Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 22:31

Fotoreportaż z Lubina

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po zaciętym, ciekawym i emocjonującym do ostatniej sekundy meczu Legia wygrała w Lubinie 3-2! Dwie bramki dla "Wojskowych" zdobył Jarosław Niezgoda, a zwycięstwo dał w ostatniej sekundzie Miroslav Radović, który skutecznie wykorzystał rzut karny! Legię na zakazie wspierało 500 kibiców. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Lubina:
Fotoreportaż z meczu - 64 zdjęcia Mishki



Komentarze: (7)

Cult⚽️Legia, 09.02.2018 22:32:55 - *.96

Bravo!

kholmer, 09.02.2018 22:40:31 - *.85

Mecz dobry, przez większość czasu kontrolowaliśmy wynik. Mamy jednak takiego Pazdana, który od 8 miesięcy robi wszystko, by odejść, tylko nie ma gdzie. Po dzisiejszym meczu będzie mu jeszcze trudniej.
Dobre debiuty: Remy (przypomina Ouatarrę, dobrze się ustawia, dobre podania); Antolić i Phillips no i Eduardo (asysta + karny).
Przydałby się jeszcze jeden ofensywny zawodnik i będzie grało.
Wreszcie strzelamy z dystansu! Wreszcie stałe fragmenty to zagrożenie!

Jest dużo pozytywów, odstawić Pazdana i Jędzę i będzie naprawdę dobrze.

wwwojtecky (L), 09.02.2018 23:03:53 - *.play-internet.pl

Meczycho! :-) Legia Mistrz!!!

Trenejro, 10.02.2018 09:36:29 - *.centertel.pl

Końcówka super emocje, zrekompensowały zimową nostalgię.

R, 10.02.2018 13:05:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy Pazdan nie może odpocząć w rezerwach? może wtedy znajdzie klub jak Nagy

Extra, 11.02.2018 03:51:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie chciało mi się liczyć ze zdjęcia , na oko było ze 250 (L)udzi . Może 280 , 300 ? Niech żyje wolność , wolność i swoboda ! Niech żyje zabawa i - ?

Extra, 11.02.2018 22:58:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

... i Legia Warszawa . Pomyliłem się , 500 braci było ( dwa razy tyle co niedokładnie patrzyłem ) . Sory , szacunek .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.