Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 1 lutego 2018 r. godz. 15:51

Philipps dołączył do legionistów

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Chris Philipps, grający dotychczas w FC Metz, przyleciał w czwartek do Hiszpanii. Pomocnik niebawem przejdzie testy medyczne, a po ich pomyślnych wynikach podpisze kontrakt z Legią. Reprezentant Luksemburga obejrzy również sparing z Viktorią Pilzno.

Zawodnik ma 23 lata i może grać jako środkowy obrońca lub pomocnik. Jest wielokrotnym reprezentantem swojego kraju. Na francuskich boiskach rozegrał w sumie 36 meczów.



Komentarze: (19)

LOL, 01.02.2018 16:07:24 - *.ssp.dialog.net.pl

co to za ogór?

1234, 01.02.2018 16:28:47 - *.135.ipv4.supernova.orange.pl

Lol Masz jeszcze jakieś mądre pytania?

lodzik, 01.02.2018 16:44:21 - *.internetdsl.tpnet.pl

arsenal nie zgodził się na wypożyczenie bielika do nas, a puścili go do angielskiej 3 ligi. to tylko pokazuje jak poważnie myśla o polskiej lidze jako kroku w tył, gdzie młody nic się nie nauczy, a tylko zmanieruje

Do LOL, 01.02.2018 16:50:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Zawodnik ma 23 lata i może grać jako środkowy obrońca lub pomocnik. Jest wielokrotnym reprezentantem swojego kraju. Na francuskich boiskach rozegrał w sumie 36 meczów."

Dickson Chotowski, 01.02.2018 16:52:49 - *.range86-153.btcentralplus.com

Jezeli obejrzy mecz z Viktoria to zaraz wroci na lotnisko......

szmicer, 01.02.2018 17:03:16 - *.centertel.pl

na razie gładko 0:3 do przerwy :P nawet liga czeska jest 10 lat przed nami

3ub, 01.02.2018 17:25:46 - *.static.chello.pl

My name is no name.

wieLuniak, 01.02.2018 17:31:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jozak za szybko to tego w jedną całość nie poskłada. Niestety

@rek, 01.02.2018 17:32:36 - *.dynamic.chello.pl

Stoi sobie CP z boku i jakoś tak dziwnie patrzy na ten mecz... Może się zastanawia: "Fuck, co mam zasymulować, aby nie zdać tych testów medycznych..." Pozdro (L)

Arek, 01.02.2018 17:59:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak się na patrzył, to kto wie, może i za symuluje.

Nil, 01.02.2018 18:00:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Obejrzał sparing i już z powrotem siedzi w samolocie jakoś bym się nie zdziwił

Rado, 01.02.2018 18:38:12 - *.39

Został czy już dał nogę??

Sawo, 01.02.2018 19:10:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Czekamy jeszcze na reprezentantow Andory i Wysp Owczych. Z checia widzialbym rowniez kogos z San Marino.

tom, 01.02.2018 20:42:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Philipps dał nogę.Tytuł artykułu na jutro

FWK, 01.02.2018 22:40:54 - *.play-internet.pl

Po co gosc ma uciekac? Grzac lawe w metz. U nas bedzie lada moment gwiazda a pozniej odejdzie do grecji za banke

Lostinnio, 01.02.2018 22:45:30 - *.centertel.pl

Chłopak załamał się patrząc na grę naszych grajkow. ...

Do @rek, 01.02.2018 22:45:33 - *.play-internet.pl

Co ma symulowac? Powie ze przeczytal co sadzi o nim ekspert najlepiej poinformowany z forum Legionisci.com

do Sawo, 02.02.2018 08:22:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

od Wysp Owczych to się cieciu odp... oni maj coś czego nie maj nasze grajki honor i ambicje

Miro, 02.02.2018 09:17:21 - *.dynamic.mm.pl

Łodzi jesteś taki głupi czy tylko udajesz nie lubisz naszej ligi to jej nie oglądaj i nie wypisuj takich bzdur

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.