Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Shanghai Shenxin - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - Shanghai Shenxin - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 2 lutego 2018 r. godz. 17:48

Fotoreportaż ze sparingu z Chińczykami

Woytek, źródło: Legionisci.com

Drugi garnitur stołecznej drużyny zremisował z chińskim drugoligowcem 1-1. Jedyną bramkę po akcji Miroslava Radovicia zdobył Brian Iloski. 90 minut na boisku spędził pozyskany dziś Chris Philipps. W sparingu nie zagrał Michał Kopczyński, który narzeka na ból w kolanie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania:
Fotoreportaż z meczu - 27 zdjęć Woytka



Komentarze: (12)

Fatalczyk, 02.02.2018 18:15:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy powinien być kapitanem!

sławek wawa, 02.02.2018 18:33:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk w 2 garniturze :) Kpina czy żart ?

Dedi, 02.02.2018 18:57:18 - *.opera-mini.net

Dobra koniec z tymi sparingami, wracamy do ligi. Tu się tylko narazie liczą wyniki. !!

do Fatalczyk, 02.02.2018 20:02:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może powinien . Boli cię to ?

Bolo Lacznik, 02.02.2018 20:33:13 - *.dynamic.chello.pl

Jedrzejczaka do tych Chin powinni Chinczyki zabrac

Promień , 02.02.2018 21:27:07 - *.dynamic.chello.pl

Pozdrawiam Falubaz

@ do Fatalczyk, 02.02.2018 22:11:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tak boli i to bardzo mocno, bo jak go oglądam to mam wrażenie, że w naszej (L) byle gamoń może grać

Gonzo, 02.02.2018 22:27:51 - *.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co to za czterorekk potwor z Lochness zakontraktowany na przedostatnim zdjeciu?

AAA, 02.02.2018 23:58:08 - *.dynamic.chello.pl

do do Fatalczyk:może i go boli że taka pokraka tyle lat jak rzep się trzyma Legii i zbiera kasę,a to drewno pierwszej jakości.
do Fatalczyk:już niedługo,teraz ława a potem trybuny,no chyba że znów założy "spóldzielnię"przeciw Trenerowi i niektórym zawodnikom.
Był taki naprawdę ogarnięty napastnik-Orlando Sa,nie dość że ten łysy od tuńczyka nie widział go w składzie bo wystawiał Sagana ,ale jak MP uciekął to sobie o Nim przypomniał,ale też był razem z Rzeżniczakiem wspomniany Fatalczyk którzy nieopatrznie powiedzieli że takiego włąśnie Orlando trzeba wyeliminować na treningach bo zabiera miejsce w pierwszej 11 dla nierobów pokroju właśnie tego pseudokopacza.
pzdr do ostet

Gizior, 03.02.2018 06:41:37 - *.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Słaba gra przed startem ligi mimo "wzmocnień" :)

Do AAA, 03.02.2018 18:12:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wtedy Kucharczyk był skrzydłowym , a Orlando ( którego cenię ) był napastnikiem , więc czemu Kuchy miałby go eliminować ze składu ? Przekombinowałeś , jesteś uprzedzony do niego , nie wiem dlaczego . Poza tym Michał gra feer i nie robi takich sytuacji , które sugerujesz ... Ty i Ostet nie macie większego obrazu sytuacji . Kucharz młodszy ( starszy to Cezary , jak wiadomo ) to ważny człowiek , jak wszyscy zresztą nasi . Ale on jest szczególnie ważny i pogódźcie się z tym . Te jego meczowe odpały ( niewykorzystane setki ) powinny się skończyć . Myślę , że on nad tym pracuje . Kuchy jest w deche i odwalta sie od niego .

L, 04.02.2018 15:28:09 - *.245

kupują kupują od lat non stop nie wypały a Prijovic swoje gol za golem w paoku

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.