Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 19:16

LIVE!: Zagłębie - Legia

Redakcja

O godzinie 20:30 legioniści meczem w Lubinie rozpoczną rundę wiosenną Ekstraklasy. Wszyscy jesteśmy ciekawi tego jak zaprezentuje się lider ligowej tabeli. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.




Komentarze: (45)

Kipkorir, 09.02.2018 19:24:42 - *.dynamic.chello.pl

Niezgoda... :/ :( Dobrze, że przynajmniej Kucharczyk na ławie, a Kopczyńskiego nie ma wcale.

KIBIC LEGII, 09.02.2018 19:31:35 - *.internetia.net.pl

JEŚLI CHCĄ GRAĆ SYSTEMEM Z 3 NAPASTNIKAMI , TO POTRZEBNY W KADRZE JESZCZE JEDEN MEGA - NAPADZIOR , NO I PRZYDAŁBY SIĘ ROZGRYWAJĄCY NA ŚRODEK POMOCY TEŻ BY SIĘ PRZYDAŁ ZE SPORYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI DO REZEGRANIA PIŁKI I KIEROWANIA GRĄ ZESPOŁU .

LW, 09.02.2018 20:05:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walczymy ! LEGIA !!!

LW, 09.02.2018 20:06:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zaglebie 0-1 LEGIA ! LEGIA !!!

LW, 09.02.2018 20:07:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zagra LEGIA ?

LW, 09.02.2018 20:08:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zaglebie 0-2 LEGIA ! LEGIA !!!

wawa fan, 09.02.2018 20:23:33 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Typuję zachowawczo tylko 3:0 dla Lubina. Jak będzie wyżej to mnie nie zdziwi!

gm, 09.02.2018 20:33:32 - *.artcomp.waw.pl

czy meczyki zdechły czy tylko mi się linki nie wyswietlaja?

Pit, 09.02.2018 20:34:10 - *.131

czyli zaczynmy mecz w 10 bo cienias Niezgoda gra

nitka, 09.02.2018 20:52:00 - *.play-internet.pl

Jarek Mocno.....dajesz maLokacik...

Cult⚽️Legia, 09.02.2018 20:59:30 - *.96

Kibice Legii, którzy mimo zakazu licznie stawili się w Lubinie, rozpoczęli doping od głośnego "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!"

@Pit, 09.02.2018 21:00:09 - *.centertel.pl

Pit cieniasie, gdzie jesteś matołku?

Ja1916, 09.02.2018 21:07:37 - *.dynamic.chello.pl

No i gdzie te płaczki? @wawa fan, @pit , jesteście?

@rek, 09.02.2018 21:24:59 - *.dynamic.chello.pl

Do przerwy wygląda to całkiem całkiem... Szymański jak żywe srebro... Remy ściana nie do przejścia... Antolić dość pewna gra (będą z niego ludzie...) Niezgoda zaczął wreszcie grać kombinacyjnie (plus...) Philips troszkę wystraszony, ale całkiem spoko... Mąka nieźle... Chyba jedynie Hamalainen odstaje dzisiaj lekko swoim poziomem od reszty... A skoro pierwsza połowa jest niezła, to w drugiej poprosimy Rado o parę młynków pod polem karnym i jakąś ładną brameczkę Eduardo... Pozdro (L)

Kolo, 09.02.2018 21:27:54 - *.57

Co Wy chcecie odtwg

Aaa, 09.02.2018 21:29:33 - *.centertel.pl

Coś mi sie zdaje że ten Filipsiak to chyba będzie najlepszy transfer tego okienka

Kolo, 09.02.2018 21:29:37 - *.57

Co Wy chcecie od tego Niezgody strzela najwięcej goli ogarnijcie się nie ważne jak ale strzela

wrt, 09.02.2018 21:30:25 - *.play-internet.pl

narazie spoko , tylko Hama nie gra na skrzydle , ogólnie inaczej to wygląda zupełnie niz na papierze, i na szczęscie inaczej niz jesienią

lhm, 09.02.2018 21:33:35 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

I jak matołki? Może czasem lepiej nic nie napisać?
Po pierwszej połowie całkiem dobre wrażenie. Gramy spokojnie, kombinacyjnie. Właściwie wszyscy grają dobrze.
Jędrzejczyk, na którego tak narzekaliście - bardzo dobrze. Remy - świetnie. Teraz tylko się zgrywać i po paru meczach jak wszystko zatrybi będziemy nie do zatrzymania :)
Szkoda tylko Szymańskiego, oby mu się nic nie stało. Faul na nim ewidentny, na pewno na kartkę - może nawet czerwoną. Tymczasem "żółtko" dostał Malarz bo pobiegł z pretensjami do ślepego Złotka...

andreas, 09.02.2018 21:41:20 - *.dynamic.chello.pl

reprezentanci się popisali

jo ja, 09.02.2018 21:46:51 - *.dynamic.chello.pl

druga połowa to strach w oczach naszej wielkiej Legii. Reprezentanci i brak zimnej krwi?

Krzych, 09.02.2018 21:50:04 - *.dynamic.chello.pl

Druga połowa i tradycyjna, stara konina się zaczyna. To co od...stawia Pazdan, to się w głowie nie mieści!

lhm, 09.02.2018 21:54:04 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Parodia sędziowania. Hlousek żółta, kiedy nawet nie dotknął przeciwnika. Philipps czyściutki odbiór - a tu faul dla Zagłębia... Antolić żółta... Szymański skasowany - a tu nawet nie ma faulu

Oskar, 09.02.2018 21:59:32 - *.v39.interkam.pl

Dalej narzekajcie na Jarka. Pozdrawiam wszystkich hejterow Niezgody.

Kolo, 09.02.2018 21:59:38 - *.57

Co Wy chcecie od tego Niezgody strzela najwięcej goli ogarnijcie się nie ważne jak ale strzela. Gimbaza.

nolb, 09.02.2018 22:00:54 - *.91-236-4-36.climaxnet.pl

Brawo Jarek!!!

ucze78, 09.02.2018 22:03:47 - *.222

Pitek w ilu gramy???Brawo Jaro Legia MISTRZ!!!

Adi, 09.02.2018 22:08:52 - *.6-2.cable.virginm.net

Buractwo internetowe i zyciowe zera ktore przez ostatnie tygodnie wysmiewalo i wyrzucalo Jarka z klubu prosze uprzejmie was udac sie na konwiktorska.tam jest wasze miejsce.Jarek mundial czeka pracuj dalej

TYLKO LEGIA, 09.02.2018 22:11:33 - *.nat.nova.is

powiem tak każdy tylko narzeka Niezgoda to Niezgoda tamto .. polak , walczy , strzela.. trochę szackunku ... pozdro dla tych co są na dobre i na złe! (L)

nitka, 09.02.2018 22:13:06 - *.play-internet.pl

Narzekacze gdzie jesteście?????

KibicL, 09.02.2018 22:26:03 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Co tu komentować? Najkrócej: Pazdan i Jędza to tragedia. Co najwyżej rezerwy.

Tommy83, 09.02.2018 22:26:29 - *.centertel.pl

Pan zlotek,celowo z malej litery glownym bohaterem i 12 zawodnikiem Zaglebia

Cult⚽️Legia, 09.02.2018 22:27:00 - *.96

Ten mecz pokazał że poziom jest taki jaki był daleko of cxołuwki Europy

grzesiek, 09.02.2018 22:27:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

no coz karny przeciw Legii= się gol. Ciekawe jaką statystykę ma arek w karnych bosz.

Iwan, 09.02.2018 22:31:07 - *.centertel.pl

Patrz kolego Kipkorir - Niezgoda 2 gole sieknął

Hiszpan, 09.02.2018 22:31:09 - *.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pazdan won nieudaczniku. Obie bramki Twoje.

Kermit do Pit, 09.02.2018 22:35:59 - *.centertel.pl

Odszczekaj jak możesz.

Adi, 09.02.2018 22:41:07 - *.centertel.pl

Się gdzie podziewa się Kopczyński??

Rosomak, 09.02.2018 22:42:30 - *.met.pl

GDZIE TEN CIENIAS JAK MU BYŁO pit TO JEST TAK ZWANY KIBIC K.....A CO TO MA BYC A wawa fan nastepny fachowiec NO TO CHYBA CI NIEMA LEGIA NA ZAWSZE

kibic69, 09.02.2018 22:53:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jarek! głowa do góry i tak dalej...

tom, 09.02.2018 22:53:54 - *.opera-mini.net

Pazdan , Jędrzejczyk - super słabe ogniwa.

Cziko , 09.02.2018 22:56:27 - *.play-internet.pl

Pizdan 2 bramki

antek, 09.02.2018 22:58:55 - *.static.chello.pl

Pazdan jak tak będzie grał to do ruskich nie pojedzie a transfer do honolulu

Pit, 10.02.2018 07:27:34 - *.131

Przyznaje, mój błąd, nie powinienem jako kibic (L) tak napisać. Przyjemnie się tak pomylić. Pozdro (L)

Norbi-(L)egionista, 10.02.2018 11:37:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bracia, czy ktoś z Was wie dokładnie ilu nas ogółem wbiło na zagłębie, w mojej grupie było ok.100 luda ale później wbijały inne ekipy i kilku ziomów z Sosnowca....kopię po całym necie i nigdzie żadnej statystyki? ;o(

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.