza! No właśnie dla tego. Zawodnik mając 23-24 lata już powinien stanowić o sile drużyny a nie być uznawany za młodego który ma czas się ogrywać i uczyć

american idiot, 01.02.2018 18:23:27 - *.35

Nie grał Kopczyński i wszystko się zawaliło

GibGibon, 01.02.2018 18:27:27 - *.dynamic.chello.pl

Do vasco da srama.Ty pierwszy baranie.....

Przesa, 01.02.2018 18:31:30 - *.lanet.waw.pl

Proponuje kupic jeszcze 4 defensywnych pomocników

vvv, 01.02.2018 18:33:53 - *.dynamic.chello.pl

Michał Kucharczyk<Michał Krmencik

Biała Łapa, 01.02.2018 18:36:39 - *.dynamic.chello.pl

To zawsze jest przykre doznanie, gdy nasza drużyna przegrywa aż 1-5, nawet w meczu sparingowym.
Zamiast wymieniać minusy tej sromotnej porażki krócej jest napisać, iż Legia nie zaprezentowała żadnego pozytywu w swojej grze. To dopiero dołuje na poważnie każdego przynajmniej średnio ambitnego kibica.
Ps.: w kontekście tego co po raz trzeci obejrzeliśmy na tych dwóch zimowych zgrupowaniach zasadne jest zdecydowane ograniczenie publikowania postów w rodzaju: na e-klapę to i tak wystarczy, ESA wciągniemy nosem, nikt z czołówki nie jest zainteresowany mistrzostwem, itp. popierdółki. Nie sądzicie koledzy "napinacze", że ww. cytaty zamieszczane dotychczas na naszym forum brzmią co najmniej idiotycznie w kontekście obecnie prezentowanych realiów sportowych przez Legię ...?!

Rychu, 01.02.2018 18:37:38 - *.warszawa.vectranet.pl

Gra ofensywna z Niezgodą na czele to jakieś nieporozumienie. Niezgoda to w ogóle taki paralityk, że nie wiem czy nawet w I lidze by go chcieli. Gra Legii wygląda beznadziejnie na tydzień przed początkiem rundy wiosennej.

Jaaaa, 01.02.2018 18:39:13 - *.play-internet.pl

Po co kupować tylu defensywnych graczy jak ta defensywa wogóle nieistnieje?

AAA, 01.02.2018 18:55:17 - *.dynamic.chello.pl

Do rafix:chyba to juz nikogo nie dziwi,ale legionista niech gra nawet jak nie umie.

, 01.02.2018 19:05:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Angula maciacia bankula radacia hula kogula paparapa marnałapa

W Zabrzu Nadal Mamy Wode W Kranie! , 01.02.2018 19:16:29 - *.static.ip.netia.com.pl

Coraz bardziej podoba mi sie ten Jozak oby w lidze chłopaki tak grali to o wyniki jestem spokojny:) ,
Mysle ze takie wyniki jak my z Cracovia to beda na porzadku dziennym. Pozdrowienia dla Dariusza Mioduskiego ktory zapowiadał wyprzedaz z Górnika

wiojtas, 01.02.2018 19:23:14 - *.play-internet.pl

Sprzedaj jeszcze Malarza i Niezgode anty prezesie i będzie git

sss, 01.02.2018 19:25:41 - *.static.sl-net.pl

Co wy chcecie od tego eduardo, piłkę umie przyjąć, wyłożyć i kopnąć. Poza tym wcale nie jest wolniejszy od niezgody mimo wieku i złamanych nóg.

Miodas rulez, 01.02.2018 19:53:55 - *.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z takimi wynikami to koles z Luksemburga bedzie sie czul komfortowo, tak jak w swojej reprezentacji.

Moim zdaniem, 01.02.2018 19:55:57 - *.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po takiej traumie nalezy im sie ponowny odpoczynek na Florydzie.

(L)evy, 01.02.2018 20:26:29 - *.191

Nie ma napastnika -nie będzie goli dalej.

Pół godziny temu wróciłem, 01.02.2018 20:46:42 - *.play-internet.pl

Niezgoda to jakieś nierozumienie!
Wywalić go razem z Fatalnym, Kopczykiem,Malarzem i jedzą!

ANTY KOD, 01.02.2018 21:25:56 - *.centertel.pl

Mioduski i ta jego zgraja narobią tu takiego burdelu jakiego dawno nie było... Padnie wszystko. Od wyników, po atmosfere i jakiekolwiek podwaliny na późniejsze podniesienie się po kryzysie (który się zbliża wielkimi krokami).

hehehe, 01.02.2018 21:40:52 - *.dynamic.mm.pl

hehehe musial malarza wprowadzac a niby mial nie grac dzis :D widocznie bal sie z 0:7, po takim przemeblowaniu z graczy slabych na bardzo slabych to nie wroze dobrze, bo o ile Sadiku byl slaby to Eduardo jest bardzo slaby, o ile Moulin byl slaby to te nowe "gwiazdy" jeszcze slabsze, niestety nie wroze nic dobrego w tym sezonie ekstraklasa najslabsza odkad ja ogladam a 20 lat mija

@sss, nie jest wolniejszy przez 30min bo na tyle mu sily starczy po 30min juz nawet hamaalainen jest szybszy chociaz ten to podobno biegal ostatnio w liceum

Wieslaw, 01.02.2018 22:00:10 - *.static.ip.netia.com.pl

Czekamy na wsparcia z Luxemburga ale finansowe nie sportowe. Antolic to chyba najlepszy funfel Kopy bo poziom wypisz wymaluj

YOUPITER, 01.02.2018 22:19:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Loczek może być zadowolony - większość zawodników od Leśnego już odeszła. W ramach "Dobrej Zmiany" może jeszcze zwiedzimy niższą ligę.... O meczach z Realem możemy zapomnieć...... Witaj, środku tabeli....

Pokrywa, 01.02.2018 23:24:51 - *.systemia.pl

To tylko sparing ale gra to masakra!!! Az sie boje jak przyjedzie do Nas Lech czy Gornik!!!

Aj aj aj ..., 02.02.2018 00:46:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kopa zawalił , Kopa zawalił ... a Kopa nawet nie grał . Ej , uprzedzeni . A reszta chłopaków , bez koncentracji . Rozkojarzeni bardzo , dlaczego tak ?? Szok , przecież to już prawie liga . Ale bez deprechy , trzeba teraz pokazać pałera na boisku , źle się stało .

1909, 02.02.2018 05:21:49 - *.promax.media.pl

najlepsza obrona jest atak i tyle w temacie

Didi, 02.02.2018 07:54:51 - *.dynamic.chello.pl

Kto normalny sprzedaje 7 zawodników tuż przed ligą

Lostinnio, 02.02.2018 08:51:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może to i dobrze ze dostalismy w sparingu takie baty A nie w lidze bo może nasze panienki przez ten sparing się choć trochę ogarna i wyciagna konsekwencje z tej porażki.

Lostinnio, 02.02.2018 10:59:00 - *.centertel.pl

Znaczy wnioski z tej porażki :)

jakotako, 02.02.2018 11:45:46 - *.net.kth.pl

Może czegoś nie rozumiem, może czegoś nie kumam, może się nie znam. Nie ważne. Taktyka 4-3-3 jest najlepsza dla Legii, ewentualnie 4-4-2. Tak grają najlepsi. Żeby jednak tak grać trzeba mieć skład a go chyba brakuje. 1 napastnik (może 2?), 0 lewoskrzydłowych, brak playmerkera, 1 lewy obrońca, 1 prawy pomocnik. Legia nie ma ofensywy. Każdy zawodnik powinien grać na swojej optymalnej pozycji lub na drugiej którą najbardziej lubi. Nie wierzę w aż taka uniwersalność, że tak samo się gra na różnych pozycjach. Czasem to mam wrażenie, że zostanie wystawiony skład składający się z 10 defensywnych pomocników. Chciałoby się widzieć taką Legię jak w Champions League. Jeszcze 2 transfery w tamtym czasie plus utrzymać status quo długoterminowo i byśmy grali rok rocznie w LM. Tak mi się wydaje. Oby te czasy szybko wróciły.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.