Konrad Michalak - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Michalak strzelił Górnikowi

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od zdobycia bramki zaczął Konrad Michalak ligowe zmagania po przerwie zimowej. Zawodnik Wisły Płock doprowadził do wyrównania w potyczce z Górnikiem Zabrze. Trafienie wypożyczonego legionisty było impulsem dla płocczan, którzy wygrali 4-2. Mateusz Szwoch zaliczył pełne zawody w spotkaniu z Lechem Poznań. Z kolei Jakub Czerwiński i Tomasz Jodłowiec wyszli na murawę od początku meczu w barwach Piasta Gliwice.

Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Jagiellonią Białystok
Tomasz Jodłowiec - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Jagiellonią Białystok

Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 81. minuty w wygranym 4-2 meczu z Górnikiem Zabrze. Strzelec bramki na 1-1 w 18. minucie spotkania.
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - od 68. minuty w przegranym 2-3 meczu z Legią Warszawa
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Lechem Poznań

Anglia
Hildeberto Pereira (Northampton Town) - od 89. minuty w wygranym 3-1 meczu z AFC Wimbledon

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Chievo U-19