Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Radość Niezgody po strzelonej bramce - fot. Mishka / Legionisci.com
Radość Niezgody po strzelonej bramce - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 22:30

Zagłębie Lubin 2-3 Legia Warszawa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa w niesamowitych okolicznościach pokonała Zagłębie Lubin w pierwszym ligowym meczu w tym roku! Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w doliczonym czasie Miroslav Radović, który wykorzystał rzut karny. Wcześniej dwukrotnie do siatki trafił Jarosław Niezgoda. Jeszcze kilka minut przed końcem regulaminowego czasu było... 2-1! Co to był za mecz!

Przez pierwsze minuty Legia kontrolowała to, co działo się na boisku. Mistrzowie Polski z łatwością wymieniali kolejne podania i przerywali akcje przeciwników już w środkowej strefie pola gry. W 16. minucie spotkania ataki "Wojskowych" przyniosły skutek. Z rzutu rożnego dośrodkował Sebastian Szymański, a najwyżej w szesnastce wyskoczył Jarosław Niezgoda, pakując piłkę do siatki.

Zagłębie tego dnia postawiło na grę z kontry. Niebawem mógł jednak doprowadzić do remisu po dobrze bitym rzucie wolnym, jednak swój zespół uratował Arkadiusz Malarz. Gracze Romeo Jozaka radzili sobie dobrze w środku pola. Mimo wszystko brakowało im jeszcze zgrania pod polem karnym gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem przyjezdnych. W końcówce szansę miał jeszcze co prawda Krzysztof Mączyński, jednak skończyło się tylko na rzucie rożnym.

Dosłownie kilkadziesiąt sekund po zmianie stron padła bramka dla Zagłębia. Jakub Mares wykorzystał niezdecydowanie obrońców Legii i zaskoczył bramkarza Legii. Duży błąd w tej sytuacji popełnił spóźniony Michał Pazdan. Gospodarze zaczęli grać o wiele agresywniej. To sprawiało kłopoty legionistom, którzy mieli kłopoty z wyprowadzaniem futbolówki. W 51. minucie dalekie podanie Eduardo przejął Alan Czerwiński. Obrońca popędził środkiem boiska, jego strzał obronił Malarz, który równie dobrze zachował się przy dobitce Jagiełły. Legia miała sporo szczęścia.

Po godzinie gry przebudzili się piłkarze ze stolicy. Chris Philipps huknął z dystansu i na raty piłkę odbił Piotr Leciejewski. Niebawem golkiper rywali skapitulował po raz drugi. Niezgoda urwał się środkowym obrońcom i wpisał się na listę strzelców po mocnym uderzeniu po ziemi. Fantastyczna decyzja snajpera! Kwadrans przed końcem szczęścia spróbował Mączyński, lecz tym razem lepszy okazał się Leciejewski.

W samej końcówce rzut karny na gola zamienił Jakub Mares. Jedenastka została podyktowana po wideoweryfikacji VAR. Ale... za moment karny dla Legii! "Rado" przy piłce i gol! Legia wygrała 3-2 po fantastycznym spotkaniu. Ogółem gra podopiecznych Romeo Jozaka wyglądała naprawdę dobrze. Szczególnie udanie zaprezentowali się nowi piłkarze. William Remy był pewny w obronie, a Domagoj Antolić i Chris Philipps rządzili w linii środkowej. Zdecydowanie na najsłabszą ocenę zasłużył Michał Pazdan, który popełnił błędy przy dwóch golach dla rywali.

Zagłębie Lubin 2-3 (0-1) Legia Warszawa
0-1 16' Niezgoda
1-1 46' Mares
1-2 67' Niezgoda
2-2 90+2' Mares (k)
2-3 90+8' Radović (k)

Zagłębie: 29. Piotr Leciejewski - 44. Alan Czerwiński, 2. Bartosz Kopacz, 33. Ľubomír Guldan, 3. Saša Balić - 19. Filip Jagiełło, 25. Adam Matuszczyk, 20. Jarosław Kubicki (76, 16. Paweł Żyra), 14. Łukasz Janoszka (46, 7. Krzysztof Janus) - 26. Jakub Mareš, 11. Bartłomiej Pawłowski (68, 77. Łukasz Moneta).

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 44. William Rémy, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 31. Krzysztof Mączyński, 6. Chris Philipps, 7. Domagoj Antolić - 53. Sebastian Szymański (46, 9. Eduardo), 11. Jarosław Niezgoda (86, 32. Miroslav Radović), 22. Kasper Hämäläinen (90, 18. Michał Kucharczyk).

żółte kartki: Balić, Janus, Guldan, Leciejewski - Malarz, Hloušek, Antolić.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 9655.



Komentarze: (95)

1337, 09.02.2018 22:33:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hejterzy Niezgody, co macie dzis do powiedzenia?!

dresik.vip, 09.02.2018 22:33:32 - *.cgn1.cld.meteor.ie

Teraz ci wszyscy znawcy co komentują pod każdym newsem mogą przeprosić kochana Legię za to że wątpili.

lobek, 09.02.2018 22:33:48 - *.free.aero2.net.pl

no i dziekuje }}}

1909, 09.02.2018 22:33:58 - *.promax.media.pl

Brawo Mistrz Polski

68, 09.02.2018 22:34:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No niezły meczyk, niezły...

Cult⚽️Legia , 09.02.2018 22:34:19 - *.96

⚽️Bravo⚽️⚽️

Marcin, 09.02.2018 22:34:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Miro Radovic!hej Miro Radovic!

Mar, 09.02.2018 22:35:03 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan to sabotazysta. Natychmiast do zmiany

siwy, 09.02.2018 22:35:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale mecz. przydalby sie jednak dobry skrzydlowy

Legionista, 09.02.2018 22:35:34 - *.226

Ważne 3 pkt dla naszej (L)egii i uciekamy od nich :) Najlepszy był Niezgoda, a obok niego Rado - Z Nowych piłkarzy to: Remy i Antolić.

syjon85, 09.02.2018 22:36:14 - *.opera-mini.net

napiszę tak ... Legia napewno się nie osłabiła przed tą rundą ... Remy, Philipps i Antolic zagrali debry mecz (nie popadając w hura optymizm) ... malarz nadal w formie, nie licząc dzisiejszych wykopów .... słabiej Jędza i Hama ... Niezgoda ? ... jeszccze kilka takich meczy i trzeba będzie gryźć się w język .... do tego magiczne dotknięcie Eduardo i powrót Rado ... chciał bym jeszcze zobaczyć Legię w tym ustawieniu

co za mecz !!!!!!!!! emocje nieposiadające zasnąć (L)

mG, 09.02.2018 22:36:50 - *.centertel.pl

Dobre meczycho z bramkami, ważne że 3 punkty dla Nas.
Brawo Jarek!

eth, 09.02.2018 22:36:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To my graliśmy lepiej i to my powinniśmy wygrać mecz. I wygraliśmy choć ledwo. Legia nie nauczyła się na własnych błędach z rundy jesiennej gdy albo odpuszczała po pierwszym golu nie idąc za ciosem, albo w jednej połowie grała aż się chciało patrzeć a w drugiej już się patrzeć odechciewało. I to samo dziś po pierwszym golu. Pierwsze pół godziny – super – potem odpuścili i im się odechciało grać. Całe szczęście po pewnym czasie to się zmieniło a gra się poprawiła, i to bez bicia trzeba im przyznać. I aby już tak było że będziemy grali dwie równe, dobre połowy, na 100 %. Bo inaczej, takimi błędami na całym świecie przegrywa się mistrzostwo.

Inne wnioski: ogólnie mecz na plus, niech grają jak w okresach 0-30 i 70-90+ i będzie dobrze. Fajnie że wreszcie Jozak przekonał się do wystawienia Szymańskiego, oby częściej; chyba wielu w najbliższym czasie zmieni swoje mniej lub bardziej negatywne nastawienie do Niezgody, spory plus dla Philippsa. Wielkie brawa dla Radovicia, chapeau bas – to on powinien być stałym wykonawcą karnych – strzał o 2 punkty, koniec meczu, próba awantury ze strony Zagłębia, a on zmieścił piłkę obok słupka. Brawa.

Dickson Chotowski, 09.02.2018 22:37:14 - *.range86-153.btcentralplus.com

NO MIRO, NO PARTY !!

sławoL, 09.02.2018 22:37:14 - *.play-internet.pl

Szału może nie bylo ale 3 punkty są. A takie mecze i wygrana w końcówce meczu robią drużynę. Wiec jest nadzieja.

Krisu, 09.02.2018 22:38:05 - *.centertel.pl

Gdzie są hejterzy Jarka Niezgody? chłopak ma serce do gry i dziś kolejny raz to udowodnił. Życzę mu samych sukcesów i Reprezentacji. Ogólnie lepsze zgranie i będzie fajnie. Eduardo ostatnia akcja, mega doświadczenie, podanie Maczynskiego palce lizać. Remy na plus, Malarz, Phillips, dobra gra Antolicia. Jeszcze 3 tygodnie i będziemy oglądać ładną grę.

Zibin55, 09.02.2018 22:38:05 - *.play-internet.pl

Teraz trzeba by L cały mecz grała agresywnie jak momentami i będzie coraz lepiej. Zaskoczył Niezgoda znacznie lepsza technika niż jesienią. Jak tam hejterzy?

kholmer, 09.02.2018 22:38:46 - *.85

Mecz dobry, przez większość czasu kontrolowaliśmy wynik. Mamy jednak takiego Pazdana, który od 8 miesięcy robi wszystko, by odejść, tylko nie ma gdzie. Po dzisiejszym meczu będzie mu jeszcze trudniej.
Dobre debiuty: Remy (przypomina Ouatarrę, dobrze się ustawia, dobre podania); Antolić i Phillips no i Eduardo (asysta + karny).
Przydałby się jeszcze jeden ofensywny zawodnik i będzie grało.
Wreszcie strzelamy z dystansu! Wreszcie stałe fragmenty to zagrożenie!

Jest dużo pozytywów, odstawić Pazdana i Jędzę i będzie naprawdę dobrze.

kubakuba , 09.02.2018 22:38:46 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dopiero teraz widać że bez porządnych boków obrony nic z naszych marzeń nie będzie!

Seba , 09.02.2018 22:39:01 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Jarek jestem pozytywnie zaskoczony tym co dziś pokazałeś za tydzień jedziemy ze Śląskiem

SPRAWIEDLIWY, 09.02.2018 22:39:04 - *.internetia.net.pl

JEŚLI BY NIE EDUARDO , KTÓRY ŚWIETNIE POSZEDŁ NA PIŁKĘ POD FAUL ANI SŁOWA , TYLKO ŻE RADO STRZELIŁ KARNEGO , KTÓRY DOSTAŁ NA TACY , SZACUN , ŻE STRZELIŁ , ALE CAŁĄ ROBOTĘ I NA BRAMKĘ ZAPRACOWAŁ EDUARDO A O NIM ANI SŁOWA , BIORĄC CAŁY MECZ , BRAKUJE JESZCZE ROZGRYWAJĄCEGO Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA .

krys008, 09.02.2018 22:39:04 - *.serv-net.pl

Gra - no d... nie urywa, ale emocje były do ostatniej sekundy. Brawo Legia, kolejny krok do mistrzostwa!

Zbycho(L), 09.02.2018 22:39:05 - *.dynamic.chello.pl

Mam nadzieję, że Paździoch usiądzie na ławie na kilka meczy i zastanowi się nad swoją grą. Pomocnicy i Remy na bardzo dobrym poziomie. Oglądając Niezgodę byłem w szoku oczywiście pozytywnym. Ta jego walka cofanie się po piłkę i wiele wygranych pojedynków w powietrzu aż chciało się oglądać. Jeżeli będzie tak grał w każdym meczu to możemy mieć z niego pożytek.

Sajmon , 09.02.2018 22:39:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo za walkę do końca! Tylko Legia!

( L )uca, 09.02.2018 22:39:10 - *.136.bransat.pl

pazdan... nie wiem sama co myśleć o jego grze i dalszym przyszłości w drużynie.

meter, 09.02.2018 22:39:19 - *.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Uff...co za mecz!!Domagoj Antolić..zajebista niespodzianka na plus..waleczny,myślący,odważny!Oby tak dalej

grzesiek, 09.02.2018 22:40:42 - *.centertel.pl

Roznice miedzy pilkarzami sprowadzonymi a starymi widac jak na dloni. Plusy praktyczni dla wszystkich nowych. Nawet ten philips calkiem calkiem. Minusy dla pazdka i dla malarza. Jeszcze nie widzialem obronionego karnego przez arka. No ale coz moze kiedys sie uda.

a teraz anegdota.Co by zrobila stara Legia przy 2:2? Starała by sie dowiesc ten wynik do konca.

Warte odnoto2ania ze jeszcze bedziemy mieli vesovicia do gry wiec MP powinien byc lekka reka.

Obcy, 09.02.2018 22:41:12 - *.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo panowie!!! Placzki co napier.... na Niezgode teraz beda go wychwalac. A wystarczy troche umiaru.

Hiszpan, 09.02.2018 22:41:52 - *.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pazdan ma focha ze nie odszedl ale kto by chciał takie drewno?!!!!

Pol(L)noc, 09.02.2018 22:41:59 - *.dynamic.mm.pl

Tak na gorąco :)
środek pola rewelacja. Ten Philips bije Moulena na głowę. Do tego Antolic i Mączyński - dzisaj rewelacja.
Ofensywa : może Niezgoda naprawdę ma taki potencjał, tylko w tamtej rundzie był lekko zblokowany psychicznie...także jak do formy wróci Rado i Eduardo (widać że Piłkarz) to też miażdżymu z przodu.
Jedyny minus - Jedza. Dwie bramki jego, pewnie większość po Pazdanie pojedzie, ale pierwsza wrzuta - bierność Jedzy, drugi gol konsekwencją tego, ze nie umiał podać po ziemi piłki i Legia straciła piłkę... niech Vesovic tam gra i bedzie też obrona mocna, bo jak dla mnie Remy i Pazdan najlepszy środek w lidze. Do tego niezmordowany Hlousek...
No i Malarz, gdyby miał lepsze wznowienie z nogi... ale swoje broni.
Także fakt że za wcześnie oceniać, ale zastąpić jedze i spokojny Mistrz...
Widać, że każdy transfer przemyślany. I aż strach pomyśleć co Vesovic gra, skoro ponoć miał być najlepszym transferem :O
W końcu aż chce się czekać na następny mecz :)

Pawe(L), 09.02.2018 22:42:00 - *.centertel.pl

Tak sie k...a zdobywa Mistrza Polski 2018 (L)

Marcin , 09.02.2018 22:42:04 - *.play-internet.pl

Pazdan na ławę !

Jozz-men , 09.02.2018 22:43:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jarek super występ Rado Mistrz,nerwowo ale z happy-endem.

AdamJ, 09.02.2018 22:43:32 - *.nn.pl

No i pan Pazdan powinien sobie odpocząć na ławce... i nie ma znaczenia, że reprezentant Polski i niebawem mistrzostwa świata. Legia ma swoje własne interesy i nie jest pomocniczym ośrodkiem treningowym reprezentantów.

@rek, 09.02.2018 22:43:36 - *.dynamic.chello.pl

Zwycięski horror... Gramy do końca...!!! Brawo (L)egia...!!!

Pazdan: 2 stracone bramki zapisujemy na jego konto... Niezgoda: chłopaku, oby tak dalej... Tercet w środku boiska Mąka-Philips-Antolić: swoją dzisiejszą fajną grą właśnie podpisali zwolnienie Kopczyńskiego... Czy po dzisiejszym meczu ktoś jeszcze będzie tęsknić za Jodłą i Moulin'em..? Nie sądzę... Radović: znaczy kapitan... Romeo Jozak: brawo trenerze za ten nowy system 4-3-3... A za tydzień będzie jeszcze lepiej... Kibice: duży szacun, że mimo zakazu tam byliście... Pozdro (L)

grzesiek, 09.02.2018 22:44:56 - *.centertel.pl

Co by zrobił stary skład przy 2:2 ? Staralby sie dowiezc wynik do konca.

robben, 09.02.2018 22:45:26 - *.dynamic.chello.pl

Tak na gorąco. REMY klasa, zaj...sty zawodnik, oby nie wyrównał poziomu do reszty. Phillips, bardzo dobry zamiennik za Moulina. Minusy to jak zwykle, Pazdan i Jędza.... Szkoda, że nie mamy kogoś chociaż trochę słabszego do ogrania, bo z nich już nic nie będzie....
Hlousek też mógłby trochę popracować nad dośrodkowaniami...
Brawo za wygraną. Szkoda, że jak zwykle po nerwówce i na farcie... ehhh

Kipkorir, 09.02.2018 22:45:35 - *.dynamic.chello.pl

Złotek i VAR powinni raz na zawszę opuścić Ekstraklase... Brawo za grę - takie mecze budują ducha w drużynie!

Avatar, 09.02.2018 22:45:39 - *.dynamic.mm.pl

Wielkie C

Kamil, 09.02.2018 22:46:58 - *.187

Wydaje mi się że najgorzej wypadli Jędrzejczyk i Pazdan ale Maczynski tez nic nie pokazał. Momentami gra była całkiem ok ale dużo pracy przed nami (L)egia Mistrz

AdamJ, 09.02.2018 22:47:42 - *.nn.pl

No i pan Pazdan powinien sobie odpocząć na ławce... i nie ma znaczenia, że reprezentant Polski i niebawem mistrzostwa świata. Legia ma swoje własne interesy i nie jest pomocniczym ośrodkiem treningowym reprezentantów.

Szpilordzik, 09.02.2018 22:48:17 - *.wapgw.era.pl

Itylko Legia Legia Warszawaaaa...

Zibin55, 09.02.2018 22:48:56 - *.play-internet.pl

Zapomniałem pochwalić Pazdana...2 bramki...ho ho

OLo, 09.02.2018 22:49:13 - *.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I tylko Legia Warszawa

Zie(L)ony WR, 09.02.2018 22:49:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdan 2 - 3 Legia . Ty glaca ogarnij się bo Ci nie wypada robić takie babole . Powiało lekkim pozytywem w kontekscie drużyny. Myśle , że .................Zobaczymy .

Sina, 09.02.2018 22:53:00 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jedza Pazdan poracha!!!!!!!

Trch, 09.02.2018 22:53:12 - *.dynamic.chello.pl

Szału nie bylo ale wazne 3 punkty. Na plus Niezgoda, Remi, Phillips. Ogromny minus Pazdan - tragiczny wystep. Slabo wiecznie spozniony Hlousek i bezproduktywny Hama na nieswojej pozycji. Pomocnicy grali dobrze ale widac ze nie sa to ofensywni gracze i stwarzaja malo sytuacji bramkowych. Gole bardziej zasluga indywidualnych umiejetnosci niz kreatywnej gry pomocnikow. Mecz na 4-
Ten czeski napastnik Zaglebia bardzo dobry, przydalby sie nam.

Róża Ja, 09.02.2018 22:53:12 - *.230

Leeeeeegiaaaaaa Warszawa Leeeeeegiaaaaaa Warszawa
Szacunek.do konca

1909, 09.02.2018 22:55:40 - *.promax.media.pl

Adam pałzuje za kartki następny mecz

Legion63 , 09.02.2018 22:58:47 - *.centertel.pl

Obie bramki stracone na konto Pazdana

Maryjan, 09.02.2018 23:02:01 - *.play-internet.pl

No no.. Jaro dzis mi zaimponowales. Bramki jak Robert Lewandowski. Tego dawno nie bylo a dokladnie brama banka z stalego fragmentu gry oraz strzal zza pola karnego. Jak Edward i Rado wejda na obroty plus Jarecki pieknie bedzie wygladac linia ataku :)

Lostinnio, 09.02.2018 23:03:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I Ci co mówili ze niezgoda drewniany to zapewnił nam można powiedzieć 3 punkty .
Co do nowych graczy to Remy kosa idzie jak przecinak eduardo dzidziuś Ale jak było dziś widać może nam bardzo wiele Dac w drodze do mistrzostwa gra Legii wyglądała dziś dużo lepiej ale nie na Max Ale grali dużo szybciej niżna jesień . Nie poddawaj się ukochana ma !!!!

LegiaLubuska, 09.02.2018 23:05:54 - *.dynamic.mm.pl

Proszę, nie oceniajcie na razie drużyny. Na razie nie ma się co podpalać w jedna czy drugą stronę. Zwycięstwo cieszy, dajmy im 3-4 kolejki na zgranie się i od marca można będzie mówić coś więcej.

Krzych, 09.02.2018 23:07:20 - *.dynamic.chello.pl

Remy dobrze, Philipps również, nawet Niezgoda wziął parę razy sprawy w swoje ręce - powinno to wyglądać coraz lepiej plus tzw. "team spirit" po takim meczu. Nie zapominajmy również o Szymańskim (oby uraz okazał się niegroźny). Dramatycznie natomiast Pazdan - teraz nikt z zachodu nie wyłoży za niego nawet 1mln EUR.

Rado, 09.02.2018 23:08:07 - *.play-internet.pl

Złotek...!!!

tomek, 09.02.2018 23:08:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szacun dla Niezgody, Edwardo juz w połowie się spłacił

Jerry, 09.02.2018 23:09:48 - *.dynamic.chello.pl

To były bardzo słabe zawody w wykonaniu pana Złotka. Dawno nie widziałem arbitra, który tak często by się mylił. Nie mówię tu o jakichś poważnych wypaczeniach (na szczęście) ale o mnóstwie !!! drobnych pomyłek.

ludzik, 09.02.2018 23:10:00 - *.centertel.pl

Pazdan niestety na minus.
Jarek dobry mecz.
Jędrzejczyk standard czyli drewno z kornikami w tylku.
Phillips fajnie

Zibin55, 09.02.2018 23:15:19 - *.play-internet.pl

Dodałbym jeszcze, ze Oby szybko pojawił sie Vesovic bo Jedrzejczyk już grać lepiej chyba nie będzie.

????, 09.02.2018 23:23:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawa dla Jarak. Ale nie zapominajcie o Eduardo bo raz miał nie mały wkład w wynik. A większość już na starcie go skreśliła.

(L)istek, 09.02.2018 23:27:07 - *.play-internet.pl

Murzyn i Niezgoda na 5+ Pazdan 1.

Barti, 09.02.2018 23:31:10 - *.centertel.pl

Przy Remi'm to Pazdan Jedza i Hlousek wygladaja ja amatorzy. Na ich gre nie da sie patrzec. Niech wraca Vesovic ktory posadzi Jedze na lawie plus konieczny zakup lewego obroncy. A Pazdanowi dac kilka meczy na dojscie do siebie.
Dobra gra trojki pomocnikow tez na plus, szczegolnie ze dzisiejsza postawa praktycznie odstawili drewniakow Kope i Kuchego.
Hama marnuje nie na skrzydle, powiniem grac w srodku.
Mecz w miare dobry, martwia bledy w obronie, przestoje w grze miedzy 35 a 70 minuta no i mimo dobrej postawy Maki Antolovicia i Philipsa widac ze brakuje im ofensywnego zmyslu.

Urban, 09.02.2018 23:37:17 - *.7-1.cable.virginm.net

Pazdan I Hlousek trzymaja poziom z jesieni

wiewis6499, 09.02.2018 23:38:02 - *.play-internet.pl

Do Krzeszczu
Przepros chlopaka a bedzie Ci wybaczone...

Złotek do złotoryi, 09.02.2018 23:40:40 - *.centertel.pl

Ten dżentelmen to jakaś pomyłka. Żółte dla Hlouska, Vesovicia i Malarza z dupy. Brak faulu na Szymańskim i Eduardo. Karny bardzo miękki, no i brak czerwonej dla bramkarza za łapanie zawodnika(Eduardo). Ogólnie mało ruchu że strony Eduardo. Phillips bardzo fajnie, taki Matic ale zwawszy, Maczynski zagrał dziś na poziome reprezentacji. Vesoviciovi brakuje siły. Jakby miał móc vrdoljaka albo jodły to byłby sztos. Nie zaglaskajmy ich na śmierć po 1 meczu. Minusy? Złotek Pazdi Jedzą i Malarz (za grę nogami i 1 i 2 bramkę, plus za wybronienie sytuacji przy 2-2).

Radek-zc, 09.02.2018 23:42:26 - *.play-internet.pl

Mecz może nie był porywający ale były momenty naprawdę ciekawe. Na plus Remy (solidny obrońca z bardzo dobrą grą z pierwszej pilki), Antolic (sporo widzi, myśli), Niezgoda (ładne bramki, był tam gdzie być powinien) i Eduardo (asysta przy drugiej bramce, wypracowanie rzutu karnego w ostatniej minucie meczu). Minusy to na pewno Jędrzejczyk, który zawalił przy pierwszej bramce.

powiślak, 09.02.2018 23:44:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Oby tak dalej.Chyba najlepszy mecz w sezonie.brawo Jarek brawo Arek brawo nowi no i Rado jak wino!!! Zło-tek jak zwykle drukarz

Domingosz , 09.02.2018 23:48:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ja pi...le co za mecz bez połówki nie zasnę

Erton, 09.02.2018 23:48:49 - *.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

REMY - dla mnie najlepszy dziś piłkarz. Duże brawa dla Niezgody oraz dla EDUARDO, który zaliczył asystę oraz zmusił do błędu bramkarza dzięki czemu był rzut karny.

Cult⚽️Legia, 10.02.2018 00:07:12 - *.96

Don't worry be happy !Leeegiiaa!

Siwy, 10.02.2018 00:51:00 - *.centertel.pl

Dzisiaj napie... na Pazdana a za tydzien bedziecie nosic go na rekach

kokxix, 10.02.2018 00:59:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale Panie Pazdanie.. dzis gracz meczu - 2 bramki w siatce, trzecią zatrzymal mu Malarz. Prawie hattrick!

tomashi, 10.02.2018 00:59:59 - *.dynamic.chello.pl

Rewelacyjny mecz, widać postęp.Jarek Niezgoda szybki bramko szczelny napastnik, brawo. Doświadczony Eduardo , Remy który nie boi się kontaktu i wszędzie pcha głowę, Antolić, Philipps (taki jak mój kolega za młodu Adam z boiska, grzeczny i kiwał wszystkich wszystkich w promieniu + 20 km). Wszyscy na mega plus. Piękna obrona przez Arka . Rado kwintesencja bramki z rzutu karnego,perfekcja!!!

DestroDX, 10.02.2018 01:02:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

BRAWO LEGIA! takie mecze pokazują charakter i silę, takimi meczami wygrywa się MP!

Gocław, 10.02.2018 01:03:15 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo mi się to podobało :) zwłaszcza rozegranie piłki w środku pola, ale też przesuwanie się tej formacji w obronie :)

Remy - bardzo pewnie, poza jednym razem w pierwszej połowie, gdy dał się przepchnąć.
Niezgoda - znowu otworzył wynik(!), a druga bramka - pachniała profesjonalną piłką z Europy.
Szymański - ogólnie super, wrzutki ok, asysta, fajnie stara się czytać grę.
Philips - druga połowa świetna, rewelacyjnie i w obronie i w ataku.
Eduardo - jest przygotowany lepiej niż myślałem(15-20min.), wytrzymał całe 45 min. i wywalczył kluczowego karnego na samym końcu, brawo.
Antolović - bardzo pożyteczny, poziom lepszy od Kopczyńskiego.
Mączyński - kilka razy zaimponował podaniem z pierwszej piłki i prostopadłym, ale też kilka dziwnych decyzji.

Ciekawe czy drużyna wyrówna poziom w dół tzn. do gry Jędrzejczyka, Hamalainena, Pazdana czy w górę do piłkarzy Philips, Eduardo itd.

Arek, 10.02.2018 01:17:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I właśnie po to przyszedł do Legii Eduardo. Właśnie żeby w końcowych minutach pokazał swoje doświadczenie. I chyba przy bramce na 2:1 asysta, tak mi się coś kojarzy. Ja tam już nie mogę się tego meczu ze Śląskiem doczekać. Dawno się nie było na Ł3.

Beny, 10.02.2018 01:38:13 - *.play-internet.pl

Odszczskacie jeszcze to. Pazdan pokaze jeszcze klase

BEZCZELNY, 10.02.2018 04:20:22 - *.play-internet.pl

Do Złotek do złotoryi
Oglądałeś mecz pijany? Gdzie tam widziałeś Vesovica? I jeszcze żółtą dostał? A może jeszcze był tam Chukwu?

Portowiec, 10.02.2018 05:34:52 - *.centertel.pl

Co powiedzą "fachowcy" o transferach "ogórków"? DUMA I SLAWA-LEGIA WARSZAWA!

t, 10.02.2018 06:19:56 - *.centertel.pl

Dąbrowski za Pazdana!

Zibin55, 10.02.2018 06:35:17 - *.play-internet.pl

Co do Pazdana to tez myśle, ze sie otrząśnie , w końcu mistrzostwa kuszą...
Natomiast Jędrzejczyk to tylko rezerwa jak wróci Vesovic. Brakuje mu techniki i już zwrotności. Techniki , która miał i ma Bereszynski. Teraz z łezka można wspomnieć tylko jak w ciągu kilku miesięcy pozbyliśmy sie lepszej połowy drużyny : Niko, Prijo, Vadis, Beres. Ale Nowe sie już buduje :)
Myśle, ze jak sie ogarną i wrócą w formie Berto i Nagy plus młody Michalak plus letnie roszady to będzie duża szansa na odbudowanie efektownie i efektywnie grającej Legii na poziomie międzynarodowym. Jak pisałem kilkakrotnie wierzyłem i wierze w projekt Mioduski-Jozak-Kepcija bo to faceci z otwarta głowa..choć pewnie nie raz jeszcze będą okazje do wykazania sie przez hejterow, narzekaczy i apologetów Lesnodorskiego.
Ave :)

Mulin, 10.02.2018 07:40:25 - *.121

Arek Malarz znów wypluwa piłkę wprost pod nogi rywala. Pozostałe interwencje wielki plus.

Ptrrr, 10.02.2018 08:20:20 - *.centertel.pl

Ludzie troche przychamujcie z tymi ocenami. Jedza i Pazdan to są reprezentanci kraju Pazdan w pierwszym składzie reprezentacji nie gra bez powodu jest slabszy mecz ok mozna krytykowac ale bez przesady że niepotrzebny ze dziad i drewno. Jakby odszedl to by byl płacz i lament. Jedza po kontuzji w tamtej rundzie dajmy mu 2-3 mecze. Najwazniejsze 3 ptk i plus dla nowych ale z ich oceną też bym poczekał . Przydał by sie jeszcze skrzydlowy lewy.

Krzeszczu, 10.02.2018 08:40:29 - *.cust.bredband2.com

@ wiewis6499:
Jarek zagral dzis bardzo dobry mecz. Biegal, szukal miejsca, szarpal sie z obroncami czego dowodem jest ze byl czesto i niemalze brutalnie faulowany.
Strzelil 2 gole, ale nie tylko fakt ze strzelil, ale jak strzelil. Z roznego z glowy po prostu wspaniale sie znalazl i wykonczyl.
A przy drugim jego zwod i utrzymanie sie przy pilce jak i samo wykonczenie lewa noga bylo niemalze fenomenalne.
Moze sa to (nareszcie) skutki/wyniki pracy z RJ.
Tak czy siak, swietny wystep Jarka i obny tak dalej.
Pamietajmy, jedna jaskolka wiosny nie czyni, ale Jarek dzis (wczoraj) to byl wreszcie prawdziwy napastnik. Zycze mu jak najllepiej.

Krzeszczu, 10.02.2018 08:41:32 - *.cust.bredband2.com

@ Zibin55: Word up!

Afro, 10.02.2018 08:55:11 - *.dynamic.chello.pl

Niezgoda super. Dla tych co piszą, żeby Jarek nie myślał o reprezentacji: napadzior musi mieć ambicje i ego! To na nim spoczywa wygranie meczu! Jarek ma jeszcze do tego umiejętności, talent i umie ciężko pracować. Powinien pojechać do Rosji, złapać doświadczenie a za 4 lata powinien jechać już jako podstawowy snajper. Tego nam życzę.

Kaprykos, 10.02.2018 08:56:52 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Widać ducha zmian, moim skromnym zdaniem należy dokończyć przebudowę drużyny... od razu widać brak na boisku kuchego i brozia...czas na jędzę, malarza i hlouszka....takiej Legii jak wczoraj dawno nie widziałem.....w piątek ma być -5 ale jak będą tak grać to będzie gorąco!!!!!

Zibin55, 10.02.2018 09:15:21 - *.play-internet.pl

Do Krzeszczu:
..and don’t give up

SENIOR, 10.02.2018 09:30:23 - *.play-internet.pl

Do Kamila
Jaki mecz Ty oglądałeś? Mączyński rozegrał swój
najlepszy mecz w Legii ,bo miał z kim grać. Oby tak
dalej.

Www, 10.02.2018 10:22:25 - *.dynamic.chello.pl

A Zlotek drukowal,drukowal i nie dal rady wydrukowac

grzesiek, 10.02.2018 10:24:23 - *.centertel.pl

Oglądałem przygotowania druzyny, ogladalem wczorajszy mecz. No i powiem, że gra drużyny to było ciągnięcie jej przez świetnego remyego, antolicia, oraz w mniejszej czesci szymanskiego i philipsa. Po za tym widać było początki efektów pracy Jozaka. Jeśli Jozak potrenuje trochę dłużej to dopiero będzie ekipa.

Po za tym remy świetnie gra obiema nogami podobnie jak eduardo. Super transfery. Antolić to typowy walczak, jak ktoś pisał wcześniej że kopa to może mu buty pucować. Antolić wyglądał na gościa któy nie przestanie biegać dopóki jego drużyna nie obejmie prowadzenia. DObra gra tych piłkarzy od razu podnosi na duchu młodych piłkarzy jak niezgoda czy szymański. Na prawdę świetny team. Jeszcze jakby był Vadis no to wcale bym się nie zdziwił jakbyśmy zawojowali Ligę Europy :))))

(L), 10.02.2018 10:57:59 - *.elblag.vectranet.pl

Nie macie wrazenia,patrząc na akurat tego sędziego,że zawsze podczas meczu jest na lekkim rauszu,takim małym,góra po ćwiarteczce :))) co on gwizdał wczoraj to patologia jakaś!

Do lamusow , 10.02.2018 13:24:25 - *.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i co słaby Jarek wali dwie bramy. Jak macie honor to przeproscie Jarka.

Mikeillo, 10.02.2018 14:07:34 - *.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Teraz rozumiem czemu Ferrari wrzucił na piątkę na autostradzie do hiszpanii. Z Niezgodą móglby mieć ciężko w rywalizacji. Dobry mecz zagrał Mąka. Nie zawsze widoczny, ale miał bardzo dobre zagrania, w tym ostatnie podanie do Eduardo.

Arek, 10.02.2018 15:27:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdan się jeszcze ogarnie. Przecież sam Jozak mówił, że jeszcze kilka tygodni lub miesiąc i będzie forma optymalna. Aż strach pomyśleć co to będzie, jak już dojdziemy do tej formy optymalnej hehe. Będzie się działo, przynajmniej taką mam nadzieję.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.