Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mateusz Żyro (w środku) podczas zgrupowania w Benidormie - fot. Woytek / Legionisci.com
Mateusz Żyro (w środku) podczas zgrupowania w Benidormie - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 2 lutego 2018 r. godz. 17:48

Żyro: Gra z Dąbrowskim to cenne doświadczenie

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Fizjoterapeuci poświęcili mi ostatnio dużo czasu i dzięki nim mogłem dzisiaj pojawić się na boisku. Codziennie pracowałem z nimi bardzo ciężko, cieszę się, że mogłem zagrać. Już nie pierwszy raz występowałem u boku Maćka Dąbrowskiego. Dla mnie to duża nauka, ponieważ zawsze wspomoże mnie dobrym słowem i podpowie jak się ustawić - powiedział po meczu Mateusz Żyro.
- Gracze drugiego zespołu nie zagrali wiele, ale dla nich to było na pewno cenne doświadczenie. Byłem bliski strzelenia gola, ale cóż... nie wpadło. Rzadko jestem pod bramką przeciwnika, gdybym częściej trenował, to może by mi się udało. Taka jest piłka nożna - dodał obrońca.



Komentarze: (16)

@rek, 02.02.2018 18:26:28 - *.dynamic.chello.pl

No chłopaku, oby tak dalej... II połowę miałeś supcio... Pracuj... Trenuj... Walcz na całego, a będzie dobrze... Pozdro (L)

tekken (L), 02.02.2018 18:26:54 - *.dynamic.chello.pl

Młodzi zawodnicy tkj. Żyro, Bartczak, Turzyniecki już powinni bić się o wyjściową jedenastkę i dostawać szanse, bo to juz ten moment. Inaczej będzie jak z Wieteską ,że dopiero jak odejdą nasi włodarze zobaczą,że to dobrzy piłkarze i bądą chcieli ich kupić za grube miliony.

Kamil, 02.02.2018 18:38:19 - *.198

na pewno w rezerwach stworzycie silną parę stoperów na wiosnę.

Do tekken, 02.02.2018 19:04:49 - *.centertel.pl

To skoro jesteś takim "znafcą" to może zatrudnij się w sztabie szkoleniowym i naucz ich jak to się robi :'D

ostet, 02.02.2018 19:40:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

widać nie uczą się w tej Legii na błędach, nie tak dawno udało się pozbyć brata drewniaka który miał mieć niby jakiś talent ale okazało się że nie piłkarski a teraz kolejny żyro , zaraz się okaże że w drużynach juniorów gra młody Fatalczyk, ręce opadają patrząc na to co się dzieje teraz w Legii...

Piter, 02.02.2018 21:35:53 - *.knc.pl

ostet - ostentacyjnie powiem Ci " Wal się "

do ostet, 02.02.2018 23:37:58 - *.99

dodam jeszcze ,że w legijnym przedszkolu dzieci Kucharczyka i Kopczyńskiego he he he he

Magic, 03.02.2018 07:58:53 - *.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W tym sezonie odpali duet napadziorow Kuchy-Chukwu wspomnicie moje slowa.

tekken (L), 03.02.2018 09:25:10 - *.dynamic.chello.pl

Do gościa z 19:04.
1.Trzeba walczyć o piłkarzy, którzy dobrze rokują, bo inaczej ich stracimy. W ostatnim czasie widzę , co najmniej 10 młodych, którzy rokowali, a potem korzystają z nich inne kluby w Polsce, bo u nas nikt naprawdę nie dał im szansy.
2.Wolę budować klub na wychowankach, a nie miszmasz z całego świata - potem trzeba tylko ich utrzymać.
3. Ostatnio w Legii nie wiem dlaczego starsi zawodnicy mają pewne miejsce jakby za zasługi. Bo niby mają większe doświadczenie, a często grają piach. I to nie jest tylko od czasu Jozaka. Tu widzę nasz problem.
4."Znafca"- Wiesz całe życie oglądam mecze ile się da to człowiek trochę się zna -to moja pasja.

lol, 03.02.2018 09:55:09 - *.adsl.inetia.pl

chłopcze za zapatruj sie na drewno

Paweł Janowski , 03.02.2018 14:06:14 - *.warszawa.vectranet.pl

Znawcy futbolu się znależli co najwięcej robią głupie błędy na temat Legii niech coś napiszą mądrego a nie głupoty wam w głowie trzymają

ostet, 03.02.2018 17:43:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do znawców, znajdźcie sobie w archiwum artykuł o odejściu brata drewniaka i zobaczcie jaka zapanowała wtedy radość , gra tamtego drewniaka wyglądała jeszcze gorzej niż teraz Fatalczyka, nawet tego nie można było nazwać grą...

Pytanie, 03.02.2018 17:56:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A czy Daniel Czukwu jest jeszcze w drużynie ? Grającej ?

Pyt., 03.02.2018 17:57:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak to jest ?

Do ostet, 03.02.2018 20:16:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostet , od kiedy ty jesteś '' neoplusem ''? Psujesz opinię tym kilku innym na neoplusie rozmawiającym tutaj . Dziwne jest to , że tak jedziesz po urodzonych Warszawiakach . Albo się mylę , albo starszy Żyrko też się urodził w Warszawie . Jak Kuchy . Chyba , że się pomyliłem . I jeszcze po wychowanku z Dwójki Kopczyńskim jedziesz . Zupełnie jak Pyry albo Czarnuchy z k6 . Jeśli jest inaczej to wybacz . Sam się narażasz na takie obserwacje z mojej i nie tylko strony . Albo jakiś uprzedzony strasznie jezdeś .

do do ostet, 05.02.2018 07:45:57 - *.acuarius.pl

Zyro jest z Piaseczna.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.