Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Konrad Michalak - fot. Mishka / Legionisci.com
Konrad Michalak - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 12 lutego 2018 r. godz. 21:00

Wypożyczeni: Michalak strzelił Górnikowi

Fumen, źródło: Legionisci.com

Od zdobycia bramki zaczął Konrad Michalak ligowe zmagania po przerwie zimowej. Zawodnik Wisły Płock doprowadził do wyrównania w potyczce z Górnikiem Zabrze. Trafienie wypożyczonego legionisty było impulsem dla płocczan, którzy wygrali 4-2. Mateusz Szwoch zaliczył pełne zawody w spotkaniu z Lechem Poznań. Z kolei Jakub Czerwiński i Tomasz Jodłowiec wyszli na murawę od początku meczu w barwach Piasta Gliwice.

Ekstraklasa
Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Jagiellonią Białystok
Tomasz Jodłowiec - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Jagiellonią Białystok

Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 81. minuty w wygranym 4-2 meczu z Górnikiem Zabrze. Strzelec bramki na 1-1 w 18. minucie spotkania.
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - od 68. minuty w przegranym 2-3 meczu z Legią Warszawa
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Lechem Poznań

Anglia
Hildeberto Pereira (Northampton Town) - od 89. minuty w wygranym 3-1 meczu z AFC Wimbledon

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Chievo U-19

Skrót meczu Wisła Płock - Górnik Zabrze



Komentarze: (14)

wrt, 12.02.2018 21:50:26 - *.play-internet.pl

a reszta ? Nagy zagrał u siebie , a na Słowacji naszych trzech muszkieterów Suley , Nishi i Matic , tak w ogóle poza Michalakiem nie widze nikogo kto się nadaje , a mamy ponad 20 zawodników na wypożyczeniach

do wrt, 12.02.2018 22:29:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nikogo ? No nie wiem ... Szwochu jakby złapał formę , Leszek Ojrzyński go wyregulował , a mam wrażenie , że wręcz go jeszcze ( o dziwo) rozwija . Zobaczymy jak to z nim będzie . A Łukasz Moneta to prawie mnie wkurzył tym wejściem w nasze pole karne . Co on chciał zrobić ?! No i Szczepańskiego , Majewskiego i Cubasy mi szkoda - niech zasuwają , jeszcze mają szansę .

Arek, 12.02.2018 23:22:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Akurat Szwocha ja już nie widzę w tej drużynie. W Arce mu dobrze, bo jest u siebie. Tu nie wiem. Może presja go przybija, może jakieś inne rzeczy, ciężko stwierdzić. A Michalak to przyszłość, mam nadzieję, że latem już będzie u nas.

lhm, 12.02.2018 23:23:18 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

@do wrt
Z tym Szwochem to na poważnie? Może jeszcze Masłowskiego podregulować i dać szansę?

Arek, 12.02.2018 23:24:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale ja tam się nie znam, być może Jozak coś jednak w nim zobaczy i Szwoch też znowu będzie u nas.

jerry, 12.02.2018 23:39:25 - *.finemedia.pl

Michalak to objechał obrońcę Górnika jakby na motorze jechał i do tego ładnie wykończył. Trochę chaotyczny, ale raczej drugi Mazek to nie będzie, na moje oko jest lepszy. Niech jeszcze ze 3 razy powtórzy taka akcje i będzie git. Szwoch na Legie już się nigdy nie nada, to będzie najwyżej coś w okolicach Cetnarskiego, czy Garguły, a i to jak pójdzie w górę. Przegapił moment (jego trenerzy itd) by się mocno wzmocnić fizycznie i może by coś z tego było. Pobłąka się po dolnej ósemce i za 4/5lat 1 liga pewnie, szans na wyjazd na saksy nie widze, chyba ze jak Masłowski hehe.

tomiacab, 13.02.2018 06:30:27 - *.know.cable.virginm.net

Ja nie wiem czemu ten Michalak nie gra w Legii. Trzymamy kucharczyka, a mlody wciága go jedná dziurká.

@do wrt; daj spokój z tym Szwochem i Monetá. Nie ten poziom.

d16, 13.02.2018 08:21:11 - *.home.aster.pl

Ej, a Moneta i Kulenović nie są sprzedani definitywnie?

mietek, 13.02.2018 08:53:06 - *.emea.ibm.com

Szwoch do Legii już nie wróci. Kontrakt mu wygasa w czerwcu, a on sam nie bardzo chce wracać do Warszawy, bo sam wie, że nie ma zbyt dużych szans na grę. W sumie realna ocena rzeczywistości, bo jak pojawiał się na boisku w naszych barwach, to grał piach.

@tomiacab: Wydaje się, że to ten sam casus, co z Majeckim. Niech dogra sezon do końca na wypożyczeniu, bo teraz mógłby nie dać rady z presją walki o mistrzostwo. A od nowego sezonu będzie nowe rozdanie, to i dla niego szansa się trafi.

xaXA121, 13.02.2018 11:24:20 - *.lukman.pl

do do wrt, 12.02.2018 22:29:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wez ty się stuknij w głowę ze swoimi myślami. Pomysly o powrocie Szwocha? Serio ty jesteś takim kretynem by wypisywać takie brednie?

sprite, 13.02.2018 14:50:06 - *.play-internet.pl

Podobno Chukwu ma wrócić do Norwegii

Legionista, 13.02.2018 16:25:55 - *.226

@mietek, Michalak jakby został u nas to byłby zwykłym rezerwowym piłkarzem bo szansa na pierwszy skład była za mała - Wtedy nikt się nie spodziewał, że Nagy będzie taki, a forma w sparingach była dobra. Sam Michalak chciał znaleźć klub w którym trochę sobie pogra, a był i nadal jest (z wywiadów wnioskuję) zadowolony z sytuacji w Legii oraz współpracy z trenerem Magierą który dał mu zadebiutować w Ekstraklasie.

piecia73, 13.02.2018 17:19:40 - *.dynamic.chello.pl

oglądałem mecz Wisły z Górnikiem. Michalak dobrze się prezentował.

Wolfik, 13.02.2018 21:14:04 - *.dynamic.mm.pl

Szwoch grając przeciwko Leszkowi niczego konkretnego nie zaproponował. Jeszcze gorzej wypadli Jodłowiec i Czerwiński w Gliwicach, ten pierwszy dodatkowo był współwinny utracie 2-iej bramki. Moneta tradycyjnie, czyli bez ikry. Na ten moment nikt z zawodników wypożyczonych ostatnio się "wybił". Ale to pierwsze mecze, więc nie można oceniać.

Konrad zagrał dobry mecz, nie pierwszy raz zresztą w Płocku. Brawo.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.