Robert Bartczak należał do wyróżniających się graczy sobotniego meczu - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy: Remis w sparingu z Legionovią

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w Ząbkach meczu sparingowym rezerwy Legii zremisowały z Legionovią 2-2. Do przerwy rywale prowadzili 1-0 po golu Mario Vasilija. Po zmianie stron legioniści podkręcili tempo, dwukrotnie trafił do siatki Robert Bartczak, zaś dwie doskonałe okazje miał jeszcze Michał Góral. W końcówce przycisnęli II-ligowcy - początkowo bez efektu bramkowego, ale w ostatniej minucie wynik na 2-2 ustalił wypożyczony z Legii Mateusz Leleno.

Oprócz niego w drużynie z Legionowa zaprezentowali się również inni wypożyczeni legioniści - Mateusz Kochalski i Eryk Więdłocha, jak również Maciej Ostrowski i Olaf Martynek.

Sparing: Legia II Warszawa 2-2 (0-1) Legionovia Legionowo
0-1 - 37' Mario Vasilj
1-1 - 52' Robert Bartczak (as. Grzegorz Aftyka)
2-1 - 61' Robert Bartczak (as. Michał Karbownik)
2-2 - 90' Mateusz Leleno

Legia II Warszawa: 1. Vjaceslavs Kudrjavcevs - 4. Kacper Pietrzyk (72' 17. Mikołaj Kwietniewski), 2. Mateusz Bondarenko, 25. Arkadiusz Najemski (46' 16. Michał Karbownik), 21. Konrad Matuszewski - 17. Mikołaj Kwietniewski (60' 24. Bartosz Rymek), 7. Bartosz Gęsior, 8. Mateusz Praszelik (46' 20. Mateusz Olejarka), 6. Amos Shapiro-Thompson (46' 23. Grzegorz Aftyka), 27. Robert Bartczak - 9. Michał Góral (70' 8. Mateusz Praszelik)