Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 08:50

Kibicowskie koszulki z okazji setnej rocznicy odzyskania Niepodległości

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa OFMC przygotowała okazjonalne koszulki z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. T-shirty" 1918-2018 Virtuti Militari" można zamawiać na Forum Kibiców w cenie 50 złotych + ew. 20 zł wysyłka. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na wszystkie akcje kibolsko-patriotyczne, w których delegacja kibiców Legii bierze udział przez cały rok - od zapalania zniczy w miejscach pamięci lub na grobach Bohaterów, po składanie legijnych wieńców i przygotowanie obchodów Powstania Warszawskiego.

Projekt przedstawia Orzełka legionowego, symbol Legionów Józefa Piłsudskiego, który trzyma tarczę Amazonek z białą "eLką" na czarnym tle - nawiązanie do historycznego herbu Legii z 1916 roku. Całość ozdobiona datami - odzyskania Niepodległości oraz rocznicowego 2018 roku oraz łacińskim "VIRTUTI MILITARI" ("męstwu wojskowemu" - fraza widniejąca na najwyższym polskim odznaczeniu wojskowym).




Komentarze: (10)

TRCH, 08.02.2018 10:29:28 - *.122

Fatalny wzór!!! Ta "L" w trumnie też tragiczna. Ktoś odwalił straszną fuszerkę.

dino, 08.02.2018 11:57:20 - *.201

@TRCH
Zrób lepsze, sprzedawaj, przeznaczaj % na cele kibicowskie, kto Ci broni. Nie podoba się to nie kupuj.

Ponti, 08.02.2018 12:05:06 - *.adsl.inetia.pl

TRCH to nie ma być "fajne" a prawdziwe ! Poczytaj trochę o tym Herbie i dlaczego tak wygląda a dopiero później się wypowiadaj.

klasyka, 08.02.2018 15:07:40 - *.play-internet.pl

wzór klasycznie denny, Legia nie robi fajnych wzorów nigdy zawsze jakiś badziew

dejne3, 08.02.2018 15:19:40 - *.ssp.dialog.net.pl

Trechu L jak Legiony , toche historii trzeba poczytać

Wola, 08.02.2018 16:27:44 - *.warszawa.vectranet.pl

Panowie co jak co ale koszulkę z tą tematyką można zrobić o wiele wiele lepiej. To co widzimy na tej koszulce to 5 minut roboty i do tego słabo wyglądającej. I dla jasność wszystkich nauczycieli historii. Nie krytykuje inicjatywy tylko jej wykonanie a jest ono słabe. I dla jasność wszystkich "umiesz lepiej to zrób". To nie mój pomysł i nikt mnie nie prosi o jego wykonanie ale jak już coś się robi to się to powinno robić dobrze ale jak się coś robi na wiadomo co to już to tak wychodzi.

Ding, 08.02.2018 17:55:12 - *.mag-net.sk

Ja wiem, że teraz jest moda na vintage, oldschool, cadual i lata 90., ale ten wzór najzwyczajniej nie przystoi Legii Warszawa!

xx, 08.02.2018 18:38:49 - *.90

Wzór tragedia, cena to masakra - 50 zł za taki badziew? Mowy nie ma

One(L)ove, 08.02.2018 20:10:34 - *.3

Grupa OFMC robi kawał dobrej roboty i czapki z głów za to, ale panowie może rzeczywiście pora popytać wśród znajomych czy ktoś zna podstawy corela i umie projektować bo wszystkie wasze projekty są robione mam wrażenie w paincie...
Czy ktoś akceptuje te wzory?!

yui,qew, 08.02.2018 21:26:58 - *.dynamic.chello.pl

Projekt banalny, kompletnie nieprzystający do Legii To kosztuje 50 zł? Niezależnie od celu to kpina. Orzełek ściągnięty z Wikipedii + 10 minut roboty w komputerze. Naprawdę OFMC mysli ze wystarczy wyprodukować byle gówno bo kibice i tak to kupią? Ogarnijcie się.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.